FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.082.918
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
FIFA 20

Nisam dosad previše igrao ovaj fut, tj. bavio se tim "detaljima" poput sbc-ova i chemistryja, pa me zanima zašto ovaj CDM ima chem 10, a ova panja 9?

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.9.2019 8:20 (perix231).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 20

Radi li new Zeland glitch da pokrenem Fifu malo ranije? 

Who bolan cares
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
perix231 kaže...

Nisam dosad previše igrao ovaj fut, tj. bavio se tim "detaljima" poput sbc-ova i chemistryja, pa me zanima zašto ovaj CDM ima chem 10, a ova panja 9?

 Jesi kupio ova dva dolje? Ako jesi, onda ti je to razlog. Nemaju loyalty. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
6 godina
offline
Re: FIFA 20
Encyanix kaže...

Sa 32-xx-12 na 51-16-34 rez osjecam se gnjusno... naigro sam se tekmi i tekmi i neznam sta da mislim.. gotovo svaku tekmu dobijem nekog igraca koji igra possesion i nemoze mi probit obranu ali bome ni ja nemogu njemu loptu uzet i nekuzim jel ja negdje grijesim ili sta? i normalno da mi dopizdi vise pa pocnem bzvz izletavat jer mi je pun k vise... a opet kad idem u napad ja osjecam kod protiv bota igram evo.. ljudi me ful pressaju i obrana im se pozicionira perfektno a tocno vidim da lik neide manualno na mene nego me samo bot containa.. kao sto rekoh fifu 19 skoro pa da nisam ni igrao ali sam odmah skuzio da ljudi samo botove koriste za cijelu obranu a takva vrsta obrane me absolutno ne zanima pa ni tu fifu nisam ni igrao, ali u ovoj fifi sam osjetio da su vratili taj djir igranja sa jockey i manualnog branjenja ali mislim da tu nesto propustam da ipak postoji nesto vise iza toga.. Da skratim pricu moj dojam zadnjih 40tak tekmi je da me ljudi vozaju sa jedne strane na drugu sa 60%+ possesion a ja im nemogu nikako uzet loptu.. dok u napadu imam dojam koda protiv bota igram, a  ne pravog igraca.. Volio bi cut necije misljenje sa bar 60 tekmi odigrnao u futu na ovo sve sto sam napisao da vidim sta misli. 

 Pa gdje si vec utukao 25h?!

Uzmi u obzir da sto visa divizija koju igras, to su bolji i igraci, e sad, jel pod "bolji" znaci da bolje igraju ili samo znaju bolje izigrati sisteme fife, to je druga prica.

Uvijek mozes sloziti vise strategija pa u jednoj od ekstremnih (ultra att/ultra d) imati maksimalan pressing.

9 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
perix231 kaže...

Nisam dosad previše igrao ovaj fut, tj. bavio se tim "detaljima" poput sbc-ova i chemistryja, pa me zanima zašto ovaj CDM ima chem 10, a ova panja 9?

 Jesi kupio ova dva dolje? Ako jesi, onda ti je to razlog. Nemaju loyalty. 

 Ahaaa, jesam da, a kako mogu steći loyalty? igranjem određen broj tekmi?

6 godina
offline
Re: FIFA 20
perix231 kaže...
SimeKZ kaže...
perix231 kaže...

Nisam dosad previše igrao ovaj fut, tj. bavio se tim "detaljima" poput sbc-ova i chemistryja, pa me zanima zašto ovaj CDM ima chem 10, a ova panja 9?

 Jesi kupio ova dva dolje? Ako jesi, onda ti je to razlog. Nemaju loyalty. 

 Ahaaa, jesam da, a kako mogu steći loyalty? igranjem određen broj tekmi?

 Igras igraca u 10 tekmi i dobije Loyalti, ili ga izvuces u paketicu.

Ima ti sime prije par postova video u kojem objasnjava kako mozes brzo doci do loyaltya ako ti nije bed izgubiti 10 tekmi protiv AIa. :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.9.2019 9:18 (sexytoiletpaper).
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Encyanix kaže...

Volio bi cut necije misljenje sa bar 60 tekmi odigrnao u futu na ovo sve sto sam napisao da vidim sta misli. 

Pa napisao sam ti neki dan, a ti si mislio da te trolam ili provociram vjerojatno.

Ovo je jebena FIFA 19 sa drugačijom mehanikom lopte što znači da ju ekipa igra identično kao i prošlu igru, a to je full presing + deep defending + all attack kad napadaju.

Osim ovih gore postavki vrlo često se u igru umiješa i famozni adjustment pa to zna stvarati dodatne probleme.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
FIFA 20

Išao jučer zbog onih zadataka bacit friendly king of the hill - mislim da se tako zove taj mod?

Čak mi je bilo zabavno, moram priznat.

Ako niste igrali evo kratka uputa... na određenom dijelu terena se pojavi označeni prostor, a vaš zadatak je da u tom prostoru provedete neko vrijeme s loptom.

Provodeći vrijeme u tom prostoru puni vam se bar od 1-3, a ti brojevi označavaju koliko ćete dobiti bodova kad zabijete gol.

Znači, ako ste napunili na 3 i zabijete gol, rezultat na semaforu će biti 3-0 za vas.

Osim toga, u ovom modu nema faula, a to znači udri po nogama do mile volje :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
Encyanix kaže...

Volio bi cut necije misljenje sa bar 60 tekmi odigrnao u futu na ovo sve sto sam napisao da vidim sta misli. 

Pa napisao sam ti neki dan, a ti si mislio da te trolam ili provociram vjerojatno.

Ovo je jebena FIFA 19 sa drugačijom mehanikom lopte što znači da ju ekipa igra identično kao i prošlu igru, a to je full presing + deep defending + all attack kad napadaju.

Osim ovih gore postavki vrlo često se u igru umiješa i famozni adjustment pa to zna stvarati dodatne probleme.

 Ovo je sve, samo po gameplayu nije ni blizu 19. Neda mi se ulazit u raspravu, al stvarno ne mozes rec za ovo da je imalo slicno 19.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 Ovo je sve, samo po gameplayu nije ni blizu 19. Neda mi se ulazit u raspravu, al stvarno ne mozes rec za ovo da je imalo slicno 19.

Pa ono što je najvažnije, što nam je svima radilo najviše problema u FIFI 19, a to je adjustment je i dalje postojano.

Samim time, meni je svejedno igrao FIFU 14-16-18 ili 20 ako me jebe adjustement cijelo vrijeme - meni je isti kurac - jeben sam od strane igre koji god broj da je na kraju.

 

Osim toga, velika većina igrača protiv kojih sam do sada igrao se služi sličnim ako ne istim postavkama i načinom igranja kao u FIFI 19.

 

A tek kad sa sljedećim patchom ubrzaju gameplay - tek tada će biti identična FIFI 19.

Ne, nemam tu informaciju, ali poznavajući EA to će se u bliskoj budućnosti dogoditi.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
SimeKZ kaže...

 Ovo je sve, samo po gameplayu nije ni blizu 19. Neda mi se ulazit u raspravu, al stvarno ne mozes rec za ovo da je imalo slicno 19.

Pa ono što je najvažnije, što nam je svima radilo najviše problema u FIFI 19, a to je adjustment je i dalje postojano.

Samim time, meni je svejedno igrao FIFU 14-16-18 ili 20 ako me jebe adjustement cijelo vrijeme - meni je isti kurac - jeben sam od strane igre koji god broj da je na kraju.

 

Osim toga, velika većina igrača protiv kojih sam do sada igrao se služi sličnim ako ne istim postavkama i načinom igranja kao u FIFI 19.

 

A tek kad sa sljedećim patchom ubrzaju gameplay - tek tada će biti identična FIFI 19.

Ne, nemam tu informaciju, ali poznavajući EA to će se u bliskoj budućnosti dogoditi.

 Adjustment nisam primjetil, imam 4 poraza i 5 remia uz 10 ili 11 pobjeda. Utakmice dobivam konstantno jer ekipa ne zna obranu igrat, to je strasno kako je jednostavno izbaciti ovranu nekom. Rebic mi igra false 9, prima loptu ledima okrenut... U tom trenutku saljem Muriela sa L1 da trci u prostor. Kad muriel krene lopta na veznog i trokutom u prostor. Najjednostavnije a protivniku ispada da ga igra jebe jer konstantno ima rupu iza.

Iz tog proizlazi adjustment, ea, bog otac i gospa da su, krivi a ne sam igrac. 

 

Takvi kaj se sluze istim igranjem u 19 su, tako slatki kad u 65min nemaju stamine. Onako, bas ih je gust ulovit u masinu i mljet. 

 

To da ce ubrzat gameplay ne mozes znat i samo pokazujes ono kaj sam napisal jucer. Ulazis u tekmu sa "znanjem" da ces ako sve krene nizbrdo okrivit igru i sebe zastitit jer eto, ti ne mozes izgubit. Alibi mentalitet. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
perix231 kaže...
SimeKZ kaže...
perix231 kaže...

Nisam dosad previše igrao ovaj fut, tj. bavio se tim "detaljima" poput sbc-ova i chemistryja, pa me zanima zašto ovaj CDM ima chem 10, a ova panja 9?

 Jesi kupio ova dva dolje? Ako jesi, onda ti je to razlog. Nemaju loyalty. 

 Ahaaa, jesam da, a kako mogu steći loyalty? igranjem određen broj tekmi?

 Ma slozi ekipu i prekini 10 tekmi na totw challengeu 

12 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 Adjustment nisam primjetil, imam 4 poraza i 5 remia uz 10 ili 11 pobjeda. Utakmice dobivam konstantno jer ekipa ne zna obranu igrat, to je strasno kako je jednostavno izbaciti ovranu nekom. Rebic mi igra false 9, prima loptu ledima okrenut... U tom trenutku saljem Muriela sa L1 da trci u prostor. Kad muriel krene lopta na veznog i trokutom u prostor. Najjednostavnije a protivniku ispada da ga igra jebe jer konstantno ima rupu iza.

Iz tog proizlazi adjustment, ea, bog otac i gospa da su, krivi a ne sam igrac. 

 

Takvi kaj se sluze istim igranjem u 19 su, tako slatki kad u 65min nemaju stamine. Onako, bas ih je gust ulovit u masinu i mljet. 

 

To da ce ubrzat gameplay ne mozes znat i samo pokazujes ono kaj sam napisal jucer. Ulazis u tekmu sa "znanjem" da ces ako sve krene nizbrdo okrivit igru i sebe zastitit jer eto, ti ne mozes izgubit. Alibi mentalitet. 

Nije problem kad mi ekipa zabije gol, pogotovo kad mi zabije iz neke kontre ili izrađene akcije.

Problem nastaje kad ja ubijam protivnika, promašujem gol s 5m ili njegov golman brani nemoguće akciju za akcijom.

Kad dominiram i gazim protivnika, ali mi igra ne dopušta da zabijem gol jer je tu uvijek neki faul koji se ne svira, noga koja se stvori niotkuda itd.

 

Ustvari, uopće mi se ne da više raspravljat i objašnjavat što i kako.

Neki dan sam stavio video gdje mi igra nije sudila čisti penal.

To je najjači dokaz da se možeš jebat ako je adjustment protiv tebe.

Ti sad meni podastri kontradokaz ako možeš pa ćemo dalje raspravljati koliko hoćeš.

 

BTW

Svake godine su ubrzavali gameplay pa će tako i ove.

Svaki demo je bio spor, svaki početak igre je bio sporiji nego na kraju pa će tako vrlo vjerojatno biti i ove godine.

Zbog toga ove godine nisam niti probao demo - zato jer demo nikad nije bio sličan onome što sam igrao cijelu tu godinu.

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
FIFA 20

Upravo dobio, sto reci :)

[url=http://profile.xfire.com/migok2903][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/wow/type/0/migok2903.png[/img][/url]
Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 20

I ekipa, sutra start. Sto ste skupili u Early Accessu? Sa cime se starta?

Ja imam dvije - francuze i spanjolce

Maingon - Aguilar, Kimpembe, Denayer, Kone - Thiago Mendes, Sanches - Balde, Draxler, Bamba - Dembele

Pacheco - Sergi Roberto, Nacho Fernandez, Hermoso, Gaya - Wakaso, Herrera - Correa, Canales, Asensio - Morata

Oba u 4-2-3-1

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

I ekipa, sutra start. Sto ste skupili u Early Accessu? Sa cime se starta?

Ja imam dvije - francuze i spanjolce

Maingon - Aguilar, Kimpembe, Denayer, Kone - Thiago Mendes, Sanches - Balde, Draxler, Bamba - Dembele

Pacheco - Sergi Roberto, Nacho Fernandez, Hermoso, Gaya - Wakaso, Herrera - Correa, Canales, Asensio - Morata

Oba u 4-2-3-1

 Vec se igra, ITA 1.

Kovačić
16 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Išao jučer zbog onih zadataka bacit friendly king of the hill - mislim da se tako zove taj mod?

Čak mi je bilo zabavno, moram priznat.

Ako niste igrali evo kratka uputa... na određenom dijelu terena se pojavi označeni prostor, a vaš zadatak je da u tom prostoru provedete neko vrijeme s loptom.

Provodeći vrijeme u tom prostoru puni vam se bar od 1-3, a ti brojevi označavaju koliko ćete dobiti bodova kad zabijete gol.

Znači, ako ste napunili na 3 i zabijete gol, rezultat na semaforu će biti 3-0 za vas.

Osim toga, u ovom modu nema faula, a to znači udri po nogama do mile volje :)

Odigrao sam sve te tekme da riješim one zahtijeve i meni je to žešća debilana. Lik samo bježi u taj kvadrat i okreće se oko sebe a ti mu ne možeš oduzeti loptu. Nema tu nogometa. Igra nema nikakvog smisla kao niti ona s mystery ball gdje igrač koji vodi loptu ima pace 150 a tvoj obrambeni 64 i sve se svodi na to tko će više silovati tog jednog igrača koji vodi loptu i zabija. Tko smišlja takve idiotarije?

 

Dobijem sada opet  dva rare packa, valjda zato što u prošla dva pnedjeljka nisam dobio ništa i naravno karina unutra po starom dobrom običaju. To su 4 packa što su mi dali u ova dva dana i u njima nisam zajedno dobio 10k coinsa. Gledam kaj likovi otvaraju u onim upgrade gold sbc. Probam i ja i do sada još nisam dobio igrača ratinga većeg od 81. Sve po starom. Nemam više volje niti za marketom. Nisam ga niti pogledao zadnja tri dana. Danas ću odraditi marquee čisto da si dokažem da ne mogu ništa dobiti.

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.9.2019 13:04 (movie).
12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

 Lik samo bježi u taj kvadrat i okreće se oko sebe a ti mu ne možeš oduzeti loptu. Nema tu nogometa. 

Meni je nekim čudom to bilo zabavno.

Nema faula pa slobodno možeš uklizavati gdje god hoćeš, čak i u šesnaestercu, a to daje neku draž i drugačije razmišljanje tj. igranje.

 

Ostale modove nisam probao, ali hoću, baš zbog tih zadataka koje si spomenuo.

 

[19xx] 4ntraks
6 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
Skilledžija kaže...

Išao jučer zbog onih zadataka bacit friendly king of the hill - mislim da se tako zove taj mod?

Čak mi je bilo zabavno, moram priznat.

Ako niste igrali evo kratka uputa... na određenom dijelu terena se pojavi označeni prostor, a vaš zadatak je da u tom prostoru provedete neko vrijeme s loptom.

Provodeći vrijeme u tom prostoru puni vam se bar od 1-3, a ti brojevi označavaju koliko ćete dobiti bodova kad zabijete gol.

Znači, ako ste napunili na 3 i zabijete gol, rezultat na semaforu će biti 3-0 za vas.

Osim toga, u ovom modu nema faula, a to znači udri po nogama do mile volje :)

Odigrao sam sve te tekme da riješim one zahtijeve i meni je to žešća debilana. Lik samo bježi u taj kvadrat i okreće se oko sebe a ti mu ne možeš oduzeti loptu. Nema tu nogometa. Igra nema nikakvog smisla kao niti ona s mystery ball gdje igrač koji vodi loptu ima pace 150 a tvoj obrambeni 64 i sve se svodi na to tko će više silovati tog jednog igrača koji vodi loptu i zabija. Tko smišlja takve idiotarije?

 

Dobijem sada opet  dva rare packa, valjda zato što u prošla dva pnedjeljka nisam dobio ništa i naravno karina unutra po starom dobrom običaju. To su 4 packa što su mi dali u ova dva dana i u njima nisam zajedno dobio 10k coinsa. Gledam kaj likovi otvaraju u onim upgrade gold sbc. Probam i ja i do sada još nisam dobio igrača ratinga većeg od 81. Sve po starom. Nemam više volje niti za marketom. Nisam ga niti pogledao zadnja tri dana. Danas ću odraditi marquee čisto da si dokažem da ne mogu ništa dobiti.

 Movie covjece, opusti i igraj igru. Nema te igre koja vrijedi utrosenih zivaca, bit ce debilana, bit ce glupih situacija, ali lakse i bolje je ako opusteno igras, kada vidis da ti se dize zivac, iskljucis i opustis.

16 godina
offline
Re: FIFA 20
sexytoiletpaper kaže...

 Movie covjece, opusti i igraj igru. Nema te igre koja vrijedi utrosenih zivaca, bit ce debilana, bit ce glupih situacija, ali lakse i bolje je ako opusteno igras, kada vidis da ti se dize zivac, iskljucis i opustis.

 Uopće se ne živciram oko igre. U odnosu na prošlu godinu mi je sasvim ok, naravno uz neke neizostavne debilane s kojima se moramo pomiriti. Malo me živcira što sam ja ovdje valjda jedini koji do sada nije dobio u packu veću karticu od ratinga 85. I ta je bila higuain kojeg ne možeš prodati po početnoj cijeni od 9200 coinsa. Danas sam odradio zadnja dva advanced sbc, ona najskuplja. Gledam ljudi su u ta dva packa dobijali čuda a ja neću dobiti karricu ratinga 83. Sada ne znam u koliko da otvorim ta dva packa. Isprobao sam sve sate kroz 24 sata. Ne pomaže.

6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20

U 19:59 ja sam jučer dobio if kdb

16 godina
offline
Re: FIFA 20
pleyr kaže...

U 19:59 ja sam jučer dobio if kdb

Probat ću danas u 17h 15 min

 

edit: ne pomaže. U packovima u kojima je ekipa dobila čuda ja dobijem jebenog moratu. Pa stvarno ovo nema više smisla iz moje perspektive...

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.9.2019 17:29 (movie).
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Zdravo ekipo,

Zanima me, zna li neko isplati li se kupovati ove godine FIFA na kompu samo zbog FUTa?

Igrao sam 17 i bilo je malo problematično na PCju u usporedbi s konzolama jer nije bilo uopce nekih igrača na transfer marketu i tako to zbog manjeg communitya.

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.9.2019 17:21 (Matek27).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 20

Kad ste zapocinjali igru, koju drzavu ste izabrali kao glavnu za igrače ?
Meni se čini FRA nekako najbolja sa navjecim talentima..

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Bloodraven kaže...

Upravo dobio, sto reci :)

U kojem to packu molim te

14 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ajde ko bi bacio koju tekmu dodajte me na origin: GalebUbica

PSN: Chov1ch
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20

Magic ball ti jos zabavniji barem meni. Lopta ima 5 super moci dodavanje,pucanje,trikovi,brzina ili sve skupa nekad gol vrijedi 1x nekad 3x zabavnije od svih ovih recimo ranked modova skupa.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 Movie covjece, opusti i igraj igru. Nema te igre koja vrijedi utrosenih zivaca, bit ce debilana, bit ce glupih situacija, ali lakse i bolje je ako opusteno igras, kada vidis da ti se dize zivac, iskljucis i opustis.

 Uopće se ne živciram oko igre. U odnosu na prošlu godinu mi je sasvim ok, naravno uz neke neizostavne debilane s kojima se moramo pomiriti. Malo me živcira što sam ja ovdje valjda jedini koji do sada nije dobio u packu veću karticu od ratinga 85. I ta je bila higuain kojeg ne možeš prodati po početnoj cijeni od 9200 coinsa. Danas sam odradio zadnja dva advanced sbc, ona najskuplja. Gledam ljudi su u ta dva packa dobijali čuda a ja neću dobiti karricu ratinga 83. Sada ne znam u koliko da otvorim ta dva packa. Isprobao sam sve sate kroz 24 sata. Ne pomaže.

 Meni je po rejtingu najbolji bio 84 onaj brazilac neznam kako se zove iz serieA ide za oko 2300coinsa. Najvrijedniji je bio desni bek barcelone onaj portugalac. Tako da tu smo negdje. :D

16 godina
offline
FIFA 20

Dugo im je igra radila. Nije funkcionalna iz web appa, nije funkvionalna iz igre. Sve šteka. Kupljene igrače ne mogu staviti u klub niti složiti marquee, prijeći kroz izbornike. Ništa...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Dugo im je igra radila. Nije funkcionalna iz web appa, nije funkvionalna iz igre. Sve šteka. Kupljene igrače ne mogu staviti u klub niti složiti marquee, prijeći kroz izbornike. Ništa...

 Da bas sam htio pitati dal su to mozda serveri vec u banani. Hahah koja hrpa javorovih panjina.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice