Minecraft survival server zaključana tema

poruka: 709
|
čitano: 84.073
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Minecraft survival server

report:

bio sam sam od spartanaca, došao je napad od 5 huntera.

ubio sam četiri njih, 5. me ubio.

nakon toga je još bilo fightova, a marijan je tražio tp(imam screenshot). nakon smrti sam otišao u sigurnu exciteovu kuću u koju se ne može ući jer se ne može otvorit ništa na neprijateljskom teritoriju.

franjo031 se tp do mene i ubio me.

ali ipak, uz napad od 5 njih i njihove tp-ove sam uspio obraniti spartu.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
Moj PC  
2 2 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft survival server
djdomi kaže...

report:

bio sam sam od spartanaca, došao je napad od 5 huntera.

ubio sam četiri njih, 5. me ubio.

nakon toga je još bilo fightova, a marijan je tražio tp(imam screenshot). nakon smrti sam otišao u sigurnu exciteovu kuću u koju se ne može ući jer se ne može otvorit ništa na neprijateljskom teritoriju.

franjo031 se tp do mene i ubio me.

ali ipak, uz napad od 5 njih i njihove tp-ove sam uspio obraniti spartu.

Franjo je djubre. I to veliko. Da nije suvlasnik servera odma bih ga banao. Vec sam bio poceo pisati /ban franjo031 kad sam se sjetio da je on suvlasnik i da to nesmijem. (barem mislim da nesmijem)

 

Tako su me on i TaNk porazili. TP-ali su se jedan do drugoga na ulazu u dvorac Manowara. I još nešto, claimali su teritorij frakcije ciji su svi clanovi bili offline (ja i WreckedCraw)!

 

 

BTW morao sam otici jer mi je dosao tata, a nesmijem bit na PC-u :(

Long live Open Source and GNU/Linux!
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.11.2011 19:53 (lzgr).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft survival server
lzgr kaže...
djdomi kaže...

report:

bio sam sam od spartanaca, došao je napad od 5 huntera.

ubio sam četiri njih, 5. me ubio.

nakon toga je još bilo fightova, a marijan je tražio tp(imam screenshot). nakon smrti sam otišao u sigurnu exciteovu kuću u koju se ne može ući jer se ne može otvorit ništa na neprijateljskom teritoriju.

franjo031 se tp do mene i ubio me.

ali ipak, uz napad od 5 njih i njihove tp-ove sam uspio obraniti spartu.

Franjo je djubre. I to veliko. Da nije suvlasnik servera odma bih ga banao. Vec sam bio poceo pisati /ban franjo031 kad sam se sjetio da je on suvlasnik i da to nesmijem. (barem mislim da nesmijem)

 

Tako su me on i TaNk porazili. TP-ali su se jedan do drugoga na ulazu u dvorac Manowara. I još nešto, claimali su teritorij frakcije ciji su svi clanovi bili offline (ja i WreckedCraw)!

 

ovo je bilo prešlo sve granice, već sam upisao ban, al nije dalo.

bugcraft v3, jedva čekam. 4 pravedna admina nek budu, kao po dogovorenom.

hunteri, low ste. 5 vas dođe s armorom i ja vas sredim sam hahaha

još ste morali tp kolko nas niste mogli porazit.

usto što sam slučajno napravio suicide i dalje niste mogli ništa claimati.

 

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
16 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft survival server
djdomi kaže...
lzgr kaže...
djdomi kaže...

report:

bio sam sam od spartanaca, došao je napad od 5 huntera.

ubio sam četiri njih, 5. me ubio.

nakon toga je još bilo fightova, a marijan je tražio tp(imam screenshot). nakon smrti sam otišao u sigurnu exciteovu kuću u koju se ne može ući jer se ne može otvorit ništa na neprijateljskom teritoriju.

franjo031 se tp do mene i ubio me.

ali ipak, uz napad od 5 njih i njihove tp-ove sam uspio obraniti spartu.

Franjo je djubre. I to veliko. Da nije suvlasnik servera odma bih ga banao. Vec sam bio poceo pisati /ban franjo031 kad sam se sjetio da je on suvlasnik i da to nesmijem. (barem mislim da nesmijem)

 

Tako su me on i TaNk porazili. TP-ali su se jedan do drugoga na ulazu u dvorac Manowara. I još nešto, claimali su teritorij frakcije ciji su svi clanovi bili offline (ja i WreckedCraw)!

 

ovo je bilo prešlo sve granice, već sam upisao ban, al nije dalo.

bugcraft v3, jedva čekam. 4 pravedna admina nek budu, kao po dogovorenom.

hunteri, low ste. 5 vas dođe s armorom i ja vas sredim sam hahaha

još ste morali tp kolko nas niste mogli porazit.

usto što sam slučajno napravio suicide i dalje niste mogli ništa claimati.

 

Tako je.

 

 

 

Dovidjena servere!

 

 

Eto baanao sam bio tanka, franju i nukemana. Onda sam zatrazio njofru da me bana.

Long live Open Source and GNU/Linux!
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.11.2011 19:58 (lzgr).
13 godina
protjeran
offline
Re: Minecraft survival server

dugo je trajalo ccc... eh kad klinci imaju glavnu riječ za nešto

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. Mahatma Gandhi
12 godina
neaktivan
offline
Minecraft survival server

Sve su nas banali jer su admini cak su banali i franju ,a kad su oni nama došli i uništili sve najmanje 3 puta onda nikome nist jer onisu admini nitko im nista ne moze

Sad oni nama seru kao da varamo i da igramo neposteno.

Gdje je tu pravda???

 

 

BTW Možete me naučiti kako dobiti grass block

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.11.2011 20:07 (TaNk).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft survival server
TaNk kaže...

Sve su nas banali jer su admini cak su banali i franju ,a kad su oni nama došli i uništili sve najmanje 3 puta onda nikome nist jer onisu admini nitko im nista ne moze

Sad oni nama seru kao da varamo i da igramo neposteno.

Gdje je tu pravda???

jer smo mi napali pošteno. špijuni su nam otkrili vašu poziciju, a napad smo čekali 20min.

opremanje tima je bilo važno, a najvažnija je ipak komunikacija.

uglavnom, vi se tpate, gdje je tu pravda???

 

igram već ovo duže i znam organizirat dobar napad, a protiv vas je to lagano.

vi ste imali neki no-brain napad kad 1 čovjek obrani bazu.

mislim, zašto uopće napadate, frend i ja smo na jednom serveru osvojili najteže osvojivu bazu uz pomoć špijuna, jedino što smo imali malo duže pripreme.

 

uskoro ćemo vas napast zbog ove gluposti.

očekujte to.

 

odo učit latinski, haj se i vi pripremajte, sutra morate naučit zbrajanje brojeva do 10.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.11.2011 20:06 (djdomi).
14 godina
offline
Minecraft survival server

Znači bye bye ovom serveru izgleda :(

 

No u drugu ruku nije loše, naš BUGCraft v3 ce brze zaziviti :D

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Minecraft survival server

Revenge vas taken.

Huntersi ce znat.

Long live Open Source and GNU/Linux!
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Minecraft survival server

Ja nisam znao da se nesme tp i da je zabranjeno  jer su spartanci koristili kad su nas napadali 

Say Hello To My Little Friend
 
1 1 hvala 1
13 godina
protjeran
offline
Re: Minecraft survival server
power_user kaže...

Znači bye bye ovom serveru izgleda :(

 

No u drugu ruku nije loše, naš BUGCraft v3 ce brze zaziviti :D

ali nemojte davati admin djeci, oni ne mogu odlučiti kako što treba i biti nepristrani i suzdržavati se od upotrebe tp i što ja znam. pljuje se po drugima za iste stvari koje i oni rade, dajte sami sebi ban kao i ostalima i budite fer. tp je zabranjen, prva stvar koju je dragi admin napravio kad je server zaživio i skupilo se par ljudi je bio tp.. i onda se pljuje po drugima a oni se prave sveci

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. Mahatma Gandhi
14 godina
protjeran
offline
Minecraft survival server

Ovako.

Osvojili smo menoware jer nisu capali sav teritorij.

Nisu imali južnu zapadnu stranu te smo se popeli pomoću vode.

Tada je pandza došao i ubijali smo njega dok ima power nije pao veoma niskote te smo im claimali teritorij.

Za ovo neznam.

Znam da franjo nije koristio teleport niti jednom.

Nisam bio online;(

Tako da nema smisla se prepirati.

Vejkrem je bio dobar dio sa nama(nije se borio)

on zna koj je kriv a ti kaži što oćeš.

I oni maćevi?!

To niko nije ni rijeć rekao?!

Od kada se mogu stackat?

Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft survival server

Claimanje teritorija fractiona ciji su svi clanovi offline JE ZA-BRA-NJE-NO!
Mene i Wreckeda ste cheatanjem prešli. Mi nismo ništa varali niti išta i onda se prema nama ovako odnosite. Lijepo, lijepo.

 

 

U svakom slucaju, lijepo je bilo igrati s vama ovo sto ste se normalno ponasali. Donevidjenja na nekom drugom serveru. Nemojte racunati na nas ako nas vidite negdje.

Long live Open Source and GNU/Linux!
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.11.2011 20:25 (lzgr).
14 godina
offline
Re: Minecraft survival server
skullscar kaže...
power_user kaže...

Znači bye bye ovom serveru izgleda :(

 

No u drugu ruku nije loše, naš BUGCraft v3 ce brze zaziviti :D

ali nemojte davati admin djeci, oni ne mogu odlučiti kako što treba i biti nepristrani i suzdržavati se od upotrebe tp i što ja znam. pljuje se po drugima za iste stvari koje i oni rade, dajte sami sebi ban kao i ostalima i budite fer. tp je zabranjen, prva stvar koju je dragi admin napravio kad je server zaživio i skupilo se par ljudi je bio tp.. i onda se pljuje po drugima a oni se prave sveci

Bit ce nas cetvero admina, Fermi, Carli, lzgr i ja.

 

Za njih znam da su pošteni i da znaju igrati(sto se sad događalo ne znam, nisam igrao u to vrijeme pa neznam sto je istina) Nece biti vise ni admina ni modova

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft survival server
power_user kaže...
skullscar kaže...
power_user kaže...

Znači bye bye ovom serveru izgleda :(

 

No u drugu ruku nije loše, naš BUGCraft v3 ce brze zaziviti :D

ali nemojte davati admin djeci, oni ne mogu odlučiti kako što treba i biti nepristrani i suzdržavati se od upotrebe tp i što ja znam. pljuje se po drugima za iste stvari koje i oni rade, dajte sami sebi ban kao i ostalima i budite fer. tp je zabranjen, prva stvar koju je dragi admin napravio kad je server zaživio i skupilo se par ljudi je bio tp.. i onda se pljuje po drugima a oni se prave sveci

Bit ce nas cetvero admina, Fermi, Carli, lzgr i ja.

 

Za njih znam da su pošteni i da znaju igrati(sto se sad događalo ne znam, nisam igrao u to vrijeme pa neznam sto je istina) Nece biti vise ni admina ni modova

Ja nisam ništa protu-pravilno radio, mogu ić na poligraf da dokažem.

Znamo se još od BugCrafta v1, znaš kakav sam. Jedanput sam bio tamo banan, zasto imate u Bugcraft temi.

Long live Open Source and GNU/Linux!
14 godina
offline
Re: Minecraft survival server
lzgr kaže...
power_user kaže...
skullscar kaže...
power_user kaže...

Znači bye bye ovom serveru izgleda :(

 

No u drugu ruku nije loše, naš BUGCraft v3 ce brze zaziviti :D

ali nemojte davati admin djeci, oni ne mogu odlučiti kako što treba i biti nepristrani i suzdržavati se od upotrebe tp i što ja znam. pljuje se po drugima za iste stvari koje i oni rade, dajte sami sebi ban kao i ostalima i budite fer. tp je zabranjen, prva stvar koju je dragi admin napravio kad je server zaživio i skupilo se par ljudi je bio tp.. i onda se pljuje po drugima a oni se prave sveci

Bit ce nas cetvero admina, Fermi, Carli, lzgr i ja.

 

Za njih znam da su pošteni i da znaju igrati(sto se sad događalo ne znam, nisam igrao u to vrijeme pa neznam sto je istina) Nece biti vise ni admina ni modova

Ja nisam ništa protu-pravilno radio, mogu ić na poligraf da dokažem.

Znamo se još od BugCrafta v1, znaš kakav sam. Jedanput sam bio tamo banan, zasto imate u Bugcraft temi.

Poligraf se moze prevariti lako :D

 

Samo se salim, pa i napisao sam te za admina, znači da vjerujem da niste radili gluposti.

 

No dosta {#} o bugcraftu, postoji tema za njega

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.11.2011 20:32 (power_user).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft survival server
Da, ja sam over and out iz ove teme.
Long live Open Source and GNU/Linux!
13 godina
protjeran
offline
Re: Minecraft survival server

kako možeš dat admina nekome tko drugima govori da su: djubre, i to veliko. u usta vam ga spičim. držite jezik za zubima te se radi anketa o igraćima u kojoj se govori da su "mučka pokvarena đubrad".. 

i kako netko takav može drugima govoriti da se ponašaju kao djeca kad on sam jedva ima 15 godina? admin ne smije biti tako neozbiljan

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. Mahatma Gandhi
12 godina
neaktivan
offline
Minecraft survival server

Za tebe nisam nista rekao lzgr

ti si me cak i htio staviti za moda na prvom serveru nakojem sam te vidio

Ali zbog Spartanaca smo im preuzeli bazu jer smo se htjeli osvetiti,a zbog onog što je wreked srao jučer da ako ih napadnemu da će im spartanci pomoći i još nam je sam najavio rat smo ih pokorili

 

 

 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft survival server
skullscar kaže...

kako možeš dat admina nekome tko drugima govori da su: djubre, i to veliko. u usta vam ga spičim. držite jezik za zubima te se radi anketa o igraćima u kojoj se govori da su "mučka pokvarena đubrad".. 

i kako netko takav može drugima govoriti da se ponašaju kao djeca kad on sam jedva ima 15 godina? admin ne smije biti tako neozbiljan

  • LOL, oko toga u usta vam ga spičim sam se zezao, rimovalo se sa ničim. LOL, kako ne shvaćaš šalu, nije mi jasno. Ali to je tvoj problem, ne moj.
  1. Što se tiče ankete, neznam zašto bio to smatrao uvredom, da pogledaš okolo po forumu vidio bi da je to šala i da se ne misli ozbiljno. I anketa je bila pitanje hoćete li da se unbana TaNk-a. Samim time što je banan znači da je nešto krivo napravio i da ne zaslužuje cvijeće i pohvale.
  • Da su đubrad sam rekao kad su mi prevarom claimali teritorij.
Long live Open Source and GNU/Linux!
14 godina
offline
Re: Minecraft survival server
skullscar kaže...

kako možeš dat admina nekome tko drugima govori da su: djubre, i to veliko. u usta vam ga spičim. držite jezik za zubima te se radi anketa o igraćima u kojoj se govori da su "mučka pokvarena đubrad".. 

i kako netko takav može drugima govoriti da se ponašaju kao djeca kad on sam jedva ima 15 godina? admin ne smije biti tako neozbiljan

E ovdje je problem, ovaj server cemo uzeti Carli i ja uz pomoc Fermija i lzgra, a svi imamo 15god.

 

Vajkrem i franjo su još godinu dana mlađi ja mislim.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft survival server
TaNk kaže...

Za tebe nisam nista rekao lzgr

ti si me cak i htio staviti za moda na prvom serveru nakojem sam te vidio

Ali zbog Spartanaca smo im preuzeli bazu jer smo se htjeli osvetiti,a zbog onog što je wreked srao jučer da ako ih napadnemu da će im spartanci pomoći i još nam je sam najavio rat smo ih pokorili

 

 

Ja otkako sam (bio) vladar Manowara, ništa takvo nije izjavljeno, a bivši vladar mi nije ništa rekao o tome. {#}

Al nema veze... {#}

Long live Open Source and GNU/Linux!
12 godina
neaktivan
offline
Minecraft survival server

Spartanci  su nas napali 10 puta i nismo se nista bunili a sad kad smo mi njih odma nesto seru

Say Hello To My Little Friend
 
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Minecraft survival server

Sparta u raspadu ! {#}

Say Hello To My Little Friend
 
1 0 hvala 1
13 godina
protjeran
offline
Re: Minecraft survival server

ovo ide u {#} ali što sad, ipak ima neke veze sa minecraft serverima. ma kakva šala, tako se možeš šalit sa ekipicom dok se opijate vani nakon nastave. ovo nije mjesto gdje ćeš pisati takve stvari pa naknadno tvrditi da je bila šala. 

power_user, možeš ti imati i 10 godina i mentalitet nekoga od 30. vidi se po postupcima za što su skoro svi na ovim serverima trenutno pokazali da ga nemaju. kuka se kako netko nešto radi što se ne smije a oni sami to naprave čim dobe priliku. veoma zrelo. i "ovaj napao ovoga pa taj napao toga", nitko ne poštuje pravila. admin ne bi trebao imati mogućnosti za tp ili bilo što jer se sve to iskorištava masovno pa se kasnije opravdava kako nije istina. a više ne možeš dokazati ništa. svi ravnopravni, jedini način da se riješe problemi. postoje 2 glavna čovjeka, provjerena po ponašanju i načinu igranja. nitko tko je bio optužen za iskorištavanje moći admina na neki način ne može imati tu rolu. znaći nitko koga se optuživalo da griefa sve redom, baca tnt po ljudima, koristi tp, nije bezobrazan i vrijeđa (makar je to bila šala ha ha ha) i bla bla bla... ali koliko svi imaju prilike vidjeti i pročitati ovdje, takvih i nema

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. Mahatma Gandhi
15 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft survival server
skullscar kaže...

kako možeš dat admina nekome tko drugima govori da su: djubre, i to veliko. u usta vam ga spičim. držite jezik za zubima te se radi anketa o igraćima u kojoj se govori da su "mučka pokvarena đubrad".. 

i kako netko takav može drugima govoriti da se ponašaju kao djeca kad on sam jedva ima 15 godina? admin ne smije biti tako neozbiljan

ko prvo lzgr se sprdao. ko drugo, lzgr kao i njofra i ja ima 15 godina, možda godinu, dvje-tri više od ostalih, ali je daleko ozbiljniji i normalniji. 

Scarfaceee kaže...

Spartanci  su nas napali 10 puta i nismo se nista bunili a sad kad smo mi njih odma nesto seru

moramo srati kad sam bio u kući u koju nitko ne može ući bez teleporta(naravno, svi spartanci mogu ući).

al i dalje sam sretan jer niste uspijeli, a imali ste ogromnu prednost.

sparta je pretrpjela gubitak armora, 2 mača, luka i strijele, ništa ostalo nije izgubljeno što je epic win.

 

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
14 godina
protjeran
offline
Minecraft survival server

Admin nesmije igrat niti se boriti kao ni igrati!!!

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
protjeran
offline
Re: Minecraft survival server
borna666 kaže...

Admin nesmije igrat niti se boriti kao ni igrati!!!

 

ovo je najbolja ideja od svih, jedini uvjet da netko bude admin. e onda se svi problemi mogu riješiti kako treba i pritužbe će skoro nestati na igraće

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. Mahatma Gandhi
12 godina
neaktivan
offline
Minecraft survival server

Sparta je totalno popušila i nemašanse da se vrati

Sve smo im preuzeli sve pokrali isto ko što su oni nama

Znam da je teško izgubiti ali morate priznati poraz i nastaviti kao što smo mi i pobjedili smo vas

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Minecraft survival server

Krasno, vidite sto ste napravili od one teme. ccc

 

 

Kada dođe novi bugcraft ide nova tema, ona je prezakrčena, neću ništa otvarati dok je ona zaključana

 

 

10 Nova tema za BCv3
0 Nastavite u staru
While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.11.2011 21:45 (power_user).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice