Najbolje strategije

poruka: 102
|
čitano: 116.822
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Najbolje strategije

ej, ljudi, pozz

  mozete li mi reci koje su strategije po vama najbolje, hocu si nabavit neku, al neznam koja bi za mene bila dobra...

ja najvise volim tip osvajanja svijeta, srednji vijek i sl... pa ako znate koju noviju...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolje strategije

Civilization 4. Predobra igra!Smijeh

Dobro nije novija ali je sigurno jedna od najboljih strategija.

Imas i Medieval 2: Total WarSmijeh

15 godina
protjeran
offline
Najbolje strategije

da...

total war serijal

 

ali

Civilization 4 sa zadnjom ekspanzijom Beyond the sword je igra bez kraja...

Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.61GHz (2 CPUs) 3072MB RAM 250 GB Total SB Audigy 4 [B800] Sapphire hd4670 xFire-->ddoxy When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Najbolje strategije

Od Total War serijala mi je najdraži Rome: Total War i nemreš fulat ak si to nabaviš... jednostavno mjeseci zabave.

"Um caruje, Dundo Maroje..."
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najbolje strategije

ja sam takodjer fan TW serije i ne moram ti je preporuciti, kad zaigras vidjet ces da ce igra to sama za sebe napraviti...

 

inace sam igrao sve dijelove osim ovog zadnjeg jer mi nesto nece instalacija, al bih ti preporucio Mediewal TW, a kasnije mozes dalje tuci...

 

shogun je prestar da bi se da valja uzivio, al je bio premocan kad sam ga ja igrao... ma moc do bola

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najbolje strategije

A ako neces total war, ja ti preporucujem company of heroes

Nije srednji vijek, nego drugi svjetski rat ali opet...

Ako baas hoces srednji vijek onda bi mogao i stronghold

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.1.2009 11:32 (powerslave).
 
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Najbolje strategije

ima jedna manje poznata ail fenomenalna (barem meni)

Castle Strike...

Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.61GHz (2 CPUs) 3072MB RAM 250 GB Total SB Audigy 4 [B800] Sapphire hd4670 xFire-->ddoxy When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najbolje strategije

stronghold

AMD Phenom 9600 @3.0 ,4 gb 800mhz , GF GTX280, vx550
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najbolje strategije

Company of heroes

Medieval II

World in conflict

Supreme Commander

Warhammer Soulstorm

Red Alert 3

 

prošvrljaj pa vidi koja ti najbolje odgovara, svaka je dobra na svoj način...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najbolje strategije

Starcraft

C&C serijal

Company of Heroes

Civilization serijal

itd...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najbolje strategije

Strategije i RTS-ovi, igrice za vječnost. Predlažem:

StarCraft (na jesen izlazi StarCraft II)

WarCraft III

Rise of Legends

Red Alert 3 (nisam igrao taj nastavak, ali sigurno je predobar i humorističan)

Strategije na poteze su isto u redu, ali ja sam trenutno fan samo ove: Heroes of Might and Magic (trojka je najbolja, makar je grafika iz ledenog doba).

Ti izaberi.Namigiva

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign. Današnja djeca slušaju cajke, priče o Vukovaru njima su bajke! Zmajevi su zakon! I AMD je to priznao.
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.1.2009 15:29 (Dragon wizard).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Najbolje strategije

Ako hočeš strategiju koja to stvarno je, a koja ne nosi samo naziv RTS - to ti je Company of Heroes. Ja volim zaigrati stari CoH (bez ikakvih zakrpa, i bez ekspanzije, onaj pravi...) zato što u novom ne možeš uzet npr, 2 Tigera, ranking njemačkih vojnika se može nabiti samo preko "kupnje" i te još neke sitnice... I da, jako mi smetaju Britishi koji imaju prejaku artiljeriju, izvrsne mogučnosti obrane, rovove, jako pješaštvo i stvaraju mi ogromne probleme kad zaigram Online. Ali, zato imaju slabe tenkove koje 2 njemačke Panthere razderu preko cile mape! Zaigraj i svidit će ti se, ima izvrsnu grafiku, potpunu uništivost okoliša, fantastinčan zvuk i glazbu te kampanju sa izvrsnom pričom koja objedinjuje sve ove prethotne pluseve.

Mount Vision Pro
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najbolje strategije

Samo je jedna prava strategija, a to je total war serijal....sve druge su daleko ispod toga....ma koliko god mi šutjeli o tome.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolje strategije

Najbolja strategija kojoj je tema srednji vijek je Cossacks. Takodje odlicne su Company of Heroes, Rise of Nations (meni omiljena), Rise of Legends, Age of Empires, C&C, Age of Mythology(preporuka), Civilization.......

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. C2D 6800 3.0 ghz ATI 3650 512mb ddr3 2gb DDRII WD 320GB WD 250GB
15 godina
neaktivan
offline
Najbolje strategije

imam vec m2:tw zar nije total war isti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Najbolje strategije

1. Warcraft III: The Frozen Throne definitivno drži prvo mjesto, ima nevjerojatnu dubinu za RTS.

Taverne sa dodatnim herojima, i sami racial heroji, šire spektar mogučih strategija preko svih granica.

2. Starcraft je još jedan genijalan uradak, i na drugom je mjestu samo zato što ima uži spektar mogučih

strategija u igri i Warcraft III ga nadmašuje jedino po tome.

Dalje su Age Of Empires II, Age of Mithology i Red Alert (jako praznoglavo, ali zabavno =)

Naveo sam samo RTS-ove jer su, po meni, strategije na poteze sasvim druga kategorija!

Mudar ko čovjek-jesetra!
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.1.2009 21:48 (Zvekan).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najbolje strategije

AGE OF EMPIRES 3 OVO SU TI LINKOVI OD AOE 3 EXPANZIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

http://www.google.hr/url?q=http://www.ageofempires3.com/asiandynasties/downloads.html&sa=X&oi=smap&resnum=1&ct=result&cd=1&usg=AFQjCNEmr2uUHo1Pt73gURwMnBL9TSZ1Dg

 

http://www.google.hr/url?q=http://www.ageofempires3.com/warchiefs/&sa=X&oi=smap&resnum=1&ct=result&cd=3&usg=AFQjCNF6nNsZC1Vh5tarBBKv6OVdbBNj_g

 

ovo MORATE zaigrati!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Cool

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Najbolje strategije

Najbolja strategija svih vremena jest Total Annihilation. Točka.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najbolje strategije

SRANJE GRAFIKA

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolje strategije
kooboora kaže...

Najbolja strategija svih vremena jest Total Annihilation. Točka.

 O ukusima se ne raspravlja, ali StarCraft i WarCraft su najbolje strategije svih vremena. Za ovo nikad nisam čuo.Cool
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign. Današnja djeca slušaju cajke, priče o Vukovaru njima su bajke! Zmajevi su zakon! I AMD je to priznao.
16 godina
offline
Najbolje strategije

Heroes 3

Audi R8 - born of powerful ideas
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolje strategije
sk8 4 life kaže...

SRANJE GRAFIKA

 čekaj, jel ovo tema o igrici s najboljom grafikom ili tema o najboljoj strategiji? Belji se NamigivaSmijeh
15 godina
neaktivan
offline
Najbolje strategije

Hmmmmm, rekao bih najbolja strategija, ne najbolja grafika. Heroes 3 je najbolji iz tog serijala, a ima grafiku strašno staru i ništ mu ne fali.Osmijeh

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign. Današnja djeca slušaju cajke, priče o Vukovaru njima su bajke! Zmajevi su zakon! I AMD je to priznao.
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najbolje strategije

Uz najbolje ide i grfika

 

Ma može meni bit najbolj priča na svetu sa 0% bugova sa dugim i zanimljivim misijama ali ako je grafika neka usrana JEBEŠ GA !!!!!

Moj PC  
0 3 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolje strategije
Dragon wizard kaže...
kooboora kaže...

Najbolja strategija svih vremena jest Total Annihilation. Točka.

 O ukusima se ne raspravlja, ali StarCraft i WarCraft su najbolje strategije svih vremena. Za ovo nikad nisam čuo.Cool

 http://en.wikipedia.org/wiki/Total_Annihilation   - citat: "It was the first RTS game to feature 3D units and terrain." Svaki pravi ljubitelj strategija mora to isprobati.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolje strategije
sk8 4 life kaže...

Uz najbolje ide i grfika

 

Ma može meni bit najbolj priča na svetu sa 0% bugova sa dugim i zanimljivim misijama ali ako je grafika neka usrana JEBEŠ GA !!!!!

 Za FPS-ove je važna grafika, a ne za strategije. Naravno da je grafika, što novija, to bolja, ali ne pruža ona zadovoljstvo igranja.
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign. Današnja djeca slušaju cajke, priče o Vukovaru njima su bajke! Zmajevi su zakon! I AMD je to priznao.
16 godina
offline
Najbolje strategije

Evo ja baš nabavio Kings Bounty: the Legend i oduševljen sam istom!

pare nisu problem,...para nema ako možeš ostati miran dok je svuda oko tebe panika, vjerovatno si krivo razumio situaciju
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolje strategije
kooboora kaže...
Dragon wizard kaže...
kooboora kaže...

Najbolja strategija svih vremena jest Total Annihilation. Točka.

 O ukusima se ne raspravlja, ali StarCraft i WarCraft su najbolje strategije svih vremena. Za ovo nikad nisam čuo.Cool

 http://en.wikipedia.org/wiki/Total_Annihilation   - citat: "It was the first RTS game to feature 3D units and terrain." Svaki pravi ljubitelj strategija mora to isprobati.

 Ti isto nešto sa grafikom, a? Pročitaj moj zadnji post.Namigiva
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign. Današnja djeca slušaju cajke, priče o Vukovaru njima su bajke! Zmajevi su zakon! I AMD je to priznao.
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.1.2009 22:25 (Dragon wizard).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Najbolje strategije
Dragon wizard kaže...
kooboora kaže...
Dragon wizard kaže...
kooboora kaže...

Najbolja strategija svih vremena jest Total Annihilation. Točka.

 O ukusima se ne raspravlja, ali StarCraft i WarCraft su najbolje strategije svih vremena. Za ovo nikad nisam čuo.Cool

 http://en.wikipedia.org/wiki/Total_Annihilation   - citat: "It was the first RTS game to feature 3D units and terrain." Svaki pravi ljubitelj strategija mora to isprobati.

 Ti isto nešto sa grafikom, a? Pročitaj moj zadnji post.Namigiva
 
NE ! Nisi shvatio !!
Dakle, ne govorim o prvoj igrici sa super ultra cool blještećom 3D grafikom jer to, kao što ti kaza, za strategiju i nije najbitnije. Al kada kažem da je to prva igra sa 3D terenom ti bi kao igrač pravih strategija trebao znati koliko 3D teren znači u strategiji, tj. pozicija tvojih jedinica na tom 3D terenu... ako me sad shvaćaš Namigiva
15 godina
neaktivan
offline
Najbolje strategije

Aaaaaa... onda sorry, ja sam mislio na nešto posve drugo... Sramim seNevinašce

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign. Današnja djeca slušaju cajke, priče o Vukovaru njima su bajke! Zmajevi su zakon! I AMD je to priznao.
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice