FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.081.521
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
FIFA 20

A nekad se zapitam zar smo ovliki debili da mi zbog virtualnih igraca i coinsa koji nista ne vrijede igramo po cijeli dan ko debili, psujemo i gubimo zivce i trosimo mladost na ovo govno od igre koje me pretvara u zombija.

 

Razumijem ja da se treb opustit i odigrati koju utakmicu ali kad to postane opsesija i kad vidim da smo svi na istom nivou bolesti , shvatim da smo veliki robovi modernog drustva i da smo prikovani za ps4 a da to ni ne znamo.

 

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Boixus Nois PS kaže...

A nekad se zapitam zar smo ovliki debili da mi zbog virtualnih igraca i coinsa koji nista ne vrijede igramo po cijeli dan ko debili, psujemo i gubimo zivce i trosimo mladost na ovo govno od igre koje me pretvara u zombija.

 

Razumijem ja da se treb opustit i odigrati koju utakmicu ali kad to postane opsesija i kad vidim da smo svi na istom nivou bolesti , shvatim da smo veliki robovi modernog drustva i da smo prikovani za ps4 a da to ni ne znamo.

 

 Ne vrijedi. Al mogu se jebat kad volim nogomet i sve oko njega. Ova igra daje dozu nekog uspjeha unutar same igre i to je to. Jos smo mi dobri. Kad vidis da ekipa baca tisuce unutar igre. Ti imaju problem. Nas rage je ko svaki drugi... Ovi su prica za sebe. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 20

3 tekme drafta milina gameplay. 4. Tekma. Galatasaray grb... Mozes se jebat amigo. Delay nevjerovatan. Utrpa mi 4 komada koda me nema. Dobijem crveni karton za faul koji nisam ni znao da sam napravil. Genijalno. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Moj prvi 30-0. U ovoj shit igri mi je jedino to i bio cilj tako da ono prvi put sam se okej osjecao nakon WLa. Dao bi tu moj highlights video sa youtubea ali predpostavljam da nije dozvoljeno. (nakraju završio 5ti)

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.12.2019 2:58 (RokyFrane).
 
10 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Ja sam danas bio surfat na Waikiki plazi, sutra idem za Pearl Harbour, a u srijedu obilazak Oahu otoka, i Jurassic Park, ahh sry, boli me kurac za fifu, uopce mi ne nedostaje, samo citam sta pisete. Sve najbolje u novoj godini 🤙🏻🤙🏻
 
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 20
RokyFrane kaže...

Moj prvi 30-0. U ovoj shit igri mi je jedino to i bio cilj tako da ono prvi put sam se okej osjecao nakon WLa. Dao bi tu moj highlights video sa youtubea ali predpostavljam da nije dozvoljeno. (nakraju završio 5ti)

 Svaka ti dala! 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
RokyFrane kaže...

Moj prvi 30-0. U ovoj shit igri mi je jedino to i bio cilj tako da ono prvi put sam se okej osjecao nakon WLa. Dao bi tu moj highlights video sa youtubea ali predpostavljam da nije dozvoljeno. (nakraju završio 5ti)

 Daj ti rade cuatom tactics i sve kaj imas. :D i sliku tima cisto da si pogledam koje work rate ti ima koji igrac na kojoj poziciji.

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.12.2019 6:18 (cicek).
14 godina
offline
Re: FIFA 20
Gerro kaže...
Ja sam danas bio surfat na Waikiki plazi, sutra idem za Pearl Harbour, a u srijedu obilazak Oahu otoka, i Jurassic Park, ahh sry, boli me kurac za fifu, uopce mi ne nedostaje, samo citam sta pisete. Sve najbolje u novoj godini 🤙🏻🤙🏻

 Sve najbolje nije surfanje ali nije ni daleko.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
10 godina
offline
FIFA 20

Jebo ja njima mrtvu mater kanadsku zasto moj smrdljivi kanadski messi ne moze zabiti gol iz 1na1 situacija vec 6 utakmica za redom i to uvijek pucam sa njegovom lijevom nogom dok meni gnabry i ostala ekipa pucaju lijevom nogom i zabijaju golove premda nisu ljevaci tako mi malo fali da diskardam Messia i onog otw De Jonga covjek u sest utakmica nije uzeo loptu svaki njegov tackle protivnik uzima sebi nazad a i da ne pricam kakva su mu dodavanja cojvek je nesposoban dodat covjeku pored sebe a i messi nema nikakvog osjecaja za prostor u obrani ima samo jedan obranbeni i messi i znate gdje on stoji drito iza tog obranbenog umjesto da ode lijevo ili desno da mu mogu dodati on stoji iza sramota ja da sam Messi dignuo bi takvu tuzbu zbog vrijedjanja i omalozavanja. Zelim im da propadnu u 2020 godini neka to bude godine da ih se rjesimo jednom zauvijek.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...

Jebo ja njima mrtvu mater kanadsku zasto moj smrdljivi kanadski messi ne moze zabiti gol iz 1na1 situacija vec 6 utakmica za redom i to uvijek pucam sa njegovom lijevom nogom dok meni gnabry i ostala ekipa pucaju lijevom nogom i zabijaju golove premda nisu ljevaci tako mi malo fali da diskardam Messia i onog otw De Jonga covjek u sest utakmica nije uzeo loptu svaki njegov tackle protivnik uzima sebi nazad a i da ne pricam kakva su mu dodavanja cojvek je nesposoban dodat covjeku pored sebe a i messi nema nikakvog osjecaja za prostor u obrani ima samo jedan obranbeni i messi i znate gdje on stoji drito iza tog obranbenog umjesto da ode lijevo ili desno da mu mogu dodati on stoji iza sramota ja da sam Messi dignuo bi takvu tuzbu zbog vrijedjanja i omalozavanja. Zelim im da propadnu u 2020 godini neka to bude godine da ih se rjesimo jednom zauvijek.

Znači, ta pozicioniranja su uvreda za zdrav razum. Krenem prema 16m a moja tri napadača odmah staju iza tri obrambena? Pa ne mogu ih sve pozvati da priđu, a da stoje kako treba imao bih tri kombinacije u napadu. Ovako nemam niti jednu. Pogotovo popizdim kada svom igraču dodam loptu a on napravi korak unazad umjesto korak prema lopti. Naravno, obrambeni napravi dva koraka prema lopti i lopta je njegova. Nije problem nešto odigrati kada ti igrači sudjeluju u igri ali kada se skrivaju od tebe možeš se jebati.

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ekipa, da li je realno ocekivati da cu uspjeti u ovih 10ak dana doci do Pere laganim tempom? Fali mi 15000xp.

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 20

Ja skoro sinoc da kupim pointse i ako nikad nisam ulozio dinar u fifu, prvo uradio sbc za koji kazu svi da je najisplativiji i da je zagarantovana zarada (Hybrid nations) i vidim po yt svi su nesto dobili ja dobio najjace ocenjenog igraca 83  koji je otisao za ispod 1000 koinsa, tako da sam odustao od bacanja para jer znam da necu dobiti nista. Bolje pivo popiti i da, srecna svima ng .

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
6 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...

Ekipa, da li je realno ocekivati da cu uspjeti u ovih 10ak dana doci do Pere laganim tempom? Fali mi 15000xp.

6k ćeš dobiti do kraja igrajući dnevne zadatke. Još 9k moraš negdje nadoknaditi. Zadnji tjedan će opet uvaliti nove zadatke. To obično bude oko 10k bodova. Tako da imaš šansu no svakako do tada probaj riješiti sve postojeće zadatke. Prošli tjedan su dali baš one dobre s puno bodova. Ja sam došao rješivši ih do 42k bodova. Ostalo cu rješiti kroz par dnevnih zadataka

5 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

FIFA 20 skripta, kao i FIFA 19, sad igram prijateljsku protiv kompica, prvu tekmu vodim 2 - 0, i odjednom ne mogu nista, od izjednaci na 2 - 2. Sljedeca tekma vodim 4 - 0, opet isto, izjednaci na 4 - 4. 

 

Mislim da je ideja EA napraviti igru realnom, kao u pravom nogometu, tipa neka ekipa vodi 1 - 0 i odjednom u 85. 1 - 1 i u 90. 1 - 2. Ali pitanje je jel to pristaje igri ili ne, stvarno covjeka frustrira da potrosi 15ak min na jednu tekmu i dobije redovno samaranje par puta dnevno. Nije fer i korektno.

 

Prosle godine u ovo vrijeme, u FIFiI 19, je bilo preko 10 milijuna itema na Store-u, sad nema ni upola toliko. Mislim da je to dovoljan znak da se ekipi neda lagano prolazit istu stvar. 

 

Generalno gameplay je OK, ali nes ga pojebe u svakoj tekmi. 

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 20

Gameplay bi bio ok da nema toliko problema sa serverima da je isti gameplay ujutro u 7 i u 19h navece, da nema toliko bitnu ulogu PACE, ja sam 90% utakmica izgubio od ljudi koje napadam i oni se brane i samo prazan prostor po boku, kontra i primim gol (a postavio instrukcije bekovima i dva cdm-a da ostanu nazad), to kad bi resili igra bi bila super pa nek i ima skripte. Bas sinoc igram protiv jednog tipa prvih 30 minuta imao sam 3 ili 4 100% sanse i nista i on jednu kontru i povede 1:0, drugo poluvreme isto i pobedi me 2:0 a 2 puta presao centar.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20

cicek 

1. Slika : Custom tactics.
2. Slika : ST ništa, sva 3 cama come back on defence i stay on edge of box for cross. Vieira ostaje nazad a seedorf trči naprijed (igra Gullit role).  Full backovi stay back ofc.


Inače stalno mjenjam barem 3,4 igrača svaki WL jer mi nije fun igrat sa istima. To mi je isto jedan od načina koji mi daje da mi se igra ova smečarska igra

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.12.2019 17:31 (RokyFrane).
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
RokyFrane kaže...

cicek 

1. Slika : Custom tactics.
2. Slika : ST ništa, sva 3 cama come back on defence i stay on edge of box for cross. Vieira ostaje nazad a seedorf trči naprijed (igra Gullit role).  Full backovi stay back ofc.


Inače stalno mjenjam barem 3,4 igrača svaki WL jer mi nije fun igrat sa istima. To mi je isto jedan od načina koji mi daje da mi se igra ova smečarska igra

 Fora. Cu probat dok dodem k sebi nakon nove i ostalog. Moram jos usporediti work rate s mojih 11 patnika pa cu vidit. 

 

Ak ti netko veli da bi i on dosao s takvim timom do top 100 ne obaziri se jer sigurno ne bi. :D

 

Ps. Pravit cu se da zidanea na klupi nisam vidio. :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.12.2019 18:28 (cicek).
12 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
RokyFrane kaže...

cicek 

1. Slika : Custom tactics.
2. Slika : ST ništa, sva 3 cama come back on defence i stay on edge of box for cross. Vieira ostaje nazad a seedorf trči naprijed (igra Gullit role).  Full backovi stay back ofc.


Inače stalno mjenjam barem 3,4 igrača svaki WL jer mi nije fun igrat sa istima. To mi je isto jedan od načina koji mi daje da mi se igra ova smečarska igra

 Fora. Cu probat dok dodem k sebi nakon nove i ostalog. Moram jos usporediti work rate s mojih 11 patnika pa cu vidit. 

 

Ak ti netko veli da bi i on dosao s takvim timom do top 100 ne obaziri se jer sigurno ne bi. :D

 

Ps. Pravit cu se da zidanea na klupi nisam vidio. :D

 Ima trojicu meta ikona. Naravno da mu sve funkcionira kak treba. Zidane je onaj na posudbi ja bi rekel. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.12.2019 18:38 (SimeKZ).
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

cicek ah neobazirem se na to jer nitko mi ni negovori ništa za team kad znaju da ima toliko puno ljudi koji i strimaju na twitchu i ostalim platformama pa nemogu doci ni do elite 3 a imaju tim vrijedan 20miliona. Vidiš i sam da imam igrača koji košta 30k Bolasiea u napadu a ne CR7 radi nostalgie, kao šta sam napisao i prije pokušavam imat fun u ovoj lošoj igri jer previše volim nogomet a PES nebi taknuo vec 10tak godina. Nebi imao ni 80% ovog tima da nisam završavao svaki vikend top 100. Koliko god bile shit Top 100 i ostale nagrade barem dobiješ cca nekih 250k sigurnih coinsa od Top 100 za razliku od ostalih rankova tako da se lagano skupi za ovakvu ekipicu. Zidane je loan da kao i kod ostalih ali cim mi je odigrao 2 meca koja sam jedva dobio skuzio sam da mi se ekipa uvijek raspada kad mi netko od Loan igrača igra u prvoj tako da sam ga maknuo :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
RokyFrane kaže...

cicek ah neobazirem se na to jer nitko mi ni negovori ništa za team kad znaju da ima toliko puno ljudi koji i strimaju na twitchu i ostalim platformama pa nemogu doci ni do elite 3 a imaju tim vrijedan 20miliona. Vidiš i sam da imam igrača koji košta 30k Bolasiea u napadu a ne CR7 radi nostalgie, kao šta sam napisao i prije pokušavam imat fun u ovoj lošoj igri jer previše volim nogomet a PES nebi taknuo vec 10tak godina. Nebi imao ni 80% ovog tima da nisam završavao svaki vikend top 100. Koliko god bile shit Top 100 i ostale nagrade barem dobiješ cca nekih 250k sigurnih coinsa od Top 100 za razliku od ostalih rankova tako da se lagano skupi za ovakvu ekipicu. Zidane je loan da kao i kod ostalih ali cim mi je odigrao 2 meca koja sam jedva dobio skuzio sam da mi se ekipa uvijek raspada kad mi netko od Loan igrača igra u prvoj tako da sam ga maknuo :)

 Ahaa ja sam mislio da je normalna verzija. :D 

 

Inace uspio sam dvije tekme lupit dok sam cekao curu da se spremi do kraja. Zanimljiva taktika. Obe sam pobjedio do 35 min i onda rage quit. Dosta mi je pass acc pao, al to zato jer sam mjenjao taktiku iz one s 2 napadaca u 4231 pa je malo drugaciji koncept gradnje napada. Takoder sam primasio dosta zicera jer sam komolicirao i pokusao nahraniti shearera. Obrana je bila kompaktna. Malo sporija tranzicija u napad zbog jednog napadaca al samo se treba priviknuti. Vidjet cemo wl. Kako se da zakljuciti s ovih dvije tekme ako nisam dobio nekve lose igrace mogao bi lupit elite 3. Iznad tog mislim da nemam sanse s bilo kojim setom igraca. :D Samo nadam se da ces izvuc nesto dobro u paketicima. Jedino me smeta sto moram igrati s pogbom i griezmanom jer te igrace ne mogu vidjet, a za neke ikone skupe nemam love da sve ukomponiram da budu na 10 chema. Pogba mi je zamjena za guillita a griezman je sam po sebi op, a opet nema smisla da sam sebe mucim s sisokom ili if winaldumom. Jedino sam sam sebi rekao da si necu dozvoliti neymara u timu. :D

12 godina
offline
Re: FIFA 20
RokyFrane kaže...

cicek 

1. Slika : Custom tactics.
2. Slika : ST ništa, sva 3 cama come back on defence i stay on edge of box for cross. Vieira ostaje nazad a seedorf trči naprijed (igra Gullit role).  Full backovi stay back ofc.


Inače stalno mjenjam barem 3,4 igrača svaki WL jer mi nije fun igrat sa istima. To mi je isto jedan od načina koji mi daje da mi se igra ova smečarska igra

Bas me zanima sto ce ti đubre izbaciti u paketima.

inace respekt imas od mene!

8 godina
offline
FIFA 20

Naravno da je lakse sa jacom ekipom pobedjivati nego sa slabijom ali ja mislim da najmanje 80% udela u pobedama ima skil igraca. U fifi 18 sam bio dosta dobar sa full silver karticama dogurao u diviziju 1, dok sad ne igram nikako, ispao sam iz forme skroz, pauza je ucinila svoje ali se i ne opterecujem kao ranije.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 20
RokyFrane kaže...

cicek 

1. Slika : Custom tactics.
2. Slika : ST ništa, sva 3 cama come back on defence i stay on edge of box for cross. Vieira ostaje nazad a seedorf trči naprijed (igra Gullit role).  Full backovi stay back ofc.


Inače stalno mjenjam barem 3,4 igrača svaki WL jer mi nije fun igrat sa istima. To mi je isto jedan od načina koji mi daje da mi se igra ova smečarska igra

 A i brate dosta jace od tvoje ekipe srecem u diviziji 5/6 tako da znam da imas skil, svaka cast jos jednom!

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
ruya kaže...
RokyFrane kaže...

cicek 

1. Slika : Custom tactics.
2. Slika : ST ništa, sva 3 cama come back on defence i stay on edge of box for cross. Vieira ostaje nazad a seedorf trči naprijed (igra Gullit role).  Full backovi stay back ofc.


Inače stalno mjenjam barem 3,4 igrača svaki WL jer mi nije fun igrat sa istima. To mi je isto jedan od načina koji mi daje da mi se igra ova smečarska igra

 A i brate dosta jace od tvoje ekipe srecem u diviziji 5/6 tako da znam da imas skil, svaka cast jos jednom!

 Pa da kad sam igrao na drugim accountima baš dosta ljudi ima sick teamove ove godine. CR7 ispod 900k, Neymar 700k, Mbappe 650k. Msm to ko kaze da team ima ogromnu prednost smatram djetetom jer imaš ljude na obe konzole i pcu koji cuvaju pare za toty i igraju WL sa teamom u kojem su dembele, eder militao, de jong i tako tim karticama od max 100k coinsa a završavaju t100. Imaš i pro igrača Hashtag Harrya koji završio 30-0 sa silverima tako da ono.. Nije nakraju ni važno kada su rewardsi shit. Otvorio sam 11 T100 Ultimate TOTW packa ove godine i nikad nisam dobio nikog iz Top 3 tog TOTW a o 100k packovima da nepričam šta se dobiva. Jedini spas kod t100 nagrada je čistih 125k coinsa minimum + T100 Totw pack koji je nekih 101k discard tako da ono svi imamu isti problem :D

16 godina
offline
FIFA 20

Prvi dan nove godine donio nam je najmanji market unazad nekoliko godina. Pao je na 3.4 milje. Lijep ulet u novu godinu. Nadam se još manjem kako vrijeme prolazi. Treba gamad shvatiti da je uništila igru i da za to trebaju platiti.

Moj PC  
6 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Upalim igru krene kick off ide on sa Mbappeom ravno ja idem uzeti loptu sa Tollisom lopta samo prodje kroz njega i Mbappe takodjer idem uzeti loptu sa Hernandezom lopta se samo odbije nazad njemu i ja stiscem alt+f4 hahahahahha nije im dugo trebalo da pocnu sa glupostima, sretna nova ljudi 

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...

Upalim igru krene kick off ide on sa Mbappeom ravno ja idem uzeti loptu sa Tollisom lopta samo prodje kroz njega i Mbappe takodjer idem uzeti loptu sa Hernandezom lopta se samo odbije nazad njemu i ja stiscem alt+f4 hahahahahha nije im dugo trebalo da pocnu sa glupostima, sretna nova ljudi 

 Ja redovno primam gol iz prvog napada 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ima li neki fanatik za friendly na ps4 radi zadataka?

 

Nek zasteka gljivu, samo da to odradimo pa da otkljucam sljedeci gold obj.

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 20
TheMaverick kaže...

Ima li neki fanatik za friendly na ps4 radi zadataka?

 

Nek zasteka gljivu, samo da to odradimo pa da otkljucam sljedeci gold obj.

Možeš to i sam odraditi. Koliko se sjećam ne treba biti online, samo prijateljska tekma. Odradio sam to a da s nikim nisam igrao online. U to sam siguran. Pogledaj još jednom što piše.

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
TheMaverick kaže...

Ima li neki fanatik za friendly na ps4 radi zadataka?

 

Nek zasteka gljivu, samo da to odradimo pa da otkljucam sljedeci gold obj.

Možeš to i sam odraditi. Koliko se sjećam ne treba biti online, samo prijateljska tekma. Odradio sam to a da s nikim nisam igrao online. U to sam siguran. Pogledaj još jednom što piše.

 

Na koju foru si to izveo? Ne kuzim...

 

Edit:

 

Rjeseno...hvala

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.1.2020 15:31 (TheMaverick).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice