Pomoć oko cure zaključana tema

poruka: 94
|
čitano: 17.224
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko cure

Ima jedna ženska koja mi se sviđa.....pozvao sam je na piće....i sad o čemu vi razgovarate s curom/dečkom....koje su najčešće teme....

15 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko cure

Sa curom obično pričam o svjetskom miru jer uvijek se zaljepim za neku PEACE curu. Ako vam je ovo prvi izlazak, malo se upoznajte i tako to (i nemoj spominjati overclock)

AGP je zakon, a socket 478 legenda :)
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoć oko cure
Oly_E3 kaže...

Sa curom obično pričam o svjetskom miru jer uvijek se zaljepim za neku PEACE curu. Ako vam je ovo prvi izlazak, malo se upoznajte i tako to (i nemoj spominjati overclock)

 da, lega kaze dobro, nikako nemoj o kompjuterima )
gle nadjes temu brzo i spontano, samo primjeti neke detalje na njoj ili u vezi nje i kreni od toga, ne brini, ugl pokazi da se zanimas za nju, no ne govori previse o sebi, malo tajanstvenosti uvijek pali.
Made in: Neverland ﺖﺐﮨﺾﻃﮜ
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoć oko cure
Oly_E3 kaže...

Sa curom obično pričam o svjetskom miru jer uvijek se zaljepim za neku PEACE curu. Ako vam je ovo prvi izlazak, malo se upoznajte i tako to (i nemoj spominjati overclock)

 LOL XD Smijeh ni u kojem slucaju!
Došo sam do Splita, da se riješim dinamita!
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko cure

dobro je oly rekao ne spominji samo overclock,ugl samo se ostavi tema o njezinim bivšim škoki i tim glupostima,a drugo će samo doći
i sritno s njon:)

Status:Moljac
16 godina
offline
Pomoć oko cure

A  jesi našo forum za pitanja o curama....   SmijehSmijehSmijeh

F.SCOPE's HARDSESSION ...........VIPER XXL live ...........subota 6.6.2009. @Boogaloo/OTV http://www.facebook.com/home.php#/event.php?eid=77793508788
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoć oko cure
zv'jer2 kaže...

A  jesi našo forum za pitanja o curama....   SmijehSmijehSmijeh

 a vidi, skoro 4 poruke u minuti, gotovo da i nije fulo forum x)
Made in: Neverland ﺖﺐﮨﺾﻃﮜ
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoć oko cure
zv'jer2 kaže...

A  jesi našo forum za pitanja o curama....   SmijehSmijehSmijeh

 pa šta čovjeku su potrebne informacije je malo smiješno misto na prvu pomisao ali bar dobiješ što tražiš :-)
Intel Pentium 4 630 3,46 giga ati hd 2600 pro 512 mega de-de-er-a 22 giga de-de-er-a 400...
16 godina
offline
RE: Pomoć oko cure
zv'jer2 kaže...

A  jesi našo forum za pitanja o curama....    SmijehSmijehSmijeh

 
Ma bolje pitati nego razmišljati! Belji se 
Samo opušteno. Budi kakav jesi inače. Ne upadaj joj   u riječ. Dodaj u sve malo (ali ne previše) šarma i duhovitosti i tvoja je! Namigiva 
...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
16 godina
offline
RE: Pomoć oko cure
robson kaže...
zv'jer2 kaže...

A  jesi našo forum za pitanja o curama....   SmijehSmijehSmijeh

 a vidi, skoro 4 poruke u minuti, gotovo da i nije fulo forum x)
 lol,   ma nisam ni sumnjao u brz rast teme....
F.SCOPE's HARDSESSION ...........VIPER XXL live ...........subota 6.6.2009. @Boogaloo/OTV http://www.facebook.com/home.php#/event.php?eid=77793508788
16 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko cure

Forum.hr je mjesto za tebe a ne ovdje...

 

pravilo je ovako, nemoj ništa planirati, najbolje stvari dolaze kad su spontane Namigiva, pa tako i teme

C'est la vie
16 godina
offline
Pomoć oko cure

Laži što više, to je put prema uspjehuCool

 

"You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one." -Mihail Talj
16 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko cure

Pohvali se kako si ti pro u CSS-u i da si OC-o svoj proc na 4 GHz, sve zenske padaju na to Cool

16 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko cure

Dečko, nije ti ovo Net.hr forum...

 

Pričaj joj o generacijama grafičkih kartica koje će tek doći, sa 45 nanometarskom tehnologijom, a poslije ju pozovi u stan da vidi tvoj alienware laptop kojeg si uber-clockao.

 

Zatim ju možeš očarati sviranjem onog plastičnog smeća tj. wannabe-gitare na Guitar Hero III, a kasnije joj možeš pokazati dijapozitive iz ljetnog informatičkog kampa.

 

Na kraju večeri će ti možda dati da ju primiš za ruku... Ahhhh...

92% tinejdžera misli da su oni potpisi sa '92%' cool. Ako si ti među onih 8% koji misle da su ti potpisi retardirani, nemoj ovo kopirati u svoj potpis.
15 godina
moderator
offline
Pomoć oko cure

Pitaj ju na koliko je najvise overclockala proc i koliko god ona rekla ti kaži da si ga više

overclocko.Ona če misliti da si mačo muškarac.Cool

15 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko cure

dečko je ljepo pitao,ako mu ne želite pomoći nemojte ga zezati-

Status:Moljac
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko cure

Mene je cura odje**** jer me pitala koliko si clockao proc, a ja sam reko radi na defaultu Sramim se

AGP je zakon, a socket 478 legenda :)
16 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko cure

joj jeste bedaki Belji se... nemoj ih slušat, samo laži i tračaj ženske padaju na to a ne na grafulje... ccc

C'est la vie
15 godina
moderator
offline
RE: Pomoć oko cure
Oly_E3 kaže...

Mene je cura odje**** jer me pitala koliko si clockao proc, a ja sam reko radi na defaultu Sramim se

 Joj ciapam se od smijeha.loooooooooooooooooooooooooooooool
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko cure

Možda najbolje da se fino upoznate, saznaš što ona voli, i onda poslje....

AGP je zakon, a socket 478 legenda :)
16 godina
offline
Pomoć oko cure

Prije neg šta pitam potencijalnu curu kako se zove pitam ju:  "Jel znaš uć u BIOS na *upiši ime svoje matične*???" 

 

To je tzv. filter pitanje i ako ne zna odma od*eb.

F.SCOPE's HARDSESSION ...........VIPER XXL live ...........subota 6.6.2009. @Boogaloo/OTV http://www.facebook.com/home.php#/event.php?eid=77793508788
15 godina
moderator
offline
Pomoć oko cure

Ma kaži da imaš velikog.(harda)Osmijeh

14 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko cure

Imam osjecaj da ce se tema nastavit dugooo. Sve muški na forumu, biće zaj.bancije. Smijeh

 

Samo je nekoj prvo barit preko MSNa pa onda van, jer kad dodete van bicete ko mulci. Sutite obadvoje i neugodno vam. Vec fino pozoves i pricate sta vam naumpadne, neke zajednicke teme. Ako ste isti kvart, skola, godiste nace se nesto. Ako se pocne bacat po tebi, bacaj se i ti po njoj :D. Al diskretno. Namami je Smijeh.

 

I jedna stvar. Budi tajanstven, nemoj izlajat svakakve gluposti, pusti nju nek pita Izlanuo se, napravi je ljubomorn. Smijeh

 

Eto toliko od lika koji nema curu xD

Audaces fortuna iuvat
16 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko cure

najprije se sprijateljite, ali ne sad da budete najbolji prijatelji nego ono čisto da znaš što voli, koji joj je hobi, najbolje ti je da ideš u kino s njom ili na rolanje ili tako našto.

 

joj nije istina msn je zakon preko njega se upoznaj ako ti je nedaj bože naugodno u živo.

C'est la vie
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.5.2009 22:07 (leo_819).
15 godina
offline
Pomoć oko cure

Reci joj da imas takvog k**** da ni jedan procesor nemoze biti tako clockan, a J*** ti vise ko svi kabli u kompu.

Brod mi je sparkiran na obalama Drave, gdje i pržim sve što mi dođe pod ruku.xD
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pomoć oko cure
makko kaže...

Ima jedna ženska koja mi se sviđa.....pozvao sam je na piće....i sad o čemu vi razgovarate s curom/dečkom....koje su najčešće teme....

 LOL koje pitanje, ali ok.
Imam ideju počmi ovako:
Mala znaš ti, ja imam CPU INTEL Core i7 Extreme Edition 965 BOX, s. 1366, 3.2GHz, 8MB c., FSB 1333MHz, 64 bit, QuadCore te MBO GIGABYTE EX58-UD5, Intel X58/ICH10R, DDR3, zvuk, 2xG-LAN, S-ATA, PCI-E, FW, s. 1366 a grafa mi je VGA PCI-E GIGABYTE ATI RADEON HD 4890, 1 GB DDR5, DVI, HDTV od storagea imam HDD 1000.0 GB, WESTERN DIGITAL Caviar Black, SATA, 32MB cache, 7200okr./min možemo raditi što nam padne na pamet.. naravno o računalu ti pričam, ali dosta sad o mom računalu, idemo sad malo pričati o meni... lololSmijeh
EDIT: šalim se malo, stvarno budi ono što jesi, nemoj glumit i lagati, pa će to sve biti ok! Garantiram!
Ako sam ti pomogao svojim postom, slobodno klikni na gumb HVALA! :)
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.5.2009 22:08 (Bellatrix).
16 godina
neaktivan
offline
Pomoć oko cure

Ponudi joj besplatno testiranje propertis-a i advanced settings-a.

mladi ljudi na početku čine pogrešku, jer vide gdje je moć, postaju zli, sve za novac, sveti novac, prljavi novac, krvavi novac, oprani novac, zato neka se čudo desi, čudo osvještenja!
15 godina
moderator
offline
Pomoć oko cure

Ma ne slušaj ga moraš lagat ako kažeš koja si pič*a če te odjebat.

I nemoj ji reč da su ti to rekli na bug-ovom forumu isto če te odjebat.Cool

15 godina
offline
Pomoć oko cure

pozovi ju na neki lan party, a kasnije i na cyber... XD

 

OnT:

samo budi pristojan i duhovit, nemoj dobit verbalni proljev, a opet nemoj nit šutit

Can't find a better Jam!
16 godina
offline
Pomoć oko cure

Ma neki zbilja delate čovjeku "ono" u mozak...

Ja sam mu rekel nek laže i mislim to ozbiljno, e sad o čemu da laže ne znam, on zna najbolje - ak uspije uspije, ak ne, neće ni sa istinom.

Poslije dok se zbliže i jednu mrvicu, stvari postaju lakše, mnogo lakše.

Važan je "proračun", a znamo da svi kradu iz njegaCool

Ak me kužite kaj hoću s ovim reći

"You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one." -Mihail Talj
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice