Crysis 2

poruka: 5.925
|
čitano: 869.945
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Crysis 2

Hoce netko mp bacit?

Gamers Don't Die, They Respawn.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Crysis 2
stoncin3 kaže...

 Zar SDK ne radi na DX11 patchu? I na modu..:\\

 

Za SDK DX11 podrška će doći naknadno ali to je potpuno nevažno jer je namijenjen za development, a development može započeti i bez DX11...

3D dizajner
13 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 2
igorsb2 kaže...

instaliro crysis i pokrenem igru i cuju se svi zvukovi ali se nevidi nista na ekranu samo crno.

nemas dobar hmmm kako se ono zove :D trebas skinuti najnoviji ako si skinuo update 1.9

13 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 2

Minoza ti se samo fokusiras na SDK ili te zanima i rad u UDK-u?

 

14 godina
offline
Re: Crysis 2
Ylem kaže...

Minoza ti se samo fokusiras na SDK ili te zanima i rad u UDK-u?

 


U principu radim sa oba, s tim da kod (za sada {#}) nije moje područje tako da kad kažem "radim sa oba" zapravo podrazumijevam znanje o shaderima, buđetu za poly-e, teksture i animacijski dio. Sa UDK sam tek počeo dok sa CE2 i CE3 imam nešto više iskustva.

3D dizajner
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.8.2011 14:18 (Minoza).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 2

Ja sam poceo nedavno radit u UDK-u i moram priznati da sam ocaran i da mi se i SDK-a isto toliko sviđa, te vidim prednosti i mane kod oba engine-a. Kod UDK-a mislim da je zlatna koka igre za iOS i mislim da se tu daju ozbiljni novci zaradit sa veoma malim brojem ljudi i minimalnim buđetom. Ja trenutacnom radim na static mesh workflow-u za UDK. Modeliram 3dsmax-u, te cu uskoro poceti i sa Uscript-om i kismetom. 

13 godina
protjeran
offline
Re: Crysis 2

zasto mi se srusi crysis kad idem nastavit prelazit,,,ako pocimam campaing ispocetka nece se srusit al kad ocu nastavit kasnije igrat srusi se u loadingu

13 godina
offline
Re: Crysis 2
igorsb2 kaže...

zasto mi se srusi crysis kad idem nastavit prelazit,,,ako pocimam campaing ispocetka nece se srusit al kad ocu nastavit kasnije igrat srusi se u loadingu

Piratska?

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
protjeran
offline
Re: Crysis 2

             napravio sam radi sve.ma naravno samo se igra for free

14 godina
offline
Re: Crysis 2

Prijatelj mi ima jogurt verziju i zanima me kako moze staviti HIGH RES PACK? Jer kad ide ga instalirat, kaze mu da nemoze naci igru? Hvala!

 

EDIT: Pardon, on nemoze 1.9 instalirat, jer mu za njega javlja da nema igre?!

ptspclan.com | visit us ^^
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.8.2011 21:17 (sardax).
14 godina
neaktivan
offline
Crysis 2

Stižu neke novosti ovaj tjedan vezane uz Crysis.

 

http://n4g.com/news/838252/big-crysis-announcement-this-week

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Crysis 2

Imam problem sa igrom, igra se loada i sve radi normalno do kad prvi put umrem i trebam stisnut load lastest save i onda zašteka, a poslje zašteka i tijekom loadinga kad stisnem continue game ,ako odem na new game loada se. Instaliran je 1.9 patch i directx11, grafa gtx 560ti i najnoviji driveri (instaliravo sam ih par puta, a jednom sam i deinstaliro igru i opet ista stvar.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 2
skipe1994 kaže...

Imam problem sa igrom, igra se loada i sve radi normalno do kad prvi put umrem i trebam stisnut load lastest save i onda zašteka, a poslje zašteka i tijekom loadinga kad stisnem continue game ,ako odem na new game loada se. Instaliran je 1.9 patch i directx11, grafa gtx 560ti i najnoviji driveri (instaliravo sam ih par puta, a jednom sam i deinstaliro igru i opet ista stvar.

to ti je zbog pira*ske igre

AMD
14 godina
neaktivan
offline
Crysis 2

Znači ti odma znaš da imam piratsku igru i očeš mi reć da svi koji imaju piratsku verziju imaju isti problem???

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Crysis 2
skipe1994 kaže...

Znači ti odma znaš da imam piratsku igru i očeš mi reć da svi koji imaju piratsku verziju imaju isti problem???

 

Da.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
neaktivan
offline
Crysis 2

Problem riješen. Samo je trebalo stavit drugi cr**k u jogurt verziju igre.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 2
skipe1994 kaže...

Problem riješen. Samo je trebalo stavit drugi cr**k u jogurt verziju igre.

znaci ipak je bilo do piratske verzije ;)

AMD
13 godina
offline
Crysis 2

Pa da,jogurt ima taj problem.Iako neki to ocito neznaju.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
 
1 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Crysis 2

počeo opet igrat crysis 2 i nakon nekog vremena mi se smanji svjetlina,sve postane dosta crno i crveno rekao bih,zamuti se mapa dolje lijevo i health

nalazim se tamo gdje civile prevoze vlakovima

M4X @ 3.14zda GHz
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Crysis 2

Glupost.Nema nikakve veze što je piratica.Na HP lapu vrtim doslovno sve igre bez ikakvih problema,bile oriđiđi,bile jogurt verzije.Razlika je u tome što home made konfiguracije se sklapaju od svega i svačega i uopće nije potpuno istestirana kompatibilnost dijelova i drivera.Sklopi se tek da vrti OS i još ponešto,a za igre slijedi glavobolja..Crysis 2 vrti super,bez ikakvih problema,kao i Stalker(poznat po mušićavosti),Batllefild isto,CoD isto..problem nema..eto što znači brand..

 
0 25 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Crysis 2

izjavio si cistu glupost....ali buduci da se raspravlja o jogurtima, necu objasnjavat, a upravo je u njima problem sto se posebno te igre tice, takodjer se zaboravi da treba pripaziti da je sve up to date.

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Crysis 2
linuxjuzer kaže...

Glupost.Nema nikakve veze što je piratica.Na HP lapu vrtim doslovno sve igre bez ikakvih problema,bile oriđiđi,bile jogurt verzije.Razlika je u tome što home made konfiguracije se sklapaju od svega i svačega i uopće nije potpuno istestirana kompatibilnost dijelova i drivera.Sklopi se tek da vrti OS i još ponešto,a za igre slijedi glavobolja..Crysis 2 vrti super,bez ikakvih problema,kao i Stalker(poznat po mušićavosti),Batllefild isto,CoD isto..problem nema..eto što znači brand..

 

Da ima veze, loš krek u ovoj igri uzrokuje upravo navedeni problem. Što se tiče ovog ostalog, dobro si me nasmijao.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.9.2011 4:30 (Minoza).
14 godina
protjeran
offline
Re: Crysis 2
Minoza kaže...
linuxjuzer kaže...

Glupost.Nema nikakve veze što je piratica.Na HP lapu vrtim doslovno sve igre bez ikakvih problema,bile oriđiđi,bile jogurt verzije.Razlika je u tome što home made konfiguracije se sklapaju od svega i svačega i uopće nije potpuno istestirana kompatibilnost dijelova i drivera.Sklopi se tek da vrti OS i još ponešto,a za igre slijedi glavobolja..Crysis 2 vrti super,bez ikakvih problema,kao i Stalker(poznat po mušićavosti),Batllefild isto,CoD isto..problem nema..eto što znači brand..

 

Da ima veze, loš krek u ovoj igri uzrokuje upravo navedeni problem. Što se tiče ovog ostalog, dobro si me nasmijao.

daj se slušaj,LOŠ KREK...interesantno ali NIKADA,doslovno nikad nisam niti čuo za loš krek,a kamoli na njega naletio.ili radi,ili ne radi,a ostalo je do onoga kako rekoh,no vidim da ste predstavili i ti i onaj biser ispred tebe jake argumente i činjenica..{#}

14 godina
offline
Re: Crysis 2
Sta si se ti uzbudia? Procitaj malo ovu temu, recimo zadnjih 50ak strana pa ces vidit da ima "losih" crackova i slicno koji uzrokuju razne probleme.
Neznam samo zasto se uopce ovdje pomaze ljudima sa cracked igrom?
ptspclan.com | visit us ^^
13 godina
offline
Re: Crysis 2
linuxjuzer kaže...
Minoza kaže...
linuxjuzer kaže...

Glupost.Nema nikakve veze što je piratica.Na HP lapu vrtim doslovno sve igre bez ikakvih problema,bile oriđiđi,bile jogurt verzije.Razlika je u tome što home made konfiguracije se sklapaju od svega i svačega i uopće nije potpuno istestirana kompatibilnost dijelova i drivera.Sklopi se tek da vrti OS i još ponešto,a za igre slijedi glavobolja..Crysis 2 vrti super,bez ikakvih problema,kao i Stalker(poznat po mušićavosti),Batllefild isto,CoD isto..problem nema..eto što znači brand..

 

Da ima veze, loš krek u ovoj igri uzrokuje upravo navedeni problem. Što se tiče ovog ostalog, dobro si me nasmijao.

daj se slušaj,LOŠ KREK...interesantno ali NIKADA,doslovno nikad nisam niti čuo za loš krek,a kamoli na njega naletio.ili radi,ili ne radi,a ostalo je do onoga kako rekoh,no vidim da ste predstavili i ti i onaj biser ispred tebe jake argumente i činjenica..{#}

Ko i uvik juzeru pises gluposti.Ja sam se osobno uvjeria da je problem u cracku i nije me briga sta ti mislis kad nisi proba a i nemas pojma.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
offline
Re: Crysis 2
linuxjuzer kaže...

daj se slušaj,LOŠ KREK...interesantno ali NIKADA,doslovno nikad nisam niti čuo za loš krek,a kamoli na njega naletio.ili radi,ili ne radi,a ostalo je do onoga kako rekoh,no vidim da ste predstavili i ti i onaj biser ispred tebe jake argumente i činjenica..{#}

 

 

 

E i da, zaboravio sam reći da imam original na svojem đumbusu od desktop konfiguracije koja nije nikakav brend, al eto, radi mi igra, valjda sam jedan od onih sretnih. {#}

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.9.2011 16:24 (Minoza).
13 godina
offline
Re: Crysis 2

pitanje zašto mi neče prikazat ono high texture kad instaliram prikazuje mi u opcijama samo no i zaključano..??koje trebam prvo instalirat  ono do 500mb ili ovo od 1.7gb il patch 1.9?

My way
14 godina
offline
Re: Crysis 2
galinjo24 kaže...

pitanje zašto mi neče prikazat ono high texture kad instaliram prikazuje mi u opcijama samo no i zaključano..??koje trebam prvo instalirat  ono do 500mb ili ovo od 1.7gb il patch 1.9?

 

Jel imaš 64 bit Winse?

14 godina
offline
Re: Crysis 2
Evo akcija na g2play.net crysis 2 70 kn cd key ne mogu dat link na mobu sam i nema opcije nova poruka
With great power comes great responsibility.
13 godina
offline
Re: Crysis 2

Windows 7 Ultimate(32bit-a)

My way
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.9.2011 22:57 (galinjo24).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice