Battlefield 3 ili codmw3?

poruka: 93
|
čitano: 13.778
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Battlefield 3 ili codmw3?

zanima me sta je bolje (neka kaze i zasto)?

sta cete kupiti?

Moj PC  
0 36 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3 ili codmw3?

Igre još nisu ni izašle pa kako možemo znati koja je igra bolja.

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 3 ili codmw3?

Dođi u BF3 temu na bugu reći će ti da kupiš BF3.

 

Dođi u MW3 temu na bugu i reći će ti da kupiš MW3.

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Operation Flashpoint fan
 
42 0 hvala 1
13 godina
offline
Battlefield 3 ili codmw3?

Ovisi sa kakvim tipom ljudi zelis igrat (znam teska genralizacija al stas xD) ako zelis sa ozbiljnim igracima (igraci koji igraju timski i priznaju ako su slabiji) BF3, a ako zelis sa "gamerima" (onima koji ti na prvu dominaciju vicu n00b hax0r, a ovo su igraci koji bi sve ucinili sbi u korist) uzmi MW3.

Gamers Don't Die, They Respawn.
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.8.2011 10:50 (GimmieCorsair).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3 ili codmw3?
Sims 3 online.
 
22 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 3 ili codmw3?

pa sta nemas ti svoje misljenje? sigurno neku igru favoriziras (ako da zasto)?

14 godina
offline
Re: Battlefield 3 ili codmw3?

Dođi u BF3 temu na bugu reći će ti da kupiš BF3.

 

Dođi u MW3 temu na bugu i reći će ti da kupiš BF3.

ORIGIN NICK: rmandic | Battlefield: Bad Company 2 nickname : dreammaker. (s točkom na kraju)
12 godina
offline
Re: Battlefield 3 ili codmw3?
GimmieCorsair kaže...

Ovisi sa kakvim tipom ljudi zelis igrat (znam teska genralizacija al stas xD) ako zelis sa ozbiljnim igracima BF3, a ako zelis sa "gamerima" (onima koji ti na prvu dominaciju vicu n00b hax0r) uzmi MW3.

a sta za tebe znaci ozbiljan igrac a sta gamer?

12 godina
offline
Re: Battlefield 3 ili codmw3?
dreammaker kaže...

Dođi u BF3 temu na bugu reći će ti da kupiš BF3.

 

Dođi u MW3 temu na bugu i reći će ti da kupiš BF3.

to ce mi bug reci a sta ces mi ti reci? mislim sta ces ti kupiti?

13 godina
offline
Re: Battlefield 3 ili codmw3?
lange kaže...
GimmieCorsair kaže...

Ovisi sa kakvim tipom ljudi zelis igrat (znam teska genralizacija al stas xD) ako zelis sa ozbiljnim igracima BF3, a ako zelis sa "gamerima" (onima koji ti na prvu dominaciju vicu n00b hax0r) uzmi MW3.

a sta za tebe znaci ozbiljan igrac a sta gamer?

Pa zar nije objasnjeno u zagradi? Evo idem izeditirat post da nebi bilo daljnje rasprave {#}

Gamers Don't Die, They Respawn.
14 godina
offline
Re: Battlefield 3 ili codmw3?
lange kaže...
dreammaker kaže...

Dođi u BF3 temu na bugu reći će ti da kupiš BF3.

 

Dođi u MW3 temu na bugu i reći će ti da kupiš BF3.

to ce mi bug reci a sta ces mi ti reci? mislim sta ces ti kupiti?

Kupljen već BF3..

ORIGIN NICK: rmandic | Battlefield: Bad Company 2 nickname : dreammaker. (s točkom na kraju)
15 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3 ili codmw3?

pa svaka je zabavna na svoj nacin.... ja volim i bacit na COD kad mi triba malo ludog arkadnog pucketanja i kad triba rasteretit glavu....

 

al opet volim se nac sa ekipicon i "ozbiljno" pristupit igri... pa uz cakulu i takticko nadmudrivanje potrosit koju uru....

sve zavisi kakav si tip igraca...najbolje uzet obe :-)

ja sam odlucija otic na BF3 stranu ovi put iz cistog razloga sta ne osjecam nista novog u MW3 al ako si fan COD-a onda ga uzmi i nastavi...

ne obaziri se na hatere...

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.8.2011 10:55 (Abomb).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 3 ili codmw3?

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3 ili codmw3?

bf3 je slozenija i zahteva vise vremena i strpljenja od cod3,cod3 je vise hardcore pucacina,dok bf3 mora timski a ne kao individua tako da zavisi sta zelite

 
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 3 ili codmw3?

istina. samo sam htio da vidim kako ljudi ovdje razmisljaju. jer recimo kod mene u zivotu ima dosta pobornika cod-a. nikako ih uvjeriti da je battlefield bolji i ozbiljnija igra. a sta mislite svezi grafike ali bad company 2 i codmw 2?

14 godina
offline
Re: Battlefield 3 ili codmw3?
goxy80 kaže...

bf3 je slozenija i zahteva vise vremena i strpljenja od cod3,cod3 je vise hardcore pucacina,dok bf3 mora timski a ne kao individua tako da zavisi sta zelite

cod3 je izašo 2006(-.-)

Clausen von hassuen da Huge Boner donka le Giant Boner blitzkreig da penis of mammoth girth struass ven throbbing enormous von sack of pubes.
15 godina
offline
Re: Battlefield 3 ili codmw3?
lange kaže...

istina. samo sam htio da vidim kako ljudi ovdje razmisljaju. jer recimo kod mene u zivotu ima dosta pobornika cod-a. nikako ih uvjeriti da je battlefield bolji i ozbiljnija igra. a sta mislite svezi grafike ali bad company 2 i codmw 2?

Pa grafički normalno da je Bad Company 2 bolji.

 

Što se tiče same teme. I jedna i druga igra su dobre barem po informacijama na webu. Ne može tebi netko preporučiti što češ ti igrati jer ti sam znaš najbolje što ti paše. I ove dve igre se ne mogu nikako usporediti.

 

Oba dvije su FPS no različite su previše da bi se više raspravljalo.

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.8.2011 18:37 (Hummer).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3 ili codmw3?
lange kaže...

istina. samo sam htio da vidim kako ljudi ovdje razmisljaju. jer recimo kod mene u zivotu ima dosta pobornika cod-a. nikako ih uvjeriti da je battlefield bolji i ozbiljnija igra. a sta mislite svezi grafike ali bad company 2 i codmw 2?

bbc2 sogurno, bolji je (koko sam ja primjetio) i od black opsa (uz odgovarajuci hardware), inace battlefieldovi su bolji od codova, ne toko zbog sam igre nego zbog igrace zajednice, 98% mojih poznanika igra codove, nijedan od njeh ih nije kupio, pa nemaju postovanja prema ulozenom novcu i boli ih pišo

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis..
12 godina
offline
Battlefield 3 ili codmw3?

kako mislis graficki? sto se tice unistavanje objekata ili ljepota grafike?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3 ili codmw3?
lange kaže...

kako mislis graficki? sto se tice unistavanje objekata ili ljepota grafike?

oboje

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis..
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3 ili codmw3?
lange kaže...

zanima me sta je bolje (neka kaze i zasto)?

sta cete kupiti?

Can't tell if trolling or...

Me gusta.
14 godina
offline
Battlefield 3 ili codmw3?

krivi thread :D

 

mulac

 

napokon dočekao DNF!
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.8.2011 18:56 (vrx).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield 3 ili codmw3?
vrx kaže...

vjerojatno niti jednu :)

 

čekam diablo 3 ,to bude bio blockuster koji će nadmašiti i bf i cod.....

Da bit će bolji FPS od coda i bf-a3

سمندری ڈاکو
13 godina
offline
Re: Battlefield 3 ili codmw3?
goxy80 kaže...

bf3 je slozenija i zahteva vise vremena i strpljenja od cod3,cod3 je vise hardcore pucacina,dok bf3 mora timski a ne kao individua tako da zavisi sta zelite

Ma da, a ti imaš nekakvu kristalnu kuglu doma pa si malo zavirio.

 

Tko pod drugim jamu kopa dvije sreće grabi ali ćud nikad!!!
13 godina
offline
Battlefield 3 ili codmw3?

Let the Flamewar begin!{#}

BF:BC2 ingame: Sapko ///// Steam: Sapko111 ///// Xf: shapina
Moj PC  
4 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3 ili codmw3?

TBH ako ćeš igrati po public serverima, tj. casual, onda uzmi BF3 jer je pub ipak dosta organiziraniji od onog u COD-u gdje svi idu k'o muhe bez glave.

 

Ako misliš ozbiljnije igrati, semi-pro, warove, lige, LAN-ove razmisli i o COD-u jer ima veći community.

Također i s taktičke strane COD može biti jako zahtjevna igra, pogotovo ako se igra s boljim igračima gdje je svaka sekunda važna, svaki nejd, smoke, i zvuk odlučuju rundu.

Ovo ti govorim kao naigrani COD veteran, koji je prošao sve od liga, kupova, laddera itd. i onaj tko kaže da COD ne može biti taktički zahtjevan kao i BF najvjerojatnije nije iskusio što i ja.

Da ne bi bilo da sam COD fanboy, igram i BFBC2, ali casual.

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.8.2011 20:29 (FlyBoy).
Moj PC  
3 1 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3 ili codmw3?
goxy80 kaže...

bf3 je slozenija i zahteva vise vremena i strpljenja od cod3,cod3 je vise hardcore pucacina,dok bf3 mora timski a ne kao individua tako da zavisi sta zelite

 goxy nije bitno koliko vremena zahtjeva nego kakva je uzivancija u igri .

 neki kazu za bf3- big fol 3 times

 a drugi kazu mw3- moeny waste 3 times

 ali ja bi radije preporucijo mw3 jer ipak sto jest jest bf ima 3 pišljiva dijela dok cod ima 7(8 tj. jos osmica nije izasla)

 :P

13 godina
offline
Re: Battlefield 3 ili codmw3?
coro997 kaže...
goxy80 kaže...

bf3 je slozenija i zahteva vise vremena i strpljenja od cod3,cod3 je vise hardcore pucacina,dok bf3 mora timski a ne kao individua tako da zavisi sta zelite

 goxy nije bitno koliko vremena zahtjeva nego kakva je uzivancija u igri .

 neki kazu za bf3- big fol 3 times

 a drugi kazu mw3- moeny waste 3 times

 ali ja bi radije preporucijo mw3 jer ipak sto jest jest bf ima 3 pišljiva dijela dok cod ima 7(8 tj. jos osmica nije izasla)

 :P

kakve veze ima koliko koja igra ima dijelova? što još neću ovdje pročitati.Da se ti imalo razumiješ u igre nebi govorio o "3 pišljiva nastavka" Battlefielda,samo da si ih zaigrao govorio bi drugačije sigurno.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.8.2011 21:24 (antimadridista).
15 godina
offline
Re: Battlefield 3 ili codmw3?
coro997 kaže...
bf ima 3 pišljiva dijela ...

Hm ajmo redom

 

Battlefield 

Battlefield 2

Battlefield 2142

Bad Company

Bad Company 2

 

Eto 5 igara i to bez ekpanzija. No broj igre nije važan. Meni je COD 4 puno bolji u dosta stvari od MW 2, Black OPS

Isto tako mislim da je Battlefield 2 najbolji u svojem serijalu.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.8.2011 19:35 (Hummer).
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3 ili codmw3?

jednostavno odigraj od svakog prijašnji nastavak i znat ces sta kupit,nevjerujem da ce se nesto previse razlikovat od prijasnjih,ili nedo bog da ti preporucim da jednostavno skines krekiranu verziju nedo bog sa torrenta pa isprobas i onda kupis,iako moj glas ide za MP na mw3 a za SP na bf3

muskarci imaju dvije emocije:napaljen i gladan...ako ga vidis bez erekcije, napravi mu sandwitch....
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice