Amd Sempron 2400+

poruka: 19
|
čitano: 6.541
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
AMD sempron 2400+
pitanje

da li je moguce povecat GHz na gore navedenom procesoru trenutacno mi je 1,7GHz i skoro mi svaka igra zapinje

mp14
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Amd Sempron 2400+

Ne isplati ti se. S tim procesorom ne možeš ništa dobit na performansama u modernim igrama, čak ni dizanjem takta.

Fear leads to anger,anger leads to hate,hate leads to suffering.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Amd Sempron 2400+
autorov komentar
Skywalker kaže...

Ne isplati ti se. S tim procesorom ne možeš ništa dobit na performansama u modernim igrama, čak ni dizanjem takta.

 A el bi mogao pokrenit cod4 barem na low sa tim procesorom.(ako bi trebalo podici takt isprobo bi).I zasto meni ad idem na sistemrequirements lab pise da imam procesor 2,4GHz a imam 1,7?
mp14
15 godina
protjeran
offline
RE: Amd Sempron 2400+
lamborghini murcelago lp640 kaže...
Skywalker kaže...

Ne isplati ti se. S tim procesorom ne možeš ništa dobit na performansama u modernim igrama, čak ni dizanjem takta.

 A el bi mogao pokrenit cod4 barem na low sa tim procesorom.(ako bi trebalo podici takt isprobo bi).I zasto meni ad idem na sistemrequirements lab pise da imam procesor 2,4GHz a imam 1,7?
 mogo bi igrat sa nekim dobrim konfigom ja na njemu imam 500fps-a a ti bi barem 60 dobio a cod ti vise o grafickoj ovisi
amd-ati http://demigodmp.blogspot.com/
14 godina
neaktivan
offline
Amd Sempron 2400+
autorov komentar

1gb rama, graficka ati radeon asus a9550 128mb i taj amd sempron 2400+ 1,7ghz el moguce?

mp14
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Amd Sempron 2400+
prihvaćeno rješenje

AMD procesore imenuje po efektivnom taktu. Tako znači, po tadašnjim procesorima (mislim, kad je tvoj izdan), to otprilike odgovara performansama tadašnjeg Intelovog Celerona koji je radio na 2.4 GHz. A tvoj realan takt je 1.7 GHz.

 

Nadam se da kužiš, inače samo pitaj...

Fear leads to anger,anger leads to hate,hate leads to suffering.
 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Amd Sempron 2400+
autorov komentar
Skywalker kaže...

AMD procesore imenuje po efektivnom taktu. Tako znači, po tadašnjim procesorima (mislim, kad je tvoj izdan), to otprilike odgovara performansama tadašnjeg Intelovog Celerona koji je radio na 2.4 GHz. A tvoj realan takt je 1.7 GHz.

 

Nadam se da kužiš, inače samo pitaj...

 kuzim. Hvala!
mp14
16 godina
offline
Amd Sempron 2400+

 

Nema na čemu.

 

Samo za tvoju informaciju, vidim da si novi, imaš tipku hvala da se ne spama bazveze po forumu...

 

Fear leads to anger,anger leads to hate,hate leads to suffering.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.5.2009 20:36 (Skywalker).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Amd Sempron 2400+
lamborghini murcelago lp640 kaže...
Skywalker kaže...

Ne isplati ti se. S tim procesorom ne možeš ništa dobit na performansama u modernim igrama, čak ni dizanjem takta.

 A el bi mogao pokrenit cod4 barem na low sa tim procesorom.(ako bi trebalo podici takt isprobo bi).I zasto meni ad idem na sistemrequirements lab pise da imam procesor 2,4GHz a imam 1,7?
 
Možeš pokrenuti Cod4 s tvojim kompom, samo trebaš...
C:\Program Files\Activision\Call of Duty 4\miles -
  1. Right-click na mssmp3.asi i “Rename”
  2. Preimenuj u mssmp3.bak
  3. Da bi to mogao, moraš imati uključen pregled ekstenzija.
Radit će ti, radi i na još slabijim kompovima.
No skill, just 191x7!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Amd Sempron 2400+
autorov komentar
191x7 kaže...
lamborghini murcelago lp640 kaže...
Skywalker kaže...

Ne isplati ti se. S tim procesorom ne možeš ništa dobit na performansama u modernim igrama, čak ni dizanjem takta.

 A el bi mogao pokrenit cod4 barem na low sa tim procesorom.(ako bi trebalo podici takt isprobo bi).I zasto meni ad idem na sistemrequirements lab pise da imam procesor 2,4GHz a imam 1,7?
 
Možeš pokrenuti Cod4 s tvojim kompom, samo trebaš...
C:\Program Files\Activision\Call of Duty 4\miles -
  1. Right-click na mssmp3.asi i “Rename”
  2. Preimenuj u mssmp3.bak
  3. Da bi to mogao, moraš imati uključen pregled ekstenzija.
Radit će ti, radi i na još slabijim kompovima.
 zasta treba mjenjat ekstenziju te datoteke el to potrebno bas ili se nemora?
mp14
16 godina
neaktivan
offline
Amd Sempron 2400+

Radit će ti Cod 4 bez problema, ja sam imao identičnu konfiguraciju, i većina detalja u igri je bila medium, reza 800X600 i ide bez trzanja.

Plin je za kuhanje, dizel je za traktore, a benzin je za aute!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Amd Sempron 2400+
prihvaćeno rješenje
lamborghini murcelago lp640 kaže...
191x7 kaže...
lamborghini murcelago lp640 kaže...
Skywalker kaže...

Ne isplati ti se. S tim procesorom ne možeš ništa dobit na performansama u modernim igrama, čak ni dizanjem takta.

 A el bi mogao pokrenit cod4 barem na low sa tim procesorom.(ako bi trebalo podici takt isprobo bi).I zasto meni ad idem na sistemrequirements lab pise da imam procesor 2,4GHz a imam 1,7?
 
Možeš pokrenuti Cod4 s tvojim kompom, samo trebaš...
C:\Program Files\Activision\Call of Duty 4\miles -
  1. Right-click na mssmp3.asi i “Rename”
  2. Preimenuj u mssmp3.bak
  3. Da bi to mogao, moraš imati uključen pregled ekstenzija.
Radit će ti, radi i na još slabijim kompovima.
 zasta treba mjenjat ekstenziju te datoteke el to potrebno bas ili se nemora?
 
Igra ima Bug koji nekima onemogučava igranje na Athlonu XP (koji je vrlo sličan Sempronu) i nekim serijama Pentiuma 4.
Promjenom te ekstenzije i oni mogu igrati (bez ikakvih problema ili nuspojava). A uglavnom i digne performanse, jer se taj fajl trebao zvati tako, tj imati tu ekstenziju po defaultu.
No skill, just 191x7!
14 godina
neaktivan
offline
Amd Sempron 2400+
autorov komentar

ovaj moj prijatelj ima athlon znaci njemu neradi zbog ekstenzije?

 

mp14
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Amd Sempron 2400+
lamborghini murcelago lp640 kaže...

ovaj moj prijatelj ima athlon znaci njemu neradi zbog ekstenzije?

 

 
Ako ima Athlon XP, onda mu vjerojatno ne radi zbog toga.
Samo nek promijeni ekstenziju i to je to.
No skill, just 191x7!
14 godina
neaktivan
offline
Amd Sempron 2400+
autorov komentar

Hvala vam radi mi!!!

mp14
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Amd Sempron 2400+

 Najbolje ti je kupit neki solidan gamerski komp,takav sam i ja bio,ako kloknem ovo hoće mi radit,na koji postavkama i bla bla bla.....Pogledaj Moj PC,ja igram far cry 2 na 1280x1024 sve na ultra high a platio sam ga 2190 kn,tak da bi se riješio i ti briga na 3-4 god...?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Amd Sempron 2400+

Sta ste ga obeshrabrili. Vise ima smisla overclockirati taj CPU i podigniti FPS sa 25 na 30 nego icore7 pa sa 150 otici na 200. Ako uspije od 2400+ napraviti 3200+ ima da XP opet bude poletan kao mladić. :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Amd Sempron 2400+
autorov komentar
big_guy kaže...

 Najbolje ti je kupit neki solidan gamerski komp,takav sam i ja bio,ako kloknem ovo hoće mi radit,na koji postavkama i bla bla bla.....Pogledaj Moj PC,ja igram far cry 2 na 1280x1024 sve na ultra high a platio sam ga 2190 kn,tak da bi se riješio i ti briga na 3-4 god...?

 imas ti dobar komp sad cu ja uzet na kraju skolske godine tj. sljedeci mjesec vjerojatno novi neki po max.5000kn
mp14
15 godina
neaktivan
offline
Amd Sempron 2400+

Evo ti onda pa malo pogledaj ovdje...

http://www.bug.hr/forum/topic/slaganje-pc-konfiguracija/konfa-do-5000-kn/25393.aspx?page=0&jumpto=371336&sort=asc&view=flat

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice