FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.081.640
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 20

11 igraca, od toga 10 igra obranu. Futmas vidal i Veron su glavni. Ostale lopte skuplja sa Ronaldo, Griezmann, Messi trojkom. 60% lopte imam, al nemam kuda sa njom. Jednptavno kroz 4 CBa + LB i RB nemas kud. Odvratno kako neki ljudi igraju.

 

EDIT: evo jos jedan maher. Jbt led. Oznojis se ko prasac igrajuci.

 

EDIT2 - nema smisla vise. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.12.2019 17:18 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
TheMaverick kaže...

Mozete misliti koliko sam nisko pao da sam od muke poceo tlaciti za Politana, a poslije njega lagano slagati onog novog Gattusa Tonalia.

 

 

 

 

Politano je zvijer i neće ti biti žao što si se mučio rješavajući ga.

Ja ga imam na lijevom ST već dugo vremena i jako sam zadovoljan kako se ponaša u igri i kako zabija.

 

Što se Tonalia tiče, ja sam uzeo u prvoj turi lijevog beka jer mi je Alex Sandro nekako bio prespor i bio je tradable pa sam ga odmah utopio.

Također sam jako zadovoljan sa tom karticom.

Još mi je ostalo 3-4 kluba riješit za drugu karticu, a to su oni zajebani klubovi na koje bih morao potrošiti dosta coinsa da ih složim pa zato čekam još s njima.

Zato bih te zamolio ako složiš prije mene da javiš da li vrijedi taj Tonalli da ne trošim bezveze coinse ako je loš.

 

Ostalo mi je jos 7 klubova za Politana. Ovo do sada je islo brzo, ali sada idu ovi davljenici. 

 

Sto se tice Tonalia, definitivno idem po njega, ali potrajat ce, jer sam financijski tanak.

 

 

The Commissioner of Football
12 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...

 

Ostalo mi je jos 7 klubova za Politana. Ovo do sada je islo brzo, ali sada idu ovi davljenici. 

 

Sto se tice Tonalia, definitivno idem po njega, ali potrajat ce, jer sam financijski tanak.

 

 

Ja sam relativno brzo riješio sve golove jer sam koristio metodu, zabiješ ideš na klupu :)

Znači, imao sam na klupi par igrača koje trebam za zadatak i u prvoj ekipi, obično napadače sam koristio, i onda kako zabijem gol odmah taj ide van, a unutra netko drugi.

U jednoj partiji, ako je protivnik lošiji, riješiš par klubova bez problema.

Doduše ja igram 6. diviziju pa tu često nailazim na teške panjeve koji igraju utakmicu do kraja čak i kad ih puniš sa srebrnim karticama :)

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
FIFA 20

Sad sam umro od smijeha (al sam živ).

Neki poljak, 2-2, 88.a, taman mu pukne net kad je odbijanac od mojih panjeva ušao u moj gol. I nit je lik dobio pobjedu niti ja poraz, neodigran meč mi se pisao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Zasto supcinu talijansku ne izbavuje van? Na 3-0 je prestaonigrat. Koji je kurac sa ovim ljudima. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Totw upgrejd 87 iličić, ne igram s talijanima, ali kakvih sranja ima u totw, ovo je odlično.

Btw, danas u silnim otvorenim packovima od igrača niš posebno, 85 ziyech, ostalo 79-80 bagra, ali zato 2 shadowa i 1 hunter.

 

WL niš novo, malo laggera, malo rage quittera, malo odbijanaca, osim što sam dobio gol iz piruete lika u 89oj minuti koji je igrao pressing i taj napadač mu nije imao stamine ama baš ništa, ali je imao dovoljno da bude brži od ria i tek uvedenog carlosa i još napravi 360 nakon duplog pasa i iz okreta u padu pogodi suprotni kut.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

lagano gubim živce do kraja wl mi ne gine jankas.

zato me slaganje smiruje  

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Kako su oni ispalili sa mozgom to nije normalno. Toliko bezidejni, jadni... Oni nakon 4mj ogre vracaju SBCeve. A goliko toga se izdogadalo u nogomet da mozes cudo FB kartica izbacit. 

Stvarno su pokazali svu, svoju nesposobnost.

 

Nadam se da Piquea nece vracat. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.12.2019 20:21 (SimeKZ).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

lagano gubim živce do kraja wl mi ne gine jankas.

zato me slaganje smiruje  

 EEE vidiš, pošto sam prodao D.Costu, mogao bi si Promesa složit da imam i jednog lw-a na klupi a ne 3 rw-a.

SimeKZ kaže...

Kako su oni ispalili sa mozgom to nije normalno. Toliko bezidejni, jadni... Oni nakon 4mj ogre vracaju SBCeve. A goliko toga se izdogadalo u nogomet da mozes cudo FB kartica izbacit. 

Stvarno su pokazali svu, svoju nesposobnost.

 

Nadam se da Piquea nece vracat. 

 Nek ga vrate, briga me, moj Pique će ionako u prvom smislenijem sbcu završit, prvo što slažem je S.Campbell od novih ikona, da ga s Riom uparim, ovo sve ostalo od ovih spešl cb-a je tak tak, toliko sam se radovao Sanchezu ovom crvenom, a toliko glupavih grešaka radi i nadskaču ga kojekakvi jazavci da me duša boli. Takva mrcina. A sad sam završio draft, baš sam imao S.Campbella i dobar mi je skroz. Istina je da sam imao njega i VVD-a u obrani, ali VVD je standardno klasa, Campbell me zanimao kakav je i to je to, next goal u icon swapsu :) Uz njega vjerovatno Van der Sara i to je to.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

lagano gubim živce do kraja wl mi ne gine jankas.

zato me slaganje smiruje  

 EEE vidiš, pošto sam prodao D.Costu, mogao bi si Promesa složit da imam i jednog lw-a na klupi a ne 3 rw-a.

SimeKZ kaže...

Kako su oni ispalili sa mozgom to nije normalno. Toliko bezidejni, jadni... Oni nakon 4mj ogre vracaju SBCeve. A goliko toga se izdogadalo u nogomet da mozes cudo FB kartica izbacit. 

Stvarno su pokazali svu, svoju nesposobnost.

 

Nadam se da Piquea nece vracat. 

 Nek ga vrate, briga me, moj Pique će ionako u prvom smislenijem sbcu završit, prvo što slažem je S.Campbell od novih ikona, da ga s Riom uparim, ovo sve ostalo od ovih spešl cb-a je tak tak, toliko sam se radovao Sanchezu ovom crvenom, a toliko glupavih grešaka radi i nadskaču ga kojekakvi jazavci da me duša boli. Takva mrcina. A sad sam završio draft, baš sam imao S.Campbella i dobar mi je skroz. Istina je da sam imao njega i VVD-a u obrani, ali VVD je standardno klasa, Campbell me zanimao kakav je i to je to, next goal u icon swapsu :) Uz njega vjerovatno Van der Sara i to je to.

 Pique je end game stoper. Tu nema govora.

 

Nego mi ide na kurac da su toliko nesposobni da vracaju SBCeve stare 3mj. SBC sa istekom je tu da ga obavi ko misli i poslije toga, jbg...Ovo nema smisla, nitko ne dobiva neku mini prednost jer je odlucio napravit SBC. Ovo je komedija.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

morao sam i ovaj nek se nađe 

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.12.2019 20:53 (ZeNGe_CRO-mt).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
jopis kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

lagano gubim živce do kraja wl mi ne gine jankas.

zato me slaganje smiruje  

 EEE vidiš, pošto sam prodao D.Costu, mogao bi si Promesa složit da imam i jednog lw-a na klupi a ne 3 rw-a.

SimeKZ kaže...

Kako su oni ispalili sa mozgom to nije normalno. Toliko bezidejni, jadni... Oni nakon 4mj ogre vracaju SBCeve. A goliko toga se izdogadalo u nogomet da mozes cudo FB kartica izbacit. 

Stvarno su pokazali svu, svoju nesposobnost.

 

Nadam se da Piquea nece vracat. 

 Nek ga vrate, briga me, moj Pique će ionako u prvom smislenijem sbcu završit, prvo što slažem je S.Campbell od novih ikona, da ga s Riom uparim, ovo sve ostalo od ovih spešl cb-a je tak tak, toliko sam se radovao Sanchezu ovom crvenom, a toliko glupavih grešaka radi i nadskaču ga kojekakvi jazavci da me duša boli. Takva mrcina. A sad sam završio draft, baš sam imao S.Campbella i dobar mi je skroz. Istina je da sam imao njega i VVD-a u obrani, ali VVD je standardno klasa, Campbell me zanimao kakav je i to je to, next goal u icon swapsu :) Uz njega vjerovatno Van der Sara i to je to.

 Pique je end game stoper. Tu nema govora.

 

Nego mi ide na kurac da su toliko nesposobni da vracaju SBCeve stare 3mj. SBC sa istekom je tu da ga obavi ko misli i poslije toga, jbg...Ovo nema smisla, nitko ne dobiva neku mini prednost jer je odlucio napravit SBC. Ovo je komedija.

 Jebo ja tog endgame stopera od kojeg jedan L.Moura 83 i Rashford 83 rated prave majmuna svaku tekmu di igram protiv ekipe s njima dvojicom. Prvi ga pretrčava ko budalu, a drugi ga rempla kao bebu.

Pretrom je, ubrzanje koma, postavljanje ok, ali nit je nešto superioran u skoku, niti pravi neku razliku u timu. Sad sam baš igrao ovih dana 20ak tekmi iz zajebancije sa samo la liga ekipom, često tak složim pa igram sa jednom ligom, a imam militaoa, lengleta, d.carlosa, svi su oni meni daleko bolji i korisniji nego taj navikani 'endgame' pique. Najviše golova primam kad je on od prve minute u timu.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...
SimeKZ kaže...
jopis kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...

lagano gubim živce do kraja wl mi ne gine jankas.

zato me slaganje smiruje  

 EEE vidiš, pošto sam prodao D.Costu, mogao bi si Promesa složit da imam i jednog lw-a na klupi a ne 3 rw-a.

SimeKZ kaže...

Kako su oni ispalili sa mozgom to nije normalno. Toliko bezidejni, jadni... Oni nakon 4mj ogre vracaju SBCeve. A goliko toga se izdogadalo u nogomet da mozes cudo FB kartica izbacit. 

Stvarno su pokazali svu, svoju nesposobnost.

 

Nadam se da Piquea nece vracat. 

 Nek ga vrate, briga me, moj Pique će ionako u prvom smislenijem sbcu završit, prvo što slažem je S.Campbell od novih ikona, da ga s Riom uparim, ovo sve ostalo od ovih spešl cb-a je tak tak, toliko sam se radovao Sanchezu ovom crvenom, a toliko glupavih grešaka radi i nadskaču ga kojekakvi jazavci da me duša boli. Takva mrcina. A sad sam završio draft, baš sam imao S.Campbella i dobar mi je skroz. Istina je da sam imao njega i VVD-a u obrani, ali VVD je standardno klasa, Campbell me zanimao kakav je i to je to, next goal u icon swapsu :) Uz njega vjerovatno Van der Sara i to je to.

 Pique je end game stoper. Tu nema govora.

 

Nego mi ide na kurac da su toliko nesposobni da vracaju SBCeve stare 3mj. SBC sa istekom je tu da ga obavi ko misli i poslije toga, jbg...Ovo nema smisla, nitko ne dobiva neku mini prednost jer je odlucio napravit SBC. Ovo je komedija.

 Jebo ja tog endgame stopera od kojeg jedan L.Moura 83 i Rashford 83 rated prave majmuna svaku tekmu di igram protiv ekipe s njima dvojicom. Prvi ga pretrčava ko budalu, a drugi ga rempla kao bebu.

Pretrom je, ubrzanje koma, postavljanje ok, ali nit je nešto superioran u skoku, niti pravi neku razliku u timu. Sad sam baš igrao ovih dana 20ak tekmi iz zajebancije sa samo la liga ekipom, često tak složim pa igram sa jednom ligom, a imam militaoa, lengleta, d.carlosa, svi su oni meni daleko bolji i korisniji nego taj navikani 'endgame' pique. Najviše golova primam kad je on od prve minute u timu.

 200+ tekmi sa njim. Nikad problema. Uvijek pravilno postavljen, nenadjebiv u oduzimanju lopte. Pravilnim selektiranjem i pracenjem igraca ulovis bilo koga jer ima, sa shadowom, 91 print speed. Kartica je ko prosle godine Ibra. 150k, a imas ju do kraja. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 20

Imam i ja, eto 223, pa mi i dalje ne paše.

 

I nije problem sprint speed, ne trčiš s njim s gola na gol, nego akceleracija koje nema, i tu pada u vodu sav njegov pokušaj trčanja za rashfordima i mourama....

A to o pravilnom postavljanju i selektiranju, daj nemoj ti jebat, više si žuči prosuo ovaj božićni tjedan nego mi svi u cijeloj temi skupa u vezi igre i svega. Kakvo postavljanje i selektiranje, kad igra prebaci na beka a ti držiš gljivu dolje da prebaci na cb-a i koje postavljanje, kad igra zamisli da se moji cbovi moraju razmaknit da protivnik utrči, razmaknit će ih, kakvo faking postavljanje... -.-

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.12.2019 21:41 (jopis).
12 godina
offline
FIFA 20

Složim jedan TOTW upgrade i dobijem 78 rated karticu - najgora moguća kartica - hvala lijepo, neću više majkemi.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Složim jedan TOTW upgrade i dobijem 78 rated karticu - najgora moguća kartica - hvala lijepo, neću više majkemi.

 

12 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Složim jedan TOTW upgrade i dobijem 78 rated karticu - najgora moguća kartica - hvala lijepo, neću više majkemi.

 Jel chile? Fernandez ili kak vec? 

 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 20

Gol je zabio u 85min iz odbijanca... Od tud njegova 2 udarca na gol. Ima crveni karton. Produzeci, 4-1.

Bunker. I samo trcanje sa Gullitom i Kanteom. Doslovno sam bio nemocan kaj se tice izgradnje napada. Ne mozes pas odigrat a da ti jedan od ta dva nije na ledima. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 20

Ma to se tebi cini , nisi bio bolji i tjt. Nije do EA nemoj traziti opravdanja ... Ili si pak ti igrac za top 100?

This time next year we'll be millionaires
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Boixus Nois PS kaže...

Ma to se tebi cini , nisi bio bolji i tjt. Nije do EA nemoj traziti opravdanja ... Ili si pak ti igrac za top 100?

 Idioticu? Citas kaj pisem? Malo procitaj koju knjigu da mozes razaznat kaj sam htio rec.

Govorim o taktici koju protivnik koristi. Koja je komicna. Da se dopusta igranje bunkera 120min sa kontrama bez potroska stamine. 

Sve ti je na slikama. Jesam bio bolji prvo poluvrijeme i zalsuzio vise. Jesam. Jel me DDA dobio? Nije. Jel mi EA kriv? Malo, sa omogucavanjem takvog igeanja. 

 

Pusa top 100 igracu koji nikad niue kriv za nista, pa ne moze to nit shvatit.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 20

Smanji malo sa Fifom izadi malo u grad vikendom.

 

Malo si previse osjetljiv

This time next year we'll be millionaires
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Boixus Nois PS kaže...

Smanji malo sa Fifom izadi malo u grad vikendom.

 

Malo si previse osjetljiv

 Dosta sam po vani. Vikend je jedino vrijeme kad mogu neki kurac odigrat... Al ocito ni to ne mozes pd ovih wannabe Mourinho drkađija. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
Skilledžija kaže...

Složim jedan TOTW upgrade i dobijem 78 rated karticu - najgora moguća kartica - hvala lijepo, neću više majkemi.

 Jel chile? Fernandez ili kak vec? 

 

 

Jep, to je taj momak: https://www.futbin.com/20/player/44040/Ronnie%20Fern%C3%A1ndez

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
SimeKZ kaže...
Skilledžija kaže...

Složim jedan TOTW upgrade i dobijem 78 rated karticu - najgora moguća kartica - hvala lijepo, neću više majkemi.

 Jel chile? Fernandez ili kak vec? 

 

 

Jep, to je taj momak: https://www.futbin.com/20/player/44040/Ronnie%20Fern%C3%A1ndez

 Ma da... Katastrofa 🤣

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 20

https://www.index.hr/sport/clanak/o-tihom-revolucionaru-se-ne-prica-a-kljuc-je-prekida-prokletstva-od-30-godina/2143652.aspx

 

Kako ga čovjek nahvali.

 

PS.

Kakav je ovaj Kane OtacBog igre. Ne žalim ni coina uloženog u njega. Mrak. 27 tekmi, 29 golova/12 asistova.

Ovog dolje sa ss-ova je sam pobijedio u 15min igre.

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.12.2019 0:48 (jopis).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Simek neeema skripte... Jelda? Svih 90min? Nemoguce. E pa sad pogledaj statistiku dok 6 1na1 sansi, citaj pozorno 6! Drmes u precku. Lik ne zna dodat, ni ne poznaje nikvi koncept igre. Nebih se cudio da mu je ovo prva pobjeda u ovoj WL, ali, ALI ja gađam precke 6x u 1na1 sansi. Ostalo mu golman lovi zivu loptu. Zato sljedeci put kad netko spoji 3 ili 5 pobjeda nek zapise rade u dnevnik a ne na forum.

 
1 0 hvala 1
8 godina
offline
FIFA 20

Ja sad u wl 2 lake pobede 5+ i jedna jedva do duse bilo je 3:1 a lik poveo 1:0 a vidim da je dosta losiji od mene i bunkerica zadnja dva gola sam dao od 80'.

Moja najveca slabost u futu je sto ne realizujem mnogo 100% sansi, nekad trebam voditi po 3:0 barem a ono rezultat visi o koncu jer vecina likova igra na kontru, ja volim posed lopte i imam ga gotovo uvek al mi se cesto obije o glavu. Samo da sam malo efikasniji bilo bi to super, gubim dobijene utakmice. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...

Simek neeema skripte... Jelda? Svih 90min? Nemoguce. E pa sad pogledaj statistiku dok 6 1na1 sansi, citaj pozorno 6! Drmes u precku. Lik ne zna dodat, ni ne poznaje nikvi koncept igre. Nebih se cudio da mu je ovo prva pobjeda u ovoj WL, ali, ALI ja gađam precke 6x u 1na1 sansi. Ostalo mu golman lovi zivu loptu. Zato sljedeci put kad netko spoji 3 ili 5 pobjeda nek zapise rade u dnevnik a ne na forum.

 Evo spojio sam.

Prvi put u ovoj fifi. 6-2 skor za sad, nakon 1-2, pet za redom, to mi se nije dogodilo od 19ice. I to kakav tim sam dobio sad za peti win za redom, brutala. Odlična tekma, napeta do jaja, i onda peechka ragequita u 119oj kad je vidio da je frula sa svojim mbapeićem. 

Šta je najbolje, ovo je nakon duugo vremena lik koji je jeben u korištenju mbapea u kombinaciji s modrićem i pirlom, kakve lopte ima, i kako je mbape opasan u rukama nekog tko zna igrat, to je strava, igram protiv lika i uživam kak zanimljivo igra, bez drkanja i spamanja po kojekakvim retardiranim driblinzima, bez navlačenja lopte po obrani, nego čisti nogomet na sredini terena, milina od tekme. Da nije rq-ao u 119oj, poslao bi mu frendreq..

11 godina
offline
FIFA 20

Renato Sanchez, bože dragi ,kartica je prejebena. On i Futmas Modric dominiraju. Jedino danas me jedan nadigrao u sredini, imao je prime Gullita i RTF Kantea, nisam doslovno mogao ništa. Lik se nema pojma branit sto je najgore ali u napadu  uništio me. Ne sjećam se kad sam tako bio nemocan.. Znači Eusebio, R9 prime, Prime Stoickov, i prime Crespo  .Najgora stvar što je frajer znao sve skill poteze. .4:0 poluvrijeme za njega, ubio me.. Drugo poluvrijeme prebacim na 424 i dodjem do 4:3 i onda show. Zabije mi 3 tap in gola i još 2 sa Eusebiom, otresao mi je Mendya, Varanea i Militao . I šta reći  pošaljem čovjeku gg, napiše mi imaš kao lošu naviku, prebacujes prebrzo igrače i previše zuris iznijeti loptu.  Lik je na kraju se i predstavio, provjerio sam pro igrač iz Italije .Što je najgore igrao je kao da drugim timom  Hahahah  pa bog te jebo...Pitam ga koliko je novaca uložio u tim, lik ladno napiše da je potrošio oko 4000 eura .  Ali, 4 tisuće eura.. Brate odem i kupim auto za taj novac  . Hahahhaha

 

Sa kojim igrate formacijama u wl? 

1 4231
0 442
0 433
0 424
0 352
4 41212
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

imam na raspolaganju 400k i gledam kog da kupim, možda Sona?

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.12.2019 8:48 (ZeNGe_CRO-mt).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice