Moj pocetnicki oc

poruka: 13
|
čitano: 3.179
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Moj pocetnicki oc

Pozdrav svima,

evo uzeo sam da se malo istreniram na sljedecoj konfi:

asus p5gd1 pro

pentium 4 3.0GHz

asus 6600gt

maxtor 160Gb

znam da konfa nije nesto, ali na njoj cu da se malo izivim dok ne umem 720BEOsmijeh

znaci pentium 4 3.0 @ 3.3 sa stock hladnjakom

stock fsb:200

overclocked fsb:220

multiplayer:15

 

 

sutra budem uzeo (ako budem uhvatio vremena, mada sumnjam) CM TX2 pa cemo vidjeti dalje...

samo vi vozite radioaktivne dizele...izazivajte neduznoj djeci rak pluca, pa cak i svojoj...DIZEL REVOLUTION!
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2009 23:49 (Leta).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Moj pocetnicki oc

dopuna...

samo vi vozite radioaktivne dizele...izazivajte neduznoj djeci rak pluca, pa cak i svojoj...DIZEL REVOLUTION!
15 godina
offline
RE: Moj pocetnicki oc
nije loše za početak... a kako se kreću temperature?
15 godina
neaktivan
offline
RE: Moj pocetnicki oc
jurluk kaže...
nije loše za početak... a kako se kreću temperature?
  u Idle-u oko 56-57 stepeni, a u full load-u nekih 66-67 stepeniSmijeh 
ja zadovoljan...ovih dana kupim neki aftermarket cooler(imate li sta za preporuciti?) i jos rama pa cu da se igram... 
samo vi vozite radioaktivne dizele...izazivajte neduznoj djeci rak pluca, pa cak i svojoj...DIZEL REVOLUTION!
15 godina
neaktivan
offline
Moj pocetnicki oc

Nije to ništa strašno možeš još dosta dobiti.

Evo da pokažem razliku između preskot i cedar mill procesora.

Ovo je sa stock hladnjakom i temperatura u loadu ne prelazi 65. Malo ga koči ram i ploča na kojoj se nemože podizati napon, ali probat ću ovih dana stavit ovaj procesor u novi comp. pa ćemo vidjeti koliko se može još izvući.

 

edit: zaboravio sam napomenuti da ovo nije maximum, nego na 4.1 je stabilan i ovako radi više od 1god.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2009 13:08 (Joso162).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Moj pocetnicki oc
Joso162 kaže...

Nije to ništa strašno možeš još dosta dobiti.

Evo da pokažem razliku između preskot i cedar mill procesora.

Ovo je sa stock hladnjakom i temperatura u loadu ne prelazi 65. Malo ga koči ram i ploča na kojoj se nemože podizati napon, ali probat ću ovih dana stavit ovaj procesor u novi comp. pa ćemo vidjeti koliko se može još izvući.

 

edit: zaboravio sam napomenuti da ovo nije maximum, nego na 4.1 je stabilan i ovako radi više od 1god.

 nice jer radi stabilno 0/24?
15 godina
offline
RE: Moj pocetnicki oc

Jesi veza komp. da ti ne odleti jer vidin da ti ventilator na 4400rpm/min.

Processor: Intel Core 2 Quad Q6600 4×3.2GHz 8MB, Cooler Scythe Mugen, MBO: MB Gigabyte EP45-DS3 RAM: DDR2 8GB PC6400 (800MHz), Kingmax Monitor: Samsung SM 2232BW, 1680x1050 Router: LINKSYS WAG200G Grafička: Gigabyte NVIDIA GeForce GTX 260 HDD: Segate 500GB Napajanje: FORTRON 550W
15 godina
offline
RE: Moj pocetnicki oc

Jesi veza komp. da ti ne odleti jer vidin da ti ventilator na 4400rpm/min?

Processor: Intel Core 2 Quad Q6600 4×3.2GHz 8MB, Cooler Scythe Mugen, MBO: MB Gigabyte EP45-DS3 RAM: DDR2 8GB PC6400 (800MHz), Kingmax Monitor: Samsung SM 2232BW, 1680x1050 Router: LINKSYS WAG200G Grafička: Gigabyte NVIDIA GeForce GTX 260 HDD: Segate 500GB Napajanje: FORTRON 550W
15 godina
neaktivan
offline
RE: Moj pocetnicki oc
Processor kaže...

Jesi veza komp. da ti ne odleti jer vidin da ti ventilator na 4400rpm/min?

  nije to stari dobro...ne brini...Osmijeh komp stoji u mjestu, to je poludio zato jer vent kontrolisem preko potenciometra...
samo vi vozite radioaktivne dizele...izazivajte neduznoj djeci rak pluca, pa cak i svojoj...DIZEL REVOLUTION!
15 godina
neaktivan
offline
Moj pocetnicki oc

ja doma isto imam pentium 4 samo radi na taktu od 3,2ghz ali sa ga podignuo na 3,58ghz i spremio postavke i komp se je ugasio ali sam ga opet upalio i mislio sam da je nestabilan i vratio sam sve postavke na default pa dali netko zna dali je gašenje normalno ili neki opasan problem kod oc........

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Moj pocetnicki oc

hmmmm...

ja sam svog drzao na 3.6 GHz i super stabilno, jedini problem mi je bio to sto sam morao sve da otvorim u kuci, sve prozore, sve sve sve, a jos je tad zima bila...stock hladnjak

znaci pokusaj da mu snizis temp, posto se meni nije palio kad je bilo vruce...Cool

samo vi vozite radioaktivne dizele...izazivajte neduznoj djeci rak pluca, pa cak i svojoj...DIZEL REVOLUTION!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Moj pocetnicki oc
Processor kaže...

Jesi veza komp. da ti ne odleti jer vidin da ti ventilator na 4400rpm/min?

 Moj hladnjak od starog Durona je radio na 7500 RPM, sto na to kazes? Eno ga jos uvijek radi -Thermaltake Volcano!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Moj pocetnicki oc
Luka kaže...
Processor kaže...

Jesi veza komp. da ti ne odleti jer vidin da ti ventilator na 4400rpm/min?

  Moj hladnjak od starog Durona je radio na 7500 RPM, sto na to kazes? Eno ga jos uvijek radi -Thermaltake Volcano!
  ludostOsmijeh
samo vi vozite radioaktivne dizele...izazivajte neduznoj djeci rak pluca, pa cak i svojoj...DIZEL REVOLUTION!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice