Assassin's Creed IV: Black Flag

poruka: 1.061
|
čitano: 233.440
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Assassin's Creed IV: Black Flag
Kelam kaže...

Ljudi imam {#} verziju

Imam framedropove nenormalne znaci konfa pod moj pc nemogu drzat 60 fps na doslovno sve low ili ugaseno

Zna netko kako da to rijesim ili sta

Mislim ako ja sa ovom konfom nemogu igrat normalno ko moze, samo oni sa quad cf/sli?

Tako je i meni bilo.
Zbog tog nisam ni igrao. 

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || Xiaomi MI3 user ||
10 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed IV: Black Flag

Pa na mojoj konfi, skoro sve na max (osim soft shadowsa i onog 2x MSAA) mi rade na 40-60 fps sa v-syncom i nekim trikovima, to je do igre, meni jedva radi ac iii tako da znam kako ti je...

Btw imamo istu verziju {#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Assassin's Creed IV: Black Flag
Kelam kaže...

Ljudi imam {#} verziju

Imam framedropove nenormalne znaci konfa pod moj pc nemogu drzat 60 fps na doslovno sve low ili ugaseno

Zna netko kako da to rijesim ili sta

Mislim ako ja sa ovom konfom nemogu igrat normalno ko moze, samo oni sa quad cf/sli?

Skini d3d overrider i stavi force tripple buffering,bit ce puno bolje bar je meni bilo na 7970

 

Skini zadnji patch (update) ili zadnji dlc

Stavi godrays na low (ak ne pomogne na off)

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.4.2014 22:46 (lmutak).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed IV: Black Flag

Stvarno si kralj, meni se bas vidi poboljsanje, neke sam stvario i povisio i fps dropovi su sada sve rijedi {#}

Sad cu jos malo probat pa ti javim, 

btw jel radi ovo i na ac iii?

 

12 godina
offline
Assassin's Creed IV: Black Flag

Probat cu sutra sad mi se skida druga neka verzija i zadnji patch pa cu sutra opet instalirat

Samo jel znate mozda u normalnoj verziji ne {#}

Jel radi bolje ili je isto?

Mislim si kupit al ako ovako radi isto onda nista od toga

[URL=http://www.neobux.com/?r=Kelster][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed IV: Black Flag

Nista, na AC III ovo ne radi, izgleda da nikad necu moc odigrat III :(

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Assassin's Creed IV: Black Flag

Izvinjavam se ako je bilo ..... Jel sa season pass-om otkljucan i Freedom Cry DLC , ili se on kupuje odvojeno ? Hvala

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.4.2014 20:17 (error_666).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed IV: Black Flag

Season pass ti otključava sve DLC-e.

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed IV: Black Flag

kako mi je jučer digla tlak ona misija "nothing is true" gdje su assassini pa se trebaš šuljati... mislim, nije da sam inače smotan u stealth igrama ali ovo mi je baš bilo annoying {#}

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed IV: Black Flag

Gledam ja neki dan Spartacus War of the Damned i dopali ovaj glumac kao Julije Cezar XD Ne može nikako proć za Cezara ali kao Edward Kenway bio bi savršen zar ne?

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.8.2014 3:44 (sylar951).
Moj PC  
1 5 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed IV: Black Flag
sylar951 kaže...

Gledam ja neki dan Spartacus War of the Damned i dopali ovaj glumac kao Julije Cezar XD Ne može nikako proć za Cezara ali kao Edward Kenway bio bi savršen zar ne?

ni jedno ni drugo 

Team32Ipe77
12 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed IV: Black Flag

Aha, predpostavljam da po vama ni ovaj nebi prošao za Desmonda...

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
Moj PC  
1 2 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed IV: Black Flag

Poz.Imam jedan problem sa fps u igri,naime dok idem igram imam 17-25 fpsa ali dok su oni filmići(cutscenes)imam uvijek 5 fpsa.Zašto?Imam grafičku-Sapphire HD 3650 Series,proc-AMD Athlon II X2 240 i 2 GB Ram.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.8.2014 18:02 (Vedran28).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed IV: Black Flag

Nemaš problem, s obzirom na PC to je normalno.

Pozzz

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed IV: Black Flag

Ok ali ne kuzim ako je dok igram normalno 17-25 fpsa onda bi trebalo i biti tijekom onih cutscenes-a.

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.8.2014 17:20 (Vedran28).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed IV: Black Flag
Vedran28 kaže...

Ok ali ne kuzim ako je dok igram normalno 17-25 fpsa onda bi trebalo i biti tijekom onih cutscenes-a.

očitno da ne bi jer eto ima takvih igara di su te scene na gorem fps-u od sami igre....al znam to je užasno na starijem pc-u sam ima takvih problema s nekim igrama 

Team32Ipe77
13 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed IV: Black Flag

 

Pozdrav evo presao sam igru mislim na glavne misije,zanima me kako da otputovam na drugu stranu svijeta?kad se usidrim s brodom mi se pojavi na brodu zemaljska kugla jedanput sam vidio tu drugu mapu pa nikako skuzit kak da dodem do tamo? Lp

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Assassin's Creed IV: Black Flag

Više se ne sećam da li je kasnije moguće vratiti se tamo, ali ostrvo se zove Principe (kao u Sao Tome i Principe). Ovde imaš mapu, Principe je označen na sredini desne ivice, pa pretpostavljam da tu treba da otploviš da bi izašao sa Kariba.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Assassin's Creed IV: Black Flag

mozes se vratit, kako ne

It's not who u are, it's who u know.
9 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed IV: Black Flag

Zdravo,e ovako imam problem u vezi ac4 kad god izadjem iz igre i ponovo udjem nema save game sto sam igrao uvijek moram sve iz pocetka da igram.

Selkoo
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed IV: Black Flag
Selkoo kaže...

Zdravo,e ovako imam problem u vezi ac4 kad god izadjem iz igre i ponovo udjem nema save game sto sam igrao uvijek moram sve iz pocetka da igram.

Mislim da moraš odigrati taj prvi uvodni dio do kraja, nakon čega će ti početi sejvati. {#}

9 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed IV: Black Flag

ee shvatio sam sada.Svaki put moram ici desni klik i open as administrator.A ako dvostruki lijevi klik idem onda nema save game.

 

Selkoo
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed IV: Black Flag
Selkoo kaže...

ee shvatio sam sada.Svaki put moram ici desni klik i open as administrator.A ako dvostruki lijevi klik idem onda nema save game.

 

staviš si to i sve 5 {#}

 

 

Team32Ipe77
9 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed IV: Black Flag

Hvala vam :D sad sam shzvatio.A kako to moze uopste biti ako idem dvostrukli klik pa nema save game sto sam igrao ?

 

Selkoo
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Assassin's Creed IV: Black Flag

Pa ako imas jogurt {#}verziju onda je sve moguce.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed IV: Black Flag

pozz ekipa

moze pomoc kako relativno najbrze zaraditi metal, kojim nacinom? hvala! 

EDIT

Mislim tocno na kojim pozicijama se nalaze ti brodovi sa puno metala, kuda plove, najbolji nacin napada i sl. 

Hvala

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.10.2014 20:46 (game789).
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Assassin's Creed IV: Black Flag

Pljačkanjem brodova. Pre nego što napadneš brod, pogledaj koliko čega ćeš dobiti, jer ne daju svi iste vrste plena. Takođe, obrati pažnju na teretni kapacitet svog broda (cargo), da li je dovoljno veliki da primi količinu koju pokušavaš da skupiš, i apgrejduj ga po potrebi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed IV: Black Flag
lmutak kaže...
Kelam kaže...

Ljudi imam {#} verziju

Imam framedropove nenormalne znaci konfa pod moj pc nemogu drzat 60 fps na doslovno sve low ili ugaseno

Zna netko kako da to rijesim ili sta

Mislim ako ja sa ovom konfom nemogu igrat normalno ko moze, samo oni sa quad cf/sli?

Skini d3d overrider i stavi force tripple buffering,bit ce puno bolje bar je meni bilo na 7970

 

Skini zadnji patch (update) ili zadnji dlc

Stavi godrays na low (ak ne pomogne na off)

 Hvala, ovo je i meni pomoglo, sad mi je fps prakticki zaključan na 60, vrtim sve na maximum, osim Physix particles koji je loše implementiran u igru (pada fps nenormalno), AA mi je na SMAA...

 

btw. Ako se želite kompletno riješiti screen tearinga bez Vsynca, možete napraviti overclock refresh rate-a monitora na 65 Hz ili više, meni je pomoglo. samo treba naravno pripazit, ne može se svaki monitor overclockat.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.2.2015 7:56 (AngryBird).
13 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed IV: Black Flag

Ima li koji igrač za multiplayer?

[url=http://www.enjin.com/bf3-signature-generator][img]http://sigs.enjin.com/sig-bf3/680763f317669c2b.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Assassin's Creed IV: Black Flag

Imam problem s ovom igrom? Jel to jer je bila mukte ili?

 

Uglavnom, kad je upalim ona je u 1280 rezi, ali izgleda kao da je 16 bitna igra.

Uspijem dići rezoluciju (sve je nečitko koliko užasno izgleda) na 1920x1080 ali izgleda jednako loše, i nakon 5 sekundi se sve zacrni i moram ctrl/alt/delete.

Obrisao sam igru dok ne naletim na rješenje.

 

RX460 4gb OC grafa je u pitanju, 8 gb ram, i i3 procesor.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice