Cod2 own cfg

poruka: 16
|
čitano: 16.050
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Cod2 own cfg

Pozdrav bug!!

Zanima me kako napraviti svoj cfg za cod2...ne razumijem se baš najbolje u slaganje cfg-ova...ako bi netko mogao pojasniti kako se radi ili mi napraviti cfg bio bih zahvalan....hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cod2 own cfg
Black Edition kaže...

Pozdrav bug!!

Zanima me kako napraviti svoj cfg za cod2...ne razumijem se baš najbolje u slaganje cfg-ova...ako bi netko mogao pojasniti kako se radi ili mi napraviti cfg bio bih zahvalan....hvala unaprijed

uzmeš default.cfg koji dobiš instalacijom cod2 i izmjeniš naredbe kak ti odgovaraju(paketi, fps, grafika...etc.), imaš stvarno puno opcija i bilo bi super da vidiš configove i pročitaš unose od danziga na BASHandSlash-u. Nadam se da sam pomogao {#}

The further you get into technology, the further you go into gaming. That's the general rule.
14 godina
offline
Cod2 own cfg

ako imas slab comp ovo ti je uber cfg za fps vjeruj mi to je yitch3 cfg sa bashandslash.com najbolje 

 

http://bashandslash.com/images/stories/cod4/tweaks/yitch3.cfg

GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cod2 own cfg
Black Edition kaže...

Pozdrav bug!!

Zanima me kako napraviti svoj cfg za cod2...ne razumijem se baš najbolje u slaganje cfg-ova...ako bi netko mogao pojasniti kako se radi ili mi napraviti cfg bio bih zahvalan....hvala unaprijed

 

MilkMan kaže...

ako imas slab comp ovo ti je uber cfg za fps vjeruj mi to je yitch3 cfg sa bashandslash.com najbolje 

 

http://bashandslash.com/images/stories/cod4/tweaks/yitch3.cfg

:)

Google is NOT your friend!!! (btw: 1domagoj1 IS time traveler)
14 godina
offline
Re: Cod2 own cfg
passat kaže...
Black Edition kaže...

Pozdrav bug!!

Zanima me kako napraviti svoj cfg za cod2...ne razumijem se baš najbolje u slaganje cfg-ova...ako bi netko mogao pojasniti kako se radi ili mi napraviti cfg bio bih zahvalan....hvala unaprijed

 

MilkMan kaže...

ako imas slab comp ovo ti je uber cfg za fps vjeruj mi to je yitch3 cfg sa bashandslash.com najbolje 

 

http://bashandslash.com/images/stories/cod4/tweaks/yitch3.cfg

:)

lol da sry :(

GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN
14 godina
offline
Re: Cod2 own cfg

gdje se nalazi default.cfg ?

14 godina
offline
Cod2 own cfg

/Program files/activision/call of duty/main/players/(naziv profila)/config_mp

The further you get into technology, the further you go into gaming. That's the general rule.
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Cod2 own cfg

nasao sam ali  mi je ikona onog izgleda kada kliknes veli da taj program treba naci putem web servisa blabla..... kaj sad?

14 godina
offline
Re: Cod2 own cfg
hardrock kaže...

nasao sam ali  mi je ikona onog izgleda kada kliknes veli da taj program treba naci putem web servisa blabla..... kaj sad?

probaj kliknuti desnim klikom pa open with-notepad

The further you get into technology, the further you go into gaming. That's the general rule.
14 godina
offline
Re: Cod2 own cfg

na ikonu kad kliknem, pise da treba nac pomocu web servisa... kaj sad?

 

EDIT: Sry

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.6.2011 21:17 (hardrock).
14 godina
offline
Re: Cod2 own cfg
hardrock kaže...

na ikonu kad kliknem, pise da treba nac pomocu web servisa... kaj sad?

 

EDIT: Sry

fkt neznam prvi put čujem za takav problem... probaj potražit na netu 

The further you get into technology, the further you go into gaming. That's the general rule.
14 godina
offline
Re: Cod2 own cfg
hardrock kaže...

na ikonu kad kliknem, pise da treba nac pomocu web servisa... kaj sad?

 

EDIT: Sry

ne pise da TREBAS nac preko web servisa, nego pise da je to jedna od opcija

klikni "pronađi program rucno" ili nesto u tom smislu pa ga otvori s notepadom

Google is NOT your friend!!! (btw: 1domagoj1 IS time traveler)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Cod2 own cfg
Black Edition kaže...

Pozdrav bug!!

Zanima me kako napraviti svoj cfg za cod2...ne razumijem se baš najbolje u slaganje cfg-ova...ako bi netko mogao pojasniti kako se radi ili mi napraviti cfg bio bih zahvalan....hvala unaprijed

ljepo ovaj cfg koji dobijes (deafult) namjestš postavke ,ime ,fps,packete,bindove i sl. i to ti je to

 

League of Legends (EU):Joza is immortaL PLAY 4 FREE http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4db5951a84dbd764677505
14 godina
offline
Re: Cod2 own cfg
hardrock kaže...

na ikonu kad kliknem, pise da treba nac pomocu web servisa... kaj sad?

 

EDIT: Sry

imas xfire il msn da ti preko team vievera pokazem...imam par konfi odlicnih pa da ih isprobas i da ti pokazem kako se to stavlja{#}

GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN
12 godina
neaktivan
offline
Re: Cod2 own cfg

pozz....imam jednostavno pitanje hehehe....zašto nemogu kopirati cfg a idem u main i players i tamo je cfg koji dobijes sa codom kad instaliras i taj zbrišem ali novi nemogu zaljepiti... hvala

 

ivan
12 godina
neaktivan
offline
Cod2 own cfg

Kako ovo napraviti: KLIK!

Trebalo bi biti kao u imen da se tako mijenja, probao sam to staviti u cfg u main folderu al' ne ide?

 

Napomena: Svaki novi red je promjena

Tražim starije BUG-ove...na PP...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice