Call of Duty: Modern Warfare II izdvojena tema

poruka: 1.031
|
čitano: 291.717
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Alex Mercer kaže...

Sami Warzone tj. battle royale mod je besplatan, a u plaćenoj verziji se dobije još i kampanja, klasični multiplayer i spec ops.

Rekoše mi ovo " Warzone je igra zasebno temeljena na Call of duty modern warfare i ona je besplatna, međutim ima samo jedan mod igre i igra se u multyplayeru...
Ukoliko zelite igrati bas Call of duty Modern Warfare Singleplayer i Multyplayer bas te igrice, morate kupiti igricu ali povezana je sa Warzone-om, znaci trebali bi prvo skinuti Warzone..."

 

Dakle, trebam kupiti COD Warfare jer mi treba za klinca Single player mod, a ne MP..

Samo mi nije jasno što mi je kolega napisao... da prvo trebam skinuti besplatni Warzone da bih kupio COD Warfare Single player misije ?!

 

Meni se čini obrnuto..a nemam pojma, nisam baš u tome obučen...

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
2 godine
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

a kojeg vraga im ovo znači ?

nisu mi skinuli s Dinersa, ali mi stoji u Dinersu da će skinuti...

 

pogledajte što mi piše za COD Warfare 

 

 

Pa, kako da skinem igru, ako sam ju kupio, nemam pojma..

Support im je katastrofa.

Ne možeš s nikim pisati chat, samo bot odgovori, općenito.

 

btw ;

 

aha, novac je bio na čekanju dok ne skinem igru...počelo je skidanje, skoro 180 GB brzinom 20 mbps ..do jutra će ju skinuti pa javim...  

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.9.2022 22:31 (Zaporožac).
 
0 4 hvala 0
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Vidim, najgore je kad bot s botom komunicira.

مرګ ژوبله
 
8 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Super64 kaže...

Vidim, najgore je kad bot s botom komunicira.

Što ti je to trebalo ?

Kompleksi, jadan život, što ?

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Tri dana kupuješ igru. T R I! Postoje samo dvije opcije ili si trol ili si glup.

مرګ ژوبله
 
3 0 hvala 0
9 godina
online
Call of Duty: Modern Warfare II

Krepavam 

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

I onda se čudim šta ljudi i dalje radije stoje u redu i plaćaju kešom, dok samoposlužne zjape prazne, srećom jer proletim kroz njih.

Nije sramota ne znati, pitati, ali brate....bitno da si to ti uspio, prvi put iz treće :)

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II
zna li tko kad ce biti objavljeni sluzbeni sistemski zahtjevi ?jedino me to koci od kupnje igre
Samobor je lepa varoš
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
geek_boy kaže...
zna li tko kad ce biti objavljeni sluzbeni sistemski zahtjevi ?jedino me to koci od kupnje igre

 

Mislim da se ne moras brinuti previše i da ne budu puno viši od MW19 s obizrom da je primrano rađeno za konzole.

 

Možda daju zahtjeve sljedeci tjedan kad imaju onaj NEXT event ili eventualno kad bude beta krajem mjeseca.

twice the pride double the fall
15 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II
ak je ovo istina onda stvarno nemam brige za full igru ,ne vjerujem da ce do izlaska igre zhatjevi porasti
Samobor je lepa varoš
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

ekipa vrijedi pogledati live  

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Izbacili slide canceling, navodno bunny hopping je meta za movment, mape DALEKO bolje od mw2019 (barem ove 3), gunplay i sound odlican kao i 2019, footsteps se mogu lijepo čuti. To je sto se tice MP, warzone ide nesto kasnije. I potvrdili su tarkov mode DMZ.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.9.2022 21:03 (Dr.Feel).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Ima neki rezime svega?

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

jel ima opet neka shema za kupit jeftinije od 70€?

Welcome my son...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

A uffff, ima dosta toga pa nemojte zamjerit ako skačem s jedne teme na drugu. Po meni ovo ne izgleda nimalo loše na prvu. Svi govore da je kretanje sporije ali meni se čini baš suprotno. Mape koje su prikazali su napokon svjetlije, pune boje, 3 lane i kolko mi se čini spawn system je sličan onome iz originalnog MW2. Nisam primjetio da se ekipa random spawna na sredini mape, već svaki tim ima par pozicija na svojoj strani na kojima se spawna. Oružja se čine dosta broken. Tipa onaj FENNEC ima pun k metaka, abnormalno brzo bljuje van i skida na velikoj udaljenosti....a to bi trebala biti submachine gun.  Al i da nije, opet ne smije biti tako op, tako da će biti ispravljanja definitivno do izlaska pune igre. Recoil je na pojedinim puškama jako dobar, te ga treba znati iskontrolirati što i nije tako loše. Neki killstreakovi su uvećani za +1 (npr. UAV na 4, Cruise Missle na 6, ...). Potvrđeni su još i Air Support, Chopper Gunner, AC-130, Juggernaut, neki dron koji na sebi ima C4. Ima nekih fora equipmenta kao ona kamera šta se može zaljepit bilo di pa registtrira pokrete, shock granata koja te paralizira, ... Nema Ninje/Dead Silenca kao perka već isto kao na MW 2019 pod Fields Upgrade. Jedna od najvećih zamjerki mi je šta su uveli pogled iz 3.lica, te kad koristiš ADS onda ti automatski prebaci u 1. lice. Taj prijelaz je malo sporiji ali opet je to po meni strašno velika prednost za nekoga tko igra na takav način mu je FOV ogroman za razliku od 1. lica. Ako to stave u poseban mod onda ok, ali meni se čini da to vrijedi za sve modove pa tko voli.....Napokon su izbacili slide canceling. Uz konstantno lajanje velikog broja komentatora, teško je bilo čuti zvuk, ali na pojedinim momentima kao da se isti "lomio" na nekim puškama i zvučalo je čudno. Može biti i do streama, tako da to treba uzeti s dozom opreza. U WZ su prikazali da će biti lokacije iz starih mapa Highrise, Quarry, Airport(Terminal), Dome iz MW3. Vrlo vjerovatno da će sve stare mape doći kasnije kao neki oblik DLC-a ili kroz nove sezone. Fora mi je šta se sad gore na sredini ekrana prikazuje naziv točne lokacije na kojoj se nalaziš + smjer + koordinate, te su uveli proxy chat i izbacili steady recoil. Također, napravili su i WZ mobile koji po meni izgleda očajno, em grafika, kontrole, hitmark preko pola ekrana..nznm, izgleda mi loše. O DMZ-u ni riječi. Sve u svemu, polako sa preordanjem. Ajmo prvo probat betu pa se sami uvjerit da ne bi bilo kao na BF 2042. Ako je netko isto pratio, volio bih čuti i njegovo mišljenje o svemu ovome.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Pa khm, čist ok. Ne mogu vjerovat da mi je na moment kad lik stoji na balkonu i gleda prema rijeci, grafika izgledala kao da je BF u pitanju. Zvuk oružja odličan. Moglo bi ovo bit Verdansk 2, u dobrom smislu. 

 

nickmercs WZ 2.0 gameplay

مرګ ژوبله
 
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Super64 kaže...

Pa khm, čist ok. Ne mogu vjerovat da mi je na moment kad lik stoji na balkonu i gleda prema rijeci, grafika izgledala kao da je BF u pitanju....

 

 Hahah da da, slažem se. I nznm jesi primjetio ali u jednom momentu se neki lik pomoću nečega držao na nekom zidu, a jedan dok je puco se bacio na leđa.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
10 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Sickness kaže...
Super64 kaže...

Pa khm, čist ok. Ne mogu vjerovat da mi je na moment kad lik stoji na balkonu i gleda prema rijeci, grafika izgledala kao da je BF u pitanju....

 

 Hahah da da, slažem se. I nznm jesi primjetio ali u jednom momentu se neki lik pomoću nečega držao na nekom zidu, a jedan dok je puco se bacio na leđa.

 Ne znam, al sam primjetio zanimljiv detaljčić na 10:16 videa. Na reloadu kalaša, lik drži zatvarač u zadnjem položaju i mjenja okvir. Ne mjenjaš okvir pa ponovo repetiraš. Okvir zamjeniš i pustiš zatvarač, metak je odma u cijevi. Lijepi, lijepi detalj.

 

EDIT: o DMZ ništa, ali Raids??????? (2:14)

 

مرګ ژوبله
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.9.2022 9:55 (Super64).
10 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Danas je PS beta pa cemo vidjeti kako to u praksi izgleda dok obicni smrtnici igraju online. Na eventu je sve bilo u idealnim uvjetima:PC skup ko auto, monitor 240-360Hz, LAN umrezenje. Ova formula1 mapa bi takoder trebala biti u rotaciji danas.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Dr.Feel kaže...

Na eventu je sve bilo u idealnim uvjetima

 A kolko sam vidio, zahtjevi su poprilično iznenađujuće slabi. Javi svakako dojmove :)

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
3 godine
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Dali se mogu mape birati u mp?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Boris grozni kaže...

Dali se mogu mape birati u mp?

 Zasada ne.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

vote moraju stavit, to je dobar fićur i deračina u lobbyu i nikako disband lobbya između partija

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Prvi dojmovi Jackfragsa:

 

 

  • prva stvar koja mene veseli SLICE CANCELING IS GONE, hvala kurcu
  • detalji,animacije i zvukovi pljuca su fantazija kudos IW
  • općenito neki sitni detalji po mapama,particle efekti itd stvarno jebeno odrađeno
  • količina contenta s kojom igra izlazi u prvih mjesec dana je nevjerojatna, kao zadnja 3 Battlefield zajedno ( naravno vidjet cemo dali bude sav taj content donekle kvalitetan)
  • teško reci ali na momente mi se TTK čini insane, doslovno instagib to bi trebalo malo tweakati možda
  • pucanje izgleda jako dobro odrađeno možda na moment visual recoil malo too much ali treba to prvo probati
  • pokušavaju izmislit kotač sa novim perk sistemom ( počneš sa dva, dva dobis kako game odmiče) treba to probati pa budemo vidjeli
  • puno ljudi hvali novi sound engine
  • neznam dali ima vote map
  • disbandanje lobbya??

 

 

Sve u svemu na prvu izgleda jako dobro, ko bi rekao da jedan COD s kojeg se svi sprdavaju je postavio standard za AAA igre s obzoriom na količinu polisha i contenta no naravno sve to s dozom opreza treba gledati i budemo vidjeli kad izađe.

Na papiru ova igra  je sve kaj sam ja očekival da BF2042 bude; puno contenta,odličan final polish itd. itd. s obizrom da su se hvalali da su radili igru 3 godine, a na kraju sam dobio hrpu izmeta.

 

Jedva čekam da probam betu sljedeći četvrtak.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.9.2022 10:04 (dad0r).
Moj PC  
6 0 hvala 1
15 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Igra izgleda miljama ispred 2042. Onaj video nadogradnje oružja je svemirski brod za ono što su stavili u 2042 gdje customizacija i večina toga u meniju izgleda kao da je radio neki srednjoškolac. Baš onak basic.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Još da su ubacili bar malo uništenja okoline totalno bi me privukli. 

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Ovo što je Jack prikazao u videu je beta? Osim nekih komičnih detalja sa ragdollom (to ne utječe na samu igru baš nikako), ovo izgleda i zvuči kao gotov proizvod. Predobro je ispolirano, još kad shvatiš da neki nakon godinu dana gotovu igru ne mogu dovesti u red. Svaka im čast. Očekivao se upgrejd mw19, to se po viđenom i dobilo. Koliko je puta naglasio poboljšani zvuk u igri, to je za MP bitno za WZ ponekad presudno. Još se samo možemo nadat da će radit pristojno na prosječnim mašinama i bit će to dobro.

مرګ ژوبله
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Napokon dobra igra za utuć dobre sate po zimskim danima.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Raids mod, a nekakvo kakti objašnjenje. Ofrlje, ali eto, barem nešto https://www.dexerto.com/call-of-duty/what-are-raids-in-modern-warfare-2-new-mode-explained-1931012/

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Super64 kaže...

Ovo što je Jack prikazao u videu je beta? Osim nekih komičnih detalja sa ragdollom (to ne utječe na samu igru baš nikako), ovo izgleda i zvuči kao gotov proizvod. Predobro je ispolirano, još kad shvatiš da neki nakon godinu dana gotovu igru ne mogu dovesti u red. Svaka im čast. Očekivao se upgrejd mw19, to se po viđenom i dobilo. Koliko je puta naglasio poboljšani zvuk u igri, to je za MP bitno za WZ ponekad presudno. Još se samo možemo nadat da će radit pristojno na prosječnim mašinama i bit će to dobro.

 

Zahtjevi nisu nest puno veci nego za MW19,trebalo bi to dobro raditi.

 

Ovo su sluzbeni zahtjevi za betu:

 

Modern Warfare 2 recommended requirements (1080p, 60fps, high settings)

  • OS: Windows 10, 64 Bit 
  • CPU: Intel Core i7-4770K or AMD Ryzen 7 1800X
  • GPU: NVIDIA GeForce GTX 1060 or AMD Radeon RX 580
  • RAM: 16GB RAM
  • STORAGE: 25GB
  • SOUND CARD: any DirectX Compatible card
twice the pride double the fall
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice