Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.087
|
čitano: 7.210.497
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next
da bar ima CB í jos multi sa njim,brutala
Xc
13 godina
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Aaaaaaaaaaaaa...slinim ko neki pas,predobro,najviše mi se sviđa ovaj tuning ja nevjerujem da su tako dobro to napravili ajmeeeeeeee.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Ovo ce bit super!

 

"One of cool new features of Euro Truck Simulator 2 is the Route Advisor. It is a combination of a navigation unit, scheduling device, diagnostics and communication module. Rather than using abstract user interface elements, we are trying to produce a believable "gadget" - a smart box that every truck driver would love to have with him or her on the road in our ETS2 world."

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.10.2011 14:53 (Severe Rage).
 
0 0 hvala 5
12 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

ma da bar ima multi i onda moras na CB languagu govorit prek mikrofona ko da si u americi {#}

Xc
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Nove slikice {#}

 

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next
Severe Rage kaže...

Nove slikice {#}

 

Slike su prehebene,to će biti dobra investicija.

łłłłłłłł
15 godina
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next

Dodali su i bloom. Nadam se da će se moći isključiti

13 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next
dejo6 kaže...

Dodali su i bloom. Nadam se da će se moći isključiti

Šta je to bloom?..

blacky
12 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

odsjaj

Xc
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Neki hint kada bi moglo to prelijepo čudo izaći u prodaju?

Ovo KUPUJEM majke mi! {#}

Energija pripada svima, kao i zrak! Mašta, bitnija od znanja!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

ovo izgleda fenomenalno, jedva cekam da izadje i onda uzivancija uz volan {#}.

Sretnu se dva robota na ulici i kaže jedan drugom: -jeli, jeli istina da ti se roditelji rastavljaju? xDD
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

stigla je i mapa :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next

jos nema balkana :/

=)=):D:D=);)
12 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Mapa sa vecinom gradova je stigla, ali vazno je napomenuti da su rekli da na toj mapi nisu prikazani svi gradovi jer je taj screenshot mape napravljen ranije pa to nije potpuna mapa. To se prije svega odnosi na UK i vjerojatno jos neki gradovi u Francuskoj. Izgleda da bi mogla biti i Madarska u ETS2.

 

A sto se tice izlaska igre i dalje stoji 10.01.2012. na str. izdavaca, ali SCS se jos ne oglasava oko toga.

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.10.2011 10:06 (Severe Rage).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Evo novi video iz Njemacke. Gradovi izgledaju odlicno, puno bolje nego u proslim nastavcima (GTS,UKTS,ETS).

 

 
1 0 hvala 3
13 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Nemogu da vjerujem kako je tehnologija uznapredovala. Pa ova igrica nema neke razlike sa izgledom pravog svijeta 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next
cobraIX kaže...

Nemogu da vjerujem kako je tehnologija uznapredovala. Pa ova igrica nema neke razlike sa izgledom pravog svijeta 

 

Niti blizu. Ali izgleda lijepo - tu se mogu složiti.

13 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Pa ako si mozda igrao driver na play station 1 ( uzimam ovu igricu kao primjer ona mi se najvise svidjela )  meni je to u to vrijeme ta grafika bila nevjerovatna. Nisam mogao zamisliti da to moze biti tako stvarno a vidi sad ovo...

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.10.2011 20:48 (cobraIX).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next
cobraIX kaže...

Pa ako si mozda igrao driver na play station 1 ( uzimam ovu igricu kao primjer ona mi se najvise svidjela )  meni je to u to vrijeme ta grafika bila nevjerovatna. Nisam mogao zamisliti da to moze biti tako stvarno a vidi sad ovo...

 

Napredak je ali nije fotorealno, to sam htio reći, štoviše, postoji nekoliko drugih igara koje su daleko bliže fotorealizmu.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.10.2011 21:16 (Minoza).
15 godina
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next

Lijepo izgleda ali nema detalja. Cesta svagdje izgleda ko da je jučer stavljen asfalt, gradovi su nekako pusti, nema ljudi.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next
dejo6 kaže...

Lijepo izgleda ali nema detalja. Cesta svagdje izgleda ko da je jučer stavljen asfalt, gradovi su nekako pusti, nema ljudi.

U Italiji i Belgiji ako se ne varam je npr. cesta izgledala drugacije, bit ce radova na cesti, sto je ajmo rec detalj. A sto se tice ljudi ne zna se jos da li ce ih biti. Govorili su o tome da ih mogu staviti bez problema ali onda bi valjda trebali povecati onu dobnu skupinu koja moze igrat igricu ( Pegi 12 npr.) jer onda igrica moze biti ocjenjena kao "brutalna" jer bi mozda mlada djeca dosla u napast da gazi ljude... SCS je vec pisao o tome, i oni bi htjeli ljude, ali ako uspiju pronaci neki nacin da se sprijeci to gazenje ljudi.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next
Severe Rage kaže...
dejo6 kaže...

Lijepo izgleda ali nema detalja. Cesta svagdje izgleda ko da je jučer stavljen asfalt, gradovi su nekako pusti, nema ljudi.

U Italiji i Belgiji ako se ne varam je npr. cesta izgledala drugacije, bit ce radova na cesti, sto je ajmo rec detalj. A sto se tice ljudi ne zna se jos da li ce ih biti. Govorili su o tome da ih mogu staviti bez problema ali onda bi valjda trebali povecati onu dobnu skupinu koja moze igrat igricu ( Pegi 12 npr.) jer onda igrica moze biti ocjenjena kao "brutalna" jer bi mozda mlada djeca dosla u napast da gazi ljude... SCS je vec pisao o tome, i oni bi htjeli ljude, ali ako uspiju pronaci neki nacin da se sprijeci to gazenje ljudi.

pa shema Drivera recimo...

Mada su modovi imali ljude, ali se kroz njih moglo proc... 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Kako god ja ovu igricu nemogu igrati. Jedva mi je komp izdrzao jedinicu :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Kad ono izlazi igra (nemrem ju cekat!!!)

Sretnu se dva robota na ulici i kaže jedan drugom: -jeli, jeli istina da ti se roditelji rastavljaju? xDD
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next
Kewin kaže...

Kad ono izlazi igra (nemrem ju cekat!!!)

dogodine...

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Igrajte german truck simulator u međuvremenu isto odličan naslov.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next
BORG kaže...

Igrajte german truck simulator u međuvremenu isto odličan naslov.

preso ga :) malo sam pi*zdio kolko je bilo voznji po autobanu..(ak to je to)

Sretnu se dva robota na ulici i kaže jedan drugom: -jeli, jeli istina da ti se roditelji rastavljaju? xDD
13 godina
neaktivan
offline
Eurotruck Simulator 2 aka next

Evo novih slika po noći... {#}

blacky
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next
blackchoco kaže...

Evo novih slika po noći... {#}

skoro pa isto kao na german truck simulatoru, ja nevidim razliku.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.10.2011 17:08 (BORG).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Eurotruck Simulator 2 aka next

ccc

Sretnu se dva robota na ulici i kaže jedan drugom: -jeli, jeli istina da ti se roditelji rastavljaju? xDD
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice