Need for Speed The Run

poruka: 406
|
čitano: 110.137
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Need for Speed The Run

 

Igrica mi baca na most wanted i underground 2 sto mi se jako svidja , mogucnost izlaska iz auta i jos puno toga samo me zanima za kokpit view

 

komentari navalite

GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN
Moj PC  
15 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Need for Speed The Run

meni je underground 2 i most wanted  su najbolje igre iz nfs za mene...
samo mi je zao sto nema u most wantedu drift takmicenja kao u underground 2 ....

ako the run bude slican njima to ce biti super i ako bude islo dobro s volanom jos iz kokpita kamera to ce biti za 5

 
10 0 hvala 0
13 godina
offline
Need for Speed The Run

Cini mi se da ce igra bit dobra.

I don't give a fu*k
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Need for Speed The Run

Meni ne izgleda dobro, grafika je loša za današnje standarde, izgleda ko underground 2, niti mi se čini nešto zabavna.

Ali sve ostaje na njima, nadan se da san u krivu.

Peace means I'm reloading my gun.
Moj PC  
3 8 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

uu izgleda opasno dobro , konacno se vraca pošteni freeride

Moj PC  
4 1 hvala 0
14 godina
offline
Need for Speed The Run

samo me zanima kad izlazi....kupit momo volan i na playu po gasu vrum vrum {#}

GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Need for Speed The Run
MilkMan kaže...

 

Igrica mi baca na most wanted i underground 2 sto mi se jako svidja , mogucnost izlaska iz auta i jos puno toga samo me zanima za kokpit view

 

komentari navalite

ovo je prvo kaj mi je palo na pamet :) i definitivno bi moglo biti dobro...

uz naglasak na moglo ,jer znamo kako je završilo zadnjih par nfs-a slične tematike

 

izlasci iz automobila mi izgledaju ok ,iako mi se čini da to budu prije QTE nego baš gta stil,al ko zna...

jedino me zanima ,pošto se auto uništio ,a glavni lik pretrčao pola grada ,gdje je automobil?

kako to bude bilo riješeno?krademo drugi isti "koji je slučajno u blizini" ili ?

napokon dočekao DNF!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run
MilkMan kaže...

samo me zanima kad izlazi....kupit momo volan i na playu po gasu vrum vrum {#}

e da je bilo pogledat video do kraja , 15.11 ove godine

13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

Igra izgleda BOLESNO.

To je na PS3 tako da ne kakajte o grafici,izgleda opako i za konzolu,na PCu ce biti cudo.

Ipak igra koristi FB2 Engine i ne moze biti lose!

Igrivost,ako ce ovako biti napeta radnja,bolesno,apsolutno bolesno,po prvi put imamo i lika,i radnju i voznju,to je to!

 

Moj PC  
8 3 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run
BMK kaže...

Igrivost,ako ce ovako biti napeta radnja,bolesno,apsolutno bolesno,po prvi put imamo i lika,i radnju i voznju,to je to!

 

 

Da, ovo je prvi put da se od NFS serijala uradi ovako nesto, trebalo bi da bude zanimljivo.

 

Btw, pogledao sam cijeli clip, mogu reci da jako lici na Carbon i eventualno UG2. Spominje se voznja od San Franciska do New Yorka i prikazuju se Shelby Super Snake, Audi R8 i neki Porsche, sve sami modeli visoke klase, znaci ne bi bas rekao da ce biti nekog tuniranja, mozda i bude ali eto.

Primjetio sam da je handling/steering pravi sh*t, kao da je ukljucen neki dodatni handling assist u opcijama, auto se cudno ponasa u krivinama, samo skrece, ne da se fino zanijeti. Imam osjecaj kao da driftam na Carbonu, tamo se auto samo zanosi i skrece.

 

Uglavnom, fino i zanimljivo{#}

14 godina
offline
Re: Need for Speed The Run
jeste skuzili stari porshe 911 turbo na pocetku hebeno izgleda :))
GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN
14 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run
=CBC= Team | www.crobadcompany.com | http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/theSEKIman/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Need for Speed The Run

zanima me kakav ce biti multi i ocde bit garaze po cjelom gradu pa trazi :Dd

GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN
14 godina
offline
Need for Speed The Run
ja se nadam da će se auti moć nabrijavat ko u underground 2-ci,oću neonke,hydraulics,trunk customization...
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run
Woow izgleda odlicno
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Need for Speed The Run

ko na underground 2 brda i driftovi ajme ako to buse sve to ce bit pun pogodak od electronic artsa : Ddd

GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN
14 godina
offline
Re: Need for Speed The Run
MilkMan kaže...
jeste skuzili stari porshe 911 turbo na pocetku hebeno izgleda :))

mislim da je to RUF CTR2 a ne stari 911,RUF-ovi su imali one velike spoilere{#}

 

samo sad čekam da se ruskeGTT javi i kaže svoje dojmove{#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.6.2011 19:57 (luka94).
14 godina
offline
Re: Need for Speed The Run
luka94 kaže...
MilkMan kaže...
jeste skuzili stari porshe 911 turbo na pocetku hebeno izgleda :))

mislim da je to RUF CTR2 a ne stari 911,RUF-ovi su imali one velike spoilere{#}

je vrlo moguce jos sam i mislio napisat ruf al nisam bio bas siguran samo cekam listu autiju weeee :)

GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN
14 godina
offline
Re: Need for Speed The Run
MilkMan kaže...
luka94 kaže...
MilkMan kaže...
jeste skuzili stari porshe 911 turbo na pocetku hebeno izgleda :))

mislim da je to RUF CTR2 a ne stari 911,RUF-ovi su imali one velike spoilere{#}

je vrlo moguce jos sam i mislio napisat ruf al nisam bio bas siguran samo cekam listu autiju weeee :)

nadam se kojem starijem japancu :D

još jedna važna stvar u underground 2 i mw2 je bila odlična muzika,ponekad sam samo bio ušo u igricu samo da slušam malo muziku

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.6.2011 20:01 (luka94).
14 godina
protjeran
offline
Need for Speed The Run

Sta je vama ovde odlicno jbt,unakazuju igru sa ovim akcijskim fazonima stiskanje x i to imam osjecaj kao da je ovo Wheelman a ne NFS...grafika je uzasno losa i ruzna efekti su nikakvi...PA DAJ VISE NABIJEM JA KONZOLE NA RACKU KOCE PC RAZVOJ ZA 200% DA SE JEDNA IGRA STVARA EKSKLUZIVNO ZA PC VIDJELI BI ODNA PRAVU MOC PC-A !

Moj PC  
5 8 hvala 0
14 godina
offline
Re: Need for Speed The Run
luka94 kaže...
MilkMan kaže...
luka94 kaže...
MilkMan kaže...
jeste skuzili stari porshe 911 turbo na pocetku hebeno izgleda :))

mislim da je to RUF CTR2 a ne stari 911,RUF-ovi su imali one velike spoilere{#}

je vrlo moguce jos sam i mislio napisat ruf al nisam bio bas siguran samo cekam listu autiju weeee :)

nadam se kojem starijem japancu :D

još jedna važna stvar u underground 2 i mw2 je bila odlična muzika,ponekad sam samo bio ušo u igricu samo da slušam malo muziku

nissan silvia , 240sx ili skyline r34  bio bi presretan da ima jednog od toih autiju a u vezi muzike muzika je u under ground i underground 2 bila najbolja u svim serijalima kao riders on the strm ili get low predobre pjesme u skladu s igricom a cuj mozda igrica buse d sa nekim drugim elementima nista slicnim predhodnicima 

 

 

EDIT: mrzim pesimiste tipa nevalja grafa ovo ono a bit ce prvi koji ce kupit -.-

ko zna

GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.6.2011 20:12 (MilkMan).
15 godina
neaktivan
offline
Need for Speed The Run

Napokon više free ride i natjeravanja s murjom.Ove legalne utrke mi uopće nisu zanimljive,nebitne su sasvim.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐ (̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()ڪے
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Need for Speed The Run
i još nešta,hoću da naprave pošten handing auta a ne ko u shiftu ili u novom hp,u hp-u voziš 100kmh a izgeda ko da voziš sa 5000kmh,a u shiftu nemoš nikako skretat ako igraš na tipkovnici
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run
luka94 kaže...
i još nešta,hoću da naprave pošten handing auta a ne ko u shiftu ili u novom hp,u hp-u voziš 100kmh a izgeda ko da voziš sa 5000kmh,a u shiftu nemoš nikako skretat ako igraš na tipkovnici

Ko tebe šta pita(bez uvrede),isto ko i mene i sve ostale.Napravit će igru kak oni misle da valja,jbg.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐ (̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()ڪے
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.6.2011 20:30 (big_guy).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run
SpyGi kaže...

Sta je vama ovde odlicno jbt,unakazuju igru sa ovim akcijskim fazonima stiskanje x i to imam osjecaj kao da je ovo Wheelman a ne NFS...grafika je uzasno losa i ruzna efekti su nikakvi...PA DAJ VISE NABIJEM JA KONZOLE NA RACKU KOCE PC RAZVOJ ZA 200% DA SE JEDNA IGRA STVARA EKSKLUZIVNO ZA PC VIDJELI BI ODNA PRAVU MOC PC-A !

 

 

Droge kolega,droge!

 

Pa to kaj je pokazana na PS3 ne znaci nista,kaj koce razvoj,pogle BF3,ajde razmisli prije nego sto postas ovako glup komentar.

Izaci ce i The Run za PC,koristi FB2 engine i na PS3 izgleda super,a kamoli na PCu.

 

13 godina
offline
Re: Need for Speed The Run
luka94 kaže...
i još nešta,hoću da naprave pošten handing auta a ne ko u shiftu ili u novom hp,u hp-u voziš 100kmh a izgeda ko da voziš sa 5000kmh,a u shiftu nemoš nikako skretat ako igraš na tipkovnici

Trebaš razlikovat simulaciju od arkade. Simulacija je dobra za igrat ako imaš odgovarajuću opremu, poput volana ali kvalitetnog.

Simulacija je pokušaj dočaravanja stvarnog ponašanja auta u igri, a arkada je vožnja u kojoj nema realnosti, vožnja u kojoj se zabiješ s 300kmh u zid, odeš u rikverc i nastaviš.

I don't give a fu*k
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.6.2011 20:35 (Vapor).
13 godina
offline
Need for Speed The Run

1. nema free ride.a

2. igra je bzvz, to mi vise ne lici ni malo na nfs...

3. volan u toj igri? nema smisla, jer kako ces trcati, skakati i slicne gluposti sta su ubacili u igru? joypad ce dobro obavljati funkciju

4. mw i ug2 nisu najbolji nfsovi, to samo droge u vama govore...

5. ocu neki normalni nfs koji je zabavan kao prvi, bez previse price i akcije...samo sjedi vozi pobjedi

Moj PC  
7 6 hvala 0
14 godina
offline
Re: Need for Speed The Run
kako znas da nema freeride
GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN
13 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed The Run

Da, u pravu je Ruske, koliko sam i ja mogao da vidim i shvatim nece biti nikakvog free ridea niti cemo moci upravljati i hodati sa glavnim likom po gradu. Pogledao sam jos jedan trailer na YT-u i meni se cini da ce se cijela igra sastojati u tome da se odvozi trka od San Franciscoa do New Yorka, vjerovatno ce se leveli voziti od grada do grada i u svakom cemo bjezati od murje ili se utrkivatri sa nekim, a s likom cemo upravljati samo kad ga unaprijed predvidjena akcija izbaci iz auta, tj. da stisnemo da razbije neko staklo, udari nekoga i da se sto prije vrati za volan, znaci nista na na samovolju.

Ako se ispostavi da je ovo tacno, vjerovatno nece biti nikakvog tuninga nazalost.

 

Ako neko misli drugacije, neka napise slobodno, meni dosad najvise slici na ovo gore napisano.

14 godina
offline
Re: Need for Speed The Run
the. Shelby kaže...

Da, u pravu je Ruske, koliko sam i ja mogao da vidim i shvatim nece biti nikakvog free ridea niti cemo moci upravljati i hodati sa glavnim likom po gradu. Pogledao sam jos jedan trailer na YT-u i meni se cini da ce se cijela igra sastojati u tome da se odvozi trka od San Franciscoa do New Yorka, vjerovatno ce se leveli voziti od grada do grada i u svakom cemo bjezati od murje ili se utrkivatri sa nekim, a s likom cemo upravljati samo kad ga unaprijed predvidjena akcija izbaci iz auta, tj. da stisnemo da razbije neko staklo, udari nekoga i da se sto prije vrati za volan, znaci nista na na samovolju.

Ako se ispostavi da je ovo tacno, vjerovatno nece biti nikakvog tuninga nazalost.

 

Ako neko misli drugacije, neka napise slobodno, meni dosad najvise slici na ovo gore napisano.

upravo tako!

free ride mi se čini upitnim ali ovaj OnFoot dio izgleda kao čisti QuickTimeEvent...

vaš lik trči prema unaprijed skriptiranom mjestu,malo hopsanja i skakanja ,pokoja razbijena šajba i pucnjava...kakti "Action"...

 

no nemojmo ju još pokopati na temelju jednog filmeka...11 mjesec nije daleko :D

 

napokon dočekao DNF!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice