FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 937.552
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
online
Re: FIFA 18
Ryder007 kaže...

ja neznam za vas ali je meni ovaj market crash totalno ubio volju za igranjem,neznam zasto,al sad kad su ovakve cijene a ja se mucio da samo igranjem skupim coinse za respektabilnu momcad jer nisam imao vremena za trejdanje sad kao da je sav moj trud pao u vodu,gledam koliko sam davao za igrace i koliko su sad place mi se jednostavno nije to to vise,recimo za aguera sam dao 200 k a sad je na 30 k zalosno i jos takvih primjera u cijeloj momcadi skoro izgubio vjerovatno oko 80 % coinsa sto sam ulagao

Dobro, a kaj da ja kažem? Aguera sam platio 1.7 milijuna a sada je ispod 900k coinsa. Ostalih deset igrača ne trebam niti spominjati. No sada s tih 30k možeš uzeti recimo pogbu koji je koštao jedno vrijeme oko 400k coinsa. Tako gledajući nisi ništa izgubio. Aguero ti vrijedi manje ali i svi ostali igrači vrijede proporcionalno manje.

12 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
Ryder007 kaže...

ja neznam za vas ali je meni ovaj market crash totalno ubio volju za igranjem,neznam zasto,al sad kad su ovakve cijene a ja se mucio da samo igranjem skupim coinse za respektabilnu momcad jer nisam imao vremena za trejdanje sad kao da je sav moj trud pao u vodu,gledam koliko sam davao za igrace i koliko su sad place mi se jednostavno nije to to vise,recimo za aguera sam dao 200 k a sad je na 30 k zalosno i jos takvih primjera u cijeloj momcadi skoro izgubio vjerovatno oko 80 % coinsa sto sam ulagao

Dobro, a kaj da ja kažem? Aguera sam platio 1.7 milijuna a sada je ispod 900k coinsa. Ostalih deset igrača ne trebam niti spominjati. No sada s tih 30k možeš uzeti recimo pogbu koji je koštao jedno vrijeme oko 400k coinsa. Tako gledajući nisi ništa izgubio. Aguero ti vrijedi manje ali i svi ostali igrači vrijede proporcionalno manje.

 Zato ti je ubio volju za igranjem ? Krešale cijene pa kaj sad. Da nisi igro, nebi doso do ekipe koju sad imas. Igras za zabavu. Di bi doso kad bi gledo kolko sam ulozio u igrace pa izgubio. Neki dan sam prodao Blanca za 80k manje, tocno pred ovaj market crash. Al' mi nije zao, jer imam priliku isprobat Ferdinanda. Samo igraj. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Pa kaj brijete? Pala je vrijednost igrača, ali ne i coinsa. U isto vrijeme si mogao kupit iste igrače kao i drugi. Možeš ih i sad, imaš i dalje iste šanse, samo što je manje coinsa. U principu, sad si igranjem možeš priuštit više toga. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 18

Ajd da i njega probam konacno...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 18
MBuda kaže...

Ajd da i njega probam konacno...

 Haha, prvi pack nakon toga...

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

kako ovo rijesiti ovaj scoreboard to je na ps4 uglavnom nece mi sad upload slike sav je zbrljan neke brojeve pokazuje jedne preko drugih 

EUNE LOL: frenkySTYLE
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.5.2018 16:14 (Ryder007).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
FIFA 18

Otvorim danas prvi pack i prva kartica ratinga 90., hummels. Otvorim drugi pack i opet kartica ratinga 90, super. Samo problem je kaj sam opet dobio hummelsa. Pa je li to moguće? Nemam apsolutno nikakvu momčad i onda dobijem dvije iste kartice tako velikog ratinga. Šteta što nisam imao coinsa za treći pack. Ne mogu vjerovati. Mala je baza igrača pa je logično da sam dobio dva hummelsa, ali zašto i dalje nemam niti jednog belgijanca, hrvata itd?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Ja sam potrosio malo vise od 750k coinsa na wc mode, 100+ packova od "boljih" dobio messia, neymara, suareza, ramosa, de geu, hazarda,griezmanna, kantea, krosa, modrica par puta itd. Fali mi cr7 jos i/ili par ikona i onda je gg.
Ugl. slozio sam si juzno americku momcad posto nemam ikona pa nemrem nikako upariti da svi budu 10 chem. a na golu mi je yashin kojeg sam dobio iz onog icon packa.

Sve u svemu ja bih rekao da je ovo sve veliko njesra i da jedva cekam kraj rujna, da mogu ne samo potrositi novce za igru nego cu kupiti i ps4 kako da bih mogao igrati fifu 19 kako spada, jer fifa za pc je "dead" .

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.5.2018 17:22 (pleyr).
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

Otvorim danas prvi pack i prva kartica ratinga 90., hummels. Otvorim drugi pack i opet kartica ratinga 90, super. Samo problem je kaj sam opet dobio hummelsa. Pa je li to moguće? Nemam apsolutno nikakvu momčad i onda dobijem dvije iste kartice tako velikog ratinga. Šteta što nisam imao coinsa za treći pack. Ne mogu vjerovati. Mala je baza igrača pa je logično da sam dobio dva hummelsa, ali zašto i dalje nemam niti jednog belgijanca, hrvata itd?

 Brate... Kako si naporan jbt. 

Mala je baza igrača,. Moj svaki drugi pack su duplici. Nemam igrača jačeg od Klosea. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
7 godina
offline
Re: FIFA 18
Mene WC mode nije oduševio pa sam se vratio Calcio A SBC-ovima. U cijeloj ovoj strci s padom storea dogodilo mi se da mi je guaranteed Calcio A TOTS ponovno postao dostupan i tu sam ubacio Kolarova kojeg sam dobio u prvom pokušaju i sada sam izvukao Luiz Alberta. Uz to sam napravio jedno 5 Premium SBC-ova I iz njih dobio Masiella i Torrieru. Tako mi najbolji TOTS koje sam izvukao ostaju Immobile i Cavani.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

 Brate... Kako si naporan jbt. 

Mala je baza igrača,. Moj svaki drugi pack su duplici. Nemam igrača jačeg od Klosea. 

Pa kad je mala baza igrača zašto nemam niti jedno belgijanca, japanca... Danas sam dobio prvog hrvata, kovačića. Imam jednog jedinog nijemca i to hummelsa i dobijem ga u dva packa za redom. Pazi, to je igrač ratinga 90. Je li to normalno? Kolika je vjerojatnost dobiti u dva packa za redom igrača ratinga 90 i k tome još istog? Nije da su sve to sretno odradili.

10 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 Brate... Kako si naporan jbt. 

Mala je baza igrača,. Moj svaki drugi pack su duplici. Nemam igrača jačeg od Klosea. 

Pa kad je mala baza igrača zašto nemam niti jedno belgijanca, japanca... Danas sam dobio prvog hrvata, kovačića. Imam jednog jedinog nijemca i to hummelsa i dobijem ga u dva packa za redom. Pazi, to je igrač ratinga 90. Je li to normalno? Kolika je vjerojatnost dobiti u dva packa za redom igrača ratinga 90 i k tome još istog? Nije da su sve to sretno odradili.

 Sto se cudis. Napravili su smece od igrice nisu ispravili niti jedan bug, glitch od izlaska igrice i zakljucak je taj da zelim smrt svim djelatnicima EA jer nista bolje nisu ni zasluzili. Jebo ih taj strgan gameplay da ih jebo sve ih na kolac treba nabit

8 godina
offline
FIFA 18

Ma igra je prepuna bagova i nepravilnosti ali nema nam druge nego da cutimo i igramo ili da ne igramo uopste. Skinem ja pes po 3. put i nije gameplay ni los ali cekanje na protivnika ubija, tako da sam namerno ukljucio stopericu 😂. 

Pa jbt bolje da ne prave vise pes nego ovako. To moze jedino offline da se igra. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 18
Upravo sam u jednom paketu dobio vise nego u dvije zadnje Fife. Nevjerojatno.
Samo gdje sad uklopiti njih? :)
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 18

Zna li neko hoce li biti apdejtovani sbc u world cup modu? Ne mogu nigde da nadjem neki info u vezi toga, ove sam sve resio a ovi upgrade su bzv das 11 igraca za neka 3 bzv. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

sta samo ja imam ovaj problem sa scoreboard ?

EUNE LOL: frenkySTYLE
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: FIFA 18
ruya kaže...

Zna li neko hoce li biti apdejtovani sbc u world cup modu? Ne mogu nigde da nadjem neki info u vezi toga, ove sam sve resio a ovi upgrade su bzv das 11 igraca za neka 3 bzv. 

Vjerojatno jednom tjedno. Pričekaj sljedeći utorak ili srijedu pa ćeš vidjeti. 

9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Ryder007 kaže...

sta samo ja imam ovaj problem sa scoreboard ?

 

svi imamo... od wc patcha....

8 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
ruya kaže...

Zna li neko hoce li biti apdejtovani sbc u world cup modu? Ne mogu nigde da nadjem neki info u vezi toga, ove sam sve resio a ovi upgrade su bzv das 11 igraca za neka 3 bzv. 

Vjerojatno jednom tjedno. Pričekaj sljedeći utorak ili srijedu pa ćeš vidjeti. 

 Kontaktirao sam ea support u vezi ovog ali kaze lik da nemaju jos informaciju i da pratim njihov twitter 😞

Svako prolece na Zvezdu mirise...
10 godina
offline
Re: FIFA 18
nadimaknaforumu kaže...
Ryder007 kaže...

sta samo ja imam ovaj problem sa scoreboard ?

 

svi imamo... od wc patcha....

 Od izlaska igrice tijekom utakmice nestanu informacije o igracu ili mapa ili oboje tako da ne trebate ocekivat da ce popraviti scoreboard

8 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...
nadimaknaforumu kaže...
Ryder007 kaže...

sta samo ja imam ovaj problem sa scoreboard ?

 

svi imamo... od wc patcha....

 Od izlaska igrice tijekom utakmice nestanu informacije o igracu ili mapa ili oboje tako da ne trebate ocekivat da ce popraviti scoreboard

 Kod mene je sve ok danas. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
offline
FIFA 18

Dobijem token jedan za draft i sad odigrao i osvojim i dobijem najskupljeg igraca 700 koinsa 😂. 

U zadnja 4 dana otvorio sam preko 150 paketica od 7,5k i samo mesija dobio u wc modu. Ne mogu da verujem da sam toliki bas baksuz. Nikad nista vec 3 godine lol. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.6.2018 19:40 (ruya).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Pozdrav svima,nakon pauze od 5 g vratio sam se voljenoj fifi,i prvi put igram Fut (Vikend ligu) nakon 3 mj stao sam na 32 pobjede i zo 3 vikend zaredom,neznam u cemu je problem,kako god da kreno s 20-0 il s 15-5 ja dodem do tih 32 i jebeno stanem,ovo je moj tim.Son tots,firminjo tots,mane tots,tolisso,bender tots,goretzka tots,kimmich tots,hintereeger,bosteng,i max tots,Ralph na golu,s tim da postavu mjenjam na 4,3,1,2.Son ljevo,firminjo desno,mane cam.Pomagajte poludit cu,Hvala unaprjed

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
Alfi222 kaže...

Pozdrav svima,nakon pauze od 5 g vratio sam se voljenoj fifi,i prvi put igram Fut (Vikend ligu) nakon 3 mj stao sam na 32 pobjede i zo 3 vikend zaredom,neznam u cemu je problem,kako god da kreno s 20-0 il s 15-5 ja dodem do tih 32 i jebeno stanem,ovo je moj tim.Son tots,firminjo tots,mane tots,tolisso,bender tots,goretzka tots,kimmich tots,hintereeger,bosteng,i max tots,Ralph na golu,s tim da postavu mjenjam na 4,3,1,2.Son ljevo,firminjo desno,mane cam.Pomagajte poludit cu,Hvala unaprjed

 Stavi slike svega pa mozemo pricat o tome. Nakon 5g se vratil, 3mj igra i odma 30+ pobjeda. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Pozdrav nogometaši :) Imao sam fifu 17 na ps4,ali sam ps prodo pa sada razmisljam da li se isplati uzeti fifu na pc? da li su kakve velike razlike ?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Arci5 kaže...

Pozdrav nogometaši :) Imao sam fifu 17 na ps4,ali sam ps prodo pa sada razmisljam da li se isplati uzeti fifu na pc? da li su kakve velike razlike ?

 Ako si casual igrač za tu i tamo bacit koju, samo deri. 

Ako planiraš igrat ozbiljnije, ajmo reć kompetativno, onda bolje na PS4. Imaš sad solidnih ponuda, igra se bliži kraju.

6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
blowfish_cro kaže...
Arci5 kaže...

Pozdrav nogometaši :) Imao sam fifu 17 na ps4,ali sam ps prodo pa sada razmisljam da li se isplati uzeti fifu na pc? da li su kakve velike razlike ?

 Ako si casual igrač za tu i tamo bacit koju, samo deri. 

Ako planiraš igrat ozbiljnije, ajmo reć kompetativno, onda bolje na PS4. Imaš sad solidnih ponuda, igra se bliži kraju.

 Kako mislis kad bi ozbiljnije igrao? U cemu je razlika :D

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Arci5 kaže...
blowfish_cro kaže...
Arci5 kaže...

Pozdrav nogometaši :) Imao sam fifu 17 na ps4,ali sam ps prodo pa sada razmisljam da li se isplati uzeti fifu na pc? da li su kakve velike razlike ?

 Ako si casual igrač za tu i tamo bacit koju, samo deri. 

Ako planiraš igrat ozbiljnije, ajmo reć kompetativno, onda bolje na PS4. Imaš sad solidnih ponuda, igra se bliži kraju.

 Kako mislis kad bi ozbiljnije igrao? U cemu je razlika :D

 Gameplayu, broju igrača, marketu, online bez cheatera. Ima toga, igra je bolja na PS4.

6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
blowfish_cro kaže...
Arci5 kaže...
blowfish_cro kaže...
Arci5 kaže...

Pozdrav nogometaši :) Imao sam fifu 17 na ps4,ali sam ps prodo pa sada razmisljam da li se isplati uzeti fifu na pc? da li su kakve velike razlike ?

 Ako si casual igrač za tu i tamo bacit koju, samo deri. 

Ako planiraš igrat ozbiljnije, ajmo reć kompetativno, onda bolje na PS4. Imaš sad solidnih ponuda, igra se bliži kraju.

 Kako mislis kad bi ozbiljnije igrao? U cemu je razlika :D

 Gameplayu, broju igrača, marketu, online bez cheatera. Ima toga, igra je bolja na PS4.

 Znam da je bolja,ali sad da bi kupuvo ps samo radi fife...Imam dobar pc pa mi moze odlicno raditi :) Samo me zanimala da li nekih vecih razlika od vas kojih igrate :)Hvala..

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Arci5 kaže...
blowfish_cro kaže...
Arci5 kaže...
blowfish_cro kaže...
Arci5 kaže...

Pozdrav nogometaši :) Imao sam fifu 17 na ps4,ali sam ps prodo pa sada razmisljam da li se isplati uzeti fifu na pc? da li su kakve velike razlike ?

 Ako si casual igrač za tu i tamo bacit koju, samo deri. 

Ako planiraš igrat ozbiljnije, ajmo reć kompetativno, onda bolje na PS4. Imaš sad solidnih ponuda, igra se bliži kraju.

 Kako mislis kad bi ozbiljnije igrao? U cemu je razlika :D

 Gameplayu, broju igrača, marketu, online bez cheatera. Ima toga, igra je bolja na PS4.

 Znam da je bolja,ali sad da bi kupuvo ps samo radi fife...Imam dobar pc pa mi moze odlicno raditi :) Samo me zanimala da li nekih vecih razlika od vas kojih igrate :)Hvala..

 Svakako. Samo kupi za PC, razina frustracije je jednaka :)

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice