Pirs na usni (lambret, ljeva strana) zaključana tema

poruka: 5
|
čitano: 7.267
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Pirs

sinoc mi je frendica iglom iz sprice (nova, iz sterilnog vakumiranog pakiranja, roza, debljina 1-2) pirsala usnicu, tocnije ispod usnice, sa lijeve strane, taman toliko blizu usni da mogu nositi i kuglicu i ring, i sve je super proslo, problem je sto imam 15 godina i starci mi nedaju da se pirsam pa sam to morao ovako, kad sam pred njima odsarafim kuglicu i sipka se nevidi, ali, kad sam se jutros probudio doljnja mi je usnica bila blago naotecena, ali samo sa ljeve strane, direktno iznad pirsa, oko rupe je blago crvenkasto, ne kao kad se inficira nego puno blaze, frendica koja se pirsala kaze da je to normalno, da ce proci za par dana, a neki mi kazu da se mozda inficiralo, stavljam alkohol svakih 30 minuta, tocnije losion poslje brijanja, usta stalno ispirem sa vodom i soli (savjet svih frendova koji su se vec pirsali) i pokusavam sto manje dirati pirs, ali ipak sam zabrinut, dali netko ima kakav savijet? i cisto da napomenem, oduvjek sam se htio pirsati, tako da ako mi se ovaj i inficira, cim zaraste cu se opet pirsati, tako da me nemojte odgovarati od toga....

KONAČNO SAM NA POLA DO 30-TE :D
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pirs

1. Igla je mogla biti sterilna (ovisi kako je rukovala s njom), ali bkterije s kože su mogle izazvati infekciju.

2. Ne stavljaju se odmah bilo kakve rincice.

3. Mora biti crveno, ali sol i rakija ti tu ne pomažu.

4. Ne diraj, bolje odi u ljekarnu po antiseptik ako već ne želiš da roditelji znaju.

5. Postoje razlozi zašto ne može svatko raditi tetovaže i pierceve.

6. Odrasti.

15 godina
neaktivan
offline
Pirs na usni (lambret, ljeva strana)

dijete drago to se tako ne radi {#}

 

 

 

Odi nekom stručnom da to pogleda...

 

Šta sve neće djeca napraviti..Nije dobro raditi sve što vidite na telki

ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA
13 godina
protjeran
offline
Pirs na usni (lambret, ljeva strana)

Bolje otići kod profesionalca i pljunut 600kn (k'o ja) nego da ti netko nekompetentan to radi... :/

Sting like a bee, flow like a butterfly...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pirs
1337Code_breaker kaže...

sinoc mi je frendica iglom iz sprice (nova, iz sterilnog vakumiranog pakiranja, roza, debljina 1-2) pirsala usnicu, tocnije ispod usnice, sa lijeve strane, taman toliko blizu usni da mogu nositi i kuglicu i ring, i sve je super proslo, problem je sto imam 15 godina i starci mi nedaju da se pirsam pa sam to morao ovako, kad sam pred njima odsarafim kuglicu i sipka se nevidi, ali, kad sam se jutros probudio doljnja mi je usnica bila blago naotecena, ali samo sa ljeve strane, direktno iznad pirsa, oko rupe je blago crvenkasto, ne kao kad se inficira nego puno blaze, frendica koja se pirsala kaze da je to normalno, da ce proci za par dana, a neki mi kazu da se mozda inficiralo, stavljam alkohol svakih 30 minuta, tocnije losion poslje brijanja, usta stalno ispirem sa vodom i soli (savjet svih frendova koji su se vec pirsali) i pokusavam sto manje dirati pirs, ali ipak sam zabrinut, dali netko ima kakav savijet? i cisto da napomenem, oduvjek sam se htio pirsati, tako da ako mi se ovaj i inficira, cim zaraste cu se opet pirsati, tako da me nemojte odgovarati od toga....

Veću glupost nisam pročitao!

Dobronamjeran savjet:

Odi prvi radni dan kod doktora jer ovako s tim homemade bušenjima možeš pokupit jedino neku infekciju i napravit sebi sranje za čitav život

World Championships: 7, GP started: 273, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,447
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice