Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.683
|
čitano: 1.338.781
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Battlefield 2042
dery kaže...
BeLLicus kaže...
ove zadnje 2 nove mape su jako dobre. Zapravo bolje su miljama od svih mapa zajedno u BF 2042 jer one launch mape su tesko smece.

 E da se može izabrat samo te dvije nove, dodatni minus koji odbija upalit igru.

 Možeš stranded igrati stalno, bar nešto.

12 godina
offline
Battlefield 2042

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.9.2022 15:11 (MRSKI).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 2042

Zamisli koliko nadaren moraš biti da složiš novi menu za koji palac gore ajde i onda makneš 64p servere, i staviš samo stranded 128 i konkvest.

 

Znam da ima malo igrača, pa se boje da zjape serveri prazni, ali dam glavu da više ljudi igraju 64p mape jer su balansiranije. 

128p modovi su glupost. Koliko god bio dobar, pazio kako se krećeš, gledao angleove uvijek te neki majmun ubije odnekud da ni ne zna kako je to uspio. Frustracija se nakuplja i već 20min je previše.

Nitko živ ne revive, ja majmun nosim medica i smoke i igram kao da mi život ovisi o tome. 2042 ima daleko najgori teamplay od svega dosad. Bf3 4 više su ljudi revali, jer je medic bio odličan all rounder i bilo je privlačno igrati medica.

 

U svakom slučaju srozali su kvalitetu igre bez obzira što je kao, popravljaju. Stranded je ok, i bolji od dosad bf2042 mapa, ali to nije dovoljno. Trebaju remake svih 2042 mapa iz base game, dodati još koju iz bf3 b4 da se spase te nove mape neka idu ovim stilom,

 

Ponudi 64p i 128p modove. Balansiraj oružja koja dolaze iz bf3 i nova koja daješ u battlepassu.

Općenito vrati klase, poradi na tome da ljudi budu naagrađeni za teamplay....

 

 

meh...puno je toga...možda bude nešto dogdoine, a u 11mj će ostat serveri empty kad izađe novi cod i to je činjenica, tužna, ali eto.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield 2042
fila2208 kaže...

Zamisli koliko nadaren moraš biti da složiš novi menu za koji palac gore ajde i onda makneš 64p servere, i staviš samo stranded 128 i konkvest.

 

Znam da ima malo igrača, pa se boje da zjape serveri prazni, ali dam glavu da više ljudi igraju 64p mape jer su balansiranije. 

128p modovi su glupost. Koliko god bio dobar, pazio kako se krećeš, gledao angleove uvijek te neki majmun ubije odnekud da ni ne zna kako je to uspio. Frustracija se nakuplja i već 20min je previše.

Nitko živ ne revive, ja majmun nosim medica i smoke i igram kao da mi život ovisi o tome. 2042 ima daleko najgori teamplay od svega dosad. Bf3 4 više su ljudi revali, jer je medic bio odličan all rounder i bilo je privlačno igrati medica.

 

U svakom slučaju srozali su kvalitetu igre bez obzira što je kao, popravljaju. Stranded je ok, i bolji od dosad bf2042 mapa, ali to nije dovoljno. Trebaju remake svih 2042 mapa iz base game, dodati još koju iz bf3 b4 da se spase te nove mape neka idu ovim stilom,

 

Ponudi 64p i 128p modove. Balansiraj oružja koja dolaze iz bf3 i nova koja daješ u battlepassu.

Općenito vrati klase, poradi na tome da ljudi budu naagrađeni za teamplay....

 

 

meh...puno je toga...možda bude nešto dogdoine, a u 11mj će ostat serveri empty kad izađe novi cod i to je činjenica, tužna, ali eto.

 Breaktrough je 64p svugdje jel na svim mapama, ali da volio bih kad bi imali opciju i za conquest 32 na 32 daleko bolje izbalansirano. Iako 64 na 64 conq uzmem si rutu na strandedu držim desnu stranu od B do E ili A do D i tu se naubijam ne idem u onaj haos unutar broda i bude super... 

13 godina
offline
Battlefield 2042

Da, ali guraš 64 igrača na jedan-dva flaga. Ovako se razbije i bude fajta i kod D zastave i to dosta.

davno prije  u bf3 su rekli da su eksperimentirali i sa većim brojkama od 64v64 ali su shvatili da to ne ide, da je taj 32v32 sweet spot, ali došli neki pametniji klinci šta valjda bolje znaju.

I onda nakon par mjeseci dodaju 64p modove...baš čudno zašto.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Battlefield 2042

Izbljuvo se ko vepar, ja. COD će bit super i BF sljedeći, za BF se nadam. Ne igram više. Točka. Bok.

https://www.reddit.com/r/apexlegends/comments/x5ovou/my_4_year_old_son_clutching_a_win_in_pubs/

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 2042

Jel igra ko od ekipe ovo smeće? Željan san malo gejminga a života mi nemam blage veze šta bi igra...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
suspendiran
offline
Re: Battlefield 2042

Tražiš gejming u ovoj igjici? Jesi dobro?

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.9.2022 21:06 (dery).
13 godina
offline
Battlefield 2042

očajan je čovjek

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
A šta drugo igrat kad ništa drugo ni nema. I jel ima kakva šema za uzet priko indije il neke druge zemlje? Nedan 60 eura za ovaj isprdak
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...
A šta drugo igrat kad ništa drugo ni nema. I jel ima kakva šema za uzet priko indije il neke druge zemlje? Nedan 60 eura za ovaj isprdak

 Ne mogu vjerovati... ali nemam više ni pojma gdje i za koliko sam uzeo!!

Vjerojatno piše negdje u temi.. al tko će to pronaći..

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Battlefield 2042

Bit će još malo F2P, objavili razni yubito gurui.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...
A šta drugo igrat kad ništa drugo ni nema. I jel ima kakva šema za uzet priko indije il neke druge zemlje? Nedan 60 eura za ovaj isprdak

 Bila je shema preko turske za 11eura. 

Vidi si to, idi na neki proxy pa kopaj cijene: meksiko, turska, iran, pakistan itd...

 

Nemoj samo preko RH, mi smo europa i imamo eure i plaćamo punu cijenu za smeće.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Evo uzea u indiji, 330kn
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...
Evo uzea u indiji, 330kn

 Zašto?

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Dama tužan san jer san ružan i oću nešto igrat
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Battlefield 2042

Pokušajte pobjeć iz tarkova

PRN8 JBG MOR8
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Duje gade mali jes to ti
2 godine
offline
Re: Battlefield 2042

Neznam ko je to ali zvuči kao neki super zgodni pro gejmer.

PRN8 JBG MOR8
13 godina
offline
Battlefield 2042

Vratili mape sa 64 igrača

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...
Evo uzea u indiji, 330kn

 u lovi si pa kupuješ smeće a...a dobro ti si uzea i grafiku od 19k kuna, tako da se sa 50e brišeš sve jasno.,

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
6 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042

Kako smo trazili tako smo i dobili, fala bogu vratili su 32v32 CQ

13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Terox kaže...

Kako smo trazili tako smo i dobili, fala bogu vratili su 32v32 CQ

 kako ćeš sad jako competitive pub stompat tek?

 

ajde add me da si boostam kdr

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...
Evo uzea u indiji, 330kn

 Bacio si još jedan kamenčić na vagu da nastave raditi kao i do sad i da izbacuju i ubuduće ovakva remek djela. Veliko ti hvala u ime DICEa i nas zadovoljnih ovom igrom

13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Mrski nisan ništa pošteno zaigra još od bf4 dana. Stvarno san se zaželia malo gejminga a stvarno nema šta za igrat. Nek potrošim 50 uri na ovo meni opet dobro…
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

Imaš ww3 pa igraj.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Pari da to ko igra
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...
Pari da to ko igra

 Botovi sigurno ne. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Battlefield 2042

A Volume, zašto ne bi i ti malo bježao iz Tarkova? 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Zato šta ja ne bižin od nikog ✊🏻
Moj PC  
5 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice