GUN - GTA alternativa

poruka: 48
|
čitano: 13.620
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
GTA alternativa

koju mi igru možete preporučiti a da je slična serijalu gta. da se može lunjat po gradu, vozikat auta, motore, bicikle, šetat, ubijat ljude itd a bez obaveze da se obavljaju misije

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: GTA alternativa
mafia,godfather,saints row,true crime,Mercenaries,boiling point,driv3r(zadnji nastavak najbolji),total overdose
15 godina
offline
RE: GTA alternativa

e da sjetih se....scarface...igra je dost dobra bar meni =)

sjetih se jos...just cause..predobra igra

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.2.2009 20:16 (dado16).
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA alternativa
Alex55 kaže...

Saints Row 2

 Čekaj malo,jel s tobom sve ok?Kako možeš čovjeku preporučit tu igru totalno je neoptimizirana da s njom nebi ni njivu kopao!NIKAD
"In vino veritas" "Quod capita tot sententia"http://i44.tinypic.com/1z3at89.jpg
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: GTA alternativa
slazem se....al mozda je alexu dobra hbga..nemamo svi iste ukuse xD
15 godina
offline
RE: GTA alternativa
ok. hvala. ako imate još prijedloga dajte, ali sumnjam jer ste se već ispucali
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: GTA alternativa

ja sam se bogme ispucao hahaaha.....e da sjetio sam se....heist...

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.2.2009 20:31 (dado16).
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA alternativa
dado16 kaže...

ja sam se bogme ispucao hahaaha.....e da sjetio sam se....heist...

 Što je hei$t već vani?
"In vino veritas" "Quod capita tot sententia"http://i44.tinypic.com/1z3at89.jpg
16 godina
neaktivan
offline
RE: GTA alternativa
dado16 kaže...
...driv3r(zadnji nastavak najbolji)...
AAA LOL xD ROFLMAO itd.

Odigraj prvi nastavak pa onda reci koji je najbolji... Ova zadnja 2 nastavka su... kako bih to najbolje rekao??? Možda, smeće nad smećima? E to je riječ koju sam tražio!
Stan: Mr. Garrison, haven't you noticed that Timmy is retarded? Mr. Garrison: Don't call people names Stan!
15 godina
offline
RE: GTA alternativa
tandara....ja mislim da je heist vani nisam siguran..inace sam 10% u pravu xD......a rambo plache...prvi dio? ma dajj...driver parallel lines je najbolji...poslije njega mi je odmah prvi nastavak od drivera =)
16 godina
neaktivan
offline
RE: GTA alternativa
dado16 kaže...
tandara....ja mislim da je heist vani nisam siguran..inace sam 10% u pravu xD......a rambo plache...prvi dio? ma dajj...driver parallel lines je najbolji...poslije njega mi je odmah prvi nastavak od drivera =)
Kako kome... Meni su ova zadnja 2 nastavka Drivera teže smeće, a kad je došao prvi dio, to je bio šok. Nikad prije nije bilo slične igrice, a Drivera znam i danas odigrati...

Što se tiče Hei$t-a, igrica izlazi 2.3.2009 u Sj. Americi (i na torrente), a kod nas u prvom kvartalu... Polažem velike nade u tu igricu...
Stan: Mr. Garrison, haven't you noticed that Timmy is retarded? Mr. Garrison: Don't call people names Stan!
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.2.2009 20:52 (i_rambo_plache).
15 godina
protjeran
offline
RE: GTA alternativa
tandara kaže...
Alex55 kaže...

Saints Row 2

 Čekaj malo,jel s tobom sve ok?Kako možeš čovjeku preporučit tu igru totalno je neoptimizirana da s njom nebi ni njivu kopao!NIKAD
 Igra je dosta dobra sto se tice igrivosti,ali grafika je full jadna i treba imati jaki comp 2GBrama...
Preporucam vam da ovo pogledate:http://max.tportal.hr/Saints-Row-2-Video_4399_0.aspx
HD 2400pro 256mb,1.81GHz,512mb of ram
15 godina
offline
RE: GTA alternativa
i_rambo_plache kaže...
dado16 kaže...
...driv3r(zadnji nastavak najbolji)...
AAA LOL xD ROFLMAO itd.

Odigraj prvi nastavak pa onda reci koji je najbolji... Ova zadnja 2 nastavka su... kako bih to najbolje rekao??? Možda, smeće nad smećima? E to je riječ koju sam tražio!
 igrao sam i driv3r i driver paralel lines i nisu me baš oduševili.

vidio sam recenziju saint row-a 2 u zadnjem bugu, ali još nisam stigao pročitati (Šutim) i mislim da bi to moglo biti zanimljivo.

ali:
tandara kaže...
Alex55 kaže...

Saints Row 2

 Čekaj malo,jel s tobom sve ok?Kako možeš čovjeku preporučit tu igru totalno je neoptimizirana da s njom nebi ni njivu kopao!NIKAD
dado16 kaže...
slazem se....al mozda je alexu dobra hbga..nemamo svi iste ukuse xD
 
što ostali misle??
16 godina
neaktivan
offline
GTA alternativa

Iako su već sve spomenute, ja bih izdvojio Scarface i Just Cause. Jedine vrijedne igranja. Mafiu ne računam, ona je bolja od GTA serijala, pa time i nije zamjena za GTA, nego  musthave.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: GTA alternativa
ok. znači mafia je prvo što trebam nabavit
16 godina
neaktivan
offline
GTA alternativa

Naravno, ja sam ostao zapanjen igrom, nisam mogao vjerovati kako je dobra. Moram napomenuti da u Mafiji free-roam iliti bezvezno lutanje nije toliko zabavno i opširno kao u GTA, stim da nakon prelaska igre otključavaš poseban mod, freeride, nisam siguran...

-ali   misije su ono što je najbolje u Mafiji, daleko zabavnije i bolje nego u GTA serijalu

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
GTA alternativa

ja isto preporučujem Mafiu - jako dobra igra, slična kao Godfather ali je po meni puno bolja... a uskoro dolazi i Mafia 2 i Godfather 2 što svakako treba zaigrati kad izađe, nadam se da će dobro napraviti igre, da neće biti (ne)optimizirane kao što je GTA 4

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
GTA alternativa

Heh, da cu navest koju igru dado16 ih sve navede, Just Cause je dobra, na otoku, igra je dobra, posebno ako volis skakat s visina (naravno u igri), sletis s autom u provaliju i izletis iz njega s padobranom, zakacis se za helić, ma ima vele toga(

).
Mafia, odlicna!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
GTA alternativa

Ma da samo vidite najavu Saints Rowa dvojke zaigrali bi igru, evo moja preporuka da pogledati svi ovu jedinstvenu i dosta dobro osmisljenu najavu koja nekim dijelom usporeduje GTA IV i Saints Row 2:

"1.6 billion Chinese are angry with Jack Bauer. Sounds like a fair fight."
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: GTA alternativa

Dobar trailer..   ovo si stavljam još danas  hehe  Namigiva

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, EVGA GF-GTX260 Core 216 896MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
15 godina
protjeran
offline
GTA alternativa
HD 2400pro 256mb,1.81GHz,512mb of ram
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
GTA alternativa

odgođen Godfather 2 Plač

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
GTA alternativa

jurluk kaže...
vidio sam recenziju saint row-a 2 u zadnjem bugu, ali još nisam stigao pročitati (Šutim) i mislim da bi to moglo biti zanimljivo.

 

Da te poštedim čitanja : Vele da bi igra bila jaaaaaaaaako super, ali zbog jaaaaaako loše neoptimiziranosti nije baš nešto => jaaaaaako teško igriva

"If A is a success in life, then A equals x plus y plus z. Work is x; y is play; and z is keeping your mouth shut." Albert Einstein "Nije zlato sve što sja. Postoji nafta." http://i44.tinypic.com/1z3at89.jpg
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
GTA alternativa

Samo da napomenem da Saints Row 2 ne podrzava rezoluciju 1680 x 1050 koju u današnje vrijeme koristi većina gamera! To već dovoljno govori o kvaliteti PC verzije...

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
GTA alternativa

pa 2 (meni) najbolje su ti ScarFace i Driver 4 Parallel Lines

Games playing: Left 4 Dead i GTA IV na: Processor: Intel Core 2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz (2 CPUs) RAM: 2048MB DirectX: 9.0c Video card: NVIDIA GeForce 9600 GT 512.0 MB
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: GTA alternativa
DragonShit kaže...

Samo da napomenem da Saints Row 2 ne podrzava rezoluciju 1680 x 1050 koju u današnje vrijeme koristi većina gamera! To već dovoljno govori o kvaliteti PC verzije...

 ma nema veze. ja imam 19 monitor i igram na rezi i 1280x1024
15 godina
neaktivan
offline
GTA alternativa

Saints Row 2 ti je smeće, izbjegaji ga

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: GTA alternativa
zašto? vidio sam recenziju u prošlom bugu i ne čini mi se loša. morat ću je ponovno pročitat da se prisjetim
14 godina
neaktivan
offline
GTA alternativa

vidim da nitko nije spomenio igru Gun... nešto slično ko GTA samo je radnja negdi na divljem zapadu i umjesto auta imaš konje Smijeh

 

nije baš opširna ko GTA, al je dobra... vrijedi je bar jednom zaigrati

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
GTA alternativa

Godfather 1 i 2?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice