Assasins Creed

poruka: 237
|
čitano: 39.010
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
RE: Assasins Creed
calypso kaže...
haZ kaže...

Igru su pokvarili s tim vraćanjem u prošlost i sličnim glupostima, zašto jednostavno nisam u ulozi Altaira za vrijeme Križarskih ratova, bez laboratorija i DNA analiza?

 

 
Baš. Glupo je svakih malo vremena vracati se u buducnost. 

 Pa meni je to bas super! S tim je igra postala drukcija od drugih, izdvojila se! S time igra dobiva smisao!

Bolje ispast budala nego iz aviona!
16 godina
neaktivan
offline
Assasins Creed

Isuse Bože, zar je ova tema još uvijek aktivna?!


osjecam se kao prezervativ
istrosen al' ispunjen jer sam pogodio cilj
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Assasins Creed
s0va kaže...

Isuse Bože, zar je ova tema još uvijek aktivna?!


 Pa kad je igra predobra!!!

Bolje ispast budala nego iz aviona!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Assasins Creed

Meni je bila dobra prvih 5 sati a poslje strasno iritira to kaj u svakom gradu radis doslovno jedno te isto ..... a neda mi se samo radi raspleta price igrat ak' mi se sve ostalo ponavlja sto je ovdje slucaj :(  .....

16 godina
offline
RE: Assasins Creed
Assassin kaže...
calypso kaže...
haZ kaže...

Igru su pokvarili s tim vraćanjem u prošlost i sličnim glupostima, zašto jednostavno nisam u ulozi Altaira za vrijeme Križarskih ratova, bez laboratorija i DNA analiza?

 

 
Baš. Glupo je svakih malo vremena vracati se u buducnost. 

 Pa meni je to bas super! S tim je igra postala drukcija od drugih, izdvojila se! S time igra dobiva smisao!

 Ma to je idiotski, ide mi na zivce, al to su vjerojatno napravili da lakse naprave nastavak
16 godina
neaktivan
offline
Assasins Creed

Postane dosadno i monotono nakon nekog vremena, uvijek isto. Prince of Perzia mi je bio bolji al i ovo moze proc, svakako zasluzuje paznju i vremena za odigrati!


...:::MB Gigabyte M55S, AMD Athlon X2 64 4000+, 2x1GB Kingmax 800Mhz,XFX 8800GTS 512MB Alpha Dog Edition,160GB & 250GB Seagate Baracuda & 750GB WD external,Foltron 500W Blue,Thermaltake Soprano case black,MX518 gaming mouse,Audigy2,Samsung SyncMaster 226BW,2X Pioneer DVD/RW:::...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Assasins Creed
Ati radeoni

imam problema sa tom igrom..imam 3GB DDR2 3GHz dual core i sad nemam pojima kaj nmi je HG spot stavio u komp HD3850 ili HD3870 nisu mi dali ni kutiju ni CD sa driverima.skinuo sam zadnje drivere sa ovlaštene starnice i problem je slijedeći: kad pokrenem igru kod loading mi se zaledi slika i izađe van iz igre i u windowsima mi je grafika u k.... ,zatim instaliram ponovno drivere i mogu igrat sve dok ne ugasim komp.tad mi se ponovo desi ista stvar.pokrenem igru loading zamrzne se ja u add/remove maknem display driver instaliram i igra mi radi.jel ima ko kakvu ideju??? jel problem u grafičkoj???pomoć molim!!!! mislim da je ati radeon HD3870 jer mi u propertisu u display piše mamory 512MBili se varam?!?!

Trsta
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Assasins Creed

Pa mora ti u properties na displayu pisat na kojoj si kartici. Ako ne odi na Advaced i tamo ćeš vidjet na kojoj kartici radi. Takva se meni stvar događala na starom kompu sa 7900 karticom i nakon toga kartica izgorila (prevelik cloak)

Gigabyte P35-DS3R,Socket775/Intel Core 2 Duo E4400/4GB DDR2,800MHz,Kingmax/Segate,320GB,7200rpm 16MBcache/Gigabyte 8800GTS 320/CHIEFTEC,GPS-500AB-A/Thermaltake MiniTyphoon,CL-P0268/Chieftec AF-1225S,120/Chieftec AF-0925S/Chieftek TK92/Kućište Chieftec SG-01B,midi/LG FLATRON,19"/Trust WirelessDS-3250
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.9.2008 11:39 (doktor1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Assasins Creed

Počeo sam igrati Assasins Creed i igra mi odlično (zasad) radi, ali je problem u meni. Ne znam ju igrat, koji sam noob Belji se.

Od kad sam došao u grad Acre ne mogu pobit vojnike koji maltretiraju stanovnike, ono kad te traži pomoć. Onda sam otišao u Jeruzalem i isti problem, okruže me i nemrem im ništa. Igram na PC-u sa mišem i tipkovnicom. Vjerujem da je razlog kaj ne koristim odgovarajuće napade.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Assasins Creed

Assassin's Creed je do sad po meni jedna od najboljih igara Smijeh

diital design
16 godina
offline
RE: Assasins Creed
gamingXPS kaže...

Assassin's Creed je do sad po meni jedna od najboljih igara Smijeh

 Ovo je potpuno točno.
Izjava je na mjestu jer je igra genijalna i spada u sam vrh ponude zadnjih godina - koje su nam pružile puno nade i očekivanja, a malo kvalitete.
Jedina igra koja je uspijela parirati je GRID, nije da sam fan ali i dan danas je igraju miljuni igrača.

"You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one." -Mihail Talj
15 godina
neaktivan
offline
Assasins Creed

Ja u niti jednom ducanu dosada nisam vidio da se prodaje assassin's creed. Onda sam je odlucio skiniti, ali izgleda da piratske verzije imaju bug kada ides u jeruzalem, svaki put ti bloka.  Mršti se

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Assasins Creed
Living.Dead kaže...

Ja u niti jednom ducanu dosada nisam vidio da se prodaje assassin's creed. Onda sam je odlucio skiniti, ali izgleda da piratske verzije imaju bug kada ides u jeruzalem, svaki put ti bloka.  Mršti se

 Ma moras repack nabavit jer ove koje ne rade kod Jeruzalema su bile prije samog izlaska igre.
E8400 3gHz // BFG GTX 260 Max Core OC // Corsair 1066 mHz 4 GB // WD 640GB // CORSAIR HX520W // Gigabyte EP35-DS3R // CM Cosmos // Genius Ergo 525 Laser Gaming Mouse Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
15 godina
neaktivan
offline
Assasins Creed

Dobra je igra ali mi je dosta  teška. Sad sam u Jeruzalemu i kad me napada više stražara obično poginem. Hoće li kasnije bti lakša? Bio sam i u gradu Acre i one stražare koji su ispred, nisam ih se uspio rješiti pa sam morao pobjeć, uvijek bi me ubili. I onda sam otišo u Jeruzalem, ali i tamo su teški protivnici Plač

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Assasins Creed

Igra je vrlo dobra, zanimljiv koncept i lijepa grafika ali mi je i malo monotona jer u svakom novom gradu

 

imaš jedan cilj - ispuniti par zadataka za tvoje suradnike, oni ti daju informacije o osobi koju tražiš i ti je ubiješ.

E7200,8800GT OC,EP35-DS3,4GB Ram,Soprano,VX450W
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Assasins Creed

neznam kako vam assasin's creed moze bit tezak.....

Gledajte kad ih je puno oko vas samo drzite desni klik da se branite i kad neki lik napadne stisnete ljevi klik i ukoljete ga tako sam ja prelazio nije tesko

AMD Phenom X3 2.1GHz | 2gb ram | HD4650 1024MB |ASUS M2N Motherboard
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Assasins Creed

Ma nije težak nego sam retardiran;

ciljanje protivnika mi je bilo isključeno, sad je sve OK i mlatim ih ko Rambo Cool

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Assasins Creed
Jebasu123 kaže...

neznam kako vam assasin's creed moze bit tezak.....

Gledajte kad ih je puno oko vas samo drzite desni klik da se branite i kad neki lik napadne stisnete ljevi klik i ukoljete ga tako sam ja prelazio nije tesko

 Također!

Samo nekada mi to i nepali, kad me stjeraju u kut ili se popiknem ili me frik uhvati i baci... Najbolje mi je kad bacam nožiće hehe.

Trebaju luk i strijelu uvest i možda bliži pogled, šuljanje - mislim kakav je to assassin bez šuljanja i prikrivanja, a u ovom prvom dijelu tog skoro ni nema, jedino se sakrit u gomilu,kućicu, sijeno, ali to nije to?

Također treba uvesti izmjenu dana i noći.
Konfa: Phenom II x3 720BE@3,4GHz 1,35V/HD4870 512MB +Scythe Musashi/ 2x2GB Kingmax 1066MHz /Corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / Asrock 790gx/ Logitech x-530, Samsung T220(s-panel) LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd) MSN- drazen016@net.hr
15 godina
offline
RE: Assasins Creed
Hyperion kaže..
 Također!
Samo nekada mi to i nepali, kad me stjeraju u kut ili se popiknem ili me frik uhvati i baci...
 Ma boriti se je preee lagano, ja bih mogao cjeli grad poubijat da navale od jednomSmijeh
 I ako te lik uhvati i ide bacit stisneš shift i onda ga blokiraš i nemogu ti ništa.
Intel Q6600 @ 3,2 GHz + BigTyphoon 120 Asus P5K-E/WIFI-AP 2GB @ 800 MHz Kingston Asus EN9600GT @ 750/1900/1000 WD 320GB Antec Sonata III Antec EarthWatts 500W
15 godina
neaktivan
offline
Assasins Creed

Igra je stvarno dobra nema šta.A što se borbe tiče kad skužiš nema lakše igre.No mene zanima dali je kraj igre kada ubijem učitelja i pojavi se neka mapa,a onda se ponovno prebacim u labos i vidim neke čudne znakove.Ili ima još?

Gigabyte X48 DS4,Intel Core Q6600(3,6Ghz-OC),Patriot viper 2x4Gb(1066Mhz-OC),XFX HD4870xxx+HD4850,WD VelociRaptor 150Gb(SISTEMSKI)+640Gb Samsung spinpoint F1,Coolermaster CM690.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Assasins Creed

Hoce li piratske verzije assassin's creeda raditi ako su stavljene nakon sto je izasla igra? Jer nema je nigdje kupit, cak ni u algoritma.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Assasins Creed
microman kaže...

Igra je stvarno dobra nema šta.A što se borbe tiče kad skužiš nema lakše igre.No mene zanima dali je kraj igre kada ubijem učitelja i pojavi se neka mapa,a onda se ponovno prebacim u labos i vidim neke čudne znakove.Ili ima još?

 Nema još to je kraj.
Konfa: Phenom II x3 720BE@3,4GHz 1,35V/HD4870 512MB +Scythe Musashi/ 2x2GB Kingmax 1066MHz /Corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / Asrock 790gx/ Logitech x-530, Samsung T220(s-panel) LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd) MSN- drazen016@net.hr
15 godina
neaktivan
offline
Assasins Creed

Mislim stvarno naj JADNIJI kraj koji sam ikada doživio u igri.Znam da su pustili mijesta za nastavak ali ovo je stvarno PRE JADNO.

Gigabyte X48 DS4,Intel Core Q6600(3,6Ghz-OC),Patriot viper 2x4Gb(1066Mhz-OC),XFX HD4870xxx+HD4850,WD VelociRaptor 150Gb(SISTEMSKI)+640Gb Samsung spinpoint F1,Coolermaster CM690.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Assasins Creed

Evo da se i ja pridružim pohvalama, igra je zasita na mjestu, lijepa grafika, odlična igrivost, jest da je malo monotona, ali sto je tu je. Igra je jedna od boljih u zadnje dvije-tri godine.

Grafika i izvedba gradova mi se posebno sviđa, koncept na koji lik skače po zgradama, jednostavne kombinacjie kontrola, zasita nemam primjedbe, osim sto nema luka i strijele, nema noći i nema nekakovg šuljanja (ono upadneš  ko Čak Noris i sve ih pokolješ Cool).

Sva pohvale.

 

Kada izlazi "dvojka"?

skok u sijeno skok u sijeno
Intel Core 2 Duo E8500 @ 3.5 GHz i SCYTHE Mine, ATi Radeon HD3870 x2, DDR2 4Gb (2x2Gb) Corsair 1066 MHz, Gigabyte EP35C-DS3R, Corsair HX 520w, Creative Labs X-Fi Xtreme Game
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Assasins Creed
Living.Dead kaže...

Hoce li piratske verzije assassin's creeda raditi ako su stavljene nakon sto je izasla igra? Jer nema je nigdje kupit, cak ni u algoritma.

 Ja imam pirata i radi.Zna zablokirat nakon sat dva igranja ali pošto dosta puno sprema lokaciju to onda i nije neki bed.
Gigabyte X48 DS4,Intel Core Q6600(3,6Ghz-OC),Patriot viper 2x4Gb(1066Mhz-OC),XFX HD4870xxx+HD4850,WD VelociRaptor 150Gb(SISTEMSKI)+640Gb Samsung spinpoint F1,Coolermaster CM690.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Assasins Creed

Jesi ti skinio igru prije ili nakon izlaska orginala?

16 godina
offline
Assasins Creed

Jel vama fraps radi u assassins creed-u? Mislim radi i meni,ali kako pokaže broj fps-a to preljepi preko starih i tako nemogu razlučit koliko imam fps-a...

Konfa: Phenom II x3 720BE@3,4GHz 1,35V/HD4870 512MB +Scythe Musashi/ 2x2GB Kingmax 1066MHz /Corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / Asrock 790gx/ Logitech x-530, Samsung T220(s-panel) LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd) MSN- drazen016@net.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Assasins Creed

Imam jedno pitanje, na koji nacin vi uzimate screenshotove u nekoj igri?

Intel Core 2 Duo E8500 @ 3.5 GHz i SCYTHE Mine, ATi Radeon HD3870 x2, DDR2 4Gb (2x2Gb) Corsair 1066 MHz, Gigabyte EP35C-DS3R, Corsair HX 520w, Creative Labs X-Fi Xtreme Game
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Assasins Creed
Living.Dead kaže...

Jesi ti skinio igru prije ili nakon izlaska orginala?

 Nabavio ju prije tri dana.
Gigabyte X48 DS4,Intel Core Q6600(3,6Ghz-OC),Patriot viper 2x4Gb(1066Mhz-OC),XFX HD4870xxx+HD4850,WD VelociRaptor 150Gb(SISTEMSKI)+640Gb Samsung spinpoint F1,Coolermaster CM690.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Assasins Creed
Hyperion kaže...

Jel vama fraps radi u assassins creed-u? Mislim radi i meni,ali kako pokaže broj fps-a to preljepi preko starih i tako nemogu razlučit koliko imam fps-a...

 I meni isto i sa xFire ali to ostaje "preljepljeno" samo na Letterboxu.
E8400 3gHz // BFG GTX 260 Max Core OC // Corsair 1066 mHz 4 GB // WD 640GB // CORSAIR HX520W // Gigabyte EP35-DS3R // CM Cosmos // Genius Ergo 525 Laser Gaming Mouse Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice