Crysis 2

poruka: 5.925
|
čitano: 869.969
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Crysis 2
galinjo24 kaže...

Windows 7 Ultimate(32bit-a)

 

Ako se ne varam za HiRes teksture 64-bit je requirement.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 2
Minoza kaže...
galinjo24 kaže...

Windows 7 Ultimate(32bit-a)

 

Ako se ne varam za HiRes teksture 64-bit je requirement.

Ne varaš se, 64-bit je requirement za HiRes .

AMD
13 godina
offline
Re: Crysis 2

zato gledam uključen mi dx.11, al nemog stavit HiRes na yes, a instaliram ga. heh

My way
13 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 2
galinjo24 kaže...

zato gledam uključen mi dx.11, al nemog stavit HiRes na yes, a instaliram ga. heh

govore ti ljudi da je 64-bitni win7 obvezatan, a ti si napisao da imas 32-bitni

13 godina
neaktivan
offline
Crysis 2

Ljudi dajte me samo usmjerite na stranicu ili neki link gdje mi stoje upute oko multiplayer-a.Totalno sam neupucen sto se tice Crysis 2 multiplayer-a, tipa moze li se igrati for free, treba li neki key, koji serveri, je li potrebno patchati igru etc.Rado bih sam trazio ali na poslu sam i kratak sam s vremenom , nadam se da razumijete.

 

Hvala unaprijed!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Crysis 2

Meni je bio problem nakon 1 sat igre, sve pocelo trzati stekati. (a bilo je 40-esetak fps-a)

 

windows was unable to detect your keyboard press f1 to retry or f2 to aboart
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Crysis 2

@minoza

 

jel ima sta dobrih modova? 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Crysis 2
skank666 kaže...

@minoza

 

jel ima sta dobrih modova? 

 

Jedan lik ima zanimljiv weapon pack, surađivao sam s njim, mod mu djeluje obećavajuće, nema još release ali isplati se držati oko na ovaj topic:

 

http://www.crydev.net/viewtopic.php?f=310&t=69535

 

Koristi postojeće animacije, tak da nema novih uber fancy cool aniamcija za oružje ali svejedno, vjerujem da će biti super mod.

 

 

 

Blackfire GFX mod: http://www.crydev.net/viewtopic.php?f=308&t=71027

 

Quality mod: http://www.crydev.net/viewtopic.php?f=308&t=71723

 

Ultra Nanosuit: http://www.crydev.net/viewtopic.php?f=308&t=72955

 

 

Ovo izgleda zakon {#}

Toy Wars: http://www.crydev.net/viewtopic.php?f=309&t=61192

 

 

Steel Mill mapa iz Crysis-a: http://www.crydev.net/viewtopic.php?f=309&t=69229

 

 

Ova mapa izgleda obećavajuće:

http://www.crydev.net/viewtopic.php?f=309&t=74403

 

 

Ma, mogao bi sad do preksutra linkati, najjednostavnije, malo virnete na Crydev (prije se zvao Crymod) pa si poskidate i probate šta vam se sviđa. Ja sam impresioniran koliko talentiranih ljudi tamo ima, stvarno svaki dan se ima šta za vidjeti. Za kraj, ako želite, pozivam vas na sudjelovanje u "Name that gun competition" koji održava tim sa kojim radim na igri:

 

http://www.crydev.net/viewtopic.php?f=308&t=75499

 

14 godina
offline
Crysis 2

jel može malo pomoći oko advanced graphics tweaka ? igra ne prepoznaje "njegove" postavke

Get Busy Living... or Get Busy Dying.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Crysis 2

Pozz planiram kupit crysis 2, imam yogurt verziju i igra radi dosta dobro. Ne zapinje itd. Kakav je mp jer imam dobru internet vezu, hocu moci vrtit igru glatko na Gamer.

nvidia geforce 9500 gt 1gb

Dual core e6300 2.80 ghz

2gb rama

 

 

P.S- Jos jedno pitanje, znaci kupujem od nekog drugog crysis 2. Jel on moze uzet svoj cd key sa Origin-a i meni dati pa ga ja aktiviram u igri i krenem igrati. Prilikom aktivacije tog kjluča unutar igre jer se on veže na origin acc. Molim vas pojasnite mi to detaljnije plssss.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.10.2011 19:34 (Bera).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Crysis 2
Bera kaže...

P.S- Jos jedno pitanje, znaci kupujem od nekog drugog crysis 2. Jel on moze uzet svoj cd key sa Origin-a i meni dati pa ga ja aktiviram u igri i krenem igrati. Prilikom aktivacije tog kjluča unutar igre jer se on veže na origin acc. Molim vas pojasnite mi to detaljnije plssss.

Ne.

Moraš koristiti njegove podatke za origin,nemože on ključ prenijet sa svojeg na tvoj origin.

 

Znači mora ti cijeli svoj ea acc prodat :)

سمندری ڈاکو
13 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 2
pirat kaže...
Bera kaže...

P.S- Jos jedno pitanje, znaci kupujem od nekog drugog crysis 2. Jel on moze uzet svoj cd key sa Origin-a i meni dati pa ga ja aktiviram u igri i krenem igrati. Prilikom aktivacije tog kjluča unutar igre jer se on veže na origin acc. Molim vas pojasnite mi to detaljnije plssss.

Ne.

Moraš koristiti njegove podatke za origin,nemože on ključ prenijet sa svojeg na tvoj origin.

 

Znači mora ti cijeli svoj ea acc prodat :)

Znaci prevario me je, pirat si siguran??

12 godina
neaktivan
offline
Crysis 2

imam i ja sad crysis 2 emo_boy_zagreb nick u igri {#}

Join Teamspeak 3 === 217.114.63.57
 
0 3 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Crysis 2

Da li je moguce igrati Crysis na nekim crack serverima, odnosno da se ne placa multiplayer?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 2
infeqt0r kaže...

Da li je moguce igrati Crysis na nekim crack serverima, odnosno da se ne placa multiplayer?

pa imas youtube kaj ne?

Join Teamspeak 3 === 217.114.63.57
13 godina
neaktivan
offline
Crysis 2

Ne mogu ovdje na poslu koristiti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Crysis 2
infeqt0r kaže...

Ne mogu ovdje na poslu koristiti.

 

Ali zato možeš igrati Crysis na poslu? {#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 2
Minoza kaže...
infeqt0r kaže...

Ne mogu ovdje na poslu koristiti.

 

Ali zato možeš igrati Crysis na poslu? {#}

 +1

 

{#}

13 godina
neaktivan
offline
Crysis 2

Oču moč vrtit crysis 2 na svom laptopu na rez od 860x480 na najmanjim postavkama

Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka..
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 2
softicmarlon kaže...

Oču moč vrtit crysis 2 na svom laptopu na rez od 860x480 na najmanjim postavkama

 

Hoces ali zasto patiti laptop takvom igrom, a i nije gust jednostavno.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 2
softicmarlon kaže...

Oču moč vrtit crysis 2 na svom laptopu na rez od 860x480 na najmanjim postavkama

Dobro ti čovjek kaže, zašto bi uopće igru poput Crysisa, koja i je najpoznatija po vizualijama na tim postavkama.

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
12 godina
neaktivan
offline
Crysis 2

izvinite kaj upadam nerazumem se baš u ove forume imam jedan problem ako mi može tko pomoč instaliram Crysis 2 igram je bez problema uopšte mi ne šteka grafika je super a kad odjednom puf i isključi mi se računalo samo od sebe usred igre i tako svaki put kad je igram ima li tko savjet kakav hvala

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Crysis 2

Bilo bi dobro kada bi napisao kakav komp imas i na kojim postavkama igras . Ovako napamet mogu reci da je doslo do pregrijavanja i komp ti se srusio tj. ugasio kako sam kazes.

 

EDIT: I usput nakon koliko vremena se to dogodi te dogada li se to u drugim igrama ili samo u crysisu?

For everything you gain, You lose something else.
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.1.2012 18:18 (Strider-X).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Crysis 2
steinar92 kaže...

izvinite kaj upadam nerazumem se baš u ove forume imam jedan problem ako mi može tko pomoč instaliram Crysis 2 igram je bez problema uopšte mi ne šteka grafika je super a kad odjednom puf i isključi mi se računalo samo od sebe usred igre i tako svaki put kad je igram ima li tko savjet kakav hvala

 

 

{#}{#}{#}

 

 

 

Nego, jeli se to dešava samo u toj igri? Kakve su temperature? Jesi mjerio?

 

EDIT: hehe skoro pa identičan post kao kolege iznad

Good Artists Copy, Great Artists Steal.
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.1.2012 18:37 (EraserHead).
12 godina
neaktivan
offline
Crysis 2

 

 ovako imam :1.grafika asus eah 5770 1gb

                    :2.ram 4gb rama

                    :3. procesor 4jezgreni procesor amd phenom

 

isključi se otprilike 10 do 15 min igranja ne događa mi se to s drugim igrama ustvari događalo mi se sa gtaiv ali kad se registrujem na rockstar socijal club onda mi se nedogađa inače nemam problema sa ostalim igrama

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.1.2012 20:24 (steinar92).
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Crysis 2

Ok je to sam reci postavke.

For everything you gain, You lose something else.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 2

rezolucija mi je na 1280x1024

                              v-sync:yes

                           sistem spec:gamer

hoče li  neko da mi pomogne ovde na ovom forumu čekam odgovor več 3 dana ******

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.1.2012 23:46 (steinar92).
15 godina
neaktivan
offline
Crysis 2

Ha evo i mene s problemom. :-)

 

Instaliram CRYSIS 2 update na 1.9, instaliram DX11 pack i HI RES pack. Igram na ULTRA i sve super, sve leti a igra se najednom smrzne. I bude tak jedno 30 sekundi i onda se opet pokrene pa malo igram pa se smrzne i tak. Jednom mi se desilo da se nije odmrznula uopće! 

 

U čem je problem? U kompu ili igri? HELP!!! :-)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 2
LOTROwannabe kaže...

Ha evo i mene s problemom. :-)

 

Instaliram CRYSIS 2 update na 1.9, instaliram DX11 pack i HI RES pack. Igram na ULTRA i sve super, sve leti a igra se najednom smrzne. I bude tak jedno 30 sekundi i onda se opet pokrene pa malo igram pa se smrzne i tak. Jednom mi se desilo da se nije odmrznula uopće! 

 

U čem je problem? U kompu ili igri? HELP!!! :-)

Je li igra original ili pir*at? Si pratio temperature comp-a, da nisu povisene pa zbog toga zamrzne igra?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 2
LOTROwannabe kaže...

Ha evo i mene s problemom. :-)

 

Instaliram CRYSIS 2 update na 1.9, instaliram DX11 pack i HI RES pack. Igram na ULTRA i sve super, sve leti a igra se najednom smrzne. I bude tak jedno 30 sekundi i onda se opet pokrene pa malo igram pa se smrzne i tak. Jednom mi se desilo da se nije odmrznula uopće! 

 

U čem je problem? U kompu ili igri? HELP!!! :-)

Takve sam ja simptome imao s prvim Crysisom ( i Warheadom ), ispostavilo se da je grafička. Kao što kolega kaže provjeri temperature, najvjerojatniji razlog.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice