Crysis

poruka: 330
|
čitano: 77.862
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Crysis

Odlična igra. odlična grafika...prešao je.

Nego jeli iko igra crysis multyplayer? Ja sam bio igrao ali kad sam instalira patcheve tražija mi je crack i nisam je moga igrat pa sam izbrisa.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Crysis

Molim pomoć u crysisu,ako netko možda zna u nivou koji se mislim zove core, unutar svemirskog broda kuda treba ići,naiđem na shild polje koje se nemože proć,i kuda treba ići?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Crysis

Probaj unistavati generatore sa strane po zidovima. Neka svijetleca cuda. Ako me pamcenjeNeodlučan sluzi to bi trebalo biti to.

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics - Even if you win you´re still retarded. 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.1.2009 20:07 (Point-X).
15 godina
protjeran
offline
RE: Crysis
ice-cube kaže...

Molim pomoć u crysisu,ako netko možda zna u nivou koji se mislim zove core, unutar svemirskog broda kuda treba ići,naiđem na shild polje koje se nemože proć,i kuda treba ići?

  Tu sam i ja bio zapeo. Stvarno neznam kako sam je prešao. Ideš uglavnom gdje te put nosi.
15 godina
neaktivan
offline
Crysis

Ako misliš na ona svjetla po zidovima broda probao sam pa ništa.,pucao sam po kristalima po svemu što ima nekakvi oklopi i opet ništa.Mršti se

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Crysis

Na kojem si tocno dijelu, pri pocetku staze ili...

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics - Even if you win you´re still retarded. 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
offline
Crysis

Ako nista drugo na Youtube upisi ovo ˝crysis core level walkthrough˝ pa ti mozda pomogne Osmijeh

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics - Even if you win you´re still retarded. 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Crysis

Čudno, jer CryEngine2 povržava podržava više threadnu fiziku

15 godina
neaktivan
offline
Crysis

Na početku kad se uđe u brod poslije rudnika.ima prolaz na desnoj strani i dođem do kraja kad me napadne alien i zbriše na kraju tunela je to shild polje.ako ti opis išta znači, tnk.Mršti se

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Crysis

Pa pogledaj ovo crysis core level walkthrough na youtube

 

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics - Even if you win you´re still retarded. 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
Crysis

Crysis je stvarno ono sto je nekad bio farcry1, nazalost, takva igra se pojavi jednom u 5-6 godina. Da barem više igara koristi crysis engine i bilo bi puno bolje, ja nebi igro svakih 5 godina, vec svake godine. Ko zna, mozda je tako i bolje, bar nisam ovisan o igrama.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Crysis

Ovako... Vidiš sheild, zar ne? E pa prati aliena u kontrolnu sobu, iz te sobe, odeš unutar sheilda. Sada čekaš da se sheildovi gase i pale i kako se gase i pale, ti prolaziš prema naprijed. Trebaš se paziti jer te u svakom sheildu čekaju alieni, najčešće mnogo. E, sad se ne sićam predobro dalje. Uglavnom, sada kreneš dalje kroz, kao neki kanal koji te izbaci na površinu. Samo polako. Imaš i na www.gamershell.com jako dobrih walkthrougha!

Mount Vision Pro
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Crysis
drago7 kaže...

Crysis je stvarno ono sto je nekad bio farcry1, nazalost, takva igra se pojavi jednom u 5-6 godina. Da barem više igara koristi crysis engine i bilo bi puno bolje.

 Slažem se sa tobom.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics - Even if you win you´re still retarded. 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Crysis

Hvala svima našao sam na youtube-u prolaze.Smijehtnk.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Crysis

Ma ta je igra prva liga, to moram reci! Grafika savrsena, ali je mozda maloo pre kratka.Neodlučan

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Crysis

igrica mi je osim grafike totalno blesava.

predes je u 2,5 dana i nemas nista od toga...

sama izvedba misije, ako se ufuras u "supersuite"... pucas, sakrijes se, pomaknes, oni dodu ti ih pokosis rafalom i to je to

 

mislim... ima koja realnost tu?!

 

meni to nikako nije igrica i neznam cemu se zamarat

 

ubacis pro i be a legend i okusis pravu stvar :D

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!
Moj PC  
0 4 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Crysis

Zna itko zašto meni na medium settings, dok igram, stalno se stvari pop-upaju?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Crysis
Hacker-ri kaže...

igrica mi je osim grafike totalno blesava.

predes je u 2,5 dana i nemas nista od toga...

sama izvedba misije, ako se ufuras u "supersuite"... pucas, sakrijes se, pomaknes, oni dodu ti ih pokosis rafalom i to je to

 

mislim... ima koja realnost tu?!

 

meni to nikako nije igrica i neznam cemu se zamarat

 

ubacis pro i be a legend i okusis pravu stvar :D

Ziva istina,da su bar stavili nes da te bas dojmi al ono taj supersuit mi nije nis,mogo sam radnicko odjelo uzet i imat takav armor i cloack (obojim radnicko odjelo u zeleno) i stavim ispod njega pancirku i na glavu šljem zeleni..Prednost je tu onaj cloack mod al to je isto malo blesavo jer mi uzima energiju(ne zivot) i kad pucam isto energija odlazi..zeznutoNeodlučan

M0by kaže...

Zna itko zašto meni na medium settings, dok igram, stalno se stvari pop-upaju?

popaju?

Prodajem Modern Warfare 2 za 230 kn s kutijom bez drugog cda jer mi je sestra mlada bacila ga negdje
14 godina
neaktivan
offline
Crysis

A znaš ono dok ti se biljka pred očima stvori. Bio sam stavio sve na high i stvari se opet popaju.

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Crysis
M0by kaže...

A znaš ono dok ti se biljka pred očima stvori. Bio sam stavio sve na high i stvari se opet popaju.

Radi tvoje konfiguracije, točnije proca i količine RAMa (1gb memorije je glavni krivac). Igraj na low i 1024x768

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
14 godina
protjeran
offline
RE: Crysis
Hacker-ri kaže...

igrica mi je osim grafike totalno blesava.

predes je u 2,5 dana i nemas nista od toga...

sama izvedba misije, ako se ufuras u "supersuite"... pucas, sakrijes se, pomaknes, oni dodu ti ih pokosis rafalom i to je to

 

mislim... ima koja realnost tu?!

 

meni to nikako nije igrica i neznam cemu se zamarat

 

ubacis pro i be a legend i okusis pravu stvar :D

...sad...ako ti fali realnost u pucačini...prijavi se u rh vojsku i idi u afganistan...garantiram da će ti biti uzbudljivije od Crysis-a....Belji se

15 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis
Hacker-ri kaže...

igrica mi je osim grafike totalno blesava.

predes je u 2,5 dana i nemas nista od toga...

sama izvedba misije, ako se ufuras u "supersuite"... pucas, sakrijes se, pomaknes, oni dodu ti ih pokosis rafalom i to je to

 

mislim... ima koja realnost tu?!

 

meni to nikako nije igrica i neznam cemu se zamarat

 

ubacis pro i be a legend i okusis pravu stvar :D

Od Crysisa realnost nisam ni očekivao niti dobio, i ostao sam na svome, radnja i gameplay prvog dijela su me iznenadili ( iz prve sam je nabavio samo zbog grafike ), ako ti hočeš "realnost" nebavi se video igrama nego idi u vojsku kao što je kolega već rekao, eventualno zaigraj Operation Flashpoint, Armu i slične naslove.

M0by kaže...

A znaš ono dok ti se biljka pred očima stvori. Bio sam stavio sve na high i stvari se opet popaju.

Imaš gigabajt rama, smanji razoluciju i igraj na medium.

“Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.” - Bob Marley ┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
14 godina
neaktivan
offline
Crysis

Pa i igram na medium, ali me to tolko živcira.

Mislio sam da netko ima odgovor, ali nema.

 

EDIT: Jel ti Crysis patchevi išta poboljšavaju perfomanse?

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.1.2010 22:45 (M0by).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Crysis
M0by kaže...

Pa i igram na medium, ali me to tolko živcira.

Mislio sam da netko ima odgovor, ali nema.

 

EDIT: Jel ti Crysis patchevi išta poboljšavaju perfomanse?

Crysis patch 1.2 ispravlja dosta stvari, smanjuje memory leak, nešto bolje performanse i manje framedropova.

 

Patch 1.1 za warhead dodaje x64 launcher, i dobro je to što preko njega možeš pokrenut igru bez cra**a.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.1.2010 22:55 (Hyperion).
14 godina
neaktivan
offline
Crysis

Znači da skinem 1.2 patch za Crysis, ako hoću bolje perfomanse.

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Crysis

Mis da moraš install prvo i patch 1.1...Neodlučan

chew your meat for you pass it back and forth in a passionate kiss...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Crysis
stoncin3 kaže...

Mis da moraš install prvo i patch 1.1...Neodlučan

Čitao sam da netreba imat patch 1.1

15 godina
offline
RE: Crysis
M0by kaže...
stoncin3 kaže...

Mis da moraš install prvo i patch 1.1...Neodlučan

Čitao sam da netreba imat patch 1.1

Skines 1.1,1.2 i 1.2 hotfix 

Za razliku neznam jer nisam usporedivao ali sigurno je dost velika razlika jer ipak u tim patchevima ima cca 500 mb?

Prodajem Modern Warfare 2 za 230 kn s kutijom bez drugog cda jer mi je sestra mlada bacila ga negdje
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.1.2010 18:07 (Fake_Alert).
15 godina
offline
RE: Crysis
M0by kaže...

Znači da skinem 1.2 patch za Crysis, ako hoću bolje perfomanse.

dobro možda ćeš dobit malko bolje performanse, ali ne nadaj se previše jer je 1 gb rama za crysis premalo

Atomska bubamara. | Pogledajte Moj PC :)
16 godina
offline
Crysis

Odmah 1.2, a 1.2.1 nemoj on je samo za multiplayer.

 

 

crysis instaliraš -> 1.2 patch -> igraj

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice