Dragon's prophet

poruka: 11
|
čitano: 2.808
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Dragon's prophet

Ima tko kakav info o ovoj igri , sve sto znam je da je u closed beti , ima EU , http://www.buffed.de/Dragons-Prophet-PC-238727/News/Dragons-Prophet-Kloppen-mit-Klasse-Update-500-Extrakeys-1068291/ ovdje se dijele keyevi , valjda je sto ostalo , danas sam si uzeo jedan.

Current : desireHD S-OFF - unlocked - JellyTime rom | Old : EVO 3D, Nexus , Iphone 4S ,One X, GTi9300,XPERIA S
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Dragon's prophet

Evo,prekjucer igra izasla u open betu.

Jel igra tko od balkanaca na onom drugom

serveru?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dragon's prophet
Endymon kaže...

Evo,prekjucer igra izasla u open betu.

Jel igra tko od balkanaca na onom drugom

serveru?

Probao sam malo igrati, ali mi zasad previse ima lagga. Cekam da se malo sredi igra. Jel si odigrao malo vise? Ja sam nesto sitno do 15 lvl. Zasad nije losa igra, ali nije mi ni nesto odlicno. Od svega mi je najbolja borba.

11 godina
offline
Dragon's prophet

Ja igrao par questova,za sada mi je dosta tesko razumijeti

onu mapu.Vidi se da igra treba dosta poliranja.Ali svidja mi se

to sa zmajevima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Dragon's prophet

Jel to samo meni?Igra je prezahtjevna.

Imam 20 fpsa sve na low.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Dragon's prophet

igra je frer4play   eto vam link

 

https://www.dragonsprophetthegame.com/

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Dragon's prophet

Jel ima tko da igra ovu igru?

Ja ju igram nekakvih par sati i dosta je zanimljiva.Za sada,sa gledišta jedne njubine,igra je dosta komplicirana,natrpana je sa nevjerovatno puno opcija,koje još nisam pokopcao.

Fora mi je ovo sa hvatanjem zmajeva,preljepo je napravit let sa njima,opcenito igra je ljepa.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Dragon's prophet

Ja sam to igrao prije 2 god... ono nije lose za zajebanciju. 

12 godina
offline
Re: Dragon's prophet
Hacknwack kaže...

Ja sam to igrao prije 2 god... ono nije lose za zajebanciju. 

Ja sam sada 20 LV i dosta sam skontao igru.

Samo sto mi je i dalje teška debilana to sto je komplicirana.Tipke I,O,P,L,K,J,H,M,B,N... Svaka ima svoj izbornik,uzasno puno opcija.

20 LV sam i jos nisam skuzio kako da stavljam skillove u slots bar,cjelo vrijeme samo malee-am uz par comboa.

Zaista treba dugo da se skonta sve.

12 godina
offline
Dragon's prophet

Pokupio sam nekavko jaje i stavio ga da se izleze,trebalo je 4 dana proci!

Dotle sam vrludao i naletio na ekipu koja me je nalevelala da 25 lv-a.Hvala ekipi!

Onda sam zalutao,jednostavno preletio nekakvo more,uletio u novi svijet gdje su mobovi 35-50 lv i ne mogu nigdje mrdnuti!

Moram u Puretiu(svijet za moj level),ali nikako ne mogu,sve sam probao-pa cak i uhvatiti na "blef" kojega zmaja 35 lv+,no koliko god sam ja uspjesan u manerviranju tipkama tipkovnice,zmajevi su me brzo zbacili!Ako se spustim na zemlju,mobovi me brzo ubiju,mogu samo letjeti!Probao sam otici u transportation centar,ali tamo mi nudi samo transporte u toj zemlji,ne mogu nikako u Puretiu-šta god probao!

Isto tako 4 dana od inkubacije su prosla,a ta cjela zemlja nema hatchery,tako da ne mogu niti provjeriti koji mi se zmaj izlegao!

 

  Rezime:

Iako sam vec "ozbiljan" level,uhvatio sam dosta zmajeva,dungene rjesavam sam,pokopcao sam wep,armor,combo...dosta toga,jos uvjek mi je igra PREKOMPLICIRANA!

Kada si u nekakvom gradu,orjentacija preko mape je beskorisna,sve je natrpano NPC-ovima,ikone su prevelike,ništa se ne vidi.Cesto se desava da na mapi je NPC a pred tobom se još nije učitao,pa cekas ko debil 30 sekundi da se pojavi.90% raznoraznih NPC-ova,skillova,fora,craftanja je apsolutno previše igra je totalno zapetljana!

Nije to za mene,odoh deinstalirati!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Dragon's prophet

Pokupio sam nekavko jaje i stavio ga da se izleze,trebalo je 4 dana proci!

Dotle sam vrludao i naletio na ekipu koja me je nalevelala da 25 lv-a.Hvala ekipi!

Onda sam zalutao,jednostavno preletio nekakvo more,uletio u novi svijet gdje su mobovi 35-50 lv i ne mogu nigdje mrdnuti!

Moram u Puretiu(svijet za moj level),ali nikako ne mogu,sve sam probao-pa cak i uhvatiti na "blef" kojega zmaja 35 lv+,no koliko god sam ja uspjesan u manerviranju tipkama tipkovnice,zmajevi su me brzo zbacili!Ako se spustim na zemlju,mobovi me brzo ubiju,mogu samo letjeti!Probao sam otici u transportation centar,ali tamo mi nudi samo transporte u toj zemlji,ne mogu nikako u Puretiu-šta god probao!

Isto tako 4 dana od inkubacije su prosla,a ta cjela zemlja nema hatchery,tako da ne mogu niti provjeriti koji mi se zmaj izlegao!

 

  Rezime:

Iako sam vec "ozbiljan" level,uhvatio sam dosta zmajeva,dungene rjesavam sam,pokopcao sam wep,armor,combo...dosta toga,jos uvjek mi je igra PREKOMPLICIRANA!

Kada si u nekakvom gradu,orjentacija preko mape je beskorisna,sve je natrpano NPC-ovima,ikone su prevelike,ništa se ne vidi.Cesto se desava da na mapi je NPC a pred tobom se još nije učitao,pa cekas ko debil 30 sekundi da se pojavi.90% raznoraznih NPC-ova,skillova,fora,craftanja je apsolutno previše igra je totalno zapetljana!

Nije to za mene,odoh deinstalirati!

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice