Cs 1.6 problem - hitno

poruka: 7
|
čitano: 3.531
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Cs 1.6 problem hitnoooooooo

kada pokusam da upalim cs 1.6 nosteam  patch v21 verziju pojavi mi se sljedece.... molio bih da mi neko pomogne a da ne pise da trebam kupiti steam !!!! sve se vidi na slici

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.11.2009 20:10 (MummE).
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
RE: Cs 1.6 problem hitnoooooooo

Besplatno downloadaj Steam sa neta. Zatim napravi svoj acc na njemu. Nakon toga, odi na Store i pronađi Counter Strike 1.6. Dođe ti 49 kuna. Ne budi škrt.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Cs 1.6 problem hitnoooooooo
MummE kaže...

kada pokusam da upalim cs 1.6 nosteam  patch v21 verziju pojavi mi se sljedece.... molio bih da mi neko pomogne a da ne pise da trebam kupiti steam !!!! sve se vidi na slici

ajde ti meni molim te objasni kako da citav ekran kopiram kao fotku?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Cs 1.6 problem hitnoooooooo

a da li ce meni pomoci ako ti objasnim... ajd evo ti. ovako prvo nadjes sta oces da uslikas i kad si namjestio sta oces da uslikas onda pritisnes 1 dugme na tastaturi iznad insert dugmeta pise " Peint Screen SysRq" pritisnes to i onda odes na paint i otvoris EDIT i ides PASTE i to ti je to moooolim vas da pomogneteeeee

14 godina
neaktivan
offline
Cs 1.6 problem - hitno

I ja imam problem sa cs-om.kada ga pokrenem cijli donji dio ekrana je odrezan, ne vidim one opcije server,options itd.pokušao sam smanjiti rezoluciju,promijeniti launch options,napravio neke stvari u configu ali ništa.pomoć

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Cs 1.6 problem hitnoooooooo

lipo pritisni tipku na keybordu print screen idi u paina i onda ctrl+v

14 godina
neaktivan
offline
Cs 1.6 problem - hitno

HELP:Imam novi pach v42 kgb i igram vec 2 meseca i sad kad udjem u igru nakon 1 minuta izbaci me iz igre!Hitnooooo!!kako to da resimmm?????!!!!!!!!!!!!!!!:@ hvala unapred:D

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice