Duelyst

poruka: 22
|
čitano: 5.284
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Duelyst

Duelyst je nova card/strategy based igra koja uzima koncept slican Hearthstone-u ali u njega ubacuje strategijske elemente gdje svoje karte/likove mozete micati po ploci. Jako je zanimljiva i zabavna bas zbog toga te sami koncept daje veliki izbor igracu sto i kako odigrati/pomaknuti. Igra je nakon uspjesnje Kickstarter kampanje lansirana za Win/Mac, te uskoro dolazi i na Linux. Moze se igrati cak i u browseru sto je stvarno jako velik plus. 
Sama igra je jako lijepo graficki napravljena. Iako je grafika pixelizirana, mnogo je detalja i animacija te igru cini predivnom, sto ljubitelji pixel arta definitivno na prvu mogu vidjeti :)
Ako jos niste bacite oko na ovaj mali nebruseni dijamant. Iako je igra jos u beti, ima dosta sadrzaja, sto od solo kampanje pa do online borbi 1vs1. 

Link na stranicu: https://duelyst.com

Link za igranje u browseru: http://beta.duelyst.com


Takoder tu je i trailer pa bacite oko i na njega :)

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Duelyst

Ne znam dali netko igra, ali eto mene je igra zarazila i baš mi paše. Jednostavno obožavam taj mix kartaške igre i taktičke igre na polju. Mnogo igrača nikad nije ni čulo za ovu igru (kao i ja do prije koji tjedan), al kad sam ju isprobo iznenadio sam se kako je dobra. Šteta što tvorci ove igre ne reklamiraju malo više ovu igru jer vjerujem da bi se mnogima svidjela. Ali vjerovatno će se to promijenit kad igra uskoro izađe iz bete i dođe na steam kako je planirano.

Tko želi odigrat koji game neka me slobodno doda. Nick: NightLight

U igri se mnogo lakše napreduje u odnosu na Hearthstone (lakše je doći do golda i novih karata) tako da se vrlo brzo može napraviti neki svoj deck.

 

Za sve one koji nisu baš upoznati s igrom evo i moje recenzije pa tko želi neka pogleda.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Duelyst

bas to sto si rekao. Dosta je razlicitija od Hearthstonea i nekako daje vise izbora na igraca. Partije su zabavne i brze, te stvarno sam se i ja zaljubio u tu igru. 

Dodam te pa zaigramo koju :)

 

Nick: audiosl4ve

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Duelyst

Znači danas odradim arenu dobijem 1 pack i nešto golda, napravim daily questove i kupim si još 2 packa. Otvorim sva tri packa i dobijem 5 epic karata i 1 legendary. U jednom packu su bile 3 epic karte i 1 legendary. Njihova verzija arene mi je odlična jer ak napraviš 7 ili više winova uz nagradu dobiješ i đabe arena ticket.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Duelyst

IMO igra šiša Hearthstone za 2 koplja (što i nije pretjerano teško). Zbog nedostatka vremena nisam bio nešto aktivan ali svakako cu bacit pogled da vidim kako napreduje, definitivno ima ogroman potencijal.

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Duelyst

Evo par korisnih linkova s reddita o skrivenim questovima:

https://www.reddit.com/r/duelyst/comments/3souua/psa_there_are_hidden_achievements_in_this_game/

 

i neki beginners guide koji ima korisne linkove:

https://www.reddit.com/r/duelyst/comments/3sozh6/beginners_guide_for_gold_spirit_orbs_crafting/

 

 

Vezano uz ranked, nove karte i nagrade:

Starting this coming November season, the loot crates will be permanently upgraded to also award you with fresh monthly season content in addition to the Spirit and Gold -- a set of new cards that will be introduced for the first time into the game and permanently added to the Spirit Orb distribution! In other words, each month we will introduce a set of four new season cards into the Core Set (1 new Common, 1 new Rare, 1 new Epic, and 1 new Legendary). Eligible players will receive a loot crate (determined by your HIGHEST rank) at the end of each season containing one or more season content cards, Spirit, and some Gold.

 

  • Highest Achieved Rank 20
  • Loot Crate Reward: 1 x Monthly Epic + Spirit + Gold
  • Highest Achieved Rank 10
  • Loot Crate Reward: 1 x Monthly Legendary + 1 x Monthly Epic + Spirit + Gold
  • Highest Achieved Rank 5
  • Loot Crate Reward: 1 x Monthly Rare + 1 x Monthly Legendary + 1 x Monthly Epic + Spirit + Gold
  • Highest Achieved Rank: S-Rank
  • Loot Crate Reward: 1 x Monthly Common + 1 x RANDOM Legendary + 1 x Monthly Rare + 1 x Monthly Legendary + 1 x Monthly Epic + Spirit + Gold

For example, a player whose HIGHEST achieved rank from last season was Rank 10 will receive 1 copy of this season's Legendary card, 1 copy of this season's Epic card, 135 Spirit, and 110 Gold.

We hope the fresh sets of monthly cards and rewards that you can now earn each season will add a new layer of fun to the game and encourage you to achieve higher ranks every month.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.11.2015 19:29 (AmonZero).
Moj PC  
1 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Duelyst

ovaj Gauntlet je kaj jednom u tjednu igriv ili kako to ide? Dobio sam ticket ali moram cekati neko vrijeme pa pitam jer bi htio probati, bas me zanima :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Duelyst

zasad je moguće igrat ga samo određenim daniam u tjednu. Razlog tome je trenutno populacija igrača malena tako da se ne čeka po pola sata da ti pronađe protivnika. Zbog toga su to stavili u određene dane u tjednu, jer će tada večina igrat gauntlet te će te tako moći lakše spariti s protivnikom koji ima sličan broj pobjeda kao i ti. 

 

Čak i zbog toga se zna dogodit da odigraš po dvije ako ne i tri partije protiv istog igrača. Tak sam ja neki dan prošo. Dođem do 6-0, i onda dobijem nekog lika sa predobrim deckom koji me pobijedi, odmah nakon game krenem tražit idući game i opet me s njim spari jer nema dovoljno igrača i naravno ponovo izgubim. Nakon toga sam pričekao 1 minutu (kako bi ovaj našao novog protivnika) i onda sam dobio drugog protivnika. Naravno to pravilo će se promijenit kada igra skupi veći broj igrača i bit će vjerovatno onda dostupna u svim danima u tjednu.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Duelyst

dobio sam Legendary Time Maelstorm. Ima li smisla uopce ta karta ili da ju jednostavno meltam?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Duelyst

Evo dodajte i mene tko zeli: Gobac

 

Ne znam da li je nabrijana mogucnost dobitka legende, ali iskoci svakih 4-5 paketica bar jedna.

Sad sam dobio Golem Vanquisher legend (Your other Golem minions gain Provoke), pa cu probat sloziti deck s Golemima.

Za legend si ogranicen na jedan komad ili mozes imati 3 u decku?

Pitam glupo pitanje, jer nemam niti jedan dupli legend.

 

Imam:

Spectral Revenant (Abyss)

Vindicator (Magmar)

Voice Of The Wind (Vanar)

Golem Vanquisher (Neutral)

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Duelyst
Chaky kaže...

Evo dodajte i mene tko zeli: Gobac

 

Ne znam da li je nabrijana mogucnost dobitka legende, ali iskoci svakih 4-5 paketica bar jedna.

Sad sam dobio Golem Vanquisher legend (Your other Golem minions gain Provoke), pa cu probat sloziti deck s Golemima.

Za legend si ogranicen na jedan komad ili mozes imati 3 u decku?

Pitam glupo pitanje, jer nemam niti jedan dupli legend.

 

Imam:

Spectral Revenant (Abyss)

Vindicator (Magmar)

Voice Of The Wind (Vanar)

Golem Vanquisher (Neutral)

U decku možeš imat po 3 iste karte bilo koej rijetkosti. Znači možeš i 3 legendarny.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
9 godina
neaktivan
offline
Duelyst

Ovo se čini zanimljivo, svakako isprobam ako uhvatim vremena uz sve ostale igre. Pogotovo jer sam lagano zanemario Hearthstone (ne znam iz kojeg razloga, al da mi je zabavan igro bi ga jel ). 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Duelyst

Evo došao danas do Diamond znači budem dobio sve nove monthly karte 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Duelyst
AmonZero kaže...

Evo došao danas do Diamond znači budem dobio sve nove monthly karte 

 

wow ide to tebi. Ja sam tek u silveru :D

koji deck preferiras? Daj malo par dobrih hintova taktika nama nobinama :D

15 godina
offline
Duelyst

Neki moji deckovi:

Evo moj Magmar control deck s kojim igram kad ne radim neki daily quest za neku drugu klasu. Pretežito sam igrao taj deck, malo po malo ga modificiram kad dobijem neku cool novu kartu il kad skupim dusta za nekog epic il legendary. Obožavam ove rebirth minione koji ostave jaje za sobom kad umru, krafto sam si onu legendary mrcinu 7/7 koja na kraju kruga stvori svoje jaje (htio bi još kojeg kraftat, al nemam dusta). Deck ima brdo board cleara i mnogo sticky miniona i heala.

 

Također sam igrao Mechazord Abyssian. Onak natrpaš sve žive mechove koji postoje u igri (fale mi još 2 ona epic mecha) i kad odigraš 5 mech miniona, za ĐABE dobiješ miniona 8/8 sa Ranged, Frenzy, Airdrop, ne mogu ga ciljat sa spelovima i ak protivnik nema dispell il onu kartu koja uništi jednog ranged miniona taj 8/8 sam kerija game. Dolje vam je slika sa nekim osnovnim mech deckom kojeg ja koristim za rješavanje dailyija za druge klase kod kojih nemam baš neke karte. Potrpate sve mechove (jeftini su za kraftat većina ih je common i rare te samo jedan epic) i dodate si heala da što duže možete ostat u game-u te tako povećate šanse da pozovete Mechazorda. Još ubacite neke dobre class karte (svaka klasa dobije odlične karte za đabe kad ju malo lvlate) i eto deck s kojim bez problema možete ić gore u rankovima. Ja kad sam prvi put vidio tog Mechazorda reakcija je bila WTF .

 

 

Neki tipovi za bilo koji game:

Treba u decku ima dosta 2 drop miniona tako da ga u prvom krugu već možete pozvat te "napadat" one 3 mane što se nalaze na polju te tako u idućim krugovima pozvat nekog većeg miniona. I treba pazit na pozicioniranje tog prvog miniona tak da ga protivnik nemože uklonit, a da vi idući krug možete zauzeti to jedno mana polje ukoliko vam je potrebno. Tak da na početku uvijek radite muligan ukoliko nemate 2 ili 3 mana miniona. Nekog super 4 mana miniona ili spell možete zadržat ak krećete game na desnoj strani.

 

Treba malo naučit kakve karte ostale klase koriste taka da znate kako pozicionirat svoje minione i kakve karte očekivat od protivnika što vam ujeće i na vaše swapanje 1 karte svaki krug. Što se tiće te zamjene po jedne karte svaki krug, večinom gledam da ako neku kartu neću iskoristit u iduća dva kruga onda je zamjenim sa nekom drugom random.

 

Nemojte zaboravit da svaki krug imate opciju da jednu od karata u ruci zamjenite za neku random iz decka. Meni je trebalo vremena da se naviknem na to pravilo. I još sada dosta puta pogriješm tako da odigram minione, napadnem i tek onda radim tu zamjenu karata i onda dobijem neku super kartu s kojom bi moj prijašni potez mogao biti mnogo bolji. Probajte prvo odradit tu zamjenu karata (ukoliko je ona potrebna) prije nego odigrate koju kartu iz ruke.

 

Ovaj Dancing Blades je vjerovatno najbolje utrošeni dust za 3 karte. Odlični statsi i efekt. Samo treba pazit na pozicioniranje. Prejeftino je za kraftat jer je common i može ga se u svakom decku koristit.

Magmar+control.+Mnogo+removala+i+sticky+miniona. Magmar+control.+Mnogo+removala+i+sticky+miniona.
Osnova+mech+deckova,+ovo+možete+koristit+kod+svake+klase,+samo+još+ubacite+koju+class+card+i+to+je+to. Osnova+mech+deckova,+ovo+možete+koristit+kod+svake+klase,+samo+još+ubacite+koju+class+card+i+to+je+to.
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2015 15:18 (AmonZero).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Duelyst

Nove karte. Ak ste ostvarili dobar rank na kraju mjeseca dobijete ih za đabe.

http://forums.duelyst.com/t/duelyst-beta-0-53-0-end-of-november-patch/22367

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Duelyst

Nova sezona ide odlično. Još nisam partiju izgubio 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Duelyst

itko ovo igra i dalje? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Duelyst

Ja sam poceo prije mjesec i pol negdje i jos uvijek odigram koju, svidja mi se igra iako nemam previse vremena za nju.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Duelyst

Igra izašla iz Open Bete uz par jako velikih promjena!

 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Duelyst

Nazalost zbog nedostatka vremena nisam igrao par mjeseci.

 

Cekam da Faeria izade u f2p verziji.

 

A trenutno sav visak vremena ce pojesti Hearthstone i nova ekspanzija.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Duelyst

Nova ekspanzija. Dolazi 6 novih generala.

https://duelyst.com/news/immortal-vanguard-live

 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice