Pitanje u vezi dostave

poruka: 7
|
čitano: 1.665
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Pitanje u vezi dostave

Evo ovako stoji stvar , vec dugo vremena zelim kupiti psa mopsa , ali nazalost predaleko sam da dodem po njega , jeli postoji ikakva mogucnost da ga se nekako doveze u Split ili negdje u okolici da ga ja mogu pokupiti , stvarno ga zelim imati , kupac je iz Vukovarsko srijemske zupanije...... {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Pitanje u vezi dostave
HP4520s kaže...

Evo ovako stoji stvar , vec dugo vremena zelim kupiti psa mopsa , ali nazalost predaleko sam da dodem po njega , jeli postoji ikakva mogucnost da ga se nekako doveze u Split ili negdje u okolici da ga ja mogu pokupiti , stvarno ga zelim imati , kupac je iz Vukovarsko srijemske zupanije...... {#}

 

Pozovi čovjeka da ti ga dostavi, prespava kod tebe koji dan na moru besplatno i traži da ti malo smanji onda ukupnu cijenu. Ljudi ste, dogovorite se. {#}

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pitanje u vezi dostave
vlad0 kaže...
HP4520s kaže...

Evo ovako stoji stvar , vec dugo vremena zelim kupiti psa mopsa , ali nazalost predaleko sam da dodem po njega , jeli postoji ikakva mogucnost da ga se nekako doveze u Split ili negdje u okolici da ga ja mogu pokupiti , stvarno ga zelim imati , kupac je iz Vukovarsko srijemske zupanije...... {#}

 

Pozovi čovjeka da ti ga dostavi, prespava kod tebe koji dan na moru besplatno i traži da ti malo smanji onda ukupnu cijenu. Ljudi ste, dogovorite se. {#}

Ne isplati joj se i malo je starija gospoda tako da ne vjerujem da bih pravila toliki put,ako postoji kakav nacin da ga se ''dostavi'' onda bi to bilo odlicno , ja ga zelim odmah {#} , a eventualno mi moze stric otidi kada bude isao za poslom putem po njega al ono neznam kada ce ici ni nista tako da...

13 godina
offline
Re: Pitanje u vezi dostave
HP4520s kaže...

Evo ovako stoji stvar , vec dugo vremena zelim kupiti psa mopsa , ali nazalost predaleko sam da dodem po njega , jeli postoji ikakva mogucnost da ga se nekako doveze u Split ili negdje u okolici da ga ja mogu pokupiti , stvarno ga zelim imati , kupac je iz Vukovarsko srijemske zupanije...... {#}

Zar nije prodavač? {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Pitanje u vezi dostave
HP4520s kaže...
vlad0 kaže...

Pozovi čovjeka da ti ga dostavi, prespava kod tebe koji dan na moru besplatno i traži da ti malo smanji onda ukupnu cijenu. Ljudi ste, dogovorite se. {#}

Ne isplati joj se i malo je starija gospoda tako da ne vjerujem da bih pravila toliki put,ako postoji kakav nacin da ga se ''dostavi'' onda bi to bilo odlicno , ja ga zelim odmah {#} , a eventualno mi moze stric otidi kada bude isao za poslom putem po njega al ono neznam kada ce ici ni nista tako da...

 

Postoje ZOO taxi službe, ali nemoj me pitati za cijene jer nikad nisam koristio njihove usluge... Ali pretpostavljam da baš i nećeš jeftino proći.

 

Znam da možeš i HŽ-om prevoziti ljubimce (ako kupiš dodatnu kartu = tvoja povratna karta + karta za ljubimca u jednom smjeru), ali to je isto upitno koliko je isplativo.

 

Treća mogućnost je da se raspitaš ide li netko iz V-S županije prema splitu u dogledno vrijeme i da mu daš neku kintu za prijevoz. Po tom pitanju ćeš vjerojatno imati više sreće na forum.hr-u.

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
13 godina
offline
Pitanje u vezi dostave

Evo ovdje:
http://www.zoo-taxi.net/ 
Ali mislim da ti se to nikako ne isplati. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Pitanje u vezi dostave
Liverpool1892 kaže...
HP4520s kaže...

Evo ovako stoji stvar , vec dugo vremena zelim kupiti psa mopsa , ali nazalost predaleko sam da dodem po njega , jeli postoji ikakva mogucnost da ga se nekako doveze u Split ili negdje u okolici da ga ja mogu pokupiti , stvarno ga zelim imati , kupac je iz Vukovarsko srijemske zupanije...... {#}

Zar nije prodavač? {#}

da ... :D , nema veze vidit cu jos sutra hvala svima :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice