Prodaja preko interneta pitanje

poruka: 5
|
čitano: 2.091
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Prodaja preko interneta pitanje

Nisam znao kako da nazovem temu ali nema veze pošto mislim prodat xbox 360 javio mi se neki čovijek da nije u mojoj blizini on je iz osjeka ja iz splita i kad bi ja njemu xbox poslao preko pošte ,na koji bih ja sve način mogao dobiti novac kuči ako se uzme u obzir da sam maloljetan 17god ?

Meni bi najviše odgovaralo da se novac pošalje na kučnu adresu je se to može tako?

.
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.11.2010 10:24 (RPG vs TENK).
14 godina
neaktivan
offline
Prodaja preko interneta pitanje

itko?

.
14 godina
neaktivan
offline
Prodaja preko interneta pitanje

imaš dvije opcije preko HP

-možeš da on tebi pošalje poštanskom uputnicom, tebi uputnica stigne na adresu u roku dan-dva te ti s njom odeš u poštu i podigneš novce i onda pošalješ xbox

-možeš ti poslat pošiljku u osijek preporučeno s otkupninom tako da kad poštar to njemu donese on plati poštaru i tek onda preuzme paket, a tebi novac stigne za dan-dva

{#}

14 godina
neaktivan
offline
RE: Prodaja preko interneta pitanje
crazy_luđak kaže...

imaš dvije opcije preko HP

-možeš da on tebi pošalje poštanskom uputnicom, tebi uputnica stigne na adresu u roku dan-dva te ti s njom odeš u poštu i podigneš novce i onda pošalješ xbox

-možeš ti poslat pošiljku u osijek preporučeno s otkupninom tako da kad poštar to njemu donese on plati poštaru i tek onda preuzme paket, a tebi novac stigne za dan-dva

{#}

Možeš ono prvo malo dotaljnije opisat?

.
14 godina
neaktivan
offline
Prodaja preko interneta pitanje

daš mu adresu i kažeš da ti uplati novce, on samo ode u poštu i tamo će mu objasnit kako se to radi, tebi će za par dana stić jedan žuti papirić na kojem piše adresa i ime pošiljatelja i iznos, ti to odneseš u poštu i podigneš novce a onda ti lijepo upakiraš xbox i odneseš ga u poštu i pošalješ tom liku

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice