Company Of Heroes Online - Beta

poruka: 1
|
čitano: 1.098
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Company Of Heroes Online - Beta

Company of Heroes Online još je u beti i vjerojatno se neće puno toga promijeniti u konačnoj verziji, pa sam napisao kratki opis igre pošto imam betu i već je duže vrijeme igram.

Možete igrati u 1 vs 1 i u grupama: 2v2, 3v3 i 4v4.

 

Što je novo:

  • - Heroji: Prije započinjanja igre morate napraviti barem jednog svog heroja od 4 moguća, a možete i kasnije napraviti još heroja i izbrisati ih. Prvo odaberete njegovu vojsku, Amerikanosi ili Nijemci, nakon toga izabirete vrstu vojske vašeg heroja, a to kod amerikanaca može biti: gardijska (pješaštvo), oklopnjačka i zračna; Njemačka vojska se dijeli na Blitzkrieg, Terror i obrambenu vojsku. Primjerice ako odaberete gardijsku vojsku svejedno možete proizvoditi tenkove, ali zato nemožete prizvati ogromne (heavy) tenkove: M26 Pershing ili King Tiger, kao što oklopnjačka vojska može. Nećete imati ni iste sposobnosti o tome vam neću spoilati. Zatim dotjerujete svog heroja i birate mu ime što nema utjecaja na gameplay.
  • - Leveli se zarađuju sakupljanjem expirience bodova koje uglavnom zarađujete u okršajima sa drugim igračima. Novim levelima dobivate nove army items-e i otvarate si nove ability-e koje kasnije koristite na terenu.
  • - Army Items su poboljšanja koja postavljate na svoju vojsku prije okršaja. Postoji mnogo Army Items-a i svaki djeluje na jednu vrstu jedinica. Primjerice postoji Army Item koji djeluje na sve inžinjere tako što im pruža automatsku regeneraciju zdravlja. No, ako namjeravate army item duže koristiti u budućim okršajima, trebate ga ponekad 'puniti' sa charges-ima (kao benzin za army itemse).
Želite li i vi zaigrati ovu besplatnu fenomenalnu igru pratite ovaj link.
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.8.2010 16:53 (SledgeHammer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice