Pozivnice za privatne torrent trackere izdvojena tema

poruka: 5.095
|
čitano: 1.492.871
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
10 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav svima 

 

Tražim : THR pozivnicu

 

Razlog: imao sam davno THR account ali eto odselio sam se u drugi kraj i nisam imao net podosta dugo itd itd i nažalost sam dobio HNR bodove i ne mogu vise pristupiti nazad accountu , te bih molio ako ima dobra dusa das si napravim novi account uz neciju pozivnicu :D 

 

Hvala 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
http://www.torrentleech.org/user/account/signup
Koristite pozivnicu STAYHOME u obrascu za prijavu
16 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav svima

Molio bih pozivnicu za Crnu Berzu i Torrenthr ako neko ima

Aktivan sam na Partis.si  u 1.7tb  d 256gb i imam dobar internet pa nije problem drzati upload

 

Hvala

Bf - DevilHR
4 godine
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Pozdrav ekipa, može pozivnica za crnu berzu ili neki drugi Torrent site sa crtićima sinhroniziranim na hrvatski?
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
devil1 kaže...

Pozdrav svima

Molio bih pozivnicu za Crnu Berzu i Torrenthr ako neko ima

Aktivan sam na Partis.si  u 1.7tb  d 256gb i imam dobar internet pa nije problem drzati upload

 

Hvala

 Javi se na PM pošaljem ti kod za THR

12 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Miroslaw001 kaže...
Pozdrav ekipa, može pozivnica za crnu berzu ili neki drugi Torrent site sa crtićima sinhroniziranim na hrvatski?

Imaš 0 dana staža, dođeš tu žicat pozivnicu, skinut ćeš par filmova i nikad više ući na site, a onaj tko ti da pozivnicu bezveze će izgubiti 100k karme...

To tak ne ide

4 godine
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
:) jasno
A kako da skupim staž?
12 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Uz ovoliko privatnih torrenta morao si negdje skupiti staz, i samo dokazes da si uredan clan neke privatne torrent stranice i da imas dobar internet i eto ti mozda pozivnice. Jer i ja sam dao neke pozivnice skinili bi ono sta zrle i vise se nebi pojavili ili nebi sidali i dobili bi ban. I sigurno bi ti bilo jos lakse dobit ako imas dokaz da koristis seedbox
5 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Pozdrav.Evo i ja tražim pozivnicu za "TorrentHR".Več nekoliko godina sam član Slovenačkih trakera "Moj blink" (ratio 7,7 Skidano 1.458 TB stavljeno/uplodano 11.357 TB) te "Partis 2,22 Skidano 4,4 TB uploadano 9,8 TB).Brzina interneta Download 50 Mbps Upload 10 Mbps.Ako neko ima višak koju pozivnicu bio bih vrlo zahvalan ako bi mi mogu poslat.
Hvala te ostajte zdravi u tim vremenima.
Pozdrav
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.3.2020 15:03 (rado7rado).
12 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
A
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.3.2020 15:48 (nike098).
14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

  Koliko dugo sam ja odgovaran za onoga kome sam dao pozivnicu za torrenthr ili mogu nadrapat zbog nekog? 

4 godine
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Ja cu kao dokaz priloziti ratio sa CB, Partis-a. I uzvratiti pozivnicom za CB, mislim da je to win win za ljude koji su u potrazi za pozivnicom za CB kao ja za THR

12 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Nije vam dozvoljeno kreiranje pozivnice!<br/>Pozivnice su do daljnjega zatvorene!

Svi koji trazite pozivnicu za torrenthr nisu vam u mogucnosti je dati.

12 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
rokonja kaže...

  Koliko dugo sam ja odgovaran za onoga kome sam dao pozivnicu za torrenthr ili mogu nadrapat zbog nekog? 

 Mislim da nije pametno dilit bilo kome, jer nije ni svrha da djelis ljudima da zauzimaju prostor privatnog torrenta, a da nisu aktivni i ne drze se pravila, trazi dokaz sa nekog drugog privatnog torrenta i po mogucnosti da koristi seedbox. Jer zajednica na torrenthr je kvalitetna i ne trebaju padobranci

12 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Upravo to, torrentHR je najstabilniji naš regionalni tracker. Na Crnoj Berzi ima svega i svaceg, stalno spamaju PM sa molbama za donacije, i ulaznica ima na bacanje, uz seedbox za jedan dan se može doći do 3 pozivnice dok se na THR ipak potuditi mjesec-dva da se dode do jedne. Ovih dana je pokrenut je i topic da se otvore registracije, međutim odbijeno je upravo zbog velike mogucnosti padobranaca. Traze se samo korisni useri za community.

14 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Naravno da ne treba dijelilti samo tako, ali treba ljudima dati šansu. I ja sam ovdje tražio nekad davno pozivnicu, a nisam nikad bio na nekom privatnom trackeru, a na thr imam 80TB uploada sad. Treba dati ljudima šansu. 

 

I da ono najbitnije, u ovo doba je staff odlučio da bi velika većina koja bi došla sad na tracker bila ekipa koja bi za 2tjedna bila banana i pitala se zašto. Što vrlo vjerojatno je i moguće. Jel ne bi pratila pravila. Tako da do daljnjeg nema ulaska na thr. 

11 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Silent horror1992 kaže...
Silent horror1992 kaže...

Poklanjam na lipe oči 5thr pozivnica jer sam usrane volje i u totalnoj banani. 

Znači.

Prvih 5 ili vam ga najbržih 5 dobiva code za reganje.

 

Dobitnici: 

 

1. 9111963  --- rubiroza

2. Widowmaker --- zglemb

3. Gamerx:)xxx --- simpa

4.Volegradele --- volegradele

5.Otišla prijateljici jednog forumaša --- IvaPozitiva

 

Budite kolegijalni pa ako vam ne treba pozivnica ili već imate acc nemojte se javit.

Zdravo !

 

Pošto sam do sada podijelio desetke pozivnica, a tam u panelu gotovo uvijek isti broj korisnika stoji, to mi govori da su mnogi banirani,a nisam vodio evidenciju kako bih spriječio da mi se jave prijestupnici i opet traže acc, pa stoga od sada lijepo pišem u post gdje udijelim pozivnice ime nicka sa thr i nicka sa bughr. Pa da vidimo.

 

 

 

Epilog za svih 5 koje sam pozvao u više od 2 mjeseca.

Svi skupa, to jest zajedno, imaju 15gb uploada na tracker.

Od toga dvije osobe koliko toliko su nešto i skinule.

2 osobe imaju 0 na svim poljima, a jedna osoba nije ušla 5 tjedana na tracker.

Pa ti onda daji pozivnice.

Već sam više puta rekao kak neću davat pozivnice i sam pogazim svoju riječ.

Ovaj put je konačno, nedam više ni rođenom bratu 

Amen.

13 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Franjo15 kaže...

Naravno da ne treba dijelilti samo tako, ali treba ljudima dati šansu. I ja sam ovdje tražio nekad davno pozivnicu, a nisam nikad bio na nekom privatnom trackeru, a na thr imam 80TB uploada sad. Treba dati ljudima šansu.

Thank you for your service, ali moraš i ti shvatit da za svakog jednog kao što si ti, dođe njih 50 koji skinu par crtića i više ih nema.

 

Ja sam podijelio 15 pozivnica do sad i samo jedan je uspio nakupit više 200GB uploada. Neki genijalci nisu doslovno skinuli do sad niti jedan torrent, a vidim da su aktivno ulogirani. Pa zar sam ja stvarno mjesec dana peglao karmu za pozivnicu samo da bi vi mogli lurkat po THR-u? Koji vam je vrag?

 

Prekipjelo mi je sad neki dan i više ne dijelim. Lik u ovoj temi pita za pozivnicu, nema dokaz sa drugog trackera, al vidim 10 godina staža na forumu, pa rekoh ajde ok, valjda je ozbiljan i pošaljem mu pozivnicu u PM. Lik se već skoro dva tjedna nije uopće ulogirao na forum da bi vidio moju poruku, mogu mislit koliko bi jedan takav bio aktivan na THR-u.

 

Kolegi sa foruma sam prije par mjeseci dao pozivnicu za IPTorrents. Naravno ratio mu je nikakav, a budući da su pravila na IPT puno stroža nego na THR-u, vjerojatno ću i ja dobit po pič*i kad ga bannaju. Užas

Ne vjeruj sjaju u njenim očima! To je samo svjetlost što joj prolazi kroz šuplju glavu!
10 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Molim nekog ako ima da mi pošalje pozivnicu za TorrentHR

Unaprijed hvala :-))))))

 

Uploadat ću mu svu karmu koju zaradim :-) :-)

5 godina
neaktivan
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Vidim da se raspisalo/raspričalo oko tih pozivnica.To ja potpuno razumjem pošto sam višegodišnju član nekoliko torret sajtova od javnih i privatnih.Znam da ima svakojakih "pacijenata" na ovom svjetu ali ne razumem onog ko traži pozivnicu pa onda nije aktivan odnosno se ni ne logira više.Ja ako više puta dnevno ne prečekiram šta ima novo meni onda nešto fali.Sad neznam dal sam ja poticaj ovih debata ili ne ali moram da kažem da ja nikog ne mogu prisilit da mi nešto pokloni nit ste vi dužni nekom nešto poklanjat.Ako bi bila ikakva druga mogučnost(da se plati pristup) ja bih je več koristio.Ja nisan došao tražit pozivnicu da mi prođe vreme u doba tog virusa nego sam došao da si mogu nač stvari koje na ostalim sajtovima ne mogu.Tako da ako če neko imat viška pozivnicu kad če to opet bit moguče ja bi mu bio vrlo zahvalan.
14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav, tražim utakmice Hrvatske nogometne reprezentacije na Europskim (1996., 2004., 2008., 2012., 2016.) i Svjetskim prvenstvima (2002., 2006., 2014.). Negdje sam pročitao da ih ima na torrent.hr pa bi trebao pozivnicu. Ali vidim da se ne dijele baš lako, pa ako netko može provjeriti da li uopće ima tih utakmica? Pa mi poslati samo magnet link ili nešto tako. Hvala 

8 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
stiffler13 kaže...

Pozdrav, tražim utakmice Hrvatske nogometne reprezentacije na Europskim (1996., 2004., 2008., 2012., 2016.) i Svjetskim prvenstvima (2002., 2006., 2014.). Negdje sam pročitao da ih ima na torrent.hr pa bi trebao pozivnicu. Ali vidim da se ne dijele baš lako, pa ako netko može provjeriti da li uopće ima tih utakmica? Pa mi poslati samo magnet link ili nešto tako. Hvala 

Ispada da ces skinut utakmice i vise neces nikad pojavit. Pozivnice bas za to sluze da ljudi ne zovu bilo koga nego one koji bi bili aktivni i doprinjeli na neki nacin trackeru. 

If Microsoft ever made a product that didn&#39;t suck ... it would be a vacuum cleaner.
14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Vidim po postovima da se i ne dijele više zbog padobranaca... Već 15 godina torrentam, nisam koristio privat servise ali znam kako funkcioniraju. Gleda se ratio downloada i uploada i to utječe na onoga tko bi dao pozivnicu. Javio sam se tu jer to što tražim možda postoji samo na torrent.hr. Ne moram niti dobiti pozivnicu, zanima me samo jel imaju te utakmice - samo da netko provjeri ili da mi da savjet gdje da ih tražim. Tako sam i došao do torrent.hr, do jučer nisam ni znao da je privat.
7 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Riskiram puno thumbs down, ali pišem ovaj post čisto da dobijete i drugu stranu priče, što se događa s nama koji tražimo pozivnice i onda nismo aktivni.

 

Ja sam tražio nedavno pozivnicu za THR, jedan forumaš aktivan u ovom threadu mi ju je velikodušno i dao u razmjenu za tday pozivnicu. Na tome sam mu jako zahvalan i ovim putem mu se želim ispričati ako sam mu na neki način naškodio.

 

Aktivirao sam account i kako nisam u to vrijeme imao potrebnu za skidanjem nekog torrenta, nisam ništa ni skinuo. U međuvremenu su se u životu dogodile određene stvari i torrenti su mi bili zadnji na pameti i account je deaktiviran. Nisam dobio nikakav mail da se ulogiram ako ga želim sačuvati, nikakvu opomenu, samo idući put kad sam se htio ulogirati dočekala me poruka.

 

Kao što sam rekao, imam account na torrentday-u i navikao sam na ležerniji pristup. Tamo ako mi se i dogodi da se ne ulogiram neko vrijeme, stiže mi mail koji me upozori, ja se ulogiram i problem riješen. 

 

Zbog svega toga ne pada mi na pamet da ikoga više tražim invite za THR. Prvenstveno ne želim nekoga dovoditi opet u nezgodnu situaciju ako mi se dogodi da se ne ulogiram na vrijeme. A drugo nisam siguran da želim biti dio nečega što će mi ograničavati život u toj mjeri da se moram konstantno podsjećati da moram otić tamo na neku stranicu inače slijedi kazna i meni i onome koji mi je pomogao. 

 

12 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Ako želite samo par filmova, ili sink crtića što se najviše traži sa THRa napišite tu pa ću Vam ih ja ili netko proslijediti. Bezbolnije je nego tražiti pozivnicu i nakon što se skine traženo s trackera nestati. Nažalost, situacija je takva da će se sve teže i teže ulaziti na privatne trackere...

 

On topic, jer ćemo dobiti od modova po repu zbog ovoliko :

 

Imam 2 pozivnice za IPT viška. Uvjeti su optički internet ili seedbox te naravno prisutstvo na ostalim trackerima. Razlog je jednostavan, traže ratio 1.0 (što je bez optike ili seedboxa teško ostvarivo jer je globalni tracker pa je prosjek brzine puno veći nego tu kod nas) ili 14 dana seeda (opet, malo tko bez seedboxa će moći/željeti toliko seedati).

13 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Tražim pozinicu za CrnaBerza. Stavlja sliku s TorrentHR, Partis i IPT kao dokaz.

 

16 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
dturko kaže...
Ja sam podijelio 15 pozivnica do sad i samo jedan je uspio nakupit više 200GB uploada. Neki genijalci nisu doslovno skinuli do sad niti jedan torrent, a vidim da su aktivno ulogirani. Pa zar sam ja stvarno mjesec dana peglao karmu za pozivnicu samo da bi vi mogli lurkat po THR-u? Koji vam je vrag?

 

Prekipjelo mi je sad neki dan i više ne dijelim. Lik u ovoj temi pita za pozivnicu, nema dokaz sa drugog trackera, al vidim 10 godina staža na forumu, pa rekoh ajde ok, valjda je ozbiljan i pošaljem mu pozivnicu u PM. Lik se već skoro dva tjedna nije uopće ulogirao na forum da bi vidio moju poruku, mogu mislit koliko bi jedan takav bio aktivan na THR-u.

Forumaš koji mi je poslao inv prije 10 godina za THR je bio aktivan prije nepuna 24h.

Trojici što sam slao invite su bili aktivni

1. korisnik pozvan 2012 - prije 1 tjedan

2. korisnik pozvan 2013 - prije 17 minuta

3. korisnik pozvan 2016 - anoniman te ima najveći upload, umalo 500GB

 

Kad pošalješ nekome pozivnicu, sve ovisi o krajnjem korisniku kako će se ponašati.

 

LOL: Crobrother
14 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Meni su ako se ne varam 3 korisnika izgubila acc zbog inaktivnosti. Ali ne mogu se žaliti na omjer onih koji su ostali :)

 

I moj kolega dobio ban za HNR, naskidao i otišao na more na par tjedana, nije razmišljao. Pa mu više nikad nisam dao mogućnost da će dobiti invite. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.4.2020 18:38 (Franjo15).
13 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Ja baš nemam sreće s ovima kojima sam poslao pozivnicu.

 

Jedino je aktivan ovaj prvi i ovaj zadnji kojeg sam pozvao prije 2 dana i već je napravio upload od 28GB.

 

Drugi po redu ima već 2 HRN. Treći po redu uopće nije aktivan.

 

Kad sam tražio pozivnicu, jedva sam našao nekoga da mi pošalje i uzvratio sam s time da sam aktivan i da imam Upload 7TB.

6 godina
protjeran
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Liverpool1892 kaže...

Tražim pozinicu za CrnaBerza. Stavlja sliku s TorrentHR, Partis i IPT kao dokaz.

 

 Na Berzi je novi vlasnik. Povukla se je cijela ekipa koja je vodila 15 god. site.

Do prije neki dan sam imao 8 pozivnica a sad gledam dati tebi kad ono nemam ni jednu ?!

 

Nešto su zbrčkali, idem provjeriti što je.....

 

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice