FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.051.907
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 20

Baš je ugodno igrati WL na PC-u, uživam k'o prase u blatu.

Dobijem prvu utakmicu i onda kreće šou.

 

- Prvo izgubim od degenerika koji igra drop back s presingom koji od 3 udarca na gol zabije 2 gola, a ja naravno gađam ravno u golmana ili na tribinu.

 

- Nakon njega mi dođe papak kojem krećem u kontru i PUF izbaci me iz igre uz poruku da EA serveri ne rade, tj. da nisam konektiran na servere - poraz dobijem za to, a moj internet radi normalno - prilično sam siguran da je posrijedi cheat.

 

- Sljedeća, rešetam lika prvih 20 minuta, ali autoblokovi rade k'o podmazani, presing u 16m neviđen, ne mogu ništa, odbije se lopta i on kreće u kontru, a meni u obrani JEDAN JEBENI igrač??!?!?!?!?!?!?!?!?!

Njegovi se sjurili 3 njegova jure, a svi moji valjda pričaju s njegovim golmanom, e tu ja stisnem ALT+TAB.

 

- Idemo dalje, ubijam lika prvih 10 minuta, ali ništa. On nekim čudom dobije loptu i kao krene u napad, ja to presiječem i krećem u kontru, taman da ću dodati Sonu na 5m da zabije gol - PUF - lik izađe iz tekme ALT+TAB, a meni se igra zamrzne i vrti onaj jebni krug 5 minuta sam čekao, al kurac. Stišćem ALT+F4, idem radit, jebeš to smeće usrano.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

ja sam krenuo sa 2-0 ,dobro je za sada  

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2020 12:47 (ZeNGe_CRO-mt).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Baš je ugodno igrati WL na PC-u, uživam k'o prase u blatu.

Dobijem prvu utakmicu i onda kreće šou.

 

- Prvo izgubim od degenerika koji igra drop back s presingom koji od 3 udarca na gol zabije 2 gola, a ja naravno gađam ravno u golmana ili na tribinu.

 

- Nakon njega mi dođe papak kojem krećem u kontru i PUF izbaci me iz igre uz poruku da EA serveri ne rade, tj. da nisam konektiran na servere - poraz dobijem za to, a moj internet radi normalno - prilično sam siguran da je posrijedi cheat.

 

- Sljedeća, rešetam lika prvih 20 minuta, ali autoblokovi rade k'o podmazani, presing u 16m neviđen, ne mogu ništa, odbije se lopta i on kreće u kontru, a meni u obrani JEDAN JEBENI igrač??!?!?!?!?!?!?!?!?!

Njegovi se sjurili 3 njegova jure, a svi moji valjda pričaju s njegovim golmanom, e tu ja stisnem ALT+TAB.

 

- Idemo dalje, ubijam lika prvih 10 minuta, ali ništa. On nekim čudom dobije loptu i kao krene u napad, ja to presiječem i krećem u kontru, taman da ću dodati Sonu na 5m da zabije gol - PUF - lik izađe iz tekme ALT+TAB, a meni se igra zamrzne i vrti onaj jebni krug 5 minuta sam čekao, al kurac. Stišćem ALT+F4, idem radit, jebeš to smeće usrano.

 Sad kako dugo nisam igrao to smece pa sad poceo silom prilika vidim da je igra namjestaljka veca od ovih nasih kockarnica. Skill gapa nigdje. Jednu pobjedis 5:0 u prvih 15 min dok drugu ne mozes pogoditi gol od blokova. Uzasno jadno. 90% protivnika igra taktiku 4231 s instrukcijama s yt. I jednog dobijem 5:0. Dode sljedeci ista taktika i instrukcije s mozda 2 igraca drugacija i moji se vise ne mogu dodati. Moji pasevi su sporiji, a iz okreta nesmijem ni pomislit jer vec primam gol. Igra je retardirana kako na pcu tako i na svakoj ostaloj platformi. Citeri su najmanji problem jer je to problem koji osoba ima u glavi i to je to. Glavni problem je dda koji balansira smece da nekom tatinom sinu koji obozava ronalda ali sad igra s ben jederom jer ovaj jednostavno je "dobar"(meni ne valja pol kurca). 

Malo sam pogledao onog ovya i lik svaki puta vrti po analogu cim priki loptu. Pa je to nogomet? Pa koji je to đavo? Tog nema ni na futsalu, a kamoli u normalnom nogometu. Skill ne mozes dokazat tako dugo dok ti ne dode lik s ea doma i ugasi skriptu pred tvojim ocima. Tek tad nakon tekme mozemo pricat o skilu sve ovo ostalo je isto ko i dobiti na ruletu. 

Taktike su samo placebo koji je tu da te omete kad oces zakljuciti da nema veze s cime igras i kako dok dda samara ovog jadnika preko zice. 

Zato svatko tko tvrdi da je bio bolji od protivnika purucujem mu da ne zna uopce sal fifu igra dobro ili ne.

5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Kreno odlicno. 3-0 za sad.

Sad igro s nekim deckom (Metar Drva) sw zove ekipa, Dinamo logo gore, jbt nasi trcali ko da su im zavezali kamenje na noge, bojis se pucat mislis ozljedit ce se. Decko ako citas sorry da sam zadnje 2 minute cuvo loptu, toliko puta sam dobio gol za X ili izgubim u 90-ima da tako od nedavno zadnjih pr min samo cuvam loptu. Sretno svima s WL 🤙🏻
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...

Zato svatko tko tvrdi da je bio bolji od protivnika purucujem mu da ne zna uopce sal fifu igra dobro ili ne.

Jep, ovo je živa istina.

Ponekad se vidi točno kad igra namješta protivniku ili čak meni, ali često se to ne skuži jer to bude neki bezvezeni krivi pas ili slično pa nije toliko očito.

Recimo, danas sam igrao protiv tipa koji je morao pobijediti, a gol je zabio tako da ja sa Ramosom iz šesnaesterca dodajem ravno po sredini na de Jonga - nigdje nikoga između njih dvojice, brisani prostor, a lopta ode lijevo na Manea, a između Manea i Ramosa protivnički igrač.

Naravno, on uzme poklonjenu loptu i sjuri se na gol neometan i zabije.

Takvi golovi su očiti i tu ja momentalno stišćem ALT+TAB jer znam da je šansa da pobijedim minimalna, a za nerviranje nemam vremena.

Problem je u onim utakmicama gdje igra kriomice nateže na jednu stranu - milijun krivih dodavanja, odbijanci, sranja, e tu se gube živci zato jer pritisak lagano traje cijelo vrijeme dok ne eskalira u lupanje, deranje i pičkaranje.

 

Meni je još ostalo 5 pobjeda u WL da token uzmem.

Prošli vikend mi se nije dalo pa sam samo do 6 pobjeda igrao - da razbijem nervozu na dva vikenda :)

Još to odradim i vjerujem da me WL neće tako skoro vidjet.

Ustvari treba mi još jedna pobjeda da otvorim ultimate pack za 300 pobjeda u WL - to ću odradit ovaj vikend i ćao bao do TOTS.

Ako tada budem igrao FIFU uopće.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 20

Ja cuvam tekme za navecer. Jasno je da ce izac neki objective sa pobjedama pa nema smisla prvih 10 tekmi utrosit na nista. 26 paketa ceka za otvaranje i navecer igranje.

 

EDIT: odlucim jedan draft odigrat. Cak mi poveze finu ekipu. Srediba igralista PIM Rui Costa i PIM Gerrard sa Prime Zidanom. Milina. Naprijed Mbappe, Neymar i Messi. Vristi agilnost. Ekipa mi je ko u dubokom blatu. Niko nikam. Uzas zivi. Ko sad igra WL taj je otkacio sa zivcima 99%.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2020 15:43 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
cicek kaže...

Zato svatko tko tvrdi da je bio bolji od protivnika purucujem mu da ne zna uopce sal fifu igra dobro ili ne.

Jep, ovo je živa istina.

Ponekad se vidi točno kad igra namješta protivniku ili čak meni, ali često se to ne skuži jer to bude neki bezvezeni krivi pas ili slično pa nije toliko očito.

Recimo, danas sam igrao protiv tipa koji je morao pobijediti, a gol je zabio tako da ja sa Ramosom iz šesnaesterca dodajem ravno po sredini na de Jonga - nigdje nikoga između njih dvojice, brisani prostor, a lopta ode lijevo na Manea, a između Manea i Ramosa protivnički igrač.

Naravno, on uzme poklonjenu loptu i sjuri se na gol neometan i zabije.

Takvi golovi su očiti i tu ja momentalno stišćem ALT+TAB jer znam da je šansa da pobijedim minimalna, a za nerviranje nemam vremena.

Problem je u onim utakmicama gdje igra kriomice nateže na jednu stranu - milijun krivih dodavanja, odbijanci, sranja, e tu se gube živci zato jer pritisak lagano traje cijelo vrijeme dok ne eskalira u lupanje, deranje i pičkaranje.

 

Meni je još ostalo 5 pobjeda u WL da token uzmem.

Prošli vikend mi se nije dalo pa sam samo do 6 pobjeda igrao - da razbijem nervozu na dva vikenda :)

Još to odradim i vjerujem da me WL neće tako skoro vidjet.

Ustvari treba mi još jedna pobjeda da otvorim ultimate pack za 300 pobjeda u WL - to ću odradit ovaj vikend i ćao bao do TOTS.

Ako tada budem igrao FIFU uopće.

 Ma ja cu odigrat cisto toliko koliko ce mi se dat izmedu ostalih igara. Tokom dana igram remi rdr2 pa nekad naleti fifa. Ali prije kad sam ulupao 10 tekmi ko dobar dan, sad nakon dvije vec gasim jer me vise ne mogu razljutit, a bome ni razveselit. Doslovno da sad dobijem ronalda, mbapea i 4 ikone u istom paketu zaboli me. 

12 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...

 Ma ja cu odigrat cisto toliko koliko ce mi se dat izmedu ostalih igara. Tokom dana igram remi rdr2 pa nekad naleti fifa. Ali prije kad sam ulupao 10 tekmi ko dobar dan, sad nakon dvije vec gasim jer me vise ne mogu razljutit, a bome ni razveselit. Doslovno da sad dobijem ronalda, mbapea i 4 ikone u istom paketu zaboli me. 

Igram i ja sve manje zahvaljujući Warzoneu, hvala Bogu da je Warzone solidna igra pa me odvukla s ovog govna koliko toliko.

 

Evo, upravo sam pobijedio tri partije zaredom u WL.

Nakon što me jutros izjebala skripta i čiteri sad sam odjednom postao pr0, ljudi kvitaju nakon 3-0 u 15 minuti.

Sve tri partije sam počeo s 3-0 i to već oko 15 minute je bio taj rezultat i prva dvojica su normalno izašla van, ali treći nije.

Jebo sam njemu i EA-u mater, mali upalio presing, ali ne običan nego da me cijeli njegov tim lovi po terenu.

Nemam kome dodati, na igraču s loptom su po trojica, a svi moji čuvani - kako li je EA to lijepo smislio - svaka im čast - degenerici.

I panj mi s tim pritiskom uspije smanjiti na 3-2, ali uspijem nekako iskombinirati akciju za 4-2.

Pred kraj je smanjio na 4-3, ali mu više nisam dao loptu, jedva sam izvuko živu glavu.

 

A ono što me najviše muči u ovoj priči je da njegovi od 15', kad je upalio svemogući presing, trče jednako brzo i angažirano i u 90'.

Svi su jebeno svježi, ne utječe nimalo na njihov performans to što nemaju staminu.

Super mi je fora otkad je bio zadnji patch koji kao jače troši staminu pod presingom, ekipa još više igra s presingom.

Prije sam svako malo naletio na nekog koji igra normalno, a u zadnje vrijeme 90% protivnika koristi presing od prve minute.

Ne znam da li je to do čiteva na PC-u ili koji kurac, ali ozbiljno počinjem razmišljati da uzmem PS5 ukoliko ovo govno od igre budem igrao i dalje.

Barem se neću brinuti za čitere pička im materina.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
FIFA 20

Navodno team 1 koji danas izlazi. Jedne te iste kartice, bar većina njih. Broj pored njih je koliko su do sada dobili kartica. Ne znam čime je sissoko zaslužio ovoliku pažnju EA osim što će se zbog njega otvarati packovi. Ok, već je to dovoljno.

Mbappe: 6
Havertz: 4
Hazard: 4
Saint-Maximin: 3
Griezmann: 2
Guerreiro: 2
Lozano: 2
Muniain: 2
Rashford: 2
Hernandez: 1
Sissoko: 1
Cancelo: 0
Correa: 0
Djene: 0
Gaitan: 0

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2020 18:19 (movie).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

jučer igram i prolijem malo cole po jebenom joysticku i maloprije mi se usred igre zalijepi krug, eee nebi dobio slom živaca.

sad sam ga rastavio i očistio i sad je ok, novi joy ode garancija i još spljugam tekmu, kaj bude još? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Navodno team 1 koji danas izlazi. Jedne te iste kartice, bar većina njih. Broj pored njih je koliko su do sada dobili kartica. Ne znam čime je sissoko zaslužio ovoliku pažnju EA osim što će se zbog njega otvarati packovi. Ok, već je to dovoljno.

Mbappe: 6
Havertz: 4
Hazard: 4
Saint-Maximin: 3
Griezmann: 2
Guerreiro: 2
Lozano: 2
Muniain: 2
Rashford: 2
Hernandez: 1
Sissoko: 1
Cancelo: 0
Correa: 0
Djene: 0
Gaitan: 0

 Griezmann, Rashford 2m+, Mbappe... preko 2,5m. 

 

Fino, idemo dalje... koje jos kartice mogu smao gledat na YTu. 

 

Osvojio sam dva drafta z redom. Dva puta za redom dobijem premium gold pack + 2 rare gold packa. Oni su ovo nerfal do zla boga. Nekad si dobival jumbo rare players packove, coinse, cuda paketa. Ovo je sad smijurija. Samo cekam da iz WL budu untr. nagrade i onda market mozes ugasit.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2020 18:42 (SimeKZ).
12 godina
offline
FIFA 20

Opet im je hrčak krepo.

Uspio nekako ući u igru i riješim SBC i nakon toga me izbaci van.

BRAVO EA 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20
Koji smećari. Došlo 19h, malo veća gužva, meniji odmah štucaju, samo čekam kad će me izbaciti iz futa, izbaci me iz futa, ne mogu nazad unutra. Lijepo. To je ta igra.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
Koji smećari. Došlo 19h, malo veća gužva, meniji odmah štucaju, samo čekam kad će me izbaciti iz futa, izbaci me iz futa, ne mogu nazad unutra. Lijepo. To je ta igra.

 Ja uopće ne mogu ući u igru

12 godina
offline
FIFA 20

Koje govno od firme majku im jebem

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Gledam malo po twitchu. Castro sasvim normalno otvara pakete, ide sve ko podmazano ( priznajem mu jedino kaj ima charity za koronu i preko 52k ljudi ga gleda pa ce skupit nekaj ). 


Al nitko drugi ne moze ni prismrdit igri :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Gledam malo po twitchu. Castro sasvim normalno otvara pakete, ide sve ko podmazano ( priznajem mu jedino kaj ima charity za koronu i preko 52k ljudi ga gleda pa ce skupit nekaj ). 


Al nitko drugi ne moze ni prismrdit igri :D 

 Pa igra je napravljena za njega i njemu slične. Na nama je samo da je kupimo i gledamo castra kako igra.

 

Ja uspijem ući ali čim prismrdim marketu odamah me izbaci. Ponovno uđem i ponovno ista stvar. Uspijem neki put otvoriti prvu stranicu na marketu traženog igrača. Čim probam izlistati drugu baci me van. I tako u krug.

Na web appu bar piše da je trenutno nedostupan pa znaš na čemu si..

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2020 19:41 (movie).
12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Gledam malo po twitchu. Castro sasvim normalno otvara pakete, ide sve ko podmazano ( priznajem mu jedino kaj ima charity za koronu i preko 52k ljudi ga gleda pa ce skupit nekaj ). 


Al nitko drugi ne moze ni prismrdit igri :D 

 Pa igra je napravljena za njega i njemu slične. Na nama je samo da je kupimo i gledamo castra kako igra.

 

Ja uspijem ući ali čim prismrdim marketu odamah me izbaci. Ponovno uđem i ponovno ista stvar. Uspijem neki put otvoriti prvu stranicu na marketu traženog igrača. Čim probam izlistati drugu baci me van. I tako u krug.

Na web appu bar piše da je trenutno nedostupan pa znaš na čemu si..

 Ovaj Maxim ce jebat po tom boku to nece bit normalno. Strasno dobra kartica. Strasno. Sad zamisli napad. Maxim, Mbappe, WBY i Neymar. Moj boze. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Gledam malo po twitchu. Castro sasvim normalno otvara pakete, ide sve ko podmazano ( priznajem mu jedino kaj ima charity za koronu i preko 52k ljudi ga gleda pa ce skupit nekaj ). 


Al nitko drugi ne moze ni prismrdit igri :D 

 Pa igra je napravljena za njega i njemu slične. Na nama je samo da je kupimo i gledamo castra kako igra.

 

Ja uspijem ući ali čim prismrdim marketu odamah me izbaci. Ponovno uđem i ponovno ista stvar. Uspijem neki put otvoriti prvu stranicu na marketu traženog igrača. Čim probam izlistati drugu baci me van. I tako u krug.

Na web appu bar piše da je trenutno nedostupan pa znaš na čemu si..

 Ovaj Maxim ce jebat po tom boku to nece bit normalno. Strasno dobra kartica. Strasno. Sad zamisli napad. Maxim, Mbappe, WBY i Neymar. Moj boze. 

 Da za ulazit unutra u 16, za nabacivat koma, ono što bi trebao bit prioritet kod krila, oni stave komatozno lošu ocjenu (crossing). I agression isto bože sačuvaj, znači mogao bi bit još jedan od onih igrača koji kad igra krene jebat stoji na terenu i gleda kak lopta prolazi kraj njega...

12 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...
SimeKZ kaže...
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Gledam malo po twitchu. Castro sasvim normalno otvara pakete, ide sve ko podmazano ( priznajem mu jedino kaj ima charity za koronu i preko 52k ljudi ga gleda pa ce skupit nekaj ). 


Al nitko drugi ne moze ni prismrdit igri :D 

 Pa igra je napravljena za njega i njemu slične. Na nama je samo da je kupimo i gledamo castra kako igra.

 

Ja uspijem ući ali čim prismrdim marketu odamah me izbaci. Ponovno uđem i ponovno ista stvar. Uspijem neki put otvoriti prvu stranicu na marketu traženog igrača. Čim probam izlistati drugu baci me van. I tako u krug.

Na web appu bar piše da je trenutno nedostupan pa znaš na čemu si..

 Ovaj Maxim ce jebat po tom boku to nece bit normalno. Strasno dobra kartica. Strasno. Sad zamisli napad. Maxim, Mbappe, WBY i Neymar. Moj boze. 

 Da za ulazit unutra u 16, za nabacivat koma, ono što bi trebao bit prioritet kod krila, oni stave komatozno lošu ocjenu (crossing). I agression isto bože sačuvaj, znači mogao bi bit još jedan od onih igrača koji kad igra krene jebat stoji na terenu i gleda kak lopta prolazi kraj njega...

 Maxim je cisti LF. Ko uopce ubacuje loptu u FIFAi 20? Danas sam osvojil dva drafta. Zabio sam tocno 29 golova i primio 5. Od tih 29 golova, jedan je bio glavom i to samo zato jer sam na prazan gol se isel rugat sa PIM Ronaldom i dignul sam sebi na glavu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

evo iz seasson objectiva untr 

 

a jebote sissoka naprave ko boga, pa ovo je teški overpay 

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2020 20:36 (ZeNGe_CRO-mt).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Vodim 3:0 u 64 min. "Youlost connection to ea servers". To je to! AAA igra u 21. stoljecu. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

evo iz seasson objectiva untr 

 

a jebote sissoka naprave ko boga, pa ovo je teški overpay 

Osam packova sam otvorio i najbolja kartica Tadić. Ono, nisam razočaran, postalo mi normalno.

12 godina
offline
FIFA 20

30 paketa. Svakakvih. 

Salah untr, Son untr. ( duplikat, sve im milo jebem), Alderwield, Thiago Silva.

 

To je to. To je to od 30 paketa. Niti jedna promo kartica jbg led. Nisu losi pullovi. Al od cijelog rostera igraca obi meni daju duplog Sona. Sad moram ovog u sBc pljunut da ne ostanem bez ovog 87.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

30 paketa. Svakakvih. 

Salah untr, Son untr. ( duplikat, sve im milo jebem), Alderwield, Thiago Silva.

 

To je to. To je to od 30 paketa. Niti jedna promo kartica jbg led. Nisu losi pullovi. Al od cijelog rostera igraca obi meni daju duplog Sona. Sad moram ovog u sBc pljunut da ne ostanem bez ovog 87.

Zato ja dobijem tadića pa nemam tih problema.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
SimeKZ kaže...

30 paketa. Svakakvih. 

Salah untr, Son untr. ( duplikat, sve im milo jebem), Alderwield, Thiago Silva.

 

To je to. To je to od 30 paketa. Niti jedna promo kartica jbg led. Nisu losi pullovi. Al od cijelog rostera igraca obi meni daju duplog Sona. Sad moram ovog u sBc pljunut da ne ostanem bez ovog 87.

Zato ja dobijem tadića pa nemam tih problema.

 Sve i jedna kartica kaj valja u ovom promou je 1m+. Mbappe ide za 5m odma. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
6 godina
offline
FIFA 20

69 paketa - niti jedan nije imao rodjendan. 1x88, 3x87, 4x85, 5x84, 1xuntr.TOTW 82, i dva Djurića tr i untr. 😁

#biceboljeocekurac

 

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Ja u 20 i nešto paketa, DVA puta dobijem birthday Correu. Jednog sam prodao za 100k, drugi nek stoji dok ne smislim oću slagat talijane malo jače da završim Politanov upgrejd.

Mada si nekak kontam uzet Ikonea da popunim 'rupu' na cam za ekipicu Neymar-Yedder-Mbappe-Thauvin u napadu.

 

U ostalim paketima još Alderweid i Pique, sve ostalo, jad i bijeda, čak u 30rare players packu mi je najjači igrač 83 rejtinga Khedira, ostali 80 na niže. Tragikomedija totalna. Packluck je izgleda opet na 0.001%.

 

Jedina sreća u svemu tome, nakrcao sam se Comnebol ili kak se već piše ne da mi se razmišljat, igračima sad imam čak 75 rejting tima za odigrat 5 tekmi sqb za riješit zadnji swap objective koji mi fali...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Upravo me lik s 40 chem razmontirao. Kako su mu decki trcali ko ludi. Ronaldo mesi neymar mbape u istom timu bez ikona to valja biti umjetnost da slozis. Ali njima ne smeta 40 chema. Ne smera im jer sam proslu dobio.

 

I dalje tvrdim nema tu boljeg i losijeg ima jedino onog koji mora pobjedit i onog koji igra. Nitko od nas ne zna dal igra dobro ili ne. A ovo sto drkate po tim chalengima i jebete sami sebe da skupite tokene vas ne razumijem. Cemu? Apsolutno nista ne znaci, apsolutno nista.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...

Upravo me lik s 40 chem razmontirao. Kako su mu decki trcali ko ludi. Ronaldo mesi neymar mbape u istom timu bez ikona to valja biti umjetnost da slozis. Ali njima ne smeta 40 chema. Ne smera im jer sam proslu dobio.

 

I dalje tvrdim nema tu boljeg i losijeg ima jedino onog koji mora pobjedit i onog koji igra. Nitko od nas ne zna dal igra dobro ili ne. A ovo sto drkate po tim chalengima i jebete sami sebe da skupite tokene vas ne razumijem. Cemu? Apsolutno nista ne znaci, apsolutno nista.

 Da si složim tim od igrača koji mi se sviđaju. Samim igranjem nema šanse skupit za Kaku, Desaillya...

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice