Nba 2k9

poruka: 25
|
čitano: 8.423
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Nba 2k9

Da li bih s ovom konfiguracijom mogao igrati navedenu igru i da li bi bilo zaštekavanja i slično?Amd Sempron 3000+ 1.81 GHz,1 gb RAM-a,Ati Radeon 9550?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nba 2k9
Nothing else matters.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nba 2k9

Igra nije na popisu

 

15 godina
neaktivan
offline
Nba 2k9

Ja imam tu istu grafu i nece ti moc zato sto ta grafa ima shader 2.0 a nba2k9 zahtijeva shader 3.0

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nba 2k9

A  jel zna tko hoće li nba live 2009 izaći za komp?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nba 2k9

Zasad nece!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nba 2k9

alo ljudi ja imam problem sa 2k9.....na svu sreću nije da mi ne radi ali ima jedan bug....evo ovako

 

kad igram utakmicu prilikom zabijanja koša lopta ostaje u terenu i igra se dalje nastavlja , znači problem je u tome što ne kreće novi napad neg igranje se nastavi bez obzira na postignuti poen....rekli su mi da napravim uninstall , probo sam ali ne vrijedi , sve sam skoro probo i nije uspjelo , pa ako neko zna  nek da link od patcha ili ako ima neko logičko objašnjenje za to ............................fala

Simich
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nba 2k9

Jel po vama bolji 2k9 od obične i live 9

E8500 3,16 GHz, Asus Hd 4870 512 gddr 5, 4 GB Ram HDD 600GB
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nba 2k9
thuglife kaže...

Jel po vama bolji 2k9 od obične i live 9

 2K9 puno realniji,bolji,zanimljiviji!!Igra je stvarno zarazna
Konfa:Intel Celeron 2.4Ghz@3.02Ghz/ATI Radeon 9550 128MB/NO-name napajanje 400W/MBO:Asrock P4V88+/HDD:80GB/1.5 GB ram/
15 godina
neaktivan
offline
Nba 2k9

Da bar ja mogu igrat 2k9Plač

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nba 2k9

Sorry na duplom postu,ali htjeo bih vas nešto pitati jer imam novi komp(1280x1024 sve na high igramSmijeh)

Jel ima kakav patch ili mod za 2K9 da DODAJE nova zakucavanja,ne da ih ZAMIJENI,nego da se samo doda a da ostanu ovi isti dunkovi i da se dodaju još neki?!I isto da li ima kakav patch za još bolju grafiku i poteze?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nba 2k9
big_guy kaže...

Sorry na duplom postu,ali htjeo bih vas nešto pitati jer imam novi komp(1280x1024 sve na high igramSmijeh)

Jel ima kakav patch ili mod za 2K9 da DODAJE nova zakucavanja,ne da ih ZAMIJENI,nego da se samo doda a da ostanu ovi isti dunkovi i da se dodaju još neki?!I isto da li ima kakav patch za još bolju grafiku i poteze?

 Za grafiku poboljšat imaš u ovoj temi što napravit, scrollaj malo do Vulgarisova posta.
Razer_Copperhead
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nba 2k9
Razer_Copperhead kaže...
big_guy kaže...

Sorry na duplom postu,ali htjeo bih vas nešto pitati jer imam novi komp(1280x1024 sve na high igramSmijeh)

Jel ima kakav patch ili mod za 2K9 da DODAJE nova zakucavanja,ne da ih ZAMIJENI,nego da se samo doda a da ostanu ovi isti dunkovi i da se dodaju još neki?!I isto da li ima kakav patch za još bolju grafiku i poteze?

 Za grafiku poboljšat imaš u ovoj temi što napravit, scrollaj malo do Vulgarisova posta.
 Da,ali vidim,to drastično smanjuje performanse...
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.5.2009 20:39 (big_guy).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nba 2k9
big_guy kaže...
Razer_Copperhead kaže...
big_guy kaže...

Sorry na duplom postu,ali htjeo bih vas nešto pitati jer imam novi komp(1280x1024 sve na high igramSmijeh)

Jel ima kakav patch ili mod za 2K9 da DODAJE nova zakucavanja,ne da ih ZAMIJENI,nego da se samo doda a da ostanu ovi isti dunkovi i da se dodaju još neki?!I isto da li ima kakav patch za još bolju grafiku i poteze?

 Za grafiku poboljšat imaš u ovoj temi što napravit, scrollaj malo do Vulgarisova posta.
 Da,ali vidim,to drastično smanjuje performanse...
 Meni ne. Cool
Razer_Copperhead
15 godina
neaktivan
offline
Nba 2k9

Pozdrav,evo imam jedan jaki iritantan problem,sada kad igram tekmu sa bilo kojim klubom igrači nikako da se umore,tj,uvijek im je snaga puna,tako je i kod protivnićkog tima,nisam ništa dirao po postavkama,a prije su se igrači normalno umarali,kako da vratim to?Pliz pomozite!Smijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Novi NASA program

Kako se zove onaj novi NASA-in program gdje je navodno prikazano 95% Zemljine površine.Vidio sam to u novinama ali nije bio napisan naziv programa.Dali netko zna?

 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi NASA program
lebron kaže...

Kako se zove onaj novi NASA-in program gdje je navodno prikazano 95% Zemljine površine.Vidio sam to u novinama ali nije bio napisan naziv programa.Dali netko zna?

I kakve to sad ima veze sa igrom 2k9?Izlanuo se

14 godina
offline
Nba 2k9

e kada sam cuo za NBA od 2k-a mislio sam da ce to biti dosadna i lose igriva igara no na moje iznenađeje igra je stvarno odlicana..............samo mi je zao sta je nisam zavrtio na high grafici......... nego na low-med Mršti seMršti se .......no samo se mogu pitat kakva bi tek igrivost bila na high graficiOsmijehOsmijehOsmijeh nadam se da cu probat he he (na svom kompu)....... 2K je ovom igrom po meni nadmasio EA Sports

aj meni siroti jaj vrag te dal i skelu naj mi to povedat
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.7.2009 3:57 (GRDI-146).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Nba 2k9
GRDI-146 kaže...

e kada sam cuo za NBA od 2k-a mislio sam da ce to biti dosadna i lose igriva igara no na moje iznenađeje igra je stvarno odlicana..............samo mi je zao sta je nisam zavrtio na high grafici......... nego na low-med Mršti seMršti se .......no samo se mogu pitat kakva bi tek igrivost bila na high graficiOsmijehOsmijehOsmijeh nadam se da cu probat he he (na svom kompu)....... 2K je ovom igrom po meni nadmasio EA Sports

moras isprobat na high jer to nije to kad se na low igra...sam pitanje zasto igras na low kad mozes bez problema na high sa to grafickom i tim procom

da nema NIKOLE TESLE mi bi danas televizor gledali u MRAKU
14 godina
offline
RE: Nba 2k9
hrvatskafarkasevec kaže...
GRDI-146 kaže...

e kada sam cuo za NBA od 2k-a mislio sam da ce to biti dosadna i lose igriva igara no na moje iznenađeje igra je stvarno odlicana..............samo mi je zao sta je nisam zavrtio na high grafici......... nego na low-med Mršti seMršti se .......no samo se mogu pitat kakva bi tek igrivost bila na high graficiOsmijehOsmijehOsmijeh nadam se da cu probat he he (na svom kompu)....... 2K je ovom igrom po meni nadmasio EA Sports

moras isprobat na high jer to nije to kad se na low igra...sam pitanje zasto igras na low kad mozes bez problema na high sa to grafickom i tim procom

ako nisi primjetio ja imam dva PC-a i to sam igro na starom (6600), a igricu sam nekom dal tak da neznam di je...... ne zelim ponovo davat 350 kn......

kaj NAJ MI TO POVEDAT di si to cul da je umet po 5kn kila ????
16 godina
neaktivan
offline
Nba 2k9

Khm... možda ti torrenti pomognu???

 

Mislim WTF? Ideš novu igricu instalirat na stari komp? I još daješ original, a onda ne znaš gdje je? Ja bi rastrgao nekog da mi izgubi original (ili bi ga tražio 350 kn).

http://www.youtube.com/watch?v=ZWmf7r_37eA
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Nba 2k9
i_rambo_plache kaže...

Khm... možda ti torrenti pomognu???

 

Mislim WTF? Ideš novu igricu instalirat na stari komp? I još daješ original, a onda ne znaš gdje je? Ja bi rastrgao nekog da mi izgubi original (ili bi ga tražio 350 kn).

he he pa nisam kupil igru dal mi ju je HRVATSKAFARKASEVEC to sam tak napiso red da radi ali hvala svejedno (looool TPB)

kaj NAJ MI TO POVEDAT di si to cul da je umet po 5kn kila ????
15 godina
neaktivan
offline
Nba 2k9

E ljudi,može link na najnovije rostere,sa svim izmjenama,da je shaq u clevelandu i ostale izmjene?Hvala!

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.7.2009 13:10 (big_guy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Meni je uspjelo ovako

Izbrisi sve sto imas snimljeno a posebno ako si isao na autosave i kad sve izbrises u igrici izađi iz nje i uđi i igraj tako je meni uspjelo

13 godina
neaktivan
offline
Imas patch na torrentu

Upisi nba live 10 pc i skini te podatke nece ti najvjerojatnije raaditi samo patch i ja sam se namucio ali je uspilo napravi novi folder i skini nba live 08 stavi ga u novi folder i sve od patch-a otvori svaki podatak i one bjele foldere stavi samo u novi folder i pokreni program nba live 08 meni radi cool ali je bloji nba 2k9 :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice