Far Cry 6

poruka: 6
|
čitano: 1.186
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
Far Cry 6
Najavljen je jučer Far Cry 6. Radnja se vraća u tropske krajeve, bit ćemo u ulozi revolucionara koji se bori protiv diktatora. Glavnog negativca glumi Gus Fring is Breaking Bada.
Jedna od zanimljivosti je da sin od diktatora ima isti ožiljak kao Vaas iz FC3, pa su se pojavile glasine da je on mladi Vaas.
Više informacija će biti objavljeno sutra na Ubisoft Forward

1 0 hvala 0
10 godina
Far Cry 6

Iako odličan serijal, meni je postao malo monoton. Far Cry 3 mi je u vrijeme kad je izašo bio vrh, kod Far Cry 4 i Primala sam se već malo natjeravao da ih završim do kraja, Sve je u biti isto.
Osobno, mislim da bi mi zanimljivije bilo da se radnja smjestila na afričkom kontinentu, kao u FC2.

Ništa ne ostavljam nezavrš
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
Far Cry 6

For everything you gain, You lose something else.
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
Far Cry 6

Ne znam što da mislim, ni što da očekujem. FC5 me je zanimao sve skupa oko 10 sati. Mislim da je otada Ubisoft napredovao, i da idu u korektnom smjeru, mislim da su generalno dobro odradili Division 2, AC Origins, AC Odyssey, iako im nekad zna faliti "duše.

u FC5 mi je strašna mana bila to što je radnja u modernoj Americi i neki kult ubija ljude, a država ne reagira. Mene jebu takve stvari, nelogičnosti i propusti u priči, to me stalno bilo kopkalo. Ali veći problem mi je bio potpuno generični svijet i što su mi gameplay mehanike bile generalno dosadne

Upratiti ću igru svakako, ali ako ne postoji neki pravi napredak ne pada mi napamet kupovati

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
Far Cry 6

Odigrao sam prijašnje nastavke, sve u svemu bio je to zabavan serijal do FC4, sad mi se čini da samo recikliraju isti sadržaj.

Nadam se da će pogoditi atmosferu, ali trebaju implementirati i nove gameplay mehanike, a ne da vuku istu spiku kroz AC serijal,

posebno nove nastavke skupa s FC-om.

0 0 hvala 0
9 godina
Re: Far Cry 6
Meni je dvojka vrh serijala, čak i uz blentave checkpointe svakih 200 metara, odmah mrvicu iza trojka, a ovo ostalo isti šit, drugi setting...
Halo Bing! Kako bratac?
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice