Cod4 cfg pomoc

poruka: 203
|
čitano: 73.912
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Cod4 cfg pomoc

Ovako igram cod4 vec 2-3 godine, i stalno sam ubacivao nove cfge i uvjek sve super, no sada rusim windowse i stavim windows7 ultimate x86 i normalno udem u igru napravim profil izadem van, i hocu ubaciti svoj cfg, no u cod4 folderu nema players ili profiles... sto da radim kako da ubacim cfg?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cod4 cfg pomoc

Isto je imao moj prijatelj.Kod njega sam riješio problem jako jednostavno.

Odi u control panel pa pod folder options i stavi da ti prikazuje skrivene foldere.

To je riješilo problem kod njega.

Sretno

-Razor982

15 godina
neaktivan
offline
Cod4 cfg pomoc

instaliraj cod u neki drugi folder npr "C:\Games" ili sl. (ne u "Program Files" jer tu ne moze svaka apliakcija zapisivat kako je volja...)

inace config bi ti zasad triba bit u "%appdata%\Local\VirtualStore\Pro gram Files\" folderu, pa tu mores ubacit novi...

ili pokreni cod ko administrator...

ili iskljuci uac...

 

p.s. ako si uac iskljucio prije nego si pokrenio cod prvi put onda ovo najvjerojatnije nije taj problem...

 
0 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Cod4 cfg pomoc

kako maknit travu i stavit neprijatelje u boje

malada
Moj PC  
0 19 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Cod4 cfg pomoc
malada kaže...

kako maknit travu i stavit neprijatelje u boje

Uninstall cod4 NoOoOob

13 godina
neaktivan
offline
RE: Cod4 cfg pomoc
malada kaže...

kako maknit travu i stavit neprijatelje u boje

Legalno nikako

14 godina
offline
RE: Cod4 cfg pomoc
Skizzy kaže...
malada kaže...

kako maknit travu i stavit neprijatelje u boje

Uninstall cod4 NoOoOob

 lol owned

The further you get into technology, the further you go into gaming. That's the general rule.
13 godina
neaktivan
offline
Cod4 cfg pomoc

evo da ne otvaram novu temu..ovako imam problem..instaliro cod4 prije 3 dana recimo..i sad ja ne mogu mjenjat cfg zbog tog kaj ja nemam mape players u mapi di mi instaliran cod 4:SS

a napravio sam si profil svoj kad sam usao u multiplayer menu, cak i izbrisao taj, napravio jos jednom i nema mape .. WTF?

molim pomoc jer mi je ovaj default cfg grozaann !!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Cod4 cfg pomoc

Trebam pomoc, unistalirao sam cod4 i kad ka oped instaliram nece mi instalirat patch1.6 i 1.7? zašto? help me

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Cod4 cfg pomoc

Vi koji nemozete nac mapu profiles skini program everything. S njim ces nac. Tako sam ja.

r3c0d
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Cod4 cfg pomoc

Pozz..

Kad smo vec kod cfg-ova...Stevy ili Mazarini??svi pricaju o njihovim cfg-ima...koj je bolji po vašem mišljenju ili ima koj drugi isto dobar??

 

Hvala.

Filip
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Cod4 cfg pomoc

Ja sam koristio par cfg-ova pri izradi vlastitog. Poredio sam ih i za svaku razliku se raspitivao na google koje je bolje.

Na kraju imam svoj cfg koji dere te sve.

 

A tko traži neki ok cfg, nek pogleda onaj yitch3.cfg s bashandslash xD.

Ako sam ikako pomogao, nešto pojasnio il se barem trudio - kliknite na HVALA; kao znak zahvalnosti. Hvala.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Cod4 cfg pomoc
191x7 kaže...

Ja sam koristio par cfg-ova pri izradi vlastitog. Poredio sam ih i za svaku razliku se raspitivao na google koje je bolje.

Na kraju imam svoj cfg koji dere te sve.

 

A tko traži neki ok cfg, nek pogleda onaj yitch3.cfg s bashandslash xD.

probao sam yitch3 davno, bar za mene, isti k{#}.

Google IS your friend!!!
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.1.2011 17:38 (passat).
13 godina
neaktivan
offline
Cod4 cfg pomoc

molio bih nekoga tko se razumije da mi slozi cfg za moju konfu(amd phenomII b55 x4(3.2ghz),2gb ram,gtx 260 216sp,rezolucija 1400x900)  hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 cfg pomoc

Uzmi mazarinijev cfg.....ili ako si scoper onda od paradoxa i igraj se!!Ili neka ti neki profy pošalje svoj cfg pa izmjenis... {#}

 

Filip
13 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 cfg pomoc

Imam grafu NIVIDIA GeForce 7300 SE/7200 GS i imam 2 gige rama i stalnoi mi vrti oko 30 do 50 fps u nebo jedva 125 jel bi mi neko znao reci koliko bi trebo imati fps-a

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 cfg pomoc

sasvim ok fps za takvu grafu.

13 godina
protjeran
offline
Re: Cod4 cfg pomoc
Zvonkec123456789 kaže...

Imam grafu NIVIDIA GeForce 7300 SE/7200 GS i imam 2 gige rama i stalnoi mi vrti oko 30 do 50 fps u nebo jedva 125 jel bi mi neko znao reci koliko bi trebo imati fps-a

 

  zvonkec lowe,koliko bi to?pa ja sam ti prodao tu grafu,pa znam koliko možeš imati :P

samo što je moj proc jači,pa sam ja imam 50+ :D

15 godina
neaktivan
offline
Cod4 cfg pomoc

Skinuo sam sebi jedan cfg za cod4 i sve super radi samo ima jedan mali problemčić. Naime isljučeno je ono oznaka bombi a i b i ono na kojoj treba defusat i to, zbog toga bi zna bit teško kad igram snd pa ono neznam koju bombu treba defat. Kako da to uključim ?

Prof. dr. sc. torrentologije
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Cod4 cfg pomoc

itko?

 

Prof. dr. sc. torrentologije
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Cod4 cfg pomoc

To moras uc u cfg i tamo vidit ikone nesto pise radar..... Nemogu se sitit točno pa se malo igraj :))))))

recod
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cod4 cfg pomoc

evo dobio sam novi komp i na njemu win 7... problem je u sljedecem... kada stavim cfg u cod4 (C:\Program Files (x86)\Activision\Call of Duty 4 - Modern Warfare\players\profiles\PhysoTronic) tamo imam config_mp.cfg ... i tamo samo pastam cfg koji zelim , tako sam barem radio na xp ali tu nastaje problem... ja pastam cfg ali kad pokrenem cod4 sve je isto kao prije... ok, nisam noob idemo dalje, stavim cfg u main folder i onda u udem u cod4 i u konzolu utipkam /exec config_mp.cfg... cfg se loada!!! odlicno, treba samo promjeniti komande, napravim to, odem igrati na serverima, dosadi mi cod, ugasim ga odem na youtube ili kud vec, nakon nekog vremena ponovo pokrenem cod4 kad ono ??? one stare komande su sve vracene.... sve sto sam podesavo je otislo u k---- zato bih vas ljepo molio ako netko zna kako da to rijesim da mi kaze :D

 
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Cod4 cfg pomoc

instaliraj ponovo pa probaj...inace jako zanimljivo.:D

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 cfg pomoc
Imsovcanin kaže...

evo dobio sam novi komp i na njemu win 7... problem je u sljedecem... kada stavim cfg u cod4 (C:\Program Files (x86)\Activision\Call of Duty 4 - Modern Warfare\players\profiles\PhysoTronic) tamo imam config_mp.cfg ... i tamo samo pastam cfg koji zelim , tako sam barem radio na xp ali tu nastaje problem... ja pastam cfg ali kad pokrenem cod4 sve je isto kao prije... ok, nisam noob idemo dalje, stavim cfg u main folder i onda u udem u cod4 i u konzolu utipkam /exec config_mp.cfg... cfg se loada!!! odlicno, treba samo promjeniti komande, napravim to, odem igrati na serverima, dosadi mi cod, ugasim ga odem na youtube ili kud vec, nakon nekog vremena ponovo pokrenem cod4 kad ono ??? one stare komande su sve vracene.... sve sto sam podesavo je otislo u k---- zato bih vas ljepo molio ako netko zna kako da to rijesim da mi kaze :D

Kad udes u Activision/Call of duty 4 , imas kod prozora naredbu ''Compatibility Files'' , to stisni stavi cfg , kad ti ude u igru pise ti ''da su ti izmjenjene postavke grafike i zelite li vratit sve na default'' Klikni ''No'' i to je to cfg ce ti biti savean!

15 godina
offline
Cod4 cfg pomoc

ma to sam vec napravio ali nista... ja kad stavim cfg onako kako je on napisat tako ostaje, ne mogu nista mijenjati na cfg iz cod-a ... sad sam uglavnom sve promjenio u cfg samo ne mogu nikako da si stavim  sve texture na extra... kako da to namjestim???

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 cfg pomoc
Imsovcanin kaže...

evo dobio sam novi komp i na njemu win 7... problem je u sljedecem... kada stavim cfg u cod4 (C:\Program Files (x86)\Activision\Call of Duty 4 - Modern Warfare\players\profiles\PhysoTronic) tamo imam config_mp.cfg ... i tamo samo pastam cfg koji zelim , tako sam barem radio na xp ali tu nastaje problem... ja pastam cfg ali kad pokrenem cod4 sve je isto kao prije... ok, nisam noob idemo dalje, stavim cfg u main folder i onda u udem u cod4 i u konzolu utipkam /exec config_mp.cfg... cfg se loada!!! odlicno, treba samo promjeniti komande, napravim to, odem igrati na serverima, dosadi mi cod, ugasim ga odem na youtube ili kud vec, nakon nekog vremena ponovo pokrenem cod4 kad ono ??? one stare komande su sve vracene.... sve sto sam podesavo je otislo u k---- zato bih vas ljepo molio ako netko zna kako da to rijesim da mi kaze :D

juce sam imo taj problem... imo sam cfg od paradoxa... iso sam stavit novi cfg.. u igrici mi radi normalno..kad odem na neki server opet mi stavi od paradoxa... reinstaliro sam igru i sada radi normalno...

15 godina
offline
Cod4 cfg pomoc

upravo to sad radim xD puko mi film malo prije... jbt pogledaj mi komp , do sad sam koji god cfg stavio u smoku imo 250fps i jbt sad neko bacio smoke ono jedva 100 fps imam... pa jbt bog i igru i sve

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Cod4 cfg pomoc

Imsovcanin , znaci kad promjenis texture na extra onda ti se opet vrate na prvobitno stanje , to ti je cfg readonly , ugasis tako sto kliknes na cfg , desni klik , properties i kvacicu readonly odznacis , a to sto 100 fpsa imas mozda ti je ukljuceno u options graphic , sync every frame , to stavi na NO i onda ce ti sve biti u redu

13 godina
offline
Cod4 cfg pomoc

nezz jel ste resili problem sa player mapom isto i ja imam

 

Edit:

Naso na kraju:o nije u program files nego ovde Local disc/Users/mapa imena vaseg kompa(moja je Mata)/AppData/Local/VirtualStore/Activision

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.7.2011 13:50 (made).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cod4 cfg pomoc
HP4520s kaže...

Imsovcanin , znaci kad promjenis texture na extra onda ti se opet vrate na prvobitno stanje , to ti je cfg readonly , ugasis tako sto kliknes na cfg , desni klik , properties i kvacicu readonly odznacis , a to sto 100 fpsa imas mozda ti je ukljuceno u options graphic , sync every frame , to stavi na NO i onda ce ti sve biti u redu

nije read only nema kvacice tamo :S

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice