C&C Conquer igre

poruka: 32
|
čitano: 4.934
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
protjeran
offline
C&C igre

Kakva su vaša mišljenja o tome da li EA radi dobar posao sa ovom franšizom, meni se čini da ipak previše forsiraju C&C svijet. Evo trenutno rade na C&C 3 expanziji, C&C taktičkoj pucačini i red alertu 3

meni se ipak čini da će sve ovo dovest do zasićenja igrača c&c svijetom

Ja sam ne očekujem neke vrhunske igre, vi?

 

 

edit:nek mi neki mod sredi ime teme

AMD Turion 64 X2 Dual-Core Mobile Technology TL-58 - 1.9 GHz
ATI Mobility Radeon HD 2600
2GB RAM
160 GB HDD
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.2.2008 13:58 (Prince-Artas).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: C&C igre
Za ove dvije me boli briga, ali ako unište Red Alert 3 krvi ću im se napiti

P.S. Po meni je NFS forsiranje a pogotovo noviji nastavci koji bi se trebali zvat Pimp my ride
16 godina
neaktivan
offline
C&C Conquer igre

za mene najbolja njihova igra je c&c tiberian sun

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
C&C Conquer igre

C&C... Tiberian Sun je bio zakon... a nije ni RA2 bilo los...

Bit ce totalna pusiona ako upropaste serijal svojim komercijalističkim pristupom igrama, tipa "bitna je grafika, patcheve ne izdajemo, ali zato nova verzija igre svakih 6 mjeseci."

 

Upropastili su i NFS serijal... zadnji dobar nastavak je bio NFS 3 Hot pursuit :D :D

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: C&C Conquer igre

Meni su zakon bili Generals i Zero Hour, ovaj novi mi je katastrofa

16 godina
neaktivan
offline
C&C Conquer igre

Meni su C&C strategije sve bile odlične osim ove zadnje koja mi je bezveze.


i cant wait 4 a weekend 2 begin
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
C&C Conquer igre

Meni bas kontra... Generalsi opcenito pusiona, a ovaj zadnji (Tiberium Wars) mi nekako ima štih starog Tiberiun Sun-a

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
C&C Conquer igre

Najbolja mi je red alert 2 sa ekspanzijom...

Odlična mi je generals jer s gla mogu prakticirati bitch tactike (čitaj gerila) Osmijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
C&C Conquer igre

Volim sve C&C-e osim Generalsa. Keep them coming.

 

Brotherhood of Nod FTW.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
C&C Conquer igre

Tiberium sun mi je bila njihova najbolja igra do izlaka C&C3 Tiberium warsa. Inače, C&C su mi najbolji serijali RTS-a !

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: C&C Conquer igre
Core2Duo2 kaže...

Tiberium sun mi je bila njihova najbolja igra do izlaka C&C3 Tiberium warsa. Inače, C&C su mi najbolji serijali RTS-a !

 Pa dobro, sad tako extremne izjave ne bi bas koristio :D :D
16 godina
neaktivan
offline
C&C Conquer igre

Definitivno su mi najbolji i najzabavniji bili Generals i Zero Hour...makar mi je i Tiberium Wars bio jako dobar ali nisam ga dugo igro brzo mi je dosadio :(

Zero  Hour  mi  je  najbolji  sviđa  mi  se  širok  izbor  jedinica  i  mogucnosti  borbe....


May The Force be With You DuDe!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
C&C Conquer igre

Nek forsiraju, zasada tih igara nikad ne fali. Tiberium wars ftw, red alert 2 isto a trojka se sad ceka. Generali i expanzija su takvo smece da ne zasluzuju nositi naziv C&C i to tako zamjeram EA da to nije normalno. Zao mi je jedino westwooda malo, samo da se tak nes i blizzardu ne dogodi!


...:::MB Gigabyte M55S, AMD Athlon X2 64 4000+, 2x1GB Kingmax 800Mhz,Gainward GeForce 7900GS 512MB,160GB & 250GB Seagate Baracuda & 750GB WD external,Foltron 500W Blue,Thermaltake Soprano case,MX518 gaming mouse,Audigy2,Samsung SyncMaster 226BW,2X Pioneer DVD/RW:::...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: C&C Conquer igre
Darth Punisher kaže...

Definitivno su mi najbolji i najzabavniji bili Generals i Zero Hour...makar mi je i Tiberium Wars bio jako dobar ali nisam ga dugo igro brzo mi je dosadio :(

Zero  Hour  mi  je  najbolji  sviđa  mi  se  širok  izbor  jedinica  i  mogucnosti  borbe....


 meni ne jer su se udaljili od prvobitne teme, od tiberian suna

meni su jedini dobri tiberian sun, redalert i juris rivenđ
16 godina
protjeran
offline
C&C Conquer igre

imo generalsi su dosta bolji od ovog zadnjeg nastavka koji nije donio ništa novo, pa čak je i koristio onaj prastari engine (iako solidno modificiran)

čisto muzenje para


AMD Turion 64 X2 Dual-Core Mobile Technology TL-58 - 1.9 GHz
ATI Mobility Radeon HD 2600
2GB RAM
160 GB HDD
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
C&C Conquer igre

ja mislim da više rts-ovi neće više bit dobri ko nekad

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: C&C Conquer igre
albundi kaže...

ja mislim da više rts-ovi neće više bit dobri ko nekad

  Uh cekaj da vidimo Starcraft 2 pa onda to ponovno reci Namigiva

May The Force be With You DuDe!
16 godina
neaktivan
offline
RE: C&C Conquer igre
Lightning kaže...
Core2Duo2 kaže...

Tiberium sun mi je bila njihova najbolja igra do izlaka C&C3 Tiberium warsa. Inače, C&C su mi najbolji serijali RTS-a !

 Pa dobro, sad tako extremne izjave ne bi bas koristio :D :D
 malo sam to krivo sročio, uglavnom htio sam reći da je C&C definitivno najbolji serijali RTS-a Namigiva
16 godina
neaktivan
offline
RE: C&C Conquer igre
Lightning kaže...

Meni bas kontra... Generalsi opcenito pusiona, a ovaj zadnji (Tiberium Wars) mi nekako ima štih starog Tiberiun Sun-a

 Istina Generalsi su bez veze RA2 owna

Do you not understand? To lose is to die! You may win a thousand fights, but you can only lose one.
16 godina
neaktivan
offline
RE: C&C igre

forsiraju, forsiraju.... Mene to toliko ne brine...Belji se

16 godina
neaktivan
offline
C&C Conquer igre

najbolje od serijala mi je tiberium wars, slažem se da forsiranje može uništiti serijal, najbolje bi bilo da iz istog serijala izdaju igre u intervalima od 1 pa na više godina

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: C&C igre

Po meni je C&C Tiberum Wars jako dobra igra.

--
Ima i jedna misija u Zagrebu...


by Mario Novak.
Tko je bio prvi overclocker? Nikola Tesla,prvi je uništio električnu centralu tijekom OC-a.
16 godina
offline
RE: C&C igre

C&c renegade da li ga je tko igrao?

16 godina
neaktivan
offline
RE: C&C igre

Da, jos dawno, jako dawno :D ali koliko ga se sjecam jaaako zanimljiva stvar  :D

te imam je u dobrom sjecanju :D

 

Sad ce ovaj C&C: TIBERIUM izici, pa cemo vidjeti malo takticki shooter u svijetu TWarsa :D

 

C&C sam svaki igrao, te nadam se nadolazecem RA3; a do tad vjezba se na TW, jer smatram da ce koncept biti slican, a ja cu pwnam na pocetku odmah :D


"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
16 godina
offline
RE: C&C igre

ma ja san daavno peglao po red alertu a sad malo peglam Tiberium Wars po netu

16 godina
neaktivan
offline
C&C Conquer igre

Upravo citam da je TIBERIUM (C&C takticki shooter) otkazan. Valjda nije zadovoljio neke standarde koju se sebi developeri postavili.

Vise volio C&C kao strategiju, tak da me ovo puno ne dira. Uglavnom, ovo usput potvrdjuje da ce iduca C&C igra izgleda biti strategija. Trebamo li se nadati GENERALS 2?

"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: C&C Conquer igre
Adisuki kaže...

Upravo citam da je TIBERIUM (C&C takticki shooter) otkazan. Valjda nije zadovoljio neke standarde koju se sebi developeri postavili.

Vise volio C&C kao strategiju, tak da me ovo puno ne dira. Uglavnom, ovo usput potvrdjuje da ce iduca C&C igra izgleda biti strategija. Trebamo li se nadati GENERALS 2?

 Di si Adi caree.... kolko dugo mi nismo igrali C&C.....joojj..... 
when my mama ask me will I change I tell her yeah, but it's clear I'll always be the same Until the end of time
16 godina
neaktivan
offline
RE: C&C Conquer igre
// Kad smo već kod toga, jel netko instalirao ovu Red Alert što smo dobili na poklon na BUG-ovom DVD-u?! Zanima me kak se instalira, i radi li pod XP il treba imat instaliran DOS emulator?
"U bezptičju i krava zvuči kao slavuj"
16 godina
neaktivan
offline
C&C Conquer igre

Od svih C&C igara Red Alert serial mi je najbolji i jedva čekam ovu 3 da izađe. Još kad bi i Blizzard izbacio Warcraft IV bilo bi sve kao u stara dobra vremena!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: C&C Conquer igre

Radi pod XP-om i ne treba ti DOS emulator. Odpakiraš, snimiš na cd, uključuš compatibilitiy  i igraš.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice