FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 699.515
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: FIFA 21

Meni ista stvar bila na fifi 20. Niti ulozeno vratio, a kamoli nesto vise. Kasnije me jednom posralo za 700k IF Mane i od toga kadnije trejdao.

 

Ima li kakvih novosti za vise od 10h za PC glitch?

Vidim samo na xboxu su se usrecili...

Kovačić
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.10.2020 11:00 (acmilan2).
16 godina
offline
FIFA 21

Ja sam si uzeo pro na originu za pc pa cu vidjeti jedan mjesec kako ce biti.. vidjet cu oce mi li ovih 15 eura biti uzalud, iskreno mislio sam na ps4 kupit ali nekako sam odlucio da je prije probam pa ak ce mi biti okey mozda i uzmem...

 

Steta sto se fizicka igra ne moze upgrejdad na ps5 :/

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
toxic kaže...

Ja sam si uzeo pro na originu za pc pa cu vidjeti jedan mjesec kako ce biti.. vidjet cu oce mi li ovih 15 eura biti uzalud, iskreno mislio sam na ps4 kupit ali nekako sam odlucio da je prije probam pa ak ce mi biti okey mozda i uzmem...

 

Steta sto se fizicka igra ne moze upgrejdad na ps5 :/

 Kako ne moze? svaka verzija se moze upgrejdat besplatno na novu generaciju. Samo moras kupiti pravu verziju za svoju konzolu. Ako imas digitalnu verziju onda moras digitalnu igru kupit.

 

Inace, igra nam je za sada ''Fors na krilo simulator''.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
16 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
toxic kaže...

Ja sam si uzeo pro na originu za pc pa cu vidjeti jedan mjesec kako ce biti.. vidjet cu oce mi li ovih 15 eura biti uzalud, iskreno mislio sam na ps4 kupit ali nekako sam odlucio da je prije probam pa ak ce mi biti okey mozda i uzmem...

 

Steta sto se fizicka igra ne moze upgrejdad na ps5 :/

 Kako ne moze? svaka verzija se moze upgrejdat besplatno na novu generaciju. Samo moras kupiti pravu verziju za svoju konzolu. Ako imas digitalnu verziju onda moras digitalnu igru kupit.

 

Inace, igra nam je za sada ''Fors na krilo simulator''.

 cek dakle i fizicka se moze upgrejdad ? tnx onda cu trazit da piknem na njuskalu neku :)

Bnet: mNik987#2148
12 godina
offline
FIFA 21

Nemas tu kaj. Steta da nisam prvo poluvrijeme sliko. Tip spava u svojih 16m. Osvojena lopta, šus na krilo. Tipicna FIFA 20. Ove godine su blokovi uzasni. Samo u prvom poluvremenu sam izbrojal 12 komada. 12 blokova od toga 4 u sansi koja je trebala biti gol. 

Nije mi jasno kako mogu bit toliko maloumni u slaganju nogometne igre. Ne mogu pojmit da ponovno ostavis droo back, obrana sa jendim CDMom u kontroli i ostalo AI... Ovo bez, fitness kartica je komedija. Ekipa udara high pressure bez problema. Svaki igrac pokriven pri ispucavanju. 

Slozis sporiji gameplay, napokon se mora kreirati nekaj. Ma kakvi, derni na krilo, fake shot i idemo. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Maloumni? Milioni ljudi daju 500kn ili 60 dolara + još za paketiće i oni maloumni?
Market, paketići, coinsi... navuklo vas odavno i sad uživajte za 500/700 kn.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
mariclius kaže...
Maloumni? Milioni ljudi daju 500kn ili 60 dolara + još za paketiće i oni maloumni?
Market, paketići, coinsi... navuklo vas odavno i sad uživajte za 500/700 kn.

Da li ja pricam o paketima ili o gameplayu? Komentiram gameplay koji, ponovno kazem, je brzimom puno bolji od FIFAe 20... ali te boljke kod postavljanja igraca i auto blokova ostaju isti. 

Kaj se tice one opcije da mozes kontrolirat smjer kada posaljes igraca u prostor je odlicna stvar. Cesto sa takvim nacinom oslobodim puno prostora jer AI zatvara tog igraca. Daleko od toga da se ne treba privikavat na neke stvari unutar ove igre, jer nije bas 100% isti. Kad vidim loan Aubameyanga i njegov fake shot. Lik preleti kraj Romagnolia. Nikad korisniji ne bude jockey i manualna obrana kao ove godine.

 

Nikad lipe nebi dao za FP. Moze mi FIFA bit hobi kolko hoce. Al sve dok je FIFA u jednogodisnjem ciklusu, baciti jedne lipe je potpuno van svake pameti. Pogotov kad mi ovdje igramo casual. Koji ce meni kurac 40-50k FPa ako se ne natjecem i ne trebam ogromni head start. 

 

Uzivam za 350kn. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
offline
FIFA 21

Mislim da uživanje i fifa nejdu zajedno...Mi sve radimo sa fifom, samo ne uživamo.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

 Onda stvarno nemas srece stari, ti si prvi koji sa sbc nije u najmanju ruku vratia bar ulozeno 😂

Na ova dva sbc sam u minusu 10k coinsa. Složio sam sinoć i ostala dva sbc i dobio onaj rare mega pack kada složiš sva četiri sbc. Ova tri još nisam otvorio. Nemam ih volje otvrati kada znam da me unutra čeka karina.

12 godina
offline
FIFA 21

Jučer počeo Rivalse i imao 2 pobjede i 1 poraz.

Taj poraz je bio od nekog našeg lika (tim mu se zove "Jebači").

Vodio sam 2-1 i stiskao ga cijelo vrijeme, ali bogovi FIFE mi nisu dozvolili da zabijem treći gol i ubijem utakmicu, na što je on odgovorio sa dvije kontre i izgubim 2-3.

U toj utakmici sam imao, mislim 68% posjed.

 

Danas idem odradit još te dvije za placement i puknem k'o kokica na idiotarije koje mi je igra priuštila.

U obje sam imao preko 60% posjed, inicijativu, udarce, ma sve, ali kontra sa nemogućim dodavanjima i gol.

I tako u obje dobijem idiotske golove i quitam jer mi je više pun kurac sranja.

 

2 pobjede, 3 poraza i ubaci me u 5. diviziju????!!!!!

Odigrao dvije utakmice u petoj diviziji, pobijedio obje.

Prosjek mi je 65% posjeda i ubijanje protivnika, ali isti kurac kao i prošlu FIFU.

Čim si bolji, čim "pametnije" igraš, igra ti ga lagano trpa sve dublje i dublje.

Moram napomenuti da ne igram na posjed i ne razvlačim igru nego konstantno napadam i stišćem tako da ovaj posjed nije zbog dodavanja s golmanom.

 

Svi ovi protiv kojih sam igrao igraju kao lani.... bunker i u napadu loan Auba ili Mbappe i čekaju odbijanac da krenu u kontru - strašno.

Ovu zadnju što sam sad igrao sam skoro qitao kad mi je zabio gol u 47', al iz nekog razloga nisam.

Evo screenshotovi da vidite kako se igra FIFA 21 - I love this game!!!

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Jučer počeo Rivalse i imao 2 pobjede i 1 poraz.

Taj poraz je bio od nekog našeg lika (tim mu se zove "Jebači").

Vodio sam 2-1 i stiskao ga cijelo vrijeme, ali bogovi FIFE mi nisu dozvolili da zabijem treći gol i ubijem utakmicu, na što je on odgovorio sa dvije kontre i izgubim 2-3.

U toj utakmici sam imao, mislim 68% posjed.

 

Danas idem odradit još te dvije za placement i puknem k'o kokica na idiotarije koje mi je igra priuštila.

U obje sam imao preko 60% posjed, inicijativu, udarce, ma sve, ali kontra sa nemogućim dodavanjima i gol.

I tako u obje dobijem idiotske golove i quitam jer mi je više pun kurac sranja.

 

2 pobjede, 3 poraza i ubaci me u 5. diviziju????!!!!!

Odigrao dvije utakmice u petoj diviziji, pobijedio obje.

Prosjek mi je 65% posjeda i ubijanje protivnika, ali isti kurac kao i prošlu FIFU.

Čim si bolji, čim "pametnije" igraš, igra ti ga lagano trpa sve dublje i dublje.

Moram napomenuti da ne igram na posjed i ne razvlačim igru nego konstantno napadam i stišćem tako da ovaj posjed nije zbog dodavanja s golmanom.

 

Svi ovi protiv kojih sam igrao igraju kao lani.... bunker i u napadu loan Auba ili Mbappe i čekaju odbijanac da krenu u kontru - strašno.

Ovu zadnju što sam sad igrao sam skoro qitao kad mi je zabio gol u 47', al iz nekog razloga nisam.

Evo screenshotovi da vidite kako se igra FIFA 21 - I love this game!!!

 

 

 Dada pocelo je lagano... imao sam 10-2 score i krenem igrati na ping koji pise 33. Odma od starta mi trokira. S time da moras igrati obranu u milisekundu trokiranje i njihovi serveri su ko da ides otvarat farmu banana i kokosovih palmi na antarktici. Nakon 30 min gubim 4-0 jer jebiga nejde dok gledam ppt prezentaciju, pobogu lucas moura mi je nadskakivao branice. Dobro pa imam ovaj ea play pa cu ih odjebat cim mi ih bude pun kufer. 

12 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...

 Dada pocelo je lagano... imao sam 10-2 score i krenem igrati na ping koji pise 33. Odma od starta mi trokira. 

Meni isto pokazuje 30-tak ping, a od ovih 7 online što sam igrao samo sam jedanput imao lag i to priličan.

Mada mi je sumnjiv taj ping jer u ostalim FPS igrama mi nikad nije ispod 50.

[19xx] 4ntraks
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...
cicek kaže...

 Dada pocelo je lagano... imao sam 10-2 score i krenem igrati na ping koji pise 33. Odma od starta mi trokira. 

Meni isto pokazuje 30-tak ping, a od ovih 7 online što sam igrao samo sam jedanput imao lag i to priličan.

Mada mi je sumnjiv taj ping jer u ostalim FPS igrama mi nikad nije ispod 50.

 Nemaju jos svi pristup igri pa je mozda i do tog... ali vit ce veselo u obrani ako ce ooet serveri vodit kolo :D

Sve u svemu kad malo naucis gameplay je okeish. Bolje od fife 20, al fifa 20 je bila toliko losa da bolje ujedno moze znacit i losa igra :) 

14 godina
offline
FIFA 21

Evo odigrao 5-6 tekmi i jedino što mogu reći da je igra skoro pa identicna fifi 20, ništa novo nisam vidio. Mozda sam premalo tekmi odigrao ali sve mi je je poznato, igram ju na isti nacin kao fifu 20 i sve prolazi sto je i tamo. Jedino sto sam skuzio je da su udarci malo drugaciji, nekako lopta jače i brže ide u gol i to da su igrači jos tromiji

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
maxy0 kaže...

Evo odigrao 5-6 tekmi i jedino što mogu reći da je igra skoro pa identicna fifi 20, ništa novo nisam vidio. Mozda sam premalo tekmi odigrao ali sve mi je je poznato, igram ju na isti nacin kao fifu 20 i sve prolazi sto je i tamo. Jedino sto sam skuzio je da su udarci malo drugaciji, nekako lopta jače i brže ide u gol i to da su igrači jos tromiji

 Nije da ih hvalim, ali mogucnost zabivanja golova na drugu vratnicu i vise obranjenih udaraca iz mrtvog kuta su svjetle tocke. Lopte u for su puno ljepse nego u fifi20 i za sad funkcioniraju kak lopta u for i mora funkcionirat iltiga "parat obranu". Za sad mozes do nekle igrati obranu zdravom logikom, dakle ne dozvolis igracu da ude u zonu suta i tjeras ga sto vise u mrtvi kut.  Jasno je da ce se to promijeniti kad dodu malo brze zvjerke. Zivi bili pa vidjeli. Takoder mi je drago vidjeti da meta s pocetka prosle fife nije ista ko i na ovoj. Znaci saint maksimi i ostala bagra koja trckara ko gazele, mogu trcat al to je vise manje to... naravno ako ti odtrci 1v1 na golmana tqd i zasluzuje zabiti gol. Takoder primjecujem da se da igrati i s sporim igracima u sredini. Znaci stavis si grubijane u obranu, pasere u sredinu i neke malo brze decke u napad i dobar si do prvog patcha. 

Primjetio sam da brze kontre se daju kontrirat s obranom podignutom na 7, a bunker lomim s atacking fullbacks i duplim pasevima.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.10.2020 15:34 (cicek).
16 godina
offline
FIFA 21

Evo otvorio sam i zadnja tri packa od hybrid leagues i što reći. Sve je isto kao i lani. Gledam sada lika na jednom forumu u tim packovima je dobio preko milijun coinsa u nekoliko vrijednih kartica, a ja ne mogu vratiti ono što sam uložio. Fakat gubim volju i prije početka igre. Otvorio sam preko 100 packova i nisam dobio karticu ratinga 86. Ove tri što sam dobio ratinga 85 ne vrijedi svaka 5k coinsa. Pa ne možeš nekome u par packova dati preko milju a nekome u preko 100 apsolutnu nulu.

Evo krenio sam odrađivati i hybrid nations i prvi rare player pack je da umreš od muke. Drugi mega pack još gori. Treći četvrti, smijeh. Znači sada sam na 9 odigranih sbc u minusu oko 30k coinsa. Ima li još takav idiot kao ja? Evo u 10 sbc sam uzeo 20k coinsa pa sam minus smanjio na nekih 10k coinsa.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.10.2020 20:22 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Igram sad usrani friendly jer mi je falilo par bodova da otvorim paket u seasonu.

Dakle, ja upravljam jednim igračem, a moj Allan se zabija u protivničkog i dobije crveni karton?!?!??!?!

WTF?!?!?!?!?!

 

Napad par minuta kasnije prolazim mu po desnom boku, predriblam igrača, a ovaj me skreše sleđa.

Moj se prospe k'o pička, a sudac ništa - mrtav-hladan.

 

I love this game!!!

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Evo i od mene koji komentar, u mom stilu.

Suđenje - po meni najveći problem ove igre. Jednu tekmu sam imao situaciju da je sudio protivniku ČETIRI penala u drugom poluvremenu, ni manje ni više... Svako remplanje, ne uklizavanje, ne tackle po nogama, samo ulet ramenom, je penal kod određenih sudaca. Opet, druga krajnost, kod nekih sudaca, to mi je bilo već u sljedećoj tekmi, lik mi na špicu 16erca ukliže sa zadnjim obrambenim s leđa u noge, loptu vidio nije, ja padam, njemu žuti.... A ja sam na gol idem... Od penala ni p jer je na samoj crti kao faul bio. Žutih kartona zbog remplanja na CENTRU sam dobio barem 30 komada do sad, već sam se i prestao živcirat. Uvedem svježeg obrambenog, spušim s njim dva žuta u 3 remplanja od 65-85 min. Extra. Dok uklizavanja preko mojih nogu s leđa da lik skupi mene pa loptu, više ne sudi kao faul. Ja sam najviše ogorčen u f21 sa suđenjem, to mi je najlošije izveden aspekt igre.

To što je igra sporija mi je ok, paše mi, to što sad high pace igrači konačno mogu pobjeć mi je isto ok (mada sam imao (ali samo par) kretenskih situacija di 50 pace st bježi ko zec mom 70+ cb-u), šutevi su dobri, a golmani su KATASTROFA. Znači svaki šuter sa 80+ će zabit bez ikakvih problema gol u prvu stativu ili visoko pod prečku, makar i posred gola. Imam Richarlisona, dobio ga u packu drugi dan, čovjek je mašina, svaki šut u prvu ili visoko je gol. Nisam još naletio na nekog strašnog driblera, to još moram vidjet šta je sa spamdribling ekipom kako se igra onda ponaša. Obrana je isto loša, i kad misliš da si dobro tajmirao protivnički igrač nekim čudom ili ubaci nogu ispred i pukne ili u skoku dođe ispred igrača kojeg si namjestio metar ispred. Da nisam neki strašno dobar igrač, nisam, da se ne znam baš nešto ekstra branit, valjda ne znam, ali vidim da ako ja zabijem 5, a primam 4 glupa, da nešt smrdi, a stojim sa 80+ def i phy igračem ispred protivnika i on se čarolijom stvara u skoku ispred mene ko da stojim s nekom čačkalicom od metar šezdeset....

 

Probao sam coop s kolegom tu s foruma/s bf-a nekad davno. Coop je očekivano dobar, jako sam zadovoljan i tu vidim najveću prednost ove fife. Ako ništ ne razhebu patchevima, mislim da ću najmanje 50% tekmi igrat u coopu.

 

Uglavnom, igra JE dosta slična 20ki, ali je bolja i dosta stvari je popravljeno. Za sad sam zadovoljan skroz. Vidjet ćemo kad odigram parsto tekmi.

 

Moj jadni tim u prilogu, malo mi je packluck osrednji, slagao sam i advanced sbc, nije baš nešt pametno uletilo, samo materijal za drugi sbc, ali opet, kad vidim movie-eve packove, ja ko da sam dobio 90 igrače.

Žao mi je samo malo što se moram Promesa ili odreć prodajom ili ga držat na klupi, ne mogu ga uklopit nikako, a poslije Richarlisona, ponajbolji igrač do sad kojeg sam probao, dosta se sam otvara, traži loptu, agilan, brz, dobar šut, baš ono, kompletan CAM. Ali Richarlison, extra, krenuo sam s brazilcima, i onda mi uleti on u packu, pa kad me kasnije malkoc posralo s wilianom i pepeom, onda sam se prebacio na PL tim, i čini mi se da ću ostat s njima do daljnjeg, lagano se samo pojačavat kako bude coinsa.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
FIFA 21

Evo što sam do sada složio. Sve ove vrijednije kartice sam piknuo prvi dan kada im je cijena bila više nego duplo manja od danas tako da me sve ovo koštalo oko 150k coinsa. Mislim da ću dugo s ovim igrati ako ih ne prodam sutra. Sve ovisi što ću dobiti u rare mega packovima od SB. Ako bude karina sve na market. Nemam više živaca. Lik je u dva dana dobio manea, sterlinga, kanea, kantea, pogbu i još par skupih kartica a ja cijelo poslijepodne slažem sbc da bih dobio u zadnjem packu najbolju karticu lenoa. Smiješno. Kada im kažem što sam dobio u tim packovima kažu mi da lažem jer svi dobiju bar jednu jaku karticu. I ja sam je dobio, leno.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Odem si odigrat jedan draft, dobijem solidnu ekipicu sa par kvalitetnih zamjena. Prva tekma protiv neke žnj ekipe... al ima pace. 

 

Otiso je dva puta do gola. Zakucal na prvu sa Messiem i Hallandom. Izgubim 2-0. Njegov golman mi cuda obranio. Van Dijku sam nabrojal 18 blokova u cijeloj tekmi. Samo njemu. Nevjerovatno. Jebali ih AI blokovi.

 

EDIT: Moras cijenit Gold pack.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.10.2020 21:38 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Odem si odigrat jedan draft, dobijem solidnu ekipicu sa par kvalitetnih zamjena. Prva tekma protiv neke žnj ekipe... al ima pace. 

 

Otiso je dva puta do gola. Zakucal na prvu sa Messiem i Hallandom. Izgubim 2-0. Njegov golman mi cuda obranio. Van Dijku sam nabrojal 18 blokova u cijeloj tekmi. Samo njemu. Nevjerovatno. Jebali ih AI blokovi.

 

EDIT: Moras cijenit Gold pack.

 Da, autoblockovi su očito THE feature ove fife. Preko 10 svaku tekmu, neovisno koliko je dobar ili loš cb, štoviše, idem tom idejom pa bubnem 10.000 za fernandinha, stavim mu shadow, lik kurtza ne može, rugaju mi se protivnici iz njega, dobijem Akea, igra ko avion, a rating tragikomedija, ali zato blokira sam 5-10 udaraca svaku tekmu. Igram maloprije protiv lika, cijeli tim top španjolaca, ono modrić i ostala 85+ ekipa, ali u obrani neka dva silvera sa velikim paceom. Šta su ta dvojica tu tekmu blokirali udaraca, to nisu istine, popušio sam tri razlike, 5-2, on trči sa casemirom i modrićem i lomi kosti, a ova dvojica iza blokiraju ama baš svaki udarac, brutalno. Jel moram napomenut da je bio rus. Ping 43. Sad kad vidim ping preko 25, izlazim iz lobby odma, jer sve preko 30ak ima lagg i uglavnom dolaze iz egzotičnih zemalja.

6 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
mariclius kaže...
Maloumni? Milioni ljudi daju 500kn ili 60 dolara + još za paketiće i oni maloumni?
Market, paketići, coinsi... navuklo vas odavno i sad uživajte za 500/700 kn.

Da li ja pricam o paketima ili o gameplayu? Komentiram gameplay koji, ponovno kazem, je brzimom puno bolji od FIFAe 20... ali te boljke kod postavljanja igraca i auto blokova ostaju isti. 

Kaj se tice one opcije da mozes kontrolirat smjer kada posaljes igraca u prostor je odlicna stvar. Cesto sa takvim nacinom oslobodim puno prostora jer AI zatvara tog igraca. Daleko od toga da se ne treba privikavat na neke stvari unutar ove igre, jer nije bas 100% isti. Kad vidim loan Aubameyanga i njegov fake shot. Lik preleti kraj Romagnolia. Nikad korisniji ne bude jockey i manualna obrana kao ove godine.

 

Nikad lipe nebi dao za FP. Moze mi FIFA bit hobi kolko hoce. Al sve dok je FIFA u jednogodisnjem ciklusu, baciti jedne lipe je potpuno van svake pameti. Pogotov kad mi ovdje igramo casual. Koji ce meni kurac 40-50k FPa ako se ne natjecem i ne trebam ogromni head start. 

 

Uzivam za 350kn. 

 Gdje si uzeo za 350?

12 godina
offline
Re: FIFA 21
sexytoiletpaper kaže...
SimeKZ kaže...
mariclius kaže...
Maloumni? Milioni ljudi daju 500kn ili 60 dolara + još za paketiće i oni maloumni?
Market, paketići, coinsi... navuklo vas odavno i sad uživajte za 500/700 kn.

Da li ja pricam o paketima ili o gameplayu? Komentiram gameplay koji, ponovno kazem, je brzimom puno bolji od FIFAe 20... ali te boljke kod postavljanja igraca i auto blokova ostaju isti. 

Kaj se tice one opcije da mozes kontrolirat smjer kada posaljes igraca u prostor je odlicna stvar. Cesto sa takvim nacinom oslobodim puno prostora jer AI zatvara tog igraca. Daleko od toga da se ne treba privikavat na neke stvari unutar ove igre, jer nije bas 100% isti. Kad vidim loan Aubameyanga i njegov fake shot. Lik preleti kraj Romagnolia. Nikad korisniji ne bude jockey i manualna obrana kao ove godine.

 

Nikad lipe nebi dao za FP. Moze mi FIFA bit hobi kolko hoce. Al sve dok je FIFA u jednogodisnjem ciklusu, baciti jedne lipe je potpuno van svake pameti. Pogotov kad mi ovdje igramo casual. Koji ce meni kurac 40-50k FPa ako se ne natjecem i ne trebam ogromni head start. 

 

Uzivam za 350kn. 

 Gdje si uzeo za 350?

 Cdkeys.com, sad ne znam koliko je.

 

Da se dotaknem pinga. Nije mi niti jednom presao 25ms. Cak je u jednoj tekmi bil 17ms. Nadam se da ce tak ostat kad i full izade. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.10.2020 9:17 (SimeKZ).
12 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 

Da se dotaknem pinga. Nije mi niti jednom presao 25ms. Cak je u jednoj tekmi bil 17ms. Nadam se da ce tak ostat kad i full izade. 

To sam pingom je tavka prevara da to nije istina.

Oni su vjerojatno pravu brojku podijelili sa 2 ili čak 3 i tako nam mažu oči.

 

Nemoguće da ja imam ping 25-30 kad ama baš NIKAD i NIGDJE nisam imao tako nizak ping.

To bi značilo da su server stavili u Zagreb jer jedino kad na speedtestu mjerim brzinu, onda prema Zagrebu imam ping 21.

Inače, na njemačkim serverima mi je ping 45-55 kad igram bilo koju drugu igru.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...
SimeKZ kaže...

 

Da se dotaknem pinga. Nije mi niti jednom presao 25ms. Cak je u jednoj tekmi bil 17ms. Nadam se da ce tak ostat kad i full izade. 

To sam pingom je tavka prevara da to nije istina.

Oni su vjerojatno pravu brojku podijelili sa 2 ili čak 3 i tako nam mažu oči.

 

Nemoguće da ja imam ping 25-30 kad ama baš NIKAD i NIGDJE nisam imao tako nizak ping.

To bi značilo da su server stavili u Zagreb jer jedino kad na speedtestu mjerim brzinu, onda prema Zagrebu imam ping 21.

Inače, na njemačkim serverima mi je ping 45-55 kad igram bilo koju drugu igru.

 Ne znam kaj bi reko. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
16 godina
offline
FIFA 21

Dva rare mega packa i uleti mi Ibro i Parejo. Ludilo. Skoro 7k coinsa obojca zajedno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

LP, ima neko da bi igrao co-op da obavim zadatke za early access kroz dan-dva?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Zivia squad battle 😂

Ladno 300k pack

 

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

Zivia squad battle 😂

Ladno 300k pack

 

 

Btw web app i companion u nikad gorem stanju, puno bugova i laga..

11 godina
offline
FIFA 21

Današnji pack luck.. E sad dal ga ostavit pa pričekati da mu cijena još naraste ili ga odma prodati? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice