FIFA 15

poruka: 7.673
|
čitano: 603.268
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
FIFA 15
Ovo ce biti brutalno, definitivno se kupuje, kao sto sad i mislim otpada ona mogucnost da ce ovo funkcionalno raditi na dual core procesorima :D Ali mislim da ce biti vrijedno ulozenog novca za igru ali i za koju racunalnu komponentu :D ^^
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 15
KiX777 kaže...

Ovo se mora kupiti!

EDIT: Prva ingame slika:  

Bacanje u komu !

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

Ovo izgleda predobro da bi bilo istinito, a istinito je :D

Ovo living pitch, to sam oduvijek želio u igri, da se ostavi trag nakon što baš prokližeš po travi :D

Skoro pa su mi uzeli pare, ali pričekajmo, jedina boljka je matchmaking i serveri opčenito.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

nesto zanimljivo:
 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 15

brijem da će ono parkiranje busa bit toliko op da će bolit glava

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 15
Tommy_123 kaže...

Ovo izgleda predobro da bi bilo istinito, a istinito je :D

Ovo living pitch, to sam oduvijek želio u igri, da se ostavi trag nakon što baš prokližeš po travi :D

Skoro pa su mi uzeli pare, ali pričekajmo, jedina boljka je matchmaking i serveri opčenito.

A sta fali matchmakingu... cak niti serveri nisu problem koliki su problem cheateri. Sve je super do nove godine, poslije toga ne mozes nista. Neka samo nabacaju sto vise turnira i sto vise opcija za FUT i online gaming. Ako to naprave, pun pogodak bude.

 

EDIT: Parkiranje Busa... vidim da to neki i sad pokusavaju, ali kad je tu Robben da ju mazne sa 30m pod raljoke, nema straha :D

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.6.2014 23:39 (SimeKZ).
15 godina
offline
Re: FIFA 15
Cofinho kaže...

 

jel ima kakvih naznaka da ce cijene konzola past do 9.mj?

Ne mogu naštancati konzola koliko ih mogu prodati. Daj mi u takvoj situaciji reci jedan razlog zašto bi spuštali cijenu?

13 godina
offline
Re: FIFA 15
SimeKZ kaže...

A sta fali matchmakingu... 

Da si ozbiljnije igrao 2vs2 ne bi to pitao.

 

@movie

Ne budi smiješan. Najveći broj ljudi još uvijek nije nabavio "next gen" konzole jer nemaš šta igrati na njima.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.6.2014 23:43 (Hexfire).
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
Hexfire kaže...
SimeKZ kaže...

A sta fali matchmakingu... 

Da si ozbiljnije igrao 2vs2 ne bi to pitao.

Exactly.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
15 godina
offline
Re: FIFA 15
Hexfire kaže...

 

@movie

Ne budi smiješan. Najveći broj ljudi još uvijek nije nabavio "next gen" konzole jer nemaš šta igrati na njima.

Nisam shvatio u kojem sam dijelu smiješan? Samo konstatiram da cijena neće tako skoro padati dok je prodaja u svijetu jako dobra. Evo po zadnjim podacima trenutno su broj 1 po prodaji u svijetu. Tko normalan u takvoj situaciji spušta cijenu? Uostalom, deveti mjesec i nije tako daleko pa ćemo vidjeti kao će se cijene kretati u tom periodu..

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

Ne znam za vas, ali meni je duša igrati po kiši...Mislim da će u sljedećoj sezoni feeling biti i više nego odličan, barem ako je suditi po ovom što sam do sada zapazio. {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 15

Kad možemo očekivati demo?

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...

Kad možemo očekivati demo?

2 tjedna prije same igre.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
15 godina
offline
FIFA 15

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 15

šumski put je bio ravan.
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.6.2014 0:37 (dreammaker).
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

Neznam dal je ovo za smijat se il plakat. No, opet se nadam da će u novom izdanju ovaj problem biti riješen.

 

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
Vladitor kaže...

opet ono malo govno na coveru i opet ronaldo neće imati veći ovr od govneta

 Zvučiš kao da bi se naguzio ovom što nije na coveru.

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.6.2014 7:03 (Zekat).
13 godina
offline
Re: FIFA 15
antiljano27 kaže...

Neznam dal je ovo za smijat se il plakat. No, opet se nadam da će u novom izdanju ovaj problem biti riješen.

 

Al zato publika izgleda skoro kao prava

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
Vladitor kaže...

opet ono malo govno na coveru i opet ronaldo neće imati veći ovr od govneta

on je govno,sto je jedan od najboljih nogometasa u POVIJESTI,a ti si normalan jer sada sjedis doma,pises gluposti po messiju,a ne zelim ni zamisljati sta radis na ronaldove slike.

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

Mislim da nitko ne treba biti na coveru jer je nepravedno prema ostalima. .Ionako malo njih igra s govnetom jer se i sa igrice vidi da je precjenjen.

Moj PC  
0 9 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
Vladitor kaže...

Mislim da nitko ne treba biti na coveru jer je nepravedno prema ostalima. .Ionako malo njih igra s govnetom jer se i sa igrice vidi da je precjenjen.

 

Nisam znao da je toliko bitno tko je na coveru...

 

Druga stvar, vidjet ćeš sada na "svjetskom" tko je precijenjen...

 

Chill out! {#}

15 godina
offline
Re: FIFA 15
Vladitor kaže...

Mislim da nitko ne treba biti na coveru jer je nepravedno prema ostalima. .Ionako malo njih igra s govnetom jer se i sa igrice vidi da je precjenjen.

Mislim da bi na cover trebalo staviti grupnu fotku igrača na manual postavkama. To su pravi junaci a i svi bi stali na cover i nitko ne bi bio zakinut!

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

bit ce to sjajna fifa. nakon sta sam preskocio 14, vjerujem da ce ovo na ignajtu biti fenomenalno.

 

malo me plasi brzina, nadam se nekom balansu ali vidjet cemo. 

 

ovo sto su se bacili na detalje je fenomenalno. konacno nakon swosa na terenu ostaju tragovi, dresovi se prljaju... malo su i pretjerali s onom mrezom koja se dize nakon suta... ne znam kakav bi to udarac morao bit da podigne onu plastiku. to jos nisam vidio... ali sad vec sitnicarim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 15
Vladitor kaže...

Mislim da nitko ne treba biti na coveru jer je nepravedno prema ostalima. .Ionako malo njih igra s govnetom jer se i sa igrice vidi da je precjenjen.

da precjenjen i nije zasluzio jer je osvojio "samo" zlatnu loptu 4 puta,ligu prvaka 3 puta,la ligu ako se ne varam 6 puta,olimpijske igre sa argentinom i tako se moze nabrajati u nedogled,ali ako vladitor kaze da je on precjenjen i GOVNO to znaci da je on govno,daj rađe prestani pricat gluposti i barem slozi jedan kvalitetni argument.

12 godina
offline
FIFA 15
http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 15

Hoće li se moći igrati lige i turniti ofline?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 15

Fino, vec ima preorder... 

 

Pricekat cemo neki popust na Originu na sve zivo pa cemo uzetu u meksiku, koliko vidim tamo je oko 220-240kn.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.6.2014 13:29 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 15
movie kaže...
Vladitor kaže...

Mislim da nitko ne treba biti na coveru jer je nepravedno prema ostalima. .Ionako malo njih igra s govnetom jer se i sa igrice vidi da je precjenjen.

Mislim da bi na cover trebalo staviti grupnu fotku igrača na manual postavkama. To su pravi junaci a i svi bi stali na cover i nitko ne bi bio zakinut!

Šteta pa grupna fotka bananih zbog cheatanja u FUT-u nije moguća zbog prevelikog broja kompleksaša. Ne slažeš li se samnom movie?

šumski put je bio ravan.
12 godina
offline
FIFA 15

trebali su duju čopa na naslovnicu stavit i mirna bosna 

 

ili sammira

http://i.imgur.com/DyHcAeC.jpg
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.6.2014 14:11 (bjong).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 15

Mozete pojasnit sta je FUT i kako narucit sa Meksickog origina (brijem da je bilo vec 100 puta, ak imate link neki da ne kopam)

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice