Pozivnice za privatne torrent trackere izdvojena tema

poruka: 5.095
|
čitano: 1.492.795
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
9 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav, može li pozivnica za Torrent HR? Nabavio sam optiku, imam dosta crtica starih presnimljenih sa vhs-a za upload. Imam upload 35-50 mbps i rado ću podjeliti sa svima to što imam.

10 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav dali još igra pozivnica za CrnaBerza bio bi zahvalan ako mi je netko od ekipe pošalje može i za Torrenthr.org bio sam nekad davno dosta aktivan na bitsoup.Lp

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.11.2019 22:11 (Pero 7777).
4 godine
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav svima, mene zanima pozivnica za crnu berzu..

Bio sam nekad davno clan, ali sam nazalost ostao bez starog maila koji nisam uspio povratiti zbog zaboravljene lozinke. Ako ima netko ovdje da mi moze poslati invite bio bih mu jako zahvalan 

5 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Posalji mi Email na pp 

13 godina
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Bok ekipa, nakon sto sam prije 3-4 odustao od privatnih torrenta zbog 0.25 uploada mogu se pohvaliti da je napokon optika dosla do moje kuce (zivim u Zagrebu na brdu, ne u nekoj pripizdini u Lici)

 

Pa ako ko ima viska invite za TORRENTHR bio bi zahvalan

lnova65
12 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav svima,

 

Je li ima još netko viška pozivnicu za TorrentHR? Vec sam bio prijavljen jednom i uredno koristio nekoliko mjeseci, ali izgleda nisam skupio dovoljno bodova pa su me zbog neaktivnosti isključili.

Ovaj put ću pametnije :D

Puno hvala!

15 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

trazim pozivnicu za thr ,uredan sam vec 10 godina na torrent dayu

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.12.2019 22:59 (ppetesic).
12 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
ppetesic kaže...

trazim pozivnicu za thr ,uredan sam vec 10 godina na torrent dayu

 

 

 Javi se na PP

12 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav!

 

Do sada sam bio samo na public torrent stranicama. Molio bi nekog ako ima pozivnicu za TorrentHR i/ili Crnu Berzu. Unaprijed hvala! 

14 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozz, može invite za THR?

15 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Ovo je moje iskustvo sa dijeljenjem pozivnica za THR.

 

 

 

 

4 godine
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav,

 

može li tko udijeliti pozivnicu za THR i/ili CB? I ja sam imao account na CB prije 9 godina, izgleda da su ga obrisali :)

Imam optiku, evo screenshot ratio-a i količine total transfer-a u Mac OS Transmission-u, nisam uspio naći neki bolji prozor sa statistikom.

13 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

i dalje ne razumijem nakon toliko godina kako netko toliko moli THR i onda 

za kratko vrijemes sjebe osobu od koje je dobio pozivnicu.

 

13 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

vrijeme sjebe

8 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Ne kuzim zasto je takav problem seedat. Ja sam na hdbits-u koji je jedan od zahtjevnijih trakera bez ikakvog seedboxa i skidam sve po redu sto mi se sviđa, a sto ne nadoknadim direktnim uploadom to nadoknadim bonus bodovima tak da ti nit ne treba neka velika upload brzina.

 

Kome je problem ostavit racunalo da radi zbog seedanja nek ne trazi nikakve pozivnice. Poanta torrent protokola je pomaganje jedni drugima, ak niste u mogucnosti to napravit torrent jednostavno nije za vas.

15 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

http://www.torrentleech.org/user/account/signup

 

TLFREELEECH

 

ako netko hoće, otvorene su registracije

10 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Santana kaže...

Ne kuzim zasto je takav problem seedat. Ja sam na hdbits-u koji je jedan od zahtjevnijih trakera bez ikakvog seedboxa i skidam sve po redu sto mi se sviđa, a sto ne nadoknadim direktnim uploadom to nadoknadim bonus bodovima tak da ti nit ne treba neka velika upload brzina.

 

Kome je problem ostavit racunalo da radi zbog seedanja nek ne trazi nikakve pozivnice. Poanta torrent protokola je pomaganje jedni drugima, ak niste u mogucnosti to napravit torrent jednostavno nije za vas.

 

Meni je problem jer u malom stanu komp se nalazi u dnevnoj/spavaćoj sobi i smeta dok zuji po noći. I onda imam utrku sa THRom čim dođem s posla palim komp i cijeli vikend i tako dva tjedna da ne popijem HNR bod. Trebali su to malo razvući, jer ja seedam beskonačno ali mi je teško skupiti 72 sata u 15 dana. 72 sata jest samo 3 dana, ali tri *cijela* dana i noći. Nemaju svi 20 godina i radne sobe  pa kog briga za okolinu...

8 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
simsis kaže...
Santana kaže...

Ne kuzim zasto je takav problem seedat. Ja sam na hdbits-u koji je jedan od zahtjevnijih trakera bez ikakvog seedboxa i skidam sve po redu sto mi se sviđa, a sto ne nadoknadim direktnim uploadom to nadoknadim bonus bodovima tak da ti nit ne treba neka velika upload brzina.

 

Kome je problem ostavit racunalo da radi zbog seedanja nek ne trazi nikakve pozivnice. Poanta torrent protokola je pomaganje jedni drugima, ak niste u mogucnosti to napravit torrent jednostavno nije za vas.

 

Meni je problem jer u malom stanu komp se nalazi u dnevnoj/spavaćoj sobi i smeta dok zuji po noći. I onda imam utrku sa THRom čim dođem s posla palim komp i cijeli vikend i tako dva tjedna da ne popijem HNR bod. Trebali su to malo razvući, jer ja seedam beskonačno ali mi je teško skupiti 72 sata u 15 dana. 72 sata jest samo 3 dana, ali tri *cijela* dana i noći. Nemaju svi 20 godina i radne sobe  pa kog briga za okolinu...

 Pa jasno mi je to meni i postujem to, no ako vec znas da nisu u stanju ispunit minimum zasto trazit nekog pozivnicu ? ( ne mislim na tebe nego opcenito)
Ja sam si slozio komp koji je potpuno necujan da ne zuji nekome pa moze radit 24/7

Druga opcija je seedbox, nađe se za 6 eura mjesecno(jos je jeftinije ak platis odma za vise mjeseci) seedbox koji ce ispunit bez problema ono sto trebas

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.12.2019 15:33 (Santana).
4 godine
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav,
Zbog sink. crtića bih molio invite za torrenthr. 
Aktivan sam i nije mi problem seedati koliko god treba.
HVALA!!

4 godine
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Krkadon, izgleda da ništa od naših invite-ova, netko se izgleda ne slaže sa našim upitima. Mislim ok, shvaćam, evo me sa friško kreiranim forum accountom i žicam invite. Teško je biti siguran kakav ću biti kad se prijavim.

 

Jel može onda bar neki savjet kako dobiti povjerenje da se dođe do invite-a? :)

12 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
Pokazi od nekog drugog privatnog torrenta da seedas, ako nemas ni jedan drugi na kojem si aktivan onda mos trazit pa ako neko da, ili dokazi da imas seedbox, ja sam ih nesto podilio od 2009 i do danas ih je par opstalo.
Prije bi znalo godisnje bit par puta otvoren za prijave, zadnje vrime i ne bas.
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.12.2019 21:35 (nike098).
4 godine
neaktivan
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Hvala nike098!

13 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
simsis kaže...
Santana kaže...

Ne kuzim zasto je takav problem seedat. Ja sam na hdbits-u koji je jedan od zahtjevnijih trakera bez ikakvog seedboxa i skidam sve po redu sto mi se sviđa, a sto ne nadoknadim direktnim uploadom to nadoknadim bonus bodovima tak da ti nit ne treba neka velika upload brzina.

 

Kome je problem ostavit racunalo da radi zbog seedanja nek ne trazi nikakve pozivnice. Poanta torrent protokola je pomaganje jedni drugima, ak niste u mogucnosti to napravit torrent jednostavno nije za vas.

 

Meni je problem jer u malom stanu komp se nalazi u dnevnoj/spavaćoj sobi i smeta dok zuji po noći. I onda imam utrku sa THRom čim dođem s posla palim komp i cijeli vikend i tako dva tjedna da ne popijem HNR bod. Trebali su to malo razvući, jer ja seedam beskonačno ali mi je teško skupiti 72 sata u 15 dana. 72 sata jest samo 3 dana, ali tri *cijela* dana i noći. Nemaju svi 20 godina i radne sobe  pa kog briga za okolinu...

 Za razliku od mnogih drugih trackera Thr je stvarno lako održavati pa mi je i dalje misterija kako je to toliko teško.Administratori drže do toga i to je svetinja.Možeš otići na posao i ostaviti komp.,,,,,72 sata na 14 dana,,,jbg,,,,malo smiješno ako se ne može,,,dosadno je već,,,,

5 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Scenetime.com je otvoren za registraciju !!

14 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
buftlica_mim kaže...

Krkadon, izgleda da ništa od naših invite-ova, netko se izgleda ne slaže sa našim upitima. Mislim ok, shvaćam, evo me sa friško kreiranim forum accountom i žicam invite. Teško je biti siguran kakav ću biti kad se prijavim.

 

Jel može onda bar neki savjet kako dobiti povjerenje da se dođe do invite-a? :)

 Imaš partis.si
Kreni sa njim, za njeg ne treba invite i kada pokažeš da uredno seedaš i da poštuješ pravila lahko ćeš dobiti pozivnice. Ja sam krenuo od partisa i malo pomalo sam dobio pozivnice za neke od najboljih trackera.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
12 godina
offline
Re: Pozivnice za privatne torrent trackere
lnova65 kaže...

Bok ekipa, nakon sto sam prije 3-4 odustao od privatnih torrenta zbog 0.25 uploada mogu se pohvaliti da je napokon optika dosla do moje kuce (zivim u Zagrebu na brdu, ne u nekoj pripizdini u Lici)

 

Pa ako ko ima viska invite za TORRENTHR bio bi zahvalan

 Ja bih ti poslao al sam u pripizdini u Lici, ne ide poštar.

12 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Jel ima netko pozivnicu za:

 

http://e-rock.ru/index.php?s=65ba66a17960bc467bbcd98fd1bdace2

 

Meni se čini da to uopće nije tracker nego neki warez, al nema veze, za mjuzu je nešto genijalno, ima nevjerojatnih stvari kaj nigdje nema. Slučajno nabasao dok sam tražio nešto. Sve piše na nekom rusko-njemačkom-engleskom, al vidi se otprve da traže neku pozivnicu da upišeš prije bilo čega.

 

Šaljem bilo koje potvrde sa svega ako treba.

10 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

Pozdrav!

Dali ima neka dobra duša da u ovo vrijeme darivanja da udjeli pozivnicu za crnuberzu ili torrenthr i svima sve naj naj bolje želim u ovo blagdansko vrijeme.Lp

5 godina
offline
Pozivnice za privatne torrent trackere

PrivateHD je otvoren za aplikaciju !!

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Privatni torrent trackeri P&O
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice