Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.650
|
čitano: 1.285.455
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
23 mjeseca
neaktivan
offline
Battlefield 2042

Jucer sam probao Warzone ajde da vidim u cemu je fora, prvi put upalio CoD nakon mislim Black Opsa 2 iz 2012. Ubrzo sam zakljucio da to nije moja vrsta igre, ali ono sto me iznenadilo su performanse igre tj. kvaliteta opcenito.


Mozda imam 10% vise AVG fpsa nego u 2042, ali osjecaj je kao da imas triput vise jer je sve ustimano, ispolirano, glatko. Nema onih konstantnih trzaja, nema ukocenih animacija, ogromnih framespikeova. Netko tko voli ovakve stvari, ovo mu je milina za igrati.

 

Nakon toga upalis 2042 i osjecaj dok igras je kao da dozivljavas jedan dugi epilepticki napad. I onda kad mi netko kaze popravili su igru... nez bil' se smijo ili plako

 
2 0 hvala 2
9 godina
offline
Battlefield 2042

Pa da, nema više bugova bar ih ja ne vidim, preformanse su puno bolje, mape su sredili sad jos Orbital da rijese i tip top. Kuzim ja vase frustracije skroz msm Dice/Ea nisu normalni kako god okreneš, Battlefield 1 2016 godina izlazi u odličnom stanju izlaze sadržaji svako malo na kraju skoro 40 mapa dostupno. 2018 izlazi BF V radio je dobro gunplay možda najbolji u serijalu no sjebali su sve sa nekim nepoznatim mapama i brzo odustali od svega, znači oni su uspjeli radit na BF 1 od 2016 do 2018 izbacivati nove sadrzaje za BF 1 non stop i napraviti BF V koji kazem nije bio los imao je potencijala velikog... I onda odustanu od BF V 3 godine prodje i oni dostave neoptimizirani poluproizvod sa hrpetinom bugova, uzasnim mapama i onaj smjeh kad AR puske nisu mogle ubiti nikoga jer kao bullet spray deviation treba biti random haha...

 

 

I onda se postavlja pitanje sto ste radili 3 godine? Sto je jako puno vremena da se napravi 10 ozbiljnih mapa i pristojna igra. Pare imate, dobar engine imate, sponzorira vas EA koji sjedi na milijardama, nesposobni niste dokazali ste to prijasnjim igrama manje vise, jer napravili su povijesni serijal koji se sprdao sa Codom jedno cijelo desetljeće. Ako nista drugo ovo im je bila najveca moguca samarcina od recenzenata, od ocijena igrača, a i od samih sebe kad su vidjeli sta su napravili, nekako sumnjam da smiju i mogu to napraviti 2 puta za redom zabit ce si zadnji cavao u lijes Dice studio jel. Imaš provjerenu formulu koju će ekipa igrati i ti ideš izvodit gluposti dodavati specijaliste i radit sprdačinu od igre. Imaš 4 klase, Assult,Medic,Support/Recon, dodaš oružja i atachmente koje utkljucavamo za progres, napraviš 10 mapa koje imaju nekog smisla i neka bude ultimate edition za dodatan sadrzaj po expanziji 4 5 mapa kako je prije bilo. I conq/breaktrough/rush ko sta voli i deri. Ne trebas biti puno pametan recept imas, pare imas, a sta oni izvode pogotovo sa zadnja 2 Bfa pojma nemam. Ja ovo igram samo zato sto nemam nista drugo za opustit se malo sto se tice pucacina. I tek sam poceo igrati prije 3 tjedna kad su malo sredili igru. Ali i dalje to mozes max sat vremena dnevno... 

Moj PC  
2 0 hvala 2
9 godina
offline
Battlefield 2042

Meljemo, skupi se i ekipica na diskordu i roka se. Avansyc mi je favorite weapon sada. Odličan dmg,recoil 200 metaka u spremniku i udri po noblicama.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Znači njubare tučeš njubarskom rešetaljkom. 

kradem mine iz minskog polja
9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
dery kaže...

Znači njubare tučeš njubarskom rešetaljkom. 

 Ajok

13 godina
offline
Battlefield 2042

daj preimenujte temu u bf2042- bellicus highscores

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
6 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
BeLLicus kaže...
dery kaže...

Znači njubare tučeš njubarskom rešetaljkom. 

 Ajok

 Ja ih toliko sjekirom pretučem-njubara.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.10.2022 10:32 (dery).
9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
fila2208 kaže...

daj preimenujte temu u bf2042- bellicus highscores

 BeLLicus derač guzova

9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
dery kaže...
BeLLicus kaže...
dery kaže...

Znači njubare tučeš njubarskom rešetaljkom. 

 Ajok

 Ja ih toliko sjekirom pretučem-njubara.

 Jel rokaš masivno štogod ovih dana? Ja gejmam ovaj bf ko lud sinoć do pola 2 ujutro. Idem si sad i season pass uzeti... Kakav cod i one mapice veličine kuhinje. 

15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
BeLLicus kaže...
dery kaže...
BeLLicus kaže...
dery kaže...

Znači njubare tučeš njubarskom rešetaljkom. 

 Ajok

 Ja ih toliko sjekirom pretučem-njubara.

 Jel rokaš masivno štogod ovih dana? Ja gejmam ovaj bf ko lud sinoć do pola 2 ujutro. Idem si sad i season pass uzeti... Kakav cod i one mapice veličine kuhinje. 

 Portal u ovome govancu, a više bfV. Mogu ti reč da je zajebano teško prebacivat se iz prave igre bfV u ovu brlju.

kradem mine iz minskog polja
9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
dery kaže...
BeLLicus kaže...
dery kaže...
BeLLicus kaže...
dery kaže...

Znači njubare tučeš njubarskom rešetaljkom. 

 Ajok

 Ja ih toliko sjekirom pretučem-njubara.

 Jel rokaš masivno štogod ovih dana? Ja gejmam ovaj bf ko lud sinoć do pola 2 ujutro. Idem si sad i season pass uzeti... Kakav cod i one mapice veličine kuhinje. 

 Portal u ovome govancu, a više bfV. Mogu ti reč da je zajebano teško prebacivat se iz prave igre bfV u ovu brlju.

 Jel te ne jebu čiteri, ja instalirao malo da haklam peticu, čiter svaki drugi gejm, onda sam skužio da nije do mene, žale se masovno na to da je petica probijena i da se haxa na veliko. 

15 godina
offline
Battlefield 2042

Ja čitere zatučem sjekirom i izgadim koliko je jadan kad sam ga uz njegov hack zatuko.Ili ako je u mom timu ubijam ga i oživljavam. Ima ih naravno ali igra se hardcore na serverima sa adminom tako da se to sredi odmah.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.10.2022 13:37 (dery).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

Počeli su nešto raditi što se tiče ovog BF-a

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Battlefield 2042

Znači kako sam ih sad izjebo na breaktrough strandedu iq 250 tisuca... Lagano Mckay na brod i sa leđa dok oni brane A point. Najjači Battlefield do sada... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Battlefield 2042

 

 

Zanimljiv video, detaljno lik priča što se sve desilo i zašto je igra izašla u alpha verziji. Priča jako zanimljivo kao neki dokumentarac sekunde do katastrofe. Od ljudi koji su napravili Battlefield 1 nije ostalo ni 10%, došli novi koji su trebali upgradeat frostbite pa nisu znali raditi u njemu, pa EA je htio pare kakve obrće fornite i warzone, pa su planirali samo battle royal sa sezonama pa su se predomislili u pola posla, pa došla korona pa rad od kuće gdje se nije kvalitetno moglo raditi. Pa od 3 godine koliko su imali ostalo im nešto više od godine da naprave proizvod, pa ih EA natjerao da izbace igru iako je bila u alphi, eto danas godinu dana kasnije igra je tek u 1.0 verziji sa time da nema contenta. Al ajd bar radi okej... 

 

Vidim Dama stavio već vidio, nebitno neko što više ljudi pogledala, bolji video nisam gledao do sad o Battlefield 2042... 

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.10.2022 10:42 (BeLLicus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 2042

Zamisli kloliko je igra dobra kad ljudi gledaju radije video o katastrofalnom launchu igre nego igraju i rejpaju. 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

Probao sam ovaj mod 8v8 infantry small CQ. Dobra stvar, vraća me u BF3 momente

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...

Probao sam ovaj mod 8v8 infantry small CQ. Dobra stvar, vraća me u BF3 momente

 bravo dama

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
fila2208 kaže...

Zamisli kloliko je igra dobra kad ljudi gledaju radije video o katastrofalnom launchu igre nego igraju i rejpaju. 

 Igra se, imam vec 60 sati u zadnja 2 tjedna, i dominiram scenom 

10 godina
offline
Battlefield 2042

E, samo 8 screenova? Daj zaokruži barem na 10. S deset ćeš ipak bit veći baja. I smanji mastrubaciju na iste, gubitak vida i to.

 

Bik te jebo ćega sve ima.

مرګ ژوبله
 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Super64 kaže...

E, samo 8 screenova? Daj zaokruži barem na 10. S deset ćeš ipak bit veći baja. I smanji mastrubaciju na iste, gubitak vida i to.

 

Bik te jebo ćega sve ima.

 Budem drugi put stavio 20 za tebe da imaš 

12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
fila2208 kaže...
Soldier977 kaže...

Probao sam ovaj mod 8v8 infantry small CQ. Dobra stvar, vraća me u BF3 momente

 bravo dama

 Ozbiljno ti kažem

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
23 mjeseca
neaktivan
offline
Battlefield 2042

Za nevidija RTX korisnike novi 522.25 driver navodno donosi mrvicu bolje performanse pa ako koga zanima - izvor

 
3 0 hvala 3
13 godina
offline
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Battlefield 2042

Persistent servers are coming to Battlefield 2042

 

Wow, zar već?? :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Battlefield 2042
Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.10.2022 11:45 (Soldier977).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

Kako su ovo dobro vizualno odradili sa laserom, baš se vidi da je stručna ekipa programera počela raditi na igri. Toliko novih stvari su ubacili a i  sami feeling cijelog gameplaya je kao onaj stari BF.

gg DICE

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.10.2022 0:51 (MRSKI).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...

Kako su ovo dobro vizualno odradili sa laserom, baš se vidi da je stručna ekipa programera počela raditi na igri. Toliko novih stvari su ubacili a i  sami feeling cijelog gameplaya je kao onaj stari BF.

gg DICE

 

 Kaže dama da će ovo bit dobra igra.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Jel se ovaj sprda ili je čorav ko šišmiš za laser i ostalo.Laser je ludilo ahahaha koji kreteni.

kradem mine iz minskog polja
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice