Call of Duty: Modern Warfare II izdvojena tema

poruka: 1.031
|
čitano: 291.810
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II

Stvar je da je oruzja puno lakse levelati u obicnom MP nego u Warzone, ako bude sistem isti kakav je bio sa prijasnjim cod igrama, ali ipak pretjeruju sa cijenana, ne mogu si opravdati 70€ na CoD nikako

13 godina
online
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
BeLLicus kaže...

 

 Ma šta tu imaš za 70 eura? No brain kampanju od 10 sati, pa to smo prelazili kao klinci. Necu sigurno to igrati. Hrpetinu dosadnih modova, tdm, domination, ono sranje gdje je i ai ukljucen u mec. Od dobrih stvari imas hostage rescue i sd mod. Warzone free to zanima ionako najveci broj populacije to je jednostavno tako. 525kn je puno, hrpa modova sluzi samo za zagrijat ruku imas 2 3 dobra moda koliko god to gotov proizvod bio i koliko kazes da ima hrpa svega 90% toga ljudi nece ni pogledati. 

 Nemaš, ali geldam realno na situaicju. I kruh od 399grama ne vrijedi 14,99kn, ali je to sada tako. Sve je otišlo gore pa tako i igre i boli ih briga.

 

Uspoređujući sa BF gledajmo to ovako, jednostavno je.

 

BF nema kampanju, ima 2 dobre mape, jedan kvalietno urađen mod koji moraš čekati tjednima da ga vrate (exodus). Hazard zone lol. 

cod će imati kampanju, bar 4-5 sati malo filmske akcije, mp u kojem imaš 10x više sadržaja ko voli levelat i igrat se u gunsmithu, spec ops koji šačica ljudi voli

Escape from tarkov mode novi.

Warzone koji je džaba ali brže idu leveli oružja kad imaš full game.

 

Ne vrijedi možda 70, ali gledajući konkurenciju, ako cod ne vrijedi ni 50, onda bf vrijedi 10.

 

Ajmo bit realni da je sve skuplje tako i to.

 

Ja sam uzeo sjajan auto za 17500 prije 1g. Svi rekli lud si čovjek. Sad takbi auti idu 25k eura na tržištu?

Ludi su ti šta su digli cijene jer toliko ne vrijedi, ali opet netko misli da je super prošao.

 

U svakom sluačju, realno objektivno gledano tržište trenutno, ako si casual gamer za opucat koji sat između posla/obitelji/obaveza cod je savršen.

 

I to ponavljam govori fan bf sa preko tisuću sati u serijalu...

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
fila2208 kaže... 

Ne vrijedi možda 70, ali gledajući konkurenciju, ako cod ne vrijedi ni 50, onda bf vrijedi 10.

 

 

 Ako prihvatim ovu logiku, Apex je 0 eura, onda mi BF vrijedi -50 eura. 

مرګ ژوبله
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Nego daj ti fila2208 reci meni kako ti se igra vrti na toj tvojoj grafi ?

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
online
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Super64 kaže...
fila2208 kaže... 

Ne vrijedi možda 70, ali gledajući konkurenciju, ako cod ne vrijedi ni 50, onda bf vrijedi 10.

 

 

 Ako prihvatim ovu logiku, Apex je 0 eura, onda mi BF vrijedi -50 eura. 

 Pa realno Apex bi trebao koštati bar 25-30e.

 

Logika ili ne situacija je takva. Apex je sjajan naslov i super da je free, no realno koštao bi bar 30, što je opet više od realne cijene bf iako je samo mp, kao i bf.

 

No nebitno, otišla diskusija u krivom smjeru.

 

Da je igra skupa skupa je. Da je sve poksupilo što realno što nerealno je, ali eto.

Tko može bude uzeo, tko ne može neće ili će čekat popust. Jednsotavno.

 

Sickness kaže...

Nego daj ti fila2208 reci meni kako ti se igra vrti na toj tvojoj grafi ?

 Optimizirane postavke, ne treba mi izgled u mp igri i imam 100-120, neke dipove ali nadam se da će finalna bolje raditi.

Zasad sam jako zadovoljan.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
fila2208 kaže...

 ajde mi linkaj video na neku konkretniju destrukciju u novom bf2042?

 

https://www.reddit.com/r/battlefield2042/comments/xrnl6f/the_most_beautiful_map_rework_confirmed_for_the/

uteče Medžedža!
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Prvo me na Kinguinu zavaljaju za 46 eura , dali mi igru iz 2009 . Tako da me je ovo ispalo super jeftino , jer nikom ne moram hebat mater

. Super zadovoljan        

Godisnji od 3 mjeseca upravo pocinje Godisnji od 3 mjeseca upravo pocinje
Eire
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
animosity_frenzy kaže...
fila2208 kaže...

 ajde mi linkaj video na neku konkretniju destrukciju u novom bf2042?

 

https://www.reddit.com/r/battlefield2042/comments/xrnl6f/the_most_beautiful_map_rework_confirmed_for_the/

 Stvarno si neumoran, svaka čast.

skriptirani levolution,..nešto što su na kraju u bf4 svi mrzili.

Zašto igra nije tako izašla prije god dana...ej, alo prije god dana.

 

U godinu dana su malo ispolirali igru, dodali dve mape koje su isječene pa vraćene i reworkali 2 mape.

5 oružja od kojih jedno samostrel i pištolj.

Što je još ponuđeno u toj igri? Kakav je trenutno nivo destrukcije na recimo...svim mapama u bf2042? šta možeš odvalit ploču sa nasukanog broda ako stisneš e?

 

sve to i bolje je imao bc2...i ironično bc2 mape su još i najbolji dio igre zajedno sa bf3.

 

btw. jel vrijedi skyrim 70eura??

 

DukeOs kaže...

Prvo me na Kinguinu zavaljaju za 46 eura , dali mi igru iz 2009 . Tako da me je ovo ispalo super jeftino , jer nikom ne moram hebat mater

. Super zadovoljan        

 

 

eto, ima i kome je 100e za cod malo 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.9.2022 18:37 (fila2208).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
fila2208 kaže...

 Stvarno si neumoran, svaka čast.

 Također.

skriptirani levolution,..nešto što su na kraju u bf4 svi mrzili.
Evo još:

Zašto igra nije tako izašla prije god dana...ej, alo prije god dana.

 

Nemam pojma. Zato jer su žurili izdati igru da poberu pare, pa su je pustili kada je u osnovi bila u alphi.

uteče Medžedža!
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Ok al ne kužim, destrukcija opravdava cijenu? Mislim da COD igrače to baš ne zanima previše, tak da ne kužim.

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Super64 kaže...

Ok al ne kužim, destrukcija opravdava cijenu? Mislim da COD igrače to baš ne zanima previše, tak da ne kužim.

 

Ja sam samo odgovorio na pitanje o konkrenijoj destrukciji u zadnjem BF-u. U ostalo nisam ulazio.

uteče Medžedža!
13 godina
online
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
animosity_frenzy kaže...
Super64 kaže...

Ok al ne kužim, destrukcija opravdava cijenu? Mislim da COD igrače to baš ne zanima previše, tak da ne kužim.

 

Ja sam samo odgovorio na pitanje o konkrenijoj destrukciji u zadnjem BF-u. U ostalo nisam ulazio.

 80% iste su, ponavljam, bc2 mape, i to sve govori.

Ovo što možeš tu i tamo na ovim halama rupu napravit....nekad si i tenk mogao kroz zid provozati.

 

Manje bitno, ima bf tema, tamo je rasprava pa možemo tamo nastaviti. 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
14 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Moj PC  
0 4 hvala 0
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Mrak, super, fantazija. Stvar koja je ušla u legendu i prepričavanja među dedekima, jer nakon bete to nitko nije vidio. 

مرګ ژوبله
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Salty BF fanovima se ne sviđa što je isti taj cod kojeg su godinama ismijavali sada bolji u skoro svakom pogledu od propalog BF-a. Eno imate svoju temu pa se tamo tješite. Ovdje nećete nikoga ubijediti.

 
6 0 hvala 0
11 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Dzizzus koga briga za BF u COD temi?.....

Ako zelimo raspravljat o BFu otici cemo u tu temu zar ne.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Nekak mi se cinilo da sam igral vise 

 

 

Invasion uglavnom, jeben mod

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Deep dive video

Vec sam pisao o tome kako mi je 120fps mode u beti fantastican na Ps5 pogotovo uz VRR.

Mislim da ce rijetko tko odabrat 60fps mode ako ima 120hz tv.

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Fps-a sto vise to bolje bez obzira na hz monitora u tvom slucaju tv-a... Naravno da nije na odmet imati i monitor recimo sa minimalno 144hz-a da ne dolazi do nezeljnog schreen tearinga... Ali ukoliko netko ima pc koji razvija recimo 100fps-a (lock), a monitor sa 60hz, igrica ce mu puno puno bolje i fluidnije raditi na 100fps-a uz screen tearing nego recimo da locka na 60fps zbog monitora jer eto ima 60hz-a...

 

Meni na najzahtijevnijoj mapi u ovoj beta verziji ne pada ispod 100fps-a ako se radi o tdm-u, ukoliko se upali S&D ne pada ispod 110fps-a iako koliko sam uspio viditi 80% ekipe nema blage veze kako se igra S&D, pojma nemaju sta rade, znaci jednostavno nemam zeludac za probavljati taj debilizam, tako da mislim da necu ni paliti S&D prvih par mjeseci dok se ljudi ne nauce igrati...

Na ove druge 2 mape, radi mi na 120-145fps-a...Na monitoru od 144hz-a... Sve to izgleda jako dobro i fluidno ali iskreno receno, ukoliko se ne postigne taj minimum od 100fps-a nebi trebali kupovati igricu, vec na 80 se vidljivo uocava sjeckanje slike i bukvalno receno nije igrivo...

Nadam se da ce napraviti u full verziji jos neke mogucnosti podizanja fps-a uz neki config koji ce se moci slagati ali zivi bili pa vidjeli 

 

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
MEGATAMA kaže...

Deep dive video

Vec sam pisao o tome kako mi je 120fps mode u beti fantastican na Ps5 pogotovo uz VRR.

Mislim da ce rijetko tko odabrat 60fps mode ako ima 120hz tv.

 

 

 

Ne moras birat, niti ne mozes zapravo jer unutar igre nema modova za biranje, igra se sama prilagodi tvojim postavkama odnosno ekranu.

 

Ako ti je na 60hz ide ti visa reza, ako ti je na 120 ide niza reza automatski s visim framerateom 

11 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Arnold Šrafncinger kaže...
MEGATAMA kaže...

Deep dive video

Vec sam pisao o tome kako mi je 120fps mode u beti fantastican na Ps5 pogotovo uz VRR.

Mislim da ce rijetko tko odabrat 60fps mode ako ima 120hz tv.

 

 

 

Ne moras birat, niti ne mozes zapravo jer unutar igre nema modova za biranje, igra se sama prilagodi tvojim postavkama odnosno ekranu.

 

Ako ti je na 60hz ide ti visa reza, ako ti je na 120 ide niza reza automatski s visim framerateom 

Samo sam morao promjenit u ps5 postavkama da je preferiran mod performanse i onda automatski ide na 120fps.

13 godina
online
Call of Duty: Modern Warfare II

 

Raids u codu...zanimljivo, ali pozdrvaljam bilo klakav dodatni sadržaj.

 

 

 

malo detlajnije o dmz

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2022 8:43 (fila2208).
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
fila2208 kaže...

 

Raids u codu...zanimljivo, ali pozdrvaljam bilo klakav dodatni sadržaj.

 

 Iskreno se nadam da će raids biti nešto slično Hunt: Showdown. Skoro sam to ubo kad sam malo gledao gameplay. Vrlo zanimljiv mod, ali me odbila ta western tematika. Mislim da bi to u CODu moglo funkcionirat bolje i od DMZ-a (iako za oba moda treba jako dobar AI). A osobno draži su mi timovi od po tri nego lone wolfanje u Tarkovu (anksioznost i klaustrofobija, kao u horror igri mi ne sjeda baš). 

مرګ ژوبله
12 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Još malo info o DMZ (nepotvrđene info)

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
online
Call of Duty: Modern Warfare II

mrski se vidimo na nekim novim naslovima? 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
fila2208 kaže...

mrski se vidimo na nekim novim naslovima? 

 Haha nisam stigao probati betu ali po viđenom dosta me podsjeća na stari COD pa se vjerojatno i vratim. Još i ovaj novi mod ako dobro odrade može biti kao light verzija tarkova. 

 

 

 

EFT ipak ostaje No1 

13 godina
online
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
MRSKI kaže...
fila2208 kaže...

mrski se vidimo na nekim novim naslovima? 

 Haha nisam stigao probati betu ali po viđenom dosta me podsjeća na stari COD pa se vjerojatno i vratim. Još i ovaj novi mod ako dobro odrade može biti kao light verzija tarkova. 

 

 

 

EFT ipak ostaje No1 

 super, možda se skupi kvalitetna zajebancija na discordu jer je ts za fosile, a da ne pričam xfire hehe

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Nema ni TS-a više!!!???  

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Nisam znao da možeš probušit gume na vozilima, a onda ih i popravit. Pa onda efekt kad sa primarnog prebaciš na sekundarno oružje, tj. pištolj. Detalji s kojima se jack poigrao, a sigurno ih ima još gro.

مرګ ژوبله
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.10.2022 18:08 (Super64).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

 

 

 

 

ovo ko film izgleda.

 

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
4 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice