BF3 Squad Rush Turnir

poruka: 1.326
|
čitano: 115.152
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield 3
15 godina
neaktivan
offline
Re: BF3 Squad Rush Turnir

Prijavljujem dva squada!

 

Magnum

Kapetan: ex_Co7

http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/ex_Co7/stats/363588775/

 

I drugi je :

 

Unkonw(trenutacno)

Kapetan: Slammmer

http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/Slammmer/

 

Mozda bude i treci sq, ali o tome cu kasnije obavjestiti.

 

EDIT:

Moze li biti ff on?

[M|C] ex_Co7
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.4.2012 1:45 (Co7).
13 godina
neaktivan
offline
Re: BF3 Squad Rush Turnir
ja cu se prijaviti 99% ali jos si trazim ekipu... Pa javim... Napokon prava stvar... :)
http://g.bf3stats.com/pc/xcpZmxzk/53COP-ceco.png
13 godina
neaktivan
offline
BF3 Squad Rush Turnir

Nek nagrada bude pretplata na BUG časopis. Ovako će pobjednuku osim vječne slave bit podareni epiteti ČITER HAXOR itd itd po balkanskom običaju :)

[M|C] 7emper_fi
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: BF3 Squad Rush Turnir
Ja bi igrao ali nemam skvada. Na velikim mapama s puno igraća mi komp šteka ali ovako do 8 igraća se mogu provući.
Dakle,neka mi se jave na pp slobodni strijelci tako da javim Zeri. Ili ako nekom fali 4. (za belu :))
13 godina
offline
Re: BF3 Squad Rush Turnir
Co7 kaže...

 

EDIT:

Moze li biti ff on?

 

Setup server je u biti isti kao setup koji se koristi na ESL-u s iznimkom na FF. Dosta sam razmišljao i u biti ovo ću prepustiti vama. 

Evo ankete vezane uz FF

 

 

22 FF ON
7 FF OFF
You should never underestimate the predictability of stupidity
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.4.2012 8:57 (Zero2).
13 godina
offline
BF3 Squad Rush Turnir

Anketa vezana uz limit u naoružanju:

 

Napomena za M320  - odnosi se samo na M320 Grenade Launcher a NE na Smoke (koji će svakako biti dopušten)

11 Claymore, RPG i M320 ON
22 Claymore, RPG i M320 OFF
You should never underestimate the predictability of stupidity
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
BF3 Squad Rush Turnir

Claymore - ON

RPG + M320 - OFF

FF - ON

 

Tako smo mi igrali na EDOM-u i mislim da su to OK postavke.

Clay ON zato jer je samo 4 igrača u pitanju pa za čuvanje nekih točaka dobro dođe pokoji clay.

Ja bi se radije pozabavio gličanjem i "zaobilaženjem" pravila... jer ako toga bude moglo bi biti problema.

Recimo, jedna od stvari koja smete mene i moj tim je prolaženje kroz zabranjene zone, ležanje u kutovima na način da ti samo glava i puška vire iz zida i sl.

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: BF3 Squad Rush Turnir
ma,nikakve zabrane na oružjima! Po tome se može zabraniti i rpg. I jedna i druga strana se brane i napadaju tako da je svima isto.
15 godina
offline
BF3 Squad Rush Turnir

Dodatno pitanje; TUGS, MAV, Spawn beacon. Dozvoljeni ili ne?

 

Koliko znam po ESL pravilima nisu dozvoljeni MAV i Beacon.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
BF3 Squad Rush Turnir

Koje ce mape biti igrane?

U koje vrijeme to sve pocinje?Mozda bi i ja mogao sastavit koju ekipu a mozda bi i mogao nagovorit sponzora za nekakve nagrade tipa modern warfare 3 account ili keyeve ili giftovi na steamu za neke manje igre,tek toliko simbolcina nagrada!

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
BF3 Squad Rush Turnir

Opet napominjem da je cijela ideja ovog turnira/lige da se malo propagira SQ Rush kao mod i da se svi zabavimo.

Za ozbiljno kompetitivno igranje tu će biti liga gdje dečki ulažu puno truda i vremena da bi nam dali nam infrastrukturu (web,admine, TS) i omogućili svim iste uvijete.

Ovaj turnir je "improvizacija" sa dostupnim alatima (battlelog, editgrid, BUG forum) i upravo zbog toga ne želim ići previše u detalje.

Za sad neka sve ostane na limitima iz anketa. Znam da će uvijek biti netko kome postavke neće ležati ali zbog gore navedenih razloga nemoguće je udovoljiti svima.

Ako se turnir pokaže uspješnim neka neka bude pokazatelj dečkima iz BCHR da uvrste 4vs4SQRush u ligu.

You should never underestimate the predictability of stupidity
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: BF3 Squad Rush Turnir
TomoR kaže...

Dodatno pitanje; TUGS, MAV, Spawn beacon. Dozvoljeni ili ne?

 

Koliko znam po ESL pravilima nisu dozvoljeni MAV i Beacon.

 

Što se mene tiče, sve navedeno bi dozvolio mada ne vjerujem da će moja ekipa koristiti išta od toga.

13 godina
offline
Re: BF3 Squad Rush Turnir
ImHere kaže...

Koje ce mape biti igrane?

U koje vrijeme to sve pocinje?Mozda bi i ja mogao sastavit koju ekipu a mozda bi i mogao nagovorit sponzora za nekakve nagrade tipa modern warfare 3 account ili keyeve ili giftovi na steamu za neke manje igre,tek toliko simbolcina nagrada!

Igraju se sve mape na način da se igraju 4 runde. Svaki tim bira mapu  2 x igra u napadu i 2 x u obrani. Na taj način svaka ekipa može imati svoju favorit mapu i nitko nije zakinut.

Početak turnira je 16.04.2012.

Čar svega je da nije problem sakupiti 4 igrača u određeno vrijeme a i za odigravanje meča treba vam najviše 45 minuta (puno puta i puno manje)

 

SVE INFORMACIJE VEZANE ZA TURNIR SE REDOVITO OSVJEŽAVAJU U PRVOM POSTU OVE TEME I NA:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/platoon/2832655391592636639/

 

 

 

You should never underestimate the predictability of stupidity
15 godina
offline
Re: BF3 Squad Rush Turnir
tak je. Kako anketa veli,nek tako i bude.
12 godina
neaktivan
offline
BF3 Squad Rush Turnir

kako i kome da se prikljucim dokly_hr

xfact
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: BF3 Squad Rush Turnir
Zero2 kaže...

Opet napominjem da je cijela ideja ovog turnira/lige da se malo propagira SQ Rush kao mod i da se svi zabavimo.

Za ozbiljno kompetitivno igranje tu će biti liga gdje dečki ulažu puno truda i vremena da bi nam dali nam infrastrukturu (web,admine, TS) i omogućili svim iste uvijete.

Ovaj turnir je "improvizacija" sa dostupnim alatima (battlelog, editgrid, BUG forum) i upravo zbog toga ne želim ići previše u detalje.

Za sad neka sve ostane na limitima iz anketa. Znam da će uvijek biti netko kome postavke neće ležati ali zbog gore navedenih razloga nemoguće je udovoljiti svima.

Ako se turnir pokaže uspješnim neka neka bude pokazatelj dečkima iz BCHR da uvrste 4vs4SQRush u ligu.

Ma da. Ovako je odlično bez ikakvog kompliciranja i samo zabava ništa više. Još jednom da pohvalim ideju te da kažem da se moj squad prijavljuje tijekom dana samo da skontamo ime {#}

 

Ali ipak što se tiče ovih zabrana, nema smisla dozvoliti M320, rpg radi spamanja na mcom dok se planta, ili kada se planta da se deaktivira. Svakako ni radio beacon ne bi valjalo dozvoliti neka se igrači potrude da makar jedan ostane živ pa nek se spawnaju na njega (moje skromno mišljenje).

Što se tiče claymorea, maaa, a šta će to ikom. Samo će ih stavljat na mcom, a ja bi to zabranio.

BF3 Battlelog: Dama_The_Crow (MMF uvijek ide na blef, malo pune a onda brzo prazne ti sef)
16 godina
offline
BF3 Squad Rush Turnir

Samo što manje prčkajte po pravilima, jer kao što Dado kaže, već bježimo od onog osnovnog koncepta. A i počinjem dobivati osip...

I used to play a little, but a little wouldn't do it, so the little got more and more.
 
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
BF3 Squad Rush Turnir

osnovnim pravilima smo se vec tolko priblizili HC-u, pa zasto onda nebi HC igrali {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: BF3 Squad Rush Turnir
xyan kaže...

osnovnim pravilima smo se vec tolko priblizili HC-u, pa zasto onda nebi HC igrali {#}

Mislim da bi sa 60 % i samo 20 ticketa runde završile za 5 min {#}.

 

 

You should never underestimate the predictability of stupidity
13 godina
neaktivan
offline
Re: BF3 Squad Rush Turnir
Zero2 kaže...
xyan kaže...

osnovnim pravilima smo se vec tolko priblizili HC-u, pa zasto onda nebi HC igrali {#}

Mislim da bi sa 60 % i samo 20 ticketa runde završile za 5 min {#}.

 

 

Pa upravo toliko i traju kada imas jaki tim attackera {#} Kad su jaki jedni i drugi onda oko 10 traju {#}

13 godina
neaktivan
offline
BF3 Squad Rush Turnir

becon treba biti on... jer trazi i od onih koji brane da maknu guz i nadju ga.. a ne stoje samo ukopani... clay isto ne vidim problema pogotovo nakon zadnjeg patcha(nestaje).... kao sto danny kaze vec ste malo previse pravila uveli... prva pravila uz ff on su cista 10.

http://g.bf3stats.com/pc/xcpZmxzk/53COP-ceco.png
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
BF3 Squad Rush Turnir

Beacon može da, to je taktička prednost za oboje strane...

 

Al ja bi da počme taj turir za ovaj vikend. Jer kako su počele rasprave oko pravila i sve aj ća posvađat će se svi ode. Nek se odrede pravila i ćao ko će igrat nek igra ko neće ne mora.

[M|C] 7emper_fi
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: BF3 Squad Rush Turnir
nooir kaže...

Beacon može da, to je taktička prednost za oboje strane...

 

Al ja bi da počme taj turir za ovaj vikend. Jer kako su počele rasprave oko pravila i sve aj ća posvađat će se svi ode. Nek se odrede pravila i ćao ko će igrat nek igra ko neće ne mora.

Nema potrebe za svađanjem, a pravila će biti kako ankete završe do sutra. Znači promjene se tiču samo FF i RPG/clay/M320 kombinacije. Sve ostalo ostaje kako je napisano u prvom postu teme.

Šta se tiče početka, vidjet ću koliko će se ekipa prijaviti do petka (Za sada je prijavljeno 6 ekipa). Ukoliko broj bude veći od 12 možda i limitiram broj jer će biti teško sve popratiti. U slučaju da bude tako možda i počnemo ranije.

 

Zato:

You should never underestimate the predictability of stupidity
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.4.2012 14:35 (Zero2).
12 godina
offline
BF3 Squad Rush Turnir

Ma kako god ja sam za {#}

BF3 Battlelog: Dama_The_Crow (MMF uvijek ide na blef, malo pune a onda brzo prazne ti sef)
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: BF3 Squad Rush Turnir
Soldier977 kaže...

Ma kako god ja sam za {#}

 

i ja skupa sa njim {#} {#}

My BF3 Battlelog: MasterChurner
13 godina
neaktivan
offline
BF3 Squad Rush Turnir

Pa bolje za vikend jer ponediljak početak radnog tjedna i nije baš idealna opcija...

[M|C] 7emper_fi
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
BF3 Squad Rush Turnir

prva pravila koja si stavio + no 32o/rpg+ ff ON... su jedina fer po meni i koja jamce zabavu....

http://g.bf3stats.com/pc/xcpZmxzk/53COP-ceco.png
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.4.2012 16:59 (ceco22).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
BF3 Squad Rush Turnir

Ima tko da treba igrača? nek mi se javi, hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: BF3 Squad Rush Turnir

Evo prijavljujem squad

 

 

Ime SQ: The Shabans

Kapetan: Dama_The_Crow

 

POzz :)

 

P.S.

Prije našeg svakog meča protivnici će morat istrpit intonaciju naše himne 

 

BF3 Battlelog: Dama_The_Crow (MMF uvijek ide na blef, malo pune a onda brzo prazne ti sef)
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.4.2012 18:42 (Soldier977).
12 godina
neaktivan
offline
BF3 Squad Rush Turnir

Evo i mi prijavljujemo team.

 

Ime: Masters of Shabans

Kapetan: MasterChurner

 

Pozz {#}

My BF3 Battlelog: MasterChurner
Moj PC  
4 0 hvala 2
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield 3
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice