Što znači "woke"?

poruka: 41
|
čitano: 11.230
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Što znači "woke"?

Ovo je super. Danas se za 99% sranja veli Woke iako cca 50% nije.

 

Eto sad tema pa vičite da je netko Woke zato što je otvorio temu Woke i šprda se sa vajnerima.

 

OP ti si woke zato što nisi dovoljno anti woke (tjst debil).

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
8 godina
offline
Re: Što znači "woke"?
You woke up this morning
Got yourself a gun,
Mama always said you'd be
The Chosen One.

L.Cohen
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
15 godina
offline
Što znači "woke"?

Je li Elon Musk woke ili je pod utjecajem grupacije sekularnih pojedinaca židovskog podrijetla koji kontroliraju zabavljačko-kulturno-drustvene centre moći u Americi i svijetu?

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
18 mjeseci
protjeran
offline
16 godina
offline
Što znači "woke"?

Čuo sam slične horor priče, kada otac ne može zaustaviti majku i birokraciju da uništi život jedinom djetetu tvrdeći da je klinac trans curica. Pokušava na sve moguće načine, ali jednostavno ne može protiv sustava i majka kreće malo dijete fiksati hormonima i blockerima hormona, bez suglasnosti oca... i tako to ide dok škole šopaju klince propagandom duginih boja od početka. Nije to kod nas pa me boli briga, ali postoji empatija prema normalnim ljudima koji proživljavaju sve to.

 

Woke propaganda i "Vrli novi svijet" autora Huxleya. Zauzeli su gotovo sve medije i sve institucije koje rade s djecom. Tko kaže rečenicu koja se protivi njihovom učenju, isti biva ignoriran ili uštutkan.

Kada se desnica bori za pravo glasa, onda znate kuda im je država otišla. Likovi ne mogu odgovoriti niti što je žena. Svi počnu zamuckivati i svode priču na "žena je emocija i osjećaj pripadnosti određenom spolu", a ako se spomenu kromosomi i reproduktivni organi onda se ostane bez posla.

8 godina
online
Što znači "woke"?

Evo prošlo već tjedan pa moram (kolege zakazali): woke je vrsta tave.

 

pan y agujas
8 godina
offline
Re: Što znači "woke"?
Kasnis kolega, tavicu smo iskoristili u prva tri posta.... :)
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
8 godina
online
Re: Što znači "woke"?

Na to i mislim, trebalo je barem jednom dnevno napisat post da je woke vrsta tave 

(tek tolko da wyks poludi)

 

pan y agujas
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.12.2022 22:15 (fer-de-lance).
11 godina
offline
Re: Što znači "woke"?
Tava, tava, tava...
Sad smo mirni za vikend
14 godina
offline
Što znači "woke"?

problem je što se WOKE od poimanja sranja u vlastitom povijesnom dvorištu i shvaćanja da nisi bolji od drugih prometnuo u pederluk i preodjevanje djece i forsiranje toga kao "novo normalno"...

 

 

meni je sasvim dosta i precizno u što hrvatskom jeziku postoji uz ženski i muški i srednji rod...

Ju je je? Je ju je!
10 godina
offline
Re: Što znači "woke"?
Woke ti je degradacija duha i tjela.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice