Perilica posuđa izdvojena tema

poruka: 153
|
čitano: 153.515
|
moderatori: pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Re: Perilica posuđa

A ceg drugo da se drzim ako ne garancije? Ako je sve srot, a cini se da je (barem za ove neke normalne cijene sto vecina kupuje, a tu i Bosch upada), onda prioritet je garancija. I ta pristupacnost servisima sto je netko spomenuo prije. Sutra mi stize Gorenje. Nadam se da ce trajati vise od skupljeg Boscha, il da bar rikne unutar garancije. Hvala za preporuku za film, bas sam pogledao trailer, budem definitivno pogledao i film. 

 

 

11 godina
offline
Re: Perilica posuđa

Bosch je inace predvodnik razvitka u svijetu perilica posuđa od početka 80tih imali su brojne patente kao i sada na zeolit sušenje kao najbolje sušenje i jos je pod patentom.

 

Jedino na sto treba paziti je plastična podnica u 60cm (Turska, Poljska proizvodnja) i bočni tank(6,7L) koji cuva vodu od zadnjeg ispiranja za iduce glavno pranje.

 

Kod 45cm modela nema plasticne podnice niti bocnog tanka.

 

Ako se ide na seriju 6 onda svakako gledati Zeolit sušenje odnosno Perfect Dry kako ga Bosch naziva za europsko trziste, za USA je Cristal Dry.

 

Osobno imam model serije 4 sa trecom ladicom i to je bolje rijesenje od košarice dolje.

 

Za beko Arcelik holding ili Grundig kojeg su kupili mogu samo reci da nisu niti ce ikad biti u tom rangu napretka tehnologije, turci su kao i kinezi samo štanceraj u ogromnim fabrikama bez pravog razvoja kao i kvalitete.

 

Normalno je da su aparati prije 15 i vise godina bili trajniji jer su bili mehanički a danas su elektronicki moduli glavni u programatorima.  

6 godina
offline
Re: Perilica posuđa
roby27 kaže...

Bosch je inace predvodnik razvitka u svijetu perilica posuđa od početka 80tih imali su brojne patente kao i sada na zeolit sušenje kao najbolje sušenje i jos je pod patentom.

 

Jedino na sto treba paziti je plastična podnica u 60cm (Turska, Poljska proizvodnja) i bočni tank(6,7L) koji cuva vodu od zadnjeg ispiranja za iduce glavno pranje.

 

Kod 45cm modela nema plasticne podnice niti bocnog tanka.

 

Ako se ide na seriju 6 onda svakako gledati Zeolit sušenje odnosno Perfect Dry kako ga Bosch naziva za europsko trziste, za USA je Cristal Dry.

 

Osobno imam model serije 4 sa trecom ladicom i to je bolje rijesenje od košarice dolje.

 

Za beko Arcelik holding ili Grundig kojeg su kupili mogu samo reci da nisu niti ce ikad biti u tom rangu napretka tehnologije, turci su kao i kinezi samo štanceraj u ogromnim fabrikama bez pravog razvoja kao i kvalitete.

 

Normalno je da su aparati prije 15 i vise godina bili trajniji jer su bili mehanički a danas su elektronicki moduli glavni u programatorima.  

Što je to Perfect Dry? To zvuči kao samo otvaranje vrata nakon pranja radi sušenja? To imaju svi? 

10 godina
offline
Perilica posuđa

evo da pitam i tu, možda netko zna... 

imam problem sa malo starijom perilicom posuđa Gorenje - model GS62110BW...


pokušat ću objasniti po fazama do greške (vrijedi za bilo koji program rada - osim ispiranja naravno) :
- ispusti višak vode (ako ga ima)
- uzima vodu (nešto duže)
- krene prati (svijetli lampica prethodnog ispiranja - što je normalno)

nakon 5 minuta tog predpranja (cca, nisam štopao)
- prijeđe na program pranja (svijetli druga s lijeva lampica programa pranja)
- ubrzo iza toga izbaci vodu, stane i počne pištati cca 30 puta uz blinkanje posljednje lampice (lampica sušenja, one 3 valovite okomite crte)

inače kad završi sa pranjem zapišti 8 puta da javi da je gotova...

problem se pojavio odjednom večeras, prije par dana je najnormalnije oprala posuđe...

dodatne informacije:
- filter počišćen prije cca 2 tjedna
- prije današnjeg pranja sam samo nadopunio posudicu sa sjajilom jer je javljala da isto fali (bilo je i vrijeme od zadnjeg nadopunjavanja)

imam pdf manual od te perilice, ali naravno - u njemu nema opisanih error kodova već samo neke standardne "greške" u radu...

svaka pomoć je dobrodošla...

3 godine
protjeran
offline
Perilica posuđa

Preporučujem profesionalce. Naručiti Gorenje servis. Brzi su, dobro organizirani i umjerene cijene. Nedavno sam platio 250 kn za popravak perilice rublja otčepljivanje. Napravila se teniska loptica od tekstila unutra nakon 10 godina peri deri.

Većina popravaka se rješi na licu mjesta iznimno uzimaju u servis. Ključno je odlučiti da li kupiti novu ili je popravak puno isplativiji.Javite što je bilo i koliko ste platili. 

 

11 godina
offline
Re: Perilica posuđa
love2ml86 kaže...

Što je to Perfect Dry? To zvuči kao samo otvaranje vrata nakon pranja radi sušenja? To imaju svi? 

 Ne, otvaranje vrata je Air Dry kojeg je Electrolux izumio ali nista specijalno.

 

Perfect dry se temelji na mineralu zeolitu koji se nakvasi vlagom i mokrinom te time pomocu ventilatora upuhuje nazad jako topli zrak koji suši i plastiku jer se plastika inace tesko posuši.

 

https://www.bosch-home.com/mt/bosch-innovations/perfectdry

 

 

10 godina
offline
Re: Perilica posuđa
MV player kaže...

Preporučujem profesionalce. Naručiti Gorenje servis. Brzi su, dobro organizirani i umjerene cijene. Nedavno sam platio 250 kn za popravak perilice rublja otčepljivanje. Napravila se teniska loptica od tekstila unutra nakon 10 godina peri deri.

Većina popravaka se rješi na licu mjesta iznimno uzimaju u servis. Ključno je odlučiti da li kupiti novu ili je popravak puno isplativiji.Javite što je bilo i koliko ste platili. 

 


ovo si meni odgovarao? ako da - već sam u međuvremenu bio pozvao našeg "privatnog" majstora, odfurao ju je taj dan, evo danas ga čekam da dofura nazad... 

vjerojatno je pumpa otišla - nakon što sam napisao onaj gore post, više nije uopće primala vodu niti krenula s prve faze rada... 

 

pumpa je mijenjana prije cca 2 godine, vjerojatno je stavio isto polovnu, ali nije bed - za te pare koje uzima za te dolaske, više nam se isplati svake 2 godine popravljati pumpu nego uzimati novu perilicu (pogotovo jer nisam fan ovih novih s hrpom elektronike i digitalije) - a kad zamijeni pumpu, radi i pere ko nova praktički... još je rekao i vrata popravit jer nam je pukla plastika koja drži masku programatora (il kak se to već zove), a za to se hvata kad se otvara perilica...

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.5.2021 10:03 (60nine).
15 godina
offline
Re: Perilica posuđa
roby27 kaže...

Bosch je inace predvodnik razvitka u svijetu perilica posuđa od početka 80tih imali su brojne patente kao i sada na zeolit sušenje kao najbolje sušenje i jos je pod patentom.

 

Jedino na sto treba paziti je plastična podnica u 60cm (Turska, Poljska proizvodnja) i bočni tank(6,7L) koji cuva vodu od zadnjeg ispiranja za iduce glavno pranje.

 

Kod 45cm modela nema plasticne podnice niti bocnog tanka.

 

Ako se ide na seriju 6 onda svakako gledati Zeolit sušenje odnosno Perfect Dry kako ga Bosch naziva za europsko trziste, za USA je Cristal Dry.

 

Osobno imam model serije 4 sa trecom ladicom i to je bolje rijesenje od košarice dolje.

 

Za beko Arcelik holding ili Grundig kojeg su kupili mogu samo reci da nisu niti ce ikad biti u tom rangu napretka tehnologije, turci su kao i kinezi samo štanceraj u ogromnim fabrikama bez pravog razvoja kao i kvalitete.

 

Normalno je da su aparati prije 15 i vise godina bili trajniji jer su bili mehanički a danas su elektronicki moduli glavni u programatorima.  

Imam u garaži i i pomoćnoj prostoriji jedno 4-5 Boscha i jedno 20-tak Arčelik aparata, konkretno perilica za posuđe i odmah ti mogu reći da si u krivu. Inače elektronika najmanje strada. Najviše onaj Aqua Stop. Na tome mlatim pare.

Za stari Bosh mogu ti reći da je OK ali novi Bosch - not ok. Ti pričaš o sušenju kao da je sušenje pozlaćenog i srebrnog pribora za jelo, a ja ti kažem da Beko (engleski brand kojeg je kupio Arčelik) polako jede i Bosch, i Elektrolux i Siemens i ostale.

Korejci su možda i najmoćniji konkretno Samsung i LG.

Kod mene Jedna Bosch (stara kao Biblija) opere dobro ali i potroši energije i dobro dole u ljetnoj kuhinji, a druga u glavnoj kuhinjii (Beko) pere dnevevno u prosjeku 1,5 već cijelih 12 godina.

Razlika je da li ti uzeo onu tabletu Finish Classic ili Quantum je veća nego od najskuplje/najjeftinije perilice za suđe.

11 godina
offline
Re: Perilica posuđa

Uopce ne poznajes tematiku i ne da mi se raspavljat s nekime tko počinje rečenicu s imam u garaži nesto, ok to je nivo tinejđer školaraca pa prema tome zbilja nebih dalje, neka si ti u svojoj glavici serviser.

15 godina
offline
Re: Perilica posuđa
roby27 kaže...

Uopce ne poznajes tematiku i ne da mi se raspavljat s nekime tko počinje rečenicu s imam u garaži nesto, ok to je nivo tinejđer školaraca pa prema tome zbilja nebih dalje, neka si ti u svojoj glavici serviser.

Ti izgleda nisi upoznao doktora ovdje na forumu. Sad ćeš ga upoznati a sutra ćeš da vidiš kako u garaži od 9x5 metara gdje može kamion ući sada jedva Passat ulazi radi sto i jednog kućanskog aparata. Čitaj: vešamašine, perilice suđa, frižideri, ledomati, peri-suši.

Dakle kada ti stigne šleper Refurbished uređaja koje su u internoj prodaji cca 1000 kuna a ti dobiješ za 50 kuna onda valjda moraš i sve da ih probaš i naravno da ih redaš oko kuće:

 

 
 

A za garažu ćemo posebno da popričamo kada te ponovo tagiram i postavim slike. Ja ti kažem možeš kupiti SMEG od 2.500€ i Beko od 250 € ali ako ne znaš da kuhaš ili spremiš burek - džaba ti sve.

Jedno je listanje po katalozima koju zgrabiš u dućanu a sasvim drugo je 20 godina iskustva iz stvarnog života.

Što se tiče Peri-suši kombinirane #1 tehnologiju ima trenutno Beko. 108kg neto težine vešmašina. Za koje ću se posebno osvrnuti. Samog pranja i sušenja su korejci razhebali sve što je iz Njemačke i Švicarske izašlo ukljućujući i čuveni ZUG. Jednostavno na testu pranja LG-a je nanadmašiva. Mašina za veš u kojoj najviše odlaze ležajevi je čuvena Miele.
Od svih mašina u jednoj CH radnji najskuplja 2016-te bila je Gorenje. Sada Titovo Gorenje-Velenje nije ni G od Gorenja.. to je Hisense za koju nitko živ ne zna kakve planove imaju kinezi.

Razje*em Premium frižider čisto radi igranja da vidim gdje mu curi plin:

 

Slučaj "Pozdrav" na turskom:
Merhaba. Def. turska riječ koja se na hvartski može prevesti kao Pozdrav a izgovara se Meraba bez (h) u Bosni se izgovara sa H. U širem nacionalističkom smislu može biti uvreda a i kao neki nacionalni ponos. Ne bitno.

Ide priča. Ispitam ja i napravim najtežu veš mašinu za popravak na planeti - mislim teška po komplikaciji popravka jer je 108 kg puna dijelova, nemaš gdje ruke staviti. I na nevolju odvukoše je ljudi koji su i nacionalisti (imaju hrvatsko državljanstvo) a i katolci. Lik upali per-suši veš mašinu i ima šta da vidi:

 

Zove i galami "nosi mi to iz kuće, šta si mi ovo tursko prodao"... Uj majko mila šta ću sada. Zovnem ja (a ne zna da se može uži u program i promjeniti jezik) niti manje ni više lokalnog paroka koji voli mog oca više nego onog-gore. Kažem ja njemu da preksti mašionu, doslovce da je zalije svetom vodom. Lik luđi nego ja (a ja mu sve i održavam u kući). Traži po jezicima ima sve nema hrvatskog. Ima i Bosanski i Srpski ali lik ne zna šta ja tražim jer sam sakri i rekao da izađe.. da samo parok ostane. Nađem srpski jezik i upalim. Sad točno što je pisalo ne'am blage.. "Pozdrav" ili nešto deseto nije ni bitno. Odlazim ja i zovem svoje servisere i pričam im šta se desilo ljudi za već hoće jagnje da kupe samo zbog priče.

Tako da osim što kolega rambox  ima besplatno ovu najbolju na svijetu peri-suši vešmašinu (jer me je ovdje 2-3 puta prozvao) sada možemo da pričamo o bijeloj tehnici.

6 godina
offline
Re: Perilica posuđa
Envy kaže...
a ja ti kažem da Beko (engleski brand kojeg je kupio Arčelik) polako jede i Bosch, i Elektrolux i Siemens i ostale.



Say what? Beko Elektronik A.Ş. was founded by Vehbi Koç, the founder of Koç Holding (who also founded Arçelik A.Ş., the parent company of Beko, in 1955), and Leon Bejerano in Istanbul, Turkey, 1954. The company's name is a combination of the first two letters of the founders' surnames.

15 godina
offline
Re: Perilica posuđa
love2ml86 kaže...
Envy kaže...
a ja ti kažem da Beko (engleski brand kojeg je kupio Arčelik) polako jede i Bosch, i Elektrolux i Siemens i ostale.



Say what? Beko Elektronik A.Ş. was founded by Vehbi Koç, the founder of Koç Holding (who also founded Arçelik A.Ş., the parent company of Beko, in 1955), and Leon Bejerano in Istanbul, Turkey, 1954. The company's name is a combination of the first two letters of the founders' surnames.

Dobro ajde ja sam pogriješio i šta sada? Nisam ja googlo po Wikipedi nego mi je netko rekao ili sam pogrijršio jedan odjel koji je engleski brand kuplje od strane Arčelika.. Elektrobregenz je sada isto Arčelikov, ali čije je šta ja ne ulazim u debatu.

Nego za kolegu roby27 da idemo dalje:

Ispod balkona:

Na kraju garaže:

  

U ljetnoj kuhinji:

 

Kraj Passata:

 

I to je možda 20% onoga što je bilo prije godinu dana u ovo doba. Većina toga se rješavam jer je u servisu daleko veća para nego u prodaji.
Hoćemo li sada da pričamo o bijeloj tehnici?

12 godina
offline
Perilica posuđa

https://www.elipso.hr/bijela-tehnika/perilice-posuda/BEKO-DIN48532/

 

Trenutno akcija i još 2+3 godine (osiguranje, a ne garancija, ali bar nešto)

 

Meni izgleda ko super prilika. Da čujem mišljenja.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
2 godine
protjeran
offline
Re: Perilica posuđa
Ja se ježim uređaja sa inverterom. Da štedi energiju usparas pare na struji i vodi ali svi ti inverteri kad crknu ne isplati ih mjenjat osim ako ih nećeš sam mjenjat ili su u garanciji. Inače kako danas stvari stoje sa perilicima jeli bolje bosch od 2 godine garancije ili gorenje od 5? Ili beko ili netko drugi?
16 godina
offline
Re: Perilica posuđa
Uzmi na akciji, sto dulje jamstvo, brend je nebitan osim Miele i uzimaj model s mogucnostima koje mislis koristiti.
2 godine
protjeran
offline
Perilica posuđa

Dao bi oko 2500 kn za samostojeću perilicu.  Na forum. hr su mi preporučili 

https://www.elipso.hr/bijela-tehnika/perilice-posuda/GORENJE-GS620E10W/

Sad ima li tko kakva iskustva ima li što bolje? Ima 5 godina garancije i to mi djeluje dobro... 

Aut inveniam viam aut faciam
7 godina
protjeran
offline
Re: Perilica posuđa

Kupuj dok ima, to je odlican model sa odlicnim policama za tanjure, osobito ako imas veliku obitelj i puno gostiju.

 

https://geizhals.at/gorenje-gs62010w-a1562659.html

 

Eventualno 180kn vise radi vizuala, odnosno kromirani model:

https://www.elipso.hr/bijela-tehnika/perilice-posuda/GORENJE-GS620E10S/

 

PS - Upitaj dali je to jamstvo, ili je to osiguranje - jer jamstvo po PDF-u je 2 godine:

https://cdn2.elipso.hr/www/informacijski-list/146413.pdf

 

Ako je sluzbeno produzeno jamstvo od Gorenja, super, ako nije, onda racunaj da nakon 2 godine imas navlacanje sa osiguranjem.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.6.2021 11:00 (Čitatelj).
14 godina
offline
Perilica posuđa

u nedjelju crkla do kraja Elektroluxica (nakon 13 g. skoro svakodnevnog rada, pred 3 g. mijenjan elektromotor pumpe)...

 

ubrao:

 

http://www.candy.hr/hr_HR/uredaji/pranje-susenje/perilice-posuda/-/catalog/32002159/cdpn-2d522px-e

 

za 2999 kod Pevca...

 

aplikacija je na mobu, čekam dostavu sutra... :-)

 

punci mi imaju stariji, malo slabiji model, i baš mi je OK, dok ti javi na mob da je gotov program ili da je krenula s odgodom prati...

 

Jamstvo: 2+3 g (nakon reganja na webu)

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.6.2021 18:15 (Stric_Jura).
2 godine
protjeran
offline
Perilica posuđa

A kako se ne kužim jeli bolja ta od ovog gorenja. 

Meni WiFi i to ne igra ulogu nego nekako opet gledam da je bar donekle kvalitetna a serviseri svi kažu uzimam ono što ima 5 godina garancije. 

Aut inveniam viam aut faciam
2 godine
protjeran
offline
Perilica posuđa

Čovjek koji radi u dućanu tehnike mi je rekao da uzmem ovo 

https://www.elipso.hr/bijela-tehnika/perilice-posuda/BEKO-DFN26420WAD/

Budžet mi je bio do 2500kn ali što mislite jeli ovo bolje od gorenja? On mi je rekao da mi garantira da je ovo kvalitetnije dosta. 

Pa ako može savjet nekog ko možda više zna.  Hvala. 

Aut inveniam viam aut faciam
11 godina
offline
Re: Perilica posuđa
Black_Beard kaže...

Dao bi oko 2500 kn za samostojeću perilicu.  Na forum. hr su mi preporučili 

https://www.elipso.hr/bijela-tehnika/perilice-posuda/GORENJE-GS620E10W/

Sad ima li tko kakva iskustva ima li što bolje? Ima 5 godina garancije i to mi djeluje dobro... 

 Ako je made in PRC onda je to kineska midea a ako je made in slovenia onda je to Svedska Asko linija koja je kupljena od strane Gorenja i preseljen cijeli pogon u Sloveniju.

Jer gorenje za zivota nije proizvelo vlastitu perilicu posuđa, dosad u proslosti su im to radili najvise SMEG, nesto BSH i spanjolski Fagor  

 

 

2 godine
protjeran
offline
Perilica posuđa

Hvala na kraju bio jučer malo vidit po dućanima ponudu... 

Sramota je da sve sad više manje dolazi sa 2+3 godine garancije u emezzete jedino gorenje prc i koncar su 5 godina. Ok nemogu za 2500 3000 kn očekivat čudo ali opet te 3 godine što pokriva osiguranje su po mome iskustvu klimavi...

Inače na kraju sam odustalo od svega navedenog jer kvaliteta mi je bila bezveze bas je razlika i meni kao laiku očita između tih i  ove Beko (na elipsovoj stranici izbacuje error pa ću zalijepiti rumunjski link) .

Kaže mi prodavač u elipsa u Splitu da sad i beko (konkretnije ovaj model) dolazi sa 5 godina tvorničkog jamstva i da se njemu čini sasvim solidna mašina za ravno 3000kn. 

https://www.beko.ro/masina-de-spalat-vase-beko-bdfn26430x

Aut inveniam viam aut faciam
2 godine
neaktivan
offline
Re: Perilica posuđa
Pozdrav,

Trebam perilicu 45 cm širine. Trenutno je na akciji ovaj model Gorenja s 5 god garancije i još 10% snižen za plaćanje Visom:
https://www.ekupi.hr/hr/Ku%C4%87anski-aparati/Bijela-tehnika/Perilice-posu%C4%91a/Gorenje-perilica-posu%C4%91a-GS541D10W/p/EK000356621
Već 12 godina imam Candy 45 cm samo je pumpa promijenjena. Još uvijek radi ali je već istrošena i vrijeme je za promjenu. Platio sam ju otprilike 2300 kn.
Može li mi netko reći nešto o ovome Gorenju? Cijena je dobra. Isplati li ju se kupiti?
Ovo mi je drugi izbor tj bio prvi prije nego su Gorenje snizili. Uzeo bi nju inače.
https://www.ekupi.hr/hr/Ku%C4%87anski-aparati/Bijela-tehnika/Perilice-posu%C4%91a/Electrolux-perilica-posu%C4%91a-ESA12100SW/p/EK000372088
2 godine
protjeran
offline
Perilica posuđa

Na kraju kupio bekovu od 3000kn i vrh je 5 godina garancije stvarno je odlična za te novce...

 

Aut inveniam viam aut faciam
15 godina
offline
Re: Perilica posuđa
roby27 kaže...
Black_Beard kaže...

Dao bi oko 2500 kn za samostojeću perilicu.  Na forum. hr su mi preporučili 

https://www.elipso.hr/bijela-tehnika/perilice-posuda/GORENJE-GS620E10W/

Sad ima li tko kakva iskustva ima li što bolje? Ima 5 godina garancije i to mi djeluje dobro... 

 Ako je made in PRC onda je to kineska midea a ako je made in slovenia onda je to Svedska Asko linija koja je kupljena od strane Gorenja i preseljen cijeli pogon u Sloveniju.

Jer gorenje za zivota nije proizvelo vlastitu perilicu posuđa, dosad u proslosti su im to radili najvise SMEG, nesto BSH i spanjolski Fagor  

 

 

Nisi meni odgovorio je li ja poznajem tematiku ili ne poznajem? Izgelda smo ovdje samo ti i ja ostali (koliko viodim poslije mog posla osim možda jedno kolege svi su protjerani).

Je li još treba slika.. sad su klime u pitanju... šporete poklanjam.

2 godine
neaktivan
offline
Re: Perilica posuđa
Imam istu tu, cca nekih 3 tj...zadovoljna sam.
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.7.2021 23:08 (Inchy30).
2 godine
neaktivan
offline
Re: Perilica posuđa
Nama su u elipsu kada smo nedavno kupovali perilicu rekli da Gorenje uopće ne gledamo. Kupili smo Beko 5god garancije 3000. Savršena
2 godine
neaktivan
offline
Re: Perilica posuđa
Šta koristite za pranje ? Ja sam uzela u dm njihovu sol,sjaj i prašak ...uz perilicu su došle 2 finish tablete i malo sjaja. Nisu mi baš nešto te finish. Uzela sam i jar za probu , top je. Sve opere. Ovaj prasak iz dm nije loš ako nije jako zaprljano tipa lonac od riže, skroba.
7 godina
offline
Re: Perilica posuđa
Pozz, imamo Electrolux perilicu suđa oko 8-9god, super prala do prije par mj... Koristimo Finish tablete, sol, povremeno operemo sa sredstvom. Sad se događa da neko suđe nije dobro oprano, prije opere nesto masno od mesa, nego casu, onda opet par puta dobro opere, pa opet par puta nesto oprano, nesto nije kak treba... Sta bi moglo bit? hvalaa
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.7.2021 9:51 (pejak84).
6 godina
offline
Re: Perilica posuđa
pejak84 kaže...
Pozz, imamo Electrolux perilicu suđa oko 8-9god, super prala do prije par mj... Koristimo Finish tablete, sol, povremeno operemo sa sredstvom. Sad se događa da neko suđe nije dobro oprano, prije opere nesto masno od mesa, nego casu, onda opet par puta dobro opere, pa opet par puta nesto oprano, nesto nije kak treba... Sta bi moglo bit? hvalaa

Može vam biti i do tableta! 

Tablete budu stare i ne otope se ili se otope ali "ne rade". 

Ako u perilici sve radi - grije vodu, mlaznice ... probajte promijeniti tablete. probajte sa JAR tabletama. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice