Battlefield V

poruka: 8.825
|
čitano: 1.436.807
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
16 godina
offline
Battlefield V

Ima li koga da aktivno igra ovo? Uzeo sam igru na Steam summer sale popustu za šaku dolara pa svakih par dana malo upalim i čudim se jel moguće da sam ja toliko loš ili doslovno cca trećina igrača koristi neke cheatove. Imate neke savjete ili preporuke za neke servere?

 
1 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Battlefield V

Ne igram bas ali mislim da jos imaju community serveri koji su aktivno moderirani i imaju autokick za razne parametre kod cheatanja. Moras koristiti server browser i gledaj servere sa 'BoB' ili 'ROBOT' u imenu, a ne Official (najbolje kliknuti sort by name).

 

Probaj tamo pa ako i dalje budes mislio da trecina igraca cheata, onda nije to bio problem

 

 

16 godina
offline
Re: Battlefield V

Thx za savjet, budem probao te servere... A što se tiče moje forme, valjda sam previše odrastao na CoD 4:MW, gdje sam redovito na vise manje bilo kojem serveru bio u top 2-3 igrača. I sad nakon desetak godina neigranja upalim Battlefield i jednostavno ne mogu završiti u gornjoj polovici tablice  

2 godine
protjeran
offline
Re: Battlefield V

Ma dobro to je normalno. Battlefield skill dosta ovisi o pozicioniranju, vise nego samom ciljanju odnosno pucanju. A za to trebas utrositi malo vremena da naucis mape i kako se po njima sigurnije kretati, gdje je cover, koje su rute, flankovi itd.


BFV takoder nije obican obican Battlefield radi tzv. attritiona gdje dobijes jedan health pouch tako da si ogranicen u tome koliko metaka mozes popiti bez prijateljskih healova sto jos vise naglasava potrebu za dobrim pozicioniranjem.


Mozda prvo pocni igrati kao medic radi neogranicenih healova da se priviknes na to da igra nema auto-regen. Gameplay bi tako u pocetku trebao biti malo zahvalniji jer pretpostavljam da bez znanja o mapama gines u rekordnom vremenu pa ti igra odmah postane odbojna.
Negativna strana je to da je medic close range SMG klasa, ali nije ni to lose jer tako jos bolje ucis kako pushati naprijed uz smoke koji je obavezan na toj klasi.

16 godina
offline
Re: Battlefield V

Je, treba privikavanja i jako puno toga ovisi o poznavanju mape. Čim su mi se neke mape ponovile nekoliko puta sam uspio povezati par solidnih minuta. No, možda najveća razlika od CODa je da ne možes sam ići nešto raditi, bilo to zauzimanje flagova, branjenje položaja ili samo kretanje po mapi. Čim naletiš na 2-3 neprijatelja si u pravilu gotov, bez obzira na brzinu reakcije. 

 

 

i pogledao sam malo po yt koje su kombinacije oružja najbolje pa kad skužiš da ima nešto i u tome onda se može sasvim solidno igrati. 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice