Pomori ptica, riba, rakova...

poruka: 33
|
čitano: 7.842
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Pomori ptica, riba, rakova...

Sve više u svijetu se dogadjaju pomori koji nisu objašnjivi. Nije dolazilo do otrovanja kod riba, a one su opet pomrle (razina kisika je bila normalna u vodi)... Problem je u tome također što se ne događa na jednom mjestu nego na desetcima... (Brazil, USA, Engleska) koje su udaljene poprilično...

 

Također ptice umiru u letu i padaju (u Arkansasu neki dan 5000, više od 200 komada danas u Švedskoj...

 

 

 

Glavno... nešto se događa... Iskreno mislim da je to posljedica sunčevih aktivnosti, onih za koje ne znamo i nismo upućeni pošto današnja znanost dosta toga kategorički odbacuje...

 

Isto također moguće je da je BP onim bakterijama sto jedu naftu napravio jedno preogromno sranje...

 

Također uzmite u obzir da se od 2000 - 2010 dogodilo više prirodnih katastrofa nego unazad 80 godina...

 

Što vi mislite o tome svemu?

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
14 godina
neaktivan
offline
Pomori ptica, riba, rakova...

Neki bi rekli da je to početak kraja, a neki da je to normalno i da se Zemlja i Sunčev sustav trenutno nalaze u takvom vremenu, znači da je to jedan ciklus i da se sada događa i da se prije događao. Mi ništa nemožemo potvrditi jer zapravo kad malo bolje pogledamo mi ništa neznamo. Iako se meni čini da što je čovjek napredniji da je sve gori, umjesto da bude obrnuto. Znači nije upitno da će mo ako ovako nastavimo jednog dana uništiti sami sebe. I zar nisu rekli da su one ptice umrle od šoka, tj. od vatrometa i pucanja petardi, a za morske životinje može stvarno biti svašta. Ona samoubojstva kitova koji se nasukavaju na obalu može biti posljedica pomjeranja zemljinih polova, a pomori riba mogu biti zagađenja ili uragani koji ih usišu iz mora, a nakon što nestanu ribe popadaju mrtve u more.

13 godina
protjeran
offline
Pomori ptica, riba, rakova...

The end is coming :)){#}

14 godina
offline
RE: Pomori ptica, riba, rakova...

to je sve od zagađenja okoliša nema nikakve veze sa 2012 ili sl

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
13 godina
neaktivan
offline
RE: Pomori ptica, riba, rakova...
Ati&Amd kaže...

The end is coming :)){#}

sve su ptice sletile u more... kak ide ona pjesma... samo jedna ostala, nešta nešta :P

viva la rakija.....
15 godina
offline
RE: Pomori ptica, riba, rakova...
Ati&Amd kaže...

The end is coming :)){#}

Save yourselfs

da Bog da crk'o rock'n'roll, kad ga svako svira
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pomori ptica, riba, rakova...
blackalbum kaže...

to je sve od zagađenja okoliša nema nikakve veze sa 2012 ili sl

  Pa nije to nitko ni rekao... ovo je cisto tema za raspravu o tome...

 

 

 

I molim vas nemojte govoriti o kraju svijeta i inim stvarima...

 

 

 

Ali znate, sve propada, tako i mi...

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
15 godina
offline
RE: Pomori ptica, riba, rakova...
EnlightenedPhoenix kaže...
blackalbum kaže...

to je sve od zagađenja okoliša nema nikakve veze sa 2012 ili sl

  Pa nije to nitko ni rekao... ovo je cisto tema za raspravu o tome...

 

 

 

I molim vas nemojte govoriti o kraju svijeta i inim stvarima...

 

 

 

Ali znate, sve propada, tako i mi...

ma ja mislim da je sve ovo samo odgovor prirode na naše neodgovorno ponašanje, i nije to samo pomor životinja, u zadnjih nekoliko godina se i povećao broj prirodnih katastrofa, poplava, potresa, tsunamija...

da Bog da crk'o rock'n'roll, kad ga svako svira
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pomori ptica, riba, rakova...
mind_challenge kaže...

ma ja mislim da je sve ovo samo odgovor prirode na naše neodgovorno ponašanje, i nije to samo pomor životinja, u zadnjih nekoliko godina se i povećao broj prirodnih katastrofa, poplava, potresa, tsunamija...

  Jesi čuo za gaia teoriju?

 

Da je zemlja živi organizam koji se brine za druge organizme na njoj...

 

 

E pa mozda je zakljucila da smo mi prevelika prijetnja ostalima...

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
15 godina
offline
RE: Pomori ptica, riba, rakova...
EnlightenedPhoenix kaže...
mind_challenge kaže...

ma ja mislim da je sve ovo samo odgovor prirode na naše neodgovorno ponašanje, i nije to samo pomor životinja, u zadnjih nekoliko godina se i povećao broj prirodnih katastrofa, poplava, potresa, tsunamija...

  Jesi čuo za gaia teoriju?

 

Da je zemlja živi organizam koji se brine za druge organizme na njoj...

 

 

E pa mozda je zakljucila da smo mi prevelika prijetnja ostalima...

čuo sam, ma Zemlja je jaka, neće njoj ništa biti, kada mi svi pokrepamo obnovit će se ona, nije joj prvi put

da Bog da crk'o rock'n'roll, kad ga svako svira
13 godina
neaktivan
offline
RE: Pomori ptica, riba, rakova...
EnlightenedPhoenix kaže...
mind_challenge kaže...

ma ja mislim da je sve ovo samo odgovor prirode na naše neodgovorno ponašanje, i nije to samo pomor životinja, u zadnjih nekoliko godina se i povećao broj prirodnih katastrofa, poplava, potresa, tsunamija...

  Jesi čuo za gaia teoriju?

 

Da je zemlja živi organizam koji se brine za druge organizme na njoj...

 

 

E pa mozda je zakljucila da smo mi prevelika prijetnja ostalima...

a opet sve su to teorije kad zapravo ni neznamo skoro ništa o prošlosti

viva la rakija.....
13 godina
protjeran
offline
Pomori ptica, riba, rakova...

Vjerojatno jedan običan ciklus.

Zar moramo znati za sve,pa tako i za te cikluse?

Ne moramo!

I bolje tako, neka se zapitkivamo.

Pohlepne sveznalice, koje pošize čim nema objašnjenja za nečim.

E neka nam{#}.

 

Vjerojatno atmosferski i magnetosferski poremećaji uzrokovani sunčevom aktivnošću.

Ove nesretne stanovnike dubina, vjerojatno smo mi pobili sa nekim balastom iz smrdljivih plovila.

13 godina
offline
RE: Pomori ptica, riba, rakova...

Dok je  moja ptica sigurna,jesam i ja.

ASUS Gt220 512mb DDR3---225kn PRODAJEM
13 godina
neaktivan
offline
RE: Pomori ptica, riba, rakova...

ako se informisete malo oko religiskog gledista pogotovo sto me je faciniralo islamsko glediste i kad vidite predznake koji su u islamu spomenuti prije vise1400 god i koji su se skoro svi ostvarili covjeka obuzme jeza . evo par visoke zgrade , muskaric koji se oblace kao zene i obrnuto , nestanak stida na zemlji i jos mnogi ne moze niko to pobacit al vjervatno vi u to ne vjerujete al eto ocito da ova drustvenapolitka danasnjice nema odg a ovo je tako jednostavno svatljivo i precizno sve objesnilo  :D (volio bi da sad na ovo ne ostavi niko neki uvrjedljiv komentar al cnjenica je da je to prije 1400 god bilo i sad se ostvaruje , al sve u svemu ne bi volio provokaciski komentar jer bi trebali tu nacjonalnu mrznju mi balkanci polako uklanjat iz nasih srca hvala :D)milim imate internet pa koga zanima nek malo ode na google oko ovih stvari sto spominjem ;){Neće nastupiti Sudnji dan sve dok se ne pojave kušnje, dok se ne bude mnogo lagalo i dok se čaršije, jedna drugoj, ne približe. ;Neće nastupiti Sudnji dan sve dok se ne pojave: ružna djela i nepristojan (besraman) govor, kidanje rodbinskih veza i ružan komšijski odnos." ;"Kada se pojave pjevačice, muzika i bude se pio alkohol" ”Nestat ce ljudi, a ostat ce zene, tako da ce na jednog upravitelja doci i po pedeset zena. a NEVJEROVATNO je da je omjer zena u svjetu 1 /26 ovo se predpostavlja zbog zracenja elektronskog , spermije zenske su sporije ali mnogo jace pa odupru se zracenju , a mislim da prije 1400 godina se nije znalo da ce doc zracenje i da su zeske sprmije snaznije al eto ko ima vrmena nek razmisli o ovom )”} eto par pa koga ovo zanima  evo mu link" http://www.islambosna.ba/forum/islam/mali-predznaci-sudnjeg-dana/15/ "

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.1.2011 0:05 (Dirlijaa).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pomori ptica, riba, rakova...
kako mi je zanimljivo kako su "postojala" predviđanja svega tek kad se to desi.

Ali ovo da je omjer ženskih/muških = 26/1 dovoljno govori o svemu tomu XDDD
Stara japanska: ako pas laje, nije dovoljno kuhan.
15 godina
offline
Pomori ptica, riba, rakova...

Kao sto su znanstvenici vec to rekli. Kriv je Internet. Iz razloga sto se prije vijesti nisu sirile ovakvom brzinom kao danas. I prije se su se dogadjale slicne stvari samo sto globalna javnost niej bila upoznata sa tim. Isto kao i kad su svako malo bili potresi... broj potresa je bio u granicama prosjeka. Broj vijesti o potresima je bila veca od prosjeka. Tako je isto u vezi pomora riba i ptica.

Idemo kod Petre Sanader na party... nema joj staroga doma!
13 godina
offline
RE: Pomori ptica, riba, rakova...
Dirlijaa kaže...

ako se informisete malo oko religiskog gledista pogotovo sto me je faciniralo islamsko glediste i kad vidite predznake koji su u islamu spomenuti prije vise1400 god i koji su se skoro svi ostvarili covjeka obuzme jeza . evo par visoke zgrade , muskaric koji se oblace kao zene i obrnuto , nestanak stida na zemlji i jos mnogi ne moze niko to pobacit al vjervatno vi u to ne vjerujete al eto ocito da ova drustvenapolitka danasnjice nema odg a ovo je tako jednostavno svatljivo i precizno sve objesnilo  :D (volio bi da sad na ovo ne ostavi niko neki uvrjedljiv komentar al cnjenica je da je to prije 1400 god bilo i sad se ostvaruje , al sve u svemu ne bi volio provokaciski komentar jer bi trebali tu nacjonalnu mrznju mi balkanci polako uklanjat iz nasih srca hvala :D)milim imate internet pa koga zanima nek malo ode na google oko ovih stvari sto spominjem ;){Neće nastupiti Sudnji dan sve dok se ne pojave kušnje, dok se ne bude mnogo lagalo i dok se čaršije, jedna drugoj, ne približe. ;Neće nastupiti Sudnji dan sve dok se ne pojave: ružna djela i nepristojan (besraman) govor, kidanje rodbinskih veza i ružan komšijski odnos." ;"Kada se pojave pjevačice, muzika i bude se pio alkohol" ”Nestat ce ljudi, a ostat ce zene, tako da ce na jednog upravitelja doci i po pedeset zena. a NEVJEROVATNO je da je omjer zena u svjetu 1 /26 ovo se predpostavlja zbog zracenja elektronskog , spermije zenske su sporije ali mnogo jace pa odupru se zracenju , a mislim da prije 1400 godina se nije znalo da ce doc zracenje i da su zeske sprmije snaznije al eto ko ima vrmena nek razmisli o ovom )”} eto par pa koga ovo zanima  evo mu link" http://www.islambosna.ba/forum/islam/mali-predznaci-sudnjeg-dana/15/ "

ako nemaš logićnog objašnjenja ubaciš vjeru i sve je rješeno ha....

 

i am the night rider im a fuel injected suicide machine
15 godina
protjeran
offline
Pomori ptica, riba, rakova...

Pticama su bili plavi kljunovi, ostale su bez kisika u zraku...nađene u blizini nekakve kemijske tvornice.

Nema baš nikakve misterije.

Kladioničarski blog --> www.betsandtips.blogspot.com
16 godina
protjeran
offline
RE: Pomori ptica, riba, rakova...
mind_challenge kaže...
EnlightenedPhoenix kaže...
blackalbum kaže...

to je sve od zagađenja okoliša nema nikakve veze sa 2012 ili sl

  Pa nije to nitko ni rekao... ovo je cisto tema za raspravu o tome...

 

 

 

I molim vas nemojte govoriti o kraju svijeta i inim stvarima...

 

 

 

Ali znate, sve propada, tako i mi...

ma ja mislim da je sve ovo samo odgovor prirode na naše neodgovorno ponašanje, i nije to samo pomor životinja, u zadnjih nekoliko godina se i povećao broj prirodnih katastrofa, poplava, potresa, tsunamija...

Ima jedna zanimljiva teorija tj. projekt HAARP, pomocu kojeg se moze manipulirat s vremenom, pa navodno cak izazvat potrese.

Uglavnom nista dokazano, ali di ima dima i ... dalje znate.

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY, AND DONT STEAL THE GOVERNMENT HATES COMPETITION
13 godina
neaktivan
offline
RE: Pomori ptica, riba, rakova...

Ok svako ima svoje misljenje to stoji samo sam htio vidit rekaciu na ovakve svtavri al sam prepostavljo odgovore . Imo bi i par za buducnost predvidjanja al ostavit cu to sa strane nebih iznosio , al haj prati kako ce polako amerika propadat kako vladajuca slia u svijetu , devolvacija dolara i svog ostalog papirnog novca .  Ulazite ljudi u zlato  ;) :P

13 godina
neaktivan
offline
RE: Pomori ptica, riba, rakova...

Ok svako ima svoje misljenje  to stoji naravno nebi se davo u vece rasprave ma da bi imo i par za buducnost znakova , zanimale su me reakcije na ovakve stvari ma da sam slutio odgovore .

14 godina
neaktivan
offline
Pomori ptica, riba, rakova...

Dobro je dok padaju ptice... al kad počmu krave, e onda smo najebali!

Nista nije sveto sve je bruto i neto, sve je zabava!
14 godina
neaktivan
offline
Pomori ptica, riba, rakova...
Damien Omen :)

I'm from Hollywood
15 godina
odjavljen
offline
Pomori ptica, riba, rakova...

Mislim da to ima neke veze sa obrtanjem magnetskih polova.  Nadam se samo da ću umrijet od starosti prije nego se to sranje desi.

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697 ili posjetite stranicu- http://mobiservis.webs.com/
15 godina
odjavljen
offline
RE: Pomori ptica, riba, rakova...
MorciTheCroat kaže...

Ima jedna zanimljiva teorija tj. projekt HAARP, pomocu kojeg se moze manipulirat s vremenom, pa navodno cak izazvat potrese.

Uglavnom nista dokazano, ali di ima dima i ... dalje znate.

meni je prva pomisao bila : "opet testiraju neki kujac!" 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
15 godina
odjavljen
offline
RE: Pomori ptica, riba, rakova...
skank666 kaže...
MorciTheCroat kaže...

Ima jedna zanimljiva teorija tj. projekt HAARP, pomocu kojeg se moze manipulirat s vremenom, pa navodno cak izazvat potrese.

Uglavnom nista dokazano, ali di ima dima i ... dalje znate.

meni je prva pomisao bila : "opet testiraju neki kujac!" 

 Eto šta se desi kada kraljevima svih morona daš neograničene resurse za njihove budalaštine.

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697 ili posjetite stranicu- http://mobiservis.webs.com/
14 godina
odjavljen
offline
Pomori ptica, riba, rakova...

The Core ,anyone?

 

 

Počelo se događati ko po filmu ptice padaju, ludi strojevi za potrese...Samo možda budemo dovoljno sretni pa nas spase josh, zymski i ekipa....

Pinky je zakon... ⇓ tu klikni :) I ♥ π
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.1.2011 22:02 (bobica257).
15 godina
odjavljen
offline
RE: Pomori ptica, riba, rakova...
bobica257 kaže...

The Core ,anyone?

 

 

Počelo se događati ko po filmu ptice padaju, ludi strojevi za potrese...Samo možda budemo dovoljno sretni pa nas spase zymski i ekipa....

 Pa to će se jednog dan i desiti, ali jednog dana za 120 godina.

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697 ili posjetite stranicu- http://mobiservis.webs.com/
14 godina
neaktivan
offline
Pomori ptica, riba, rakova...

Dobro, rijeseno je pitanje mrtvih ptica u Americi. Recimo. Jerbo objasnjenje nema smisla, seljaci su otrovali pet tisuca cvoraka koje su nekako odletile tako otrovane na drugi kontinent, usput pokupivsi ozljede unutrasnjih organa, jer su na svom putu naletile na vatromet. -.-

 

A sta je sa pticama, kravama, rakovima, i ribama iz Italije, Svedske, Brazila..koje su uginule u isto vrijeme?

 

 

 

 

 

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice