Battlefield: Bad Company 2

poruka: 24.865
|
čitano: 2.910.950
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
RE: Battlefield: Bad Company 2 za PC
Gamer71 kaže...

moje mišljenje je da je grafika i atmosfera super, i paše mi to što ima dosta vozila.

al nekako mi s nije svidjelo to što s granatom ode pol zida lol

a timske suradnje ima ako se nađe prava ekipa koja koristi voice chat i dobro igraju!

 

da to je istina ovo za granatu to vam je isto i na bad company 1 koji sam igro sad na ps3 a i tako je na battlefield 1943 skroz ista stvar cini se da to razaranje nisu nista mjenjali al sve u svemu cini mi se jako dobar 

prodajem pozivnice za partis
15 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield: Bad Company 2 za PC

To da s granatom otide zide je dobra stvar barem se vise nitko nece kempat Smijeh

Ali ok, meni je grafika super, zvuk takoder.

A sto se tice timske igre i bf bc2 je ima i cod mw2 je ima, ali prema mojem misljenju je bf ima vise.

 

METALLICA!!!
15 godina
offline
Battlefield: Bad Company 2 za PC

Ako tako možeš sve strgati najbolje je zeti tenk i uništiti sve moguće kamperske lokacije ili jednostavno sve počistiti do temelja tako da si od kampera  siguran. xD

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
RE: Battlefield: Bad Company 2 za PC
uljez kaže...

To da s granatom otide zide je dobra stvar barem se vise nitko nece kempat Smijeh

 

To baš i nije previše dobro,dva s tenkom i dva s RL i rasture mapu i onda se bumo gledali.

Dolje sam dao neka oružja iz BFBC2 morate priznat da na COD-u izgledaju bolje i to več na COD4.

http://modernwarfare.sputn1k.co.uk/mw2_countdown_sidebar.swf
15 godina
protjeran
offline
RE: Battlefield: Bad Company 2 za PC
pirat kaže...
uljez kaže...

To da s granatom otide zide je dobra stvar barem se vise nitko nece kempat Smijeh

 

To baš i nije previše dobro,dva s tenkom i dva s RL i rasture mapu i onda se bumo gledali.

Dolje sam dao neka oružja iz BFBC2 morate priznat da na COD-u izgledaju bolje i to več na COD4.

za mutiplay nije bitno kak kaj izgleda btw jos se igra dota cod2 itd....  a kolko sam igro 1943 nikad se nije mapa razorila cjela

 

prodajem pozivnice za partis
14 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield: Bad Company 2 za PC
pirat kaže...
uljez kaže...

To da s granatom otide zide je dobra stvar barem se vise nitko nece kempat Smijeh

 

To baš i nije previše dobro,dva s tenkom i dva s RL i rasture mapu i onda se bumo gledali.

Dolje sam dao neka oružja iz BFBC2 morate priznat da na COD-u izgledaju bolje i to več na COD4.

kuzim ja tebe

ogorcen jer svi seru po mw2 multiyu i sad ti intezivno tražiš mane u bad companyu 2 kojeg mnogi hvale da ce biti bolji mw2

gle nemoj tako samo zato jer drugi u mw2 traze dlaku u jajetu nemoras i ti u bc2

također moraš se pomiriti kao i ja koj sam kupio igru preko hcl-a da mp u mw2 se ne pise dobro na pc

 

Najnovija fora u 2r. srednje BOG SVE VIDI BOG SVE ČUJE!
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.11.2009 22:52 (TopForumaš).
15 godina
moderator
offline
RE: Battlefield: Bad Company 2 za PC
TopForumaš kaže...

kuzim ja tebe

ogorcen jer svi seru po mw2 multiyu i sad ti intezivno tražiš mane u bad companyu 2 kojeg mnogi hvale da ce biti bolji mw2

gle nemoj tako samo zato jer drugi u mw2 traze dlaku u jajetu nemoras i ti u bc2

također moraš se pomiriti kao i ja koj sam kupio igru preko hcl-a da mp u mw2 se ne pise dobro na pc

 

Ajd neču više tražit mane al ima jih i to več u ovom videu.Al dobro nmwz,sve 5.Najbolji je BF.

http://modernwarfare.sputn1k.co.uk/mw2_countdown_sidebar.swf
15 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield: Bad Company 2 za PC

Nist nije savrseno niti u BF BC2 niti u COD MW2.

Nekom se nece svidati unistavanje zidova , a nekim hoce (posebno meniSmijeh)

Sad ne znam cijelu povijes igri tko je zapoceo s mogucnosti rusenja cijelih zidova, ali ako je bf zapoceo prvi to je veli korak.

I mislim da s obicnom granatom ne mozes srusiti zid nego samo sa grenade launcherom, tenkom ili slicno.

Ali mi razgovaramo o igri koja izlazi tek u 3 mj sljedece godine (mozda nije jos doradena)

Zato se moramo jos malo strpit pa onda prosudivat tko je bolji.

 

METALLICA!!!
16 godina
neaktivan
offline
Battlefield: Bad Company 2 za PC

Nadam se da će svi oni stari BF fanovi koj su prešli na prokleti COD doći opet među prave gamere :-) (šala o.pa.)

 

BF Warzone i drgi BF portali priremaju se naveliko kako bi osvježili portale za nadolazeće serijale jedine prave online multyplayer FPS igre

 

 

=WZ= Dado_mt http://www.bfwarzone.net "Are you trying to TK me or you're just noob", TS2:eurots1.clanservers.com:8820
 
3 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
RE: Battlefield: Bad Company 2 za PC
dado_mt kaže...

Nadam se da će svi oni stari BF fanovi koj su prešli na prokleti COD doći opet među prave gamere :-) (šala o.pa.)

 

BF Warzone i drgi BF portali priremaju se naveliko kako bi osvježili portale za nadolazeće serijale jedine prave online multyplayer FPS igre

 

 

Ako za koji mjesec COD:MW2 dobije dedicated server to što si ti rekao neče se dogoditi.A neki i bez dedicateta neče na Batlefield.

http://modernwarfare.sputn1k.co.uk/mw2_countdown_sidebar.swf
16 godina
neaktivan
offline
Battlefield: Bad Company 2 za PC

Africa Harbour MP Gameplay

 

Iako se o ovom gore videu očito priča nisam vidio da je neko postao. Pa evo... :)

 

Osobno mišljenje: HUD mi je izgledao na početku nekako čudno, ali što sam više gledao video nekako mi se svidio design. Igra očito još ima BF feel, tako da i neće odgovarati svima koji su nahypeani na nju jer im MW2 dedi odluka ne odgovara :)

"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield: Bad Company 2 za PC

Mene bas zanima kolko bude cijena BC2 za PC u HR?

I dal Limited Editin ima i za PC?

METALLICA!!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.11.2009 21:24 (uljez).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield: Bad Company 2 za PC
uljez kaže...

Mene bas zanima kolko bude cijena BC2 za PC u HR?

I dal Limited Editin ima i za PC?

 

Ne znam kolko će bit u RH, al na game.co.uk već ima preorder za 25 funti(dakle 200 kn). To je limited edition za PC.

 

Moj novac od MW2 je već preusmjeren tu.

15 godina
protjeran
offline
Battlefield: Bad Company 2 za PC

ako MW2 razočara...kupujem ovo

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield: Bad Company 2 za PC
dekstroza kaže...
uljez kaže...

Mene bas zanima kolko bude cijena BC2 za PC u HR?

I dal Limited Editin ima i za PC?

 

Ne znam kolko će bit u RH, al na game.co.uk već ima preorder za 25 funti(dakle 200 kn). To je limited edition za PC.

 

Moj novac od MW2 je već preusmjeren tu.

Znaci 1 funta=8 kn.

To mi je dosta povoljnoSmijeh

To se placa karticom, a jel to sigurno (jel prije nisam kupoval preko kartice na internetu)?

METALLICA!!!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield: Bad Company 2 za PC
uljez kaže...
dekstroza kaže...
uljez kaže...

Mene bas zanima kolko bude cijena BC2 za PC u HR?

I dal Limited Editin ima i za PC?

 

Ne znam kolko će bit u RH, al na game.co.uk već ima preorder za 25 funti(dakle 200 kn). To je limited edition za PC.

 

Moj novac od MW2 je već preusmjeren tu.

Znaci 1 funta=8 kn.

To mi je dosta povoljnoSmijeh

To se placa karticom, a jel to sigurno (jel prije nisam kupoval preko kartice na internetu)?

 

Plaća se karticom i sigurno je, naplate ti tek pred slanje.

Idealna kartica ako nemaš nijednu ti je Visa Eletron od deviznog računa kod PBZ-a, prolazi gotovo svugdje, staviš si na nju koliko ti treba i ne možeš otići u minus jer je debitna kartica.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield: Bad Company 2 za PC
doxy kaže...

ako MW2 razočara...kupujem ovo

 

A razočaraće :-)  BF Forever...

=WZ= Dado_mt http://www.bfwarzone.net "Are you trying to TK me or you're just noob", TS2:eurots1.clanservers.com:8820
15 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield: Bad Company 2 za PC
Master Joda kaže...

Ljudi što je da je ali ova igra nebude baš dobrao kao ni prvi dio. Igra san ovo na svojoj konzoli jedino što mogu reći dosada živa. sve se ponavlja sve se isto trga tako da mi igra dsadila za misec dana.

to je sa mojeg gledišta.

Ne pricamo o konzolama nego o PC.Smijeh

A i bf bc je bio samo za konzole tako da ne znam kak je izgledal.

 

METALLICA!!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield: Bad Company 2 za PC

I meni bi dosadilo igrat sam  SP (pa i Multyplayer), ali ako imaš pravu ekipu i VOIP, to je sasvim druga igra. Izlanuo se

=WZ= Dado_mt http://www.bfwarzone.net "Are you trying to TK me or you're just noob", TS2:eurots1.clanservers.com:8820
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.11.2009 7:04 (dado_mt).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Battlefield: Bad Company 2 za PC

nemojte usporedivati bbc2 ili mw2. totalno drugacije igre.. a kupitcu i jednu i drugu. samo sto mi se cini da cu ipak vise igrat bc2 jer me ovo sa dedi serverima i mw2 tak hebe kaj nemogu vjerovati.. hebena izdaja. zgubio sam volju..

14 godina
offline
Battlefield: Bad Company 2 za PC

Jedno pitanje: ako naručim igru BBC2(pc) na game.co.uk tj. napravim preorder hoći li dobiti ključ za betu?...hvala i pozdrav..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Battlefield: Bad Company 2 za PC

jel ima ona SP ? hvala

nema gaaa...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield: Bad Company 2 za PC
Crojumper kaže...

Jedno pitanje: ako naručim igru BBC2(pc) na game.co.uk tj. napravim preorder hoći li dobiti ključ za betu?...hvala i pozdrav..

Mislim da neces, ali se mozes registrirati na http://blogs.battlefield.ea.com/

Tamo mozes dobiti key.

A beta za PC ti izlazi krajem 11. pocetkom 12. mj.

Comfort kaže...

jel ima ona SP ? hvala

Mislim da bude imal SP koji bude imal neku pricu kau i u bf bc.

METALLICA!!!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield: Bad Company 2 za PC

Dolje Konzole ! Živio PC.

Smijeh

=WZ= Dado_mt http://www.bfwarzone.net "Are you trying to TK me or you're just noob", TS2:eurots1.clanservers.com:8820
16 godina
offline
Battlefield: Bad Company 2 za PC

Zvuk u igri je odličan!!!!!!!!!

Who sent all these Babies to fight?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Battlefield: Bad Company 2 za PC
dado_mt kaže...

Dolje Konzole ! Živio PC.

Smijeh

a dali ti znas da je to konzolaska igra prvo se pojavila na konzoli Neodlučan

YQE2A-JBG32-FL82F-RDPCQ-LJL8T mw2 :D vele mi kolege slovenci da serial ne radi
14 godina
offline
RE: Battlefield: Bad Company 2 za PC

Hvala...ovo je bilo brzo i konkretno...pozdrav...

14 godina
offline
RE: Battlefield: Bad Company 2 za PC
dado_mt kaže...

Nadam se da će svi oni stari BF fanovi koj su prešli na prokleti COD doći opet među prave gamere :-) (šala o.pa.)

 

BF Warzone i drgi BF portali priremaju se naveliko kako bi osvježili portale za nadolazeće serijale jedine prave online multyplayer FPS igre

 

 

 

 

Pravi fanovi su na El Alamein,Drang Valleyu,Karkandu i Minsku .. Namigiva

 

a sto se tice stalnih usporedbi BF i CoD presmijesno .. Te dvije igre mogu usporedivati samo oni koji nisu igrali oba dvije .. Osim sto su fps nemaju nista slicno ...

 

pozz !

 

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Battlefield: Bad Company 2 za PC

Evo jos jedan video (nije noviji, ali kaj ja tu mogu):

https://www.youtube.com/watch?v=8d9_aw_k4ys&feature=related

METALLICA!!!
15 godina
offline
Battlefield: Bad Company 2 za PC

Ja ču BBC2 definitivno uzeti kad izađe! Još možda i s više elana ako COD MW2 multiplayer bude u k.rcu!

I onda neš pil, vražju mater neš pil!!!!
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice