Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.644
|
čitano: 1.271.699
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Battlefield 6

BF5 ima Conquest, klasični kao i svi ostali prije. Pa zašto to nije nitko više igrao? Zbog SJW-a? Ko ti može uništit igru pričama o nerealnom prikazu ženskih i bilo kakvih drugih likova u igri? Ako je gameplay dobar, nitko. Međutim, premalo je novog bilo, Firestorm nije uspio i ljudi su jednostavno odustali. A paralela sa GT-om i trkama autića je promašena. Uspoređujemo FPS pucačinu sa simulacijom vožnje automobila, LOL, dva dijametralno različita žanra. Jedna 100% ovisna o cesti, druga ovisna o mašti i sposobnosti developera.

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 6
dery kaže...

Izlazi u vrijema praznika 2021 jel misle na Božić?

Kurban bajram

15 godina
offline
Re: Battlefield 6

Da da te praznike sam zaboravio. Znači u ljeto? Prerano mi to izgleda.

kradem mine iz minskog polja
15 godina
offline
Re: Battlefield 6
dery kaže...

Izlazi u vrijema praznika 2021 jel misle na Božić?

 11 i 12 mjesec

12 godina
offline
Re: Battlefield 6
dery kaže...

Izlazi u vrijema praznika 2021 jel misle na Božić?

 Holiday season je nešto kao 11 i 12 mjesec.

Pardon, imam predugo otvoren browser sa 10 tabova prije odgovora :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.11.2020 11:05 (CyberDemonVZ).
12 godina
offline
Re: Battlefield 6
Super64 kaže...

Dobre vijesti, iako, skidam kapu svakome kome se danas igra Conquest i trčanje između zastava pa makar to bilo 200 igrača. Zastario koncept, koji nadam se neće biti prisutan u BF6.

 

Naravno da će biti prisutan, conquest je žila kucavica Battlefielda.

 

Zastario koncept? A što je molim te inovativni koncept, battle royale možda? Sačuvaj me bože ovih "inovativnih koncepta" gdje igraš na jednoj jedinoj mapi godinu dana, iskačeš iz istog aviona na isto mjesto i radiš iste radnje dok ti mozak ne otupi. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
3 godine
protjeran
offline
Re: Battlefield 6
Q-Tip kaže...
Super64 kaže...

Dobre vijesti, iako, skidam kapu svakome kome se danas igra Conquest i trčanje između zastava pa makar to bilo 200 igrača. Zastario koncept, koji nadam se neće biti prisutan u BF6.

 

Naravno da će biti prisutan, conquest je žila kucavica Battlefielda.

 

Zastario koncept? A što je molim te inovativni koncept, battle royale možda? Sačuvaj me bože ovih "inovativnih koncepta" gdje igraš na jednoj jedinoj mapi godinu dana, iskačeš iz istog aviona na isto mjesto i radiš iste radnje dok ti mozak ne otupi

 I izgubiš pola zivota cekajuci sve to umjesto da se igras.

13 godina
offline
Battlefield 6

Da nije conquesta ne bi ni zaigra bf

Moj PC  
11 0 hvala 2
10 godina
offline
Re: Battlefield 6
Q-Tip kaže...

Zastario koncept? A što je molim te inovativni koncept, battle royale možda? Sačuvaj me bože ovih "inovativnih koncepta" gdje igraš na jednoj jedinoj mapi godinu dana, iskačeš iz istog aviona na isto mjesto i radiš iste radnje dok ti mozak ne otupi. 

 Ti očito nisi jednom odigrao jednu partiju nećeg drugog osim konkvesta, a ovo što si napisao upravo se na taj mod i odnosi. Trčanje između zastava dok ti mozak ne otupi. Da, slažem se .

مرګ ژوبله
15 godina
offline
Re: Battlefield 6

Nema trčanja  zauzmi zastavu i drži je nek druga ekipa ide dalje. Treba zauzet u neprijateljskoj pozadini i držat tako ih se razvuće

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.11.2020 16:34 (dery).
13 godina
offline
Re: Battlefield 6
Super64 kaže...

 Ti očito nisi jednom odigrao jednu partiju nećeg drugog osim konkvesta, a ovo što si napisao upravo se na taj mod i odnosi. Trčanje između zastava dok ti mozak ne otupi. Da, slažem se .

 A zašto bi netko uopće očekivao da BATTLEFIELD nema primarni fokus na konkvest? Taj dio mi je kod tebe zaista nevjerojatan.

Daj si zamisli da ja odem u fifa temu i kažem im da je igranje klasičnih utakmica.........zastarjelo i da bi se morali fokusirati na nešto novo tipa free for all meč sa 12 ekipi + ako može malo i ubaciti rukometa čist da ne bude samo nogomet???

 

A na ono ranije kako je Gran Turizmo vezan samo uz utrke a za fps treba mašta? Pa šta ti zaista misliš da Sony ne može napraviti novi Gran Turizmo koji će uz utrke imati i grad gdje se može sve živo krasti i ubijati kao u GTA?

Naravno da mogu, i imaju novaca za to, ali GT je ip koji se vezan za određeni tip kampanje i u Polyphony Digitalu (devovi) nisu dovoljno ludi da tako nešto naprave jer bi ih fanovi razapeli a samim time bi im prodaja propala.

 

Isti koncept ti vrijedi i za BF i ako EA želi nešto što je fps a nema konkvest onda jednostavno izbace Battlefield iz naslova i problem riješen. 

 

Battlelog: [G] pijana_carapa
15 godina
offline
Battlefield 6

Najbolje je silovanje iživljavanje u bazi neprijatelja u bf bc2. Onda počme jebavanje mame svih odreda zašto se rejpa u njihovoj bazi, zašto ne kad može ahahah.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 6
dery kaže...

Najbolje je silovanje iživljavanje u bazi neprijatelja u bf bc2. Onda počme jebavanje mame svih odreda zašto se rejpa u njihovoj bazi, zašto ne kad može ahahah.

 BF3 Metro bi htio porazgovarati sa tobom

Battlelog: [G] pijana_carapa
15 godina
offline
Re: Battlefield 6
Granzon kaže...
dery kaže...

Najbolje je silovanje iživljavanje u bazi neprijatelja u bf bc2. Onda počme jebavanje mame svih odreda zašto se rejpa u njihovoj bazi, zašto ne kad može ahahah.

 BF3 Metro bi htio porazgovarati sa tobom

 Baš sinoć igrao i silovanje samo takvo nisu mogli iz baze, onda ih malo propustim desno nek se provuku da je zanimljivije.Prvo nas silovalo u našoj bazi ali provukao se jedan uz moju pomoć dimnom zavjesom na njihovu pozadinsku toćku A onda se sve okrenilo. Užitak.

 

Fali mi vražilski tank, vražilska vtraljotka, onda kad opsuje mada faka itd

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.11.2020 17:27 (dery).
12 godina
offline
Re: Battlefield 6
dery kaže...
Granzon kaže...
dery kaže...

Najbolje je silovanje iživljavanje u bazi neprijatelja u bf bc2. Onda počme jebavanje mame svih odreda zašto se rejpa u njihovoj bazi, zašto ne kad može ahahah.

 BF3 Metro bi htio porazgovarati sa tobom

 Baš sinoć igrao i silovanje samo takvo nisu mogli iz baze, onda ih malo propustim desno nek se provuku da je zanimljivije.Prvo nas silovalo u našoj bazi ali provukao se jedan uz moju pomoć dimnom zavjesom na njihovu pozadinsku toćku A onda se sve okrenilo. Užitak.

 

Fali mi vražilski tank, vražilska vtraljotka, onda kad opsuje mada faka itd

 Nego, tvoj potpis me sjetio: 

https://net.hr/danas/svijet/lopovi-usli-u-minsko-polje-i-ukrali-dvije-mine/

Još te nisu pronašli?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield 6
CyberDemonVZ kaže...

 Nego, tvoj potpis me sjetio: 

https://net.hr/danas/svijet/lopovi-usli-u-minsko-polje-i-ukrali-dvije-mine/

Još te nisu pronašli?

   nije ih briga baš nešto. Inaće mi je specijalnost mine postavljat na nemoguća mjesta u bf i baš sam efikasan. Ogroman broj kileva sa minama.Ali Najdraži kill mi je pilota i kopilota u viperu iz snipera jednim hicom bf3.Ah ta lijepa vremena.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.11.2020 18:51 (dery).
12 godina
offline
Re: Battlefield 6
Super64 kaže...
Q-Tip kaže...

Zastario koncept? A što je molim te inovativni koncept, battle royale možda? Sačuvaj me bože ovih "inovativnih koncepta" gdje igraš na jednoj jedinoj mapi godinu dana, iskačeš iz istog aviona na isto mjesto i radiš iste radnje dok ti mozak ne otupi. 

 Ti očito nisi jednom odigrao jednu partiju nećeg drugog osim konkvesta, a ovo što si napisao upravo se na taj mod i odnosi. Trčanje između zastava dok ti mozak ne otupi. Da, slažem se .

 

Kao i u prethodnom postu, i dalje nemaš pojma o čemu pričaš. Događa se kad ti od inovativnih koncepata otupi mozak. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 6
Taj base rape mi je najgori. Odmah izađem i tražim drugi server,bez obzira na kojoj stani bio. Jednostavno postane dosadno
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield 6
Q-Tip kaže...

Kao i u prethodnom postu, i dalje nemaš pojma o čemu pričaš. Događa se kad ti od inovativnih koncepata otupi mozak. 

 Da. Upravo ono što se tebi desilo od previše Conquesta. Za one malo upučenije i van BF-a, ima jedna igra zove se Squad u principu je ko Conquest, ali sa jakim naglaskom na realizam, pa ne trčiš ko kokoš bez glave među zastavama. Ali ko ga jebe kad iz jedne te iste septičke, neki nisu u stanju glavu dići. Nadam se dobrom BF-u, ne zanima me Conquest. Idemo naprijed, samo jako i novo.

مرګ ژوبله
13 godina
offline
Battlefield 6

Jesi dobio svoju temu cyber?

 

Ne treba više od 32v32 po meni, samo nek slože dobar setting bez sjw sranja, da to bude sve cakum pakum i zabavno kao nekad bf3 na domaćim serverima.

Ja se nadam da znaju opet napravit sjajnu igru, jer bf1 i bf5 unatoč svemu to na kraju nisu bili. Živi bili pa vidjeli, već sam i zaboravio kako je bilo super napeto i zabvano jurišati na zastavice...

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 6

Valjal' igra?

Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 6

Realno, počevši od Hardlinea pa nadalje je šit

U trojci mi je najviše falilo to da imaš broj spremnika umjesto broj metaka i onaj grafički detalj kad lockaš Stingera na avion, a on izbaci flareove pa stinger se krene lockat po flareovima(oba nedostatka imaju u Bf2)

16 godina
offline
Battlefield 6

Ahh... kad se sjetim Kanala i M16A3... <3
BF3 je bio vrh, sve ostalo poslije toga (od BF igri, jel) je banana :(

Moj PC  
9 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 6

Kad se sjetim prvog gejma, Kharg Island, CQ. Idem iza nekog lika, situacija win za mene. Krenem ga rešetat kad svi metci odlete iznad glave haha :D

 

13 godina
offline
Re: Battlefield 6
ivanec kaže...

Valjal' igra?

 

Ne valja jer se ne mozes igrati kao azijatkinja u redovima nacista koja se indentificira kao fridget spinner.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.11.2020 21:00 (dad0r).
8 godina
offline
Battlefield 6

Došao tip na BF temu pričati da je conquest bezveze i zastario 

 

Najbolje da novi bude samo 32vs32 metro lmg only. Netko je dobro napisao, džaba cijeli Verdansk kad se akcija događa na 3 iste točke ovisno o lokaciji kruga. Jako inovativno.

 
4 0 hvala 1
13 godina
offline
Battlefield 6

 

levelfag i dalje sa info o bf-u. Mislim video je od 6tog, praktički njegov komentar na to sve. Niš posebno.

nadajmo se da ne bude ''prevelik'', a nedvoljno zabavan i funkcionalan.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2020 11:25 (fila2208).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 6

A najgore je da je smrad vjerojatno vidio taj slijedeći Battlefield!

 

Da bi "community" mogao reagirati na igru, znači dosta ljudi ju je već moralo vidjeti. Teško mi je povjerovati da jedan od najpoznatijih BF YouTubera nije među njima.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Battlefield 6
CyberDemonVZ kaže...

A najgore je da je smrad vjerojatno vidio taj slijedeći Battlefield!

 

Da bi "community" mogao reagirati na igru, znači dosta ljudi ju je već moralo vidjeti. Teško mi je povjerovati da jedan od najpoznatijih BF YouTubera nije među njima.

 Ako su imalo pametni, fragsa faga i ostale ytubere će si uzet kao neke glasove communitya pri razvoju. kakvi god da jesu uvijek su bili objetivni i realni sa dobrim rješenjima nekih stvari ingame.

Nadajmo se da će rdiit igru za community, a ne kako EA misli da treba...

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
moderator
offline
Battlefield 6

Neki ruski novinar je probao igru i objavio na twitteru da igra nije ono što ljudi žele.

 

سمندری ڈاکو
Moj PC  
4 0 hvala 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice