Frontlines: Fuel of War

poruka: 22
|
čitano: 6.096
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Frontlines: Fuel of War

kaj mislite o Frontlines: Fuel of Warevo link za igricu http://max.tportal.hr/default.aspx?categoryId=4

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Frontlines: Fuel of War

Igra je dobra, ali nije mi baš nešto previše primamljiva.

16 godina
offline
Frontlines: Fuel of War

Nije loša. Vidio sam i boljih na tu temu.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Frontlines: Fuel of War

Cini mi se dobra, i upravo je skidam pa cu javiti kakva je kada odigram par misija!!


Double posters deserve to die!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Frontlines: Fuel of War

Ja sam je bas jucer preso. Ovako vidi se iz aviona da je igra predviđena za online igranje. Single player traje kratko i vrijedi ga odigrati.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Frontlines: Fuel of War

Postoji već tema o ovome...

 

Pretraga je tvoj prijatelj... Namigiva


Don't you see their bodies burning
Desolate and full of yearning
Dying of anticipation
Choking from intoxication
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Frontlines: Fuel of War

Ja ću je možda nabaviti za 2 mjeseca jer ću sada kupiti Rainbow six vegas 2 pa onda Far Cry 2 i zatim GTA 4. Spomenuti mi se naslovi čine zanimljivijima.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Frontlines: Fuel of War

Gle to su najbolji nastavci na svijetu koji budu ubrzo izašli . uostalom kaj imaš ps3 ili xbox 3600

16 godina
offline
RE: Frontlines: Fuel of War

Solidan FPS, jedino što je stavljen totalni naglasak na kooperativnoj igri, pa je puno zabavniji multiplayer nego singleplayer..

Grafika drži vodu.


Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
neaktivan
offline
RE: Frontlines: Fuel of War
WItcher kaže...

kaj mislite o Frontlines: Fuel of Warevo link za igricu http://max.tportal.hr/default.aspx?categoryId=4

 Izgleda dobro a i dobio je pristojnu ocijenu, znači vrijedi "nabaviti" odnosno kupiti.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Frontlines: Fuel of War
WItcher kaže...

Gle to su najbolji nastavci na svijetu koji budu ubrzo izašli . uostalom kaj imaš ps3 ili xbox 3600

 Imam i PS 3 i Xbox 360. A što se tiče onoga što sam rekao da ću igru nabaviti tek za 2 mjeseca nije točno jer mi je frend jučer posudio Frontlines za PC i igra mi je odlična kao i MP, ali ipak nije na razini Crysisa ili COD - a 4.
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.3.2008 19:38 (Captain Mitchel).
16 godina
neaktivan
offline
Frontlines: Fuel of War

Znam da sam ja malo ispao iz "štosa" u vezi s igrama, al sam prešao i Crysis i COD4 (imam naviku da ako igru započnem, onda je i završim, bez obzira na sve). Uglavnom, da ne okolišam, ovu igru sam upalio i prešao u 2 dana, minimalno vremena (praktički sam igrao 3-4 sata dnevno) šta je za mene više nego uspjeh, a ni  COD4 ni Crysis se tim tretmanom kod mene nisu mogli pohvalit. To o igri govori puno više nego neka recenzija, ili da je tu sad seciram, koliko je dobra grafika, zvuk, prića ....  Po meni kratko, zabavno, bez neke velike pompe, ili epskih scenarija. Taman za skratit vikend.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Frontlines: Fuel of War

Meni je to igra koju cu sljedecu nabaviti...inace sam fan bf2 i cod-a4...gledao sam desetke filmica o njoj i svidja mi se...ima gameplay slcian Battlefieldu i po onome sto sam vidio dinamicnija je od bf... i ima vise inter akcije(ako se to tako kaze..mislim rusenja zgrada).....moja ocjena +5

16 godina
neaktivan
offline
Frontlines: Fuel of War

Ista stvar, djeluje ok, ut3 engine i ostale pikanterije, danas "nabavim" pa da i to vidimo!


...:::MB Gigabyte M55S, AMD Athlon X2 64 4000+, 2x1GB Kingmax 800Mhz,XFX 8800GTS 512MB Alpha Dog Edition,160GB & 250GB Seagate Baracuda & 750GB WD external,Foltron 500W Blue,Thermaltake Soprano case,MX518 gaming mouse,Audigy2,Samsung SyncMaster 226BW,2X Pioneer DVD/RW:::...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Frontlines: Fuel of War

Završio sam ju neki dan, izgleda mi fantastično, stvarno su si dečki dali truda. Možda je jedina mana u tome što ima Battlefield način igranja, znači checkpoint-ovi, ali to i nije loše za multiplayer...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Frontlines: Fuel of War

Pa battlefield način je sjajan način za multiplayer.

Inače stvar postaje ubrzo dosadna ako se napucavate po mapi. COD serijali su mi jedni od takvih. Mada COD sve brojeve ful dizem u oblake zbog savrsenih sngleplayera, bogatih, igrivih, šaljivih, ali MULTY je dosadaaaan. Masovnjak sa hrpom napucavanja bez cilja. Partije od 4 min. Glupo.

 

Battlefield serijal je sjajan, također raznovrsan i bogat, voziš sve što vidiš, time postaje i dugotrajan dok se izvjezbaš na pojedinim stvarima (pr. attack helo, avion....itd....)

A opet cilj postoji, ili ih počisti ili im uzmi zastave.....Naravno sa tim da singleplayer ne postoji, vec samo multy, pa tko voli nek troši 40tak Mb na sat.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Frontlines: Fuel of War
debugger kaže...

Pa battlefield način je sjajan način za multiplayer.

Inače stvar postaje ubrzo dosadna ako se napucavate po mapi. COD serijali su mi jedni od takvih. Mada COD sve brojeve ful dizem u oblake zbog savrsenih sngleplayera, bogatih, igrivih, šaljivih, ali MULTY je dosadaaaan. Masovnjak sa hrpom napucavanja bez cilja. Partije od 4 min. Glupo.

 

Battlefield serijal je sjajan, također raznovrsan i bogat, voziš sve što vidiš, time postaje i dugotrajan dok se izvjezbaš na pojedinim stvarima (pr. attack helo, avion....itd....)

A opet cilj postoji, ili ih počisti ili im uzmi zastave.....Naravno sa tim da singleplayer ne postoji, vec samo multy, pa tko voli nek troši 40tak Mb na sat.

 eeee....to je ono,do sada sam nabijao racun od sljedeceg mj. idem na 10GB
16 godina
neaktivan
offline
Frontlines: Fuel of War

Danas sam je "nabavio" he he, dobra je igra super. Baca"malo" na G.R.A.W. (završio ga) a on mi je bio zakon.Smijeh

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Frontlines: Fuel of War

This game is awseome, ne pa mislim da je stvarno dobra i vrijedi da se igra.


Adis Vezir
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Frontlines: Fuel of War

Samo da pitam; može li se igrati na strani Rusa u singleplayeru?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Frontlines: Fuel of War
Riker kaže...

Samo da pitam; može li se igrati na strani Rusa u singleplayeru?

  Ne.

Da i ja nešto kažem o igri.
Prešao sam singleplayer i dobar je, multiplayer je još bolji isplati se nabavit.
Samo što me živciraju ovi vojnici samnom jer nikog od protivnika ne ubiju jbt. ti sve sam moraš pobit, oni koda pucaju ćorke. 
Moja kanta: Intel Pentium DualCore E2180 2.00 GHz o/c 2.50 GHz, 2 GB rama, Gainward GeForce 8500GT
16 godina
neaktivan
offline
Frontlines: Fuel of War

Ne? Igra je gov...

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice