MultiPlayer or MultyPrayer

poruka: 4
|
čitano: 1.582
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
MultiPlayer or MultyPrayer

Odmah na početku se ispričavam ovo nije tema vezana samo uz jednu igru, već uz generalnu pošast.

Trenutno igram nekoliko igara za play4free. Na nekima sam potrošio i "nešto" novca, a sada mi je žao.

Tema za diskusiju je, ja znam da smo mnogi iz CRO stignatizirani sa "očajnim" ping timeom.

Ali nije ni to sve, jako me ubija naročito vikendom kada su igre prepune Cheaters.

Pokušavao sam se žaliti EA, i reklamirati svoj "uludo" bačen novac, pošto ne mogu NORMALNO igrati.

Recimo primjer od danas Crossfire, dođem do tipa koji čući u kutu, ispucam cijeli saržer on se okrene i sa dva metka me složi.

Ponovno krenem i onda nas trojcu unutar 30 milisekundi pogodi snajper kroz poluoškrinuta vrata.

Ponovno krenem i onda me sredi tip tako što me upucao kroz drvenu kutiju.

Ne želim varati Cheatiti, ali može li se igrati normalno i tome stati na kraj.

Pisao sam par tisuća prijava i Video REC ali banana. Ispada kao da EA plaća te teroriste.

Tražio sam reklamaciju i povrat novca i onda mi neki maloljetni moderator priljepi 3 mjeseca ban sa foruma.

Ne razumijem ako sam pošteno platio za proizvod a on je neispravan pošto dotično kupljena puška i pištolj nićemu ne služe

zašto ne mogu dobiti povrat svoga krvavo stećenog novca, jer radio sam kod robovlasničkih privatnih firmi.

Molim neki savjet ako ništa drugo pošaljite mi koji cheat pa da se i ja malo radujem :)

 
4 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
MultiPlayer or MultyPrayer

ja se slažem sa kolegom... pošteno je platio proizvod a zbog nemara ili propusta nije u mogučnosti normalno igrat igru ilitiga konzumirati proizvod...

izdavačke kuče seru na veliko i cijeli marketing im se bazira na lažima u cilju "krađe" love korisnika. izbacuju poluproizvode koji često nemaju veze sa onim prikazanim na reklamnim videiima i plačenim online recenzijama. 

pokušaš prigovorit ili te nitko ne sluša ili kao u tvom slučaju dobiješ ban (bioware forumi su posebno osjetljivi). previše si izadavači uzimaju prava a prava korisnika kao da ne postoje. uvalili su ti poluproizvod i sad se ti je8i. 

jasno mi je da ne mogu važit ista pravila kao u u nekoj običnoj kupovini ali nešto bi se trebalo napravit u vezi toga. ako sam nezadovaljan proizvodom želim svoje pravo na povrat love! 

doduše, u rijetkim slučajevima i dobiješ nazad pare... ali mislim da nikad zato jer je igra lažno izreklamirana. npr. vidim na reklami tenisice koje se ne usmrde. kupim ih a kad ono nakon tjedan dana unutra kaos... čak i u hrvatskoj češ dobit nazad pare.

 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
MultiPlayer or MultyPrayer

Razumijem OP-ove frustracije, ali nažalost šanse da netko od tih govana mrdne prstom, ili se potrudi odgovorit na tvoj upit, su ravne nuli. To su velike kompanije gdje se vrte prevelike količine novca da bi njima bilo bitno što jedan "pleb" misli o njihovom proizvodu. Ja bih ti savjetovao da se kloniš takvih igara i takvih izdavača. 

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: MultiPlayer or MultyPrayer

najlakše je da se ne može ništa

pokrećem kampanju protiv EA

neka lova mi treba sjesti pa će pasti i neki odvjetnik

ako imaju puno love onda će moći platiti parniku koju milju

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice