Cod4 fps zaključana tema

poruka: 5
|
čitano: 2.370
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Cod4 fps

Pozdrav,
Evo imam mali problem sa fpsom na mom 2. kompu.Znaci gledajte u cemu je stvar.Fps varira od 248-250 i stalno onako je nestabila. Zelim da bude 250 i tjt.
HD rezolucija i sve low ono.

AMD Athlon II x3 3.20
HD 6850
4gb ddr3 1333

Kada stavim na bilo koju rez je tako.

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.4.2012 10:00 (Experz0r).
 
0 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 fps
Experz0r kaže...

Pozdrav,
Evo imam mali problem sa fpsom na mom 2. kompu.Znaci gledajte u cemu je stvar.Fps varira od 248-250 i stalno onako je nestabila. Zelim da bude 250 i tjt.
HD rezolucija i sve low ono.

AMD Athlon II x3 3.20
HD 6850
4gb ddr3 1333

Kada stavim na bilo koju rez je tako.

Nemoj se ljutiti molim te ali zašto hoćeš više od 100 čak i 200 fps-a kada ljudsko oko maksimalno može vidjeti 50 do 60 pogledaj si malo ovaj link sve će ti biti jasno http://www.100fps.com/how_many_frames_can_humans_see.htm.

Ustvari još nešto pogledaj ovo 

 ovo je stvarno istina čovjek je postigao oko 1000 fps-a i neki i 500 fps-a na codu4.Naš nerazvijeni ljudski um i osjetila nemogu ni pojmiti nešto više od 60.Tako da vjeruj mi što ti bude više iznad 60 to će ti se igra više usporiti.Ne znam jer se ovo može povezati s einsteinovom teorijom relativnosti no u biti čovjek je rekao da što se više budeš približavao brzini svjetlosti vrijeme će ti se činiti sporije fizičari molim vas ispravite me ako sam u nečemu pogriješio.

Probaj mali test miči ruku ispred očiju veoma sporo i postupno ubrzavaj ruka ti se čini mutnom i usporenom zar ne.

Nadam se da sam ti pomogao na tvom mjestu bi nabavio neki fps limiter i stavio na 60 fpsa vjeruj mi tada će ti se igra činiti najbržom.

Još jednom molim te nemoj se ljutiti nisam htio pametovati znam da zvuči blesavo ali pogledaj si na internetu ako mi nevjeruješ,naravno na provjerenim stranicama a ne tipa rekla kazala.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.4.2012 10:43 (Ikarus01).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 fps
Ako se ne varam, ni monitori ne mogu prikazati vise od 60 slicica ako imaju 60hZ refresh rate. Osim onih skupih 3D monitora sa 120hZ koji mogu 120fpsa, ali ljudsko oko to opet ne moze vidjeti.
Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 fps
Suddenly Psychotic kaže...
Ako se ne varam, ni monitori ne mogu prikazati vise od 60 slicica ako imaju 60hZ refresh rate. Osim onih skupih 3D monitora sa 120hZ koji mogu 120fpsa, ali ljudsko oko to opet ne moze vidjeti.

Tako je dobro zboriš zašto onda 200 prokletih fps-a kad je 50 do 60 ideala.Jedino ako je netko stvarno loš u Cod4 pa se želi hvaliti svojim specsima naravno to ne kažem za autora nego za mnoge pretenciozne seronje koje misle da su bolji od drugih.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
12 godina
protjeran
offline
Cod4 fps

probajte razliku izmedju npr. 60 125, 200 i 250fps u cod4 pa cete vidjeti o cem vam pricam(a i kad imas recimo 250 skaces dalje, brze puca puska itd. u cod4)

 

koristis li neciji cfg ili na defaultu?

 

jesi probao smanjit teksture ili izgasit sve gluposti koje ne koristis dok igras?

We Work in the dark to serve the light! We are Assassins!
Moj PC  
1 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice