Vejpanje? preporuke?

poruka: 14
|
čitano: 8.984
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Vejpanje? preporuke?
Nista elektricno, samo akusticne trosim ;)
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
10 godina
offline
Vejpanje? preporuke?

učlani se u neku od vape grupa na fb, tamo ćeš prije dobiti odgovor, a imaš temu i na forum.hr za elektronske cigarete...

 

ovdje će ti biti samo tona komenrara tipa "koji će ti to?", "štetnije je od analogne" i slično...

10 godina
offline
Vejpanje? preporuke?

ps: još bolja opcija - odeš u neki vape shop i na licu mjesta tražiš savjet (naravno, ako imaš tu mogućnost i ako si punoljetan)

13 godina
offline
Vejpanje? preporuke?

kvaliteta čega te zanima? imaš mod ili tražiš preporuke?

wiip je igračka, ne preporučam, jednokratne kitove bi trebalo zabraniti, ekološki neprihvatljivo ako mene pitaš. nadam se da će se to uskoro dogoditi, ako ništa na razini eu.

što se okusa tiče, jbg. stvar ukusa, svatko od frendova voli nekaj drugoga.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
11 godina
offline
Vejpanje? preporuke?

Jednokratne - bježi od toga.

 

Najbolji početnički pod ti je Manners II, usb C punjenje, 900 mah baterija, super okus, dugo grijači traju. Ne curi. Ne traži dalje od ovoga dok ne vidiš da li ti odgovara.

 

Tekućine:

Duhanske čiste, Discovery arome, M type ili West Virginia. Ako ćeš duhanske s nekim dodacima, onda od Infamousa sljedeće: Gold MZ (original), Skandal, Maršal. Od Journey: Zviz, Spirit of the Woods. 

 

Desertne -> Infamous: Orange Drops i Yellow Drops, Fairy Tale bilo što od one njihove sweet serije.

 

Voćne -> Infamous: Ninja Juice, Red Drops, G Kick.

 

 

Uredba: Napiši koliko love misliš izdvojiti, da li uopće pušiš i koliko te koje cigare koristiš, te na što ciljaš

 

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.10.2022 7:51 (Crucifixion).
14 godina
offline
Re: Vejpanje? preporuke?
pozdrav!

ne pusim uopce. Probao sam jednokratni vape mango i svidilo mi se.

pa hocu Pod uzet i koje vocne okuse mi preporucujete?

jel ok pod caliburn g2 ?
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.10.2022 12:59 (serlok).
11 godina
offline
Vejpanje? preporuke?

Ako možeš, uzmi Manners 2, puno kvalitetniji, manje se kvari, super okus pa čak i na voćnim aromama za pod uređaj.

 

Od tekućina, ako ti je Mango dobar, imaš Journey Shake Charger, on je isto mango, ako bi u tom stilu. 

 

Ninja Juice, G-Kick, Red Drops, Pinkman, Dusk, Heisenberg, Red Astaire, Green Kelly,... Neki od mojih voćnih favorita.

 

 

 

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
10 godina
offline
Re: Vejpanje? preporuke?
serlok kaže...
pozdrav!

ne pusim uopce. Probao sam jednokratni vape mango i svidilo mi se.

pa hocu Pod uzet i koje vocne okuse mi preporucujete?

jel ok pod caliburn g2 ?

 

ja ti preporučam da uopće ne počinješ ni sa vape-om ako nisi pušio do sad...

a ako već moraš - onda probaj koristiti tekućine bez nikotina...

Caliburn je ok pod...

 

a to što će se nešto kvariti - pokvariti se može i nešto što košta 3put više ako naletiš na lošu seriju...

 

uz napisano - najbolje ti je savjete o vape-u tražiti na specijaliziranim vape grupama po fb, a ne ovdje...

11 godina
offline
Vejpanje? preporuke?

U tim "specijaliziranim grupama" imaš možda 5 ljudi koji znaju o tome i da su probali veliki broj uređaja, s time da većina iskusnjara nije ni primirisala podovima, koriste tank + mod kombinacije.


Čak ni ljudi koji rade u tome, ne znaju sve, imaš možda njih par što radi u Parilici, Puffkalici i Wizardlabu da znaju o tome, ostali su svi neki ofrlje.

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
10 godina
offline
Re: Vejpanje? preporuke?
Crucifixion kaže...

U tim "specijaliziranim grupama" imaš možda 5 ljudi koji znaju o tome i da su probali veliki broj uređaja, s time da većina iskusnjara nije ni primirisala podovima, koriste tank + mod kombinacije.


Čak ni ljudi koji rade u tome, ne znaju sve, imaš možda njih par što radi u Parilici, Puffkalici i Wizardlabu da znaju o tome, ostali su svi neki ofrlje.

 

i dalje ima više ljudi tamo, a koji znaju o tematici, nego ovdje :)

a i iznenadio bi se koliko "iskusnjara" je probalo i/ili koristi pod uređaje na dnevnoj bazi...

 

btw nitko o ničemu ne zna sve...

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.10.2022 14:03 (60nine).
6 godina
offline
Re: Vejpanje? preporuke?
Odma na mod + tank i sipaj unutra tekućinu bar da je 80w mod i sa izmjenjivom baterijom,sve ove početničke samo novac bacaš na kraju ćeš na ovo preći prije ili kasnije
10 godina
offline
Re: Vejpanje? preporuke?
dejo74 kaže...
Odma na mod + tank i sipaj unutra tekućinu bar da je 80w mod i sa izmjenjivom baterijom,sve ove početničke samo novac bacaš na kraju ćeš na ovo preći prije ili kasnije

 

ne mora biti... znam ljude koji upravo žele isključivo i samo pod uređaje (primjer šogija i sestre) - što jednostavnije i stupid free, to bolje...

6 godina
offline
Vejpanje? preporuke?

Najgore od svega, jednokratne imaju baterije koje se mogu puniti (bar ova koju sam ja rastavio) samo nemaju dio za punjenje (usb+controller) - OČAJ! olfa' ekologija

NULL!=NULL
14 godina
offline
Re: Vejpanje? preporuke?
hvala Vam na odgovoru
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice